Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Αχ θέλω να κατεβαίνει το κάγκελο βλέπεις ειμαι Και το πρωτο μπόι χαχαχαχαχαχαχαχα βρήκα μια στα 131€ της lorelli berloni τα κορίτσια μου είπαν είναι τέλεια έχει και συρτάρι

Α τέλεια μια χαρά!!!!


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, minxri είπε:

Α τέλεια μια χαρά!!!!

Αγαπες και οποια αλλη διαβάσει το μύνημα μπορούμε να βάζουμε φιδάκια στο μπαλκόνι η κάτι άλλο φιλικό προς εμας δεν γίνεται αυτό το Πράγμα Εχω γεμίσει σπυριά και το κακό είναι ότι με τρώνε είναι και τεραστια χαχαχαχχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αγαπες και οποια αλλη διαβάσει το μύνημα μπορούμε να βάζουμε φιδάκια στο μπαλκόνι η κάτι άλλο φιλικό προς εμας δεν γίνεται αυτό το Πράγμα Εχω γεμίσει σπυριά και το κακό είναι ότι με τρώνε είναι και τεραστια χαχαχαχχαχαχα

Εγώ θα πάρω κάτι να ψεκάσω το σπίτι γενικά να ψωφίσουν αυτά που έχουν μπει μέσα αλλά το Σάββατο που θα είναι εδώ ο άντρας μου για να κλείσουμε και να φύγουμε μετά για καμία ώρα εχθές έβαλα παντελόνι και μπλούζα για να κοιμηθώ άσε εμένα μόλις με τσιμπήσουμε γίνονται τεράστια είμαι πολύ ευαίσθητη στο τσίμπημα 10 άτομα να είμαστε σε ένα χώρο δε μένα θα έρθουν....

  • Μου αρέσει 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Εγώ θα πάρω κάτι να ψεκάσω το σπίτι γενικά να ψωφίσουν αυτά που έχουν μπει μέσα αλλά το Σάββατο που θα είναι εδώ ο άντρας μου για να κλείσουμε και να φύγουμε μετά για καμία ώρα εχθές έβαλα παντελόνι και μπλούζα για να κοιμηθώ άσε εμένα μόλις με τσιμπήσουμε γίνονται τεράστια είμαι πολύ ευαίσθητη στο τσίμπημα 10 άτομα να είμαστε σε ένα χώρο δε μένα θα έρθουν....

η κατασταση ειναι δραματικη


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αγαπες και οποια αλλη διαβάσει το μύνημα μπορούμε να βάζουμε φιδάκια στο μπαλκόνι η κάτι άλλο φιλικό προς εμας δεν γίνεται αυτό το Πράγμα Εχω γεμίσει σπυριά και το κακό είναι ότι με τρώνε είναι και τεραστια χαχαχαχχαχαχα

Υπάρχει και μια φυσική αλοιφή της Τσίκο που τα αποθει βρωμοκοπαει βέβαια ευκάλυπτο αλλά κάνει δουλειά σε μένα.... Έχω κι εγώ μεγάλο θέμα... Της μικρής της έχω κριλεν αλλά εμένα δε με καλύπτει.... Επίσης μπορείς άνετα να κάψεις φιδάκια αρκεί να μην εισαι από πάνω του να το μυρίζεις.

Καλημέρα κορίτσιαααα

 

  • Μου αρέσει 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Αγαπες και οποια αλλη διαβάσει το μύνημα μπορούμε να βάζουμε φιδάκια στο μπαλκόνι η κάτι άλλο φιλικό προς εμας δεν γίνεται αυτό το Πράγμα Εχω γεμίσει σπυριά και το κακό είναι ότι με τρώνε είναι και τεραστια χαχαχαχχαχαχα

Γενικα για τα φιδακια εχω ακουσει τα χειροτερα... Ειναι σκετος καρκινος κ προσωπικά  ουτε για αστειο δε θελω να εισπνευσω κατι τετοιο. Εγω καθε χρονο φτιαχνω μονη μου αντικουνουπικο. Βαζω σε ενα γυαλινο βαζο baby oil, ασπρο οινόπνευμα κ πολλα γαρυφαλακια(απο αυτα που βαζουμε στο φαγητο), τα αφηνω τουλαχιστον 2 εβδομάδες, οσο περισσότερο τοσο το καλύτερο κ μετα το σουρωνω με φιλτρο καφε ή βαμβακι κ το βαζω σε μπουκαλακι μικρό που ψεκαζει κ το εχω μαζι μου. Τα κουνουπια για μενα το καλοκαίρι ειναι απλα εφιάλτης. Ειχα περασει απειρα βραδια κ απειρες ωρες μεσα στη νυχτα να ψαχνω να σκοτωσω το κουνουπι που με τρελαινε ολη νυχτα... 

