Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

14 ώρες πρίν, winspert είπε:

Υπάρχει κ πιο κατω δλδ, ε;;; Να τον παρω να του το πω σαν επείγον λες ή στις 10 περίπου Ιουλίου που θα παω να του τις δειξω ως συνηθως; 

Δεν εχω μιλήσει ακομα μαζι του.. Πρέπει... 

Εχεις απολυτο δικιο... Δυστυχώς ειναι πολυ κακια συνήθεια.... 

Καλημέρα βουβάλιακια μου χαχαχαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Καλημέρα. Πέμπτη σήμερα κ έχω απτή Δευτέρα που είναι κοντά στο 100 το πρωινό μου σάκχαρο.

Όπως είπε ο γιατρός στην 28η εβδομάδα είναι το peek του. 

Κάνω διάφορα τεστ. Πχ αν φάω σαλάτα το βράδυ το πρωί θα μαι στο 90.αν φάω φρούτα γ@μιεται. Μη σχολιάσω τις πατάτες. 

  • Χαχα 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα κοριτσάρες...!!!

Διαβήτη κύησης μπορείς να πάθεις και στον 7ο? Ή πρέπει να έχεις από την αρχή θέμα?Εμένα στην τελευταία μέτρηση το νηστείας ήταν 69 αλλά διάβασα και η υπογλυκαιμία θεωρείται διαβήτης κύησης.


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, minxri είπε:

Καλημέρααα κοριτσάρες...!!!

Διαβήτη κύησης μπορείς να πάθεις και στον 7ο? Ή πρέπει να έχεις από την αρχή θέμα?