Καλημερα αγαπες.... 

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ανοπομονώ να ξεκινήσω με τα ρουχαλάκια μου έχουν φέρει του μπέμπη(είναι πάρα πολλά)και τα έχω βάλει στο δωμάτιο μου σε μια γωνιά και τα κοιτάω τρώγομαι να ξεκινήσω να πλένω και να σιδερώνω αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα

  • Μου αρέσει 2

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Ανοπομονώ να ξεκινήσω με τα ρουχαλάκια μου έχουν φέρει του μπέμπη(είναι πάρα πολλά)και τα έχω βάλει στο δωμάτιο μου σε μια γωνιά και τα κοιτάω τρώγομαι να ξεκινήσω να πλένω και να σιδερώνω αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα

Δεν είναι νωρίς κοριτσι μου αν είσαι 24 όπως λέει το τικερακι σου να τα πλύνεις να α φυλάξεις σε καθαρό συρτάρι και έπειτα τα σιδερωνεις. Πιο μετά θα έχεις κι αλλά και θα σου πέσουν βουνό! 

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Δεν είναι νωρίς κοριτσι μου αν είσαι 24 όπως λέει το τικερακι σου να τα πλύνεις να α φυλάξεις σε καθαρό συρτάρι και έπειτα τα σιδερωνεις. Πιο μετά θα έχεις κι αλλά και θα σου πέσουν βουνό! 

Ναι σήμερα είμαι 24η ωραία θα ξεκινήσω τότε σιγά σιγά να πλένω γιατί μετά θα μου έρθουν και της μικρής και η αλήθεια είναι ότι θα πελαγώσω φοβάμαι πολύ και για πρόωρο(όχι δεν μου έχει πει κάτι τέτοιο ο γιατρός αλλά εγώ έχω τις φοβίες μου):D


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Υπάρχει και μια φυσική αλοιφή της Τσίκο που τα αποθει βρωμοκοπαει βέβαια ευκάλυπτο αλλά κάνει δουλειά σε μένα.... Έχω κι εγώ μεγάλο θέμα... Της μικρής της έχω κριλεν αλλά εμένα δε με καλύπτει.... Επίσης μπορείς άνετα να κάψεις φιδάκια αρκεί να μην εισαι από πάνω του να το μυρίζεις.

Καλημέρα κορίτσιαααα

 

Θα την δω αγάπη ευχαριστώ

Just now, Mamacita Alina είπε:

Δεν είναι νωρίς κοριτσι μου αν είσαι 24 όπως λέει το τικερακι σου να τα πλύνεις να α φυλάξεις σε καθαρό συρτάρι και έπειτα τα σιδερωνεις. Πιο μετά θα έχεις κι αλλά και θα σου πέσουν βουνό! 

Αχ ρε αγάπη λες και εγώ να αρχίσω να πλένω τιποτα ποσο δυναμη μου δίνουν κάθε φορα τα μυνήματα σου

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, minxri είπε:

Ναι σήμερα είμαι 24η ωραία θα ξεκινήσω τότε σιγά σιγά να πλένω γιατί μετά θα μου έρθουν και της μικρής και η αλήθεια είναι ότι θα πελαγώσω φοβάμαι πολύ και για πρόωρο(όχι δεν μου έχει πει κάτι τέτοιο ο γιατρός αλλά εγώ έχω τις φοβίες μου):D

Ααα έχεις και διδυμακια. Το ξέχασα εγώ αυτό καλέ. Και το ρωτάς; Πλενε καλέ πάντα σχεδόν έρχονται νωρίτερα διδυμακια....δε θεωρούνται πρόωρα όμως να ανησυχείς καλό είναι όμως εσυ από την 30η εβδομαδα να τα εχεις ολα ετοιμα 

Just now, Giotitsa είπε:

Θα την δω αγάπη ευχαριστώ

Αχ ρε αγάπη λες και εγώ να αρχίσω να πλένω τιποτα ποσο δυναμη μου δίνουν κάθε φορα τα μυνήματα σου

Γιατί οχι; Αφού κοντεύουμε τον 7ο.... Αλλά δύναμη ως προς τι; Είπαμε έχουμε αισιοδοξία 

  • Ευχαριστώ 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Ααα έχεις και διδυμακια. Το ξέχασα εγώ αυτό καλέ. Και το ρωτάς; Πλενε καλέ πάντα σχεδόν έρχονται νωρίτερα διδυμακια....δε θεωρούνται πρόωρα όμως να ανησυχείς καλό είναι όμως εσυ από την 30η εβδομαδα να τα εχεις ολα ετοιμα 

Γιατί οχι; Αφού κοντεύουμε τον 7ο.... Αλλά δύναμη ως προς τι; Είπαμε έχουμε αισιοδοξία 

Χαχαχαχαχαχαχαχα ναι ναι αλλά είναι αυτό το μύνημα που δίνει την ώθηση


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχα ναι ναι αλλά είναι αυτό το μύνημα που δίνει την ώθηση

Έτσι τραβάτε με και ας κλαίω...Αχαχαχα @Mamacita Alina Ποπο 30 εβδομάδες???? Ενάμιση μήνα???Τόσο κοντινό και τόσο μακρινό ταυτόχρονα...Πάντως ο γιατρός μ μου είπε ότι μας ενδιαφέρει να είναι στα κιλά τους εντάξει για μην μπουν θερμοκοιτίδα που σημαίνει 2600-2700 minimum μακάρι να τα έχουν πάρει μέχρι τότε να μην ταλαιπορηθούν τα πιτσουνάκια μου...


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Έτσι τραβάτε με και ας κλαίω...Αχαχαχα @Mamacita Alina Ποπο 30 εβδομάδες???? Ενάμιση μήνα???Τόσο κοντινό και τόσο μακρινό ταυτόχρονα...Πάντως ο γιατρός μ μου είπε ότι μας ενδιαφέρει να είναι στα κιλά τους εντάξει για μην μπουν θερμοκοιτίδα που σημαίνει 2600-2700 minimum μακάρι να τα έχουν πάρει μέχρι τότε να μην ταλαιπορηθούν τα πιτσουνάκια μου...

Σπάνια μπαίνουν θερμοκοιτίδα τα διδυμακια βρε... Πάντα τα κιλακια τους είναι καλά αλλά λόγο έλλειψης χώρου σκάνε μύτη νωρίτερα!!!

Όντως κι εγώ σκέφτομαι σήμερα μπήκα 26η και σε 12 μόνο εβδομάδες γεννάω και μετά συνειδητοποιω ότι 12 εβδομάδες= 3 μήνες και μου φαίνεται τοοοοοοσο μακρινό.... Ενώ σε εβδομάδες πολύ σύντομα!!!

  • Μου αρέσει 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mamacita Alina είπε:

Σπάνια μπαίνουν θερμοκοιτίδα τα διδυμακια βρε... Πάντα τα κιλακια τους είναι καλά αλλά λόγο έλλειψης χώρου σκάνε μύτη νωρίτερα!!!

Όντως κι εγώ σκέφτομαι σήμερα μπήκα 26η και σε 12 μόνο εβδομάδες γεννάω και μετά συνειδητοποιω ότι 12 εβδομάδες= 3 μήνες και μου φαίνεται τοοοοοοσο μακρινό.... Ενώ σε εβδομάδες πολύ σύντομα!!!

Αχααχαχαχαχαχααχ εντάξει δεν είναι η μόνη! Σήμερα το πρωί έκανα αυτή τη σκέψη. Έλεγα στον εαυτό μου 95 μέρες περίπου έμειναν ή περίπου 13 βδομάδες ή 13 σαββατοκύριακα(ακούγεται ακόμα πιο κοντινό) οι 3 μήνες ακούγονται αιώνας.

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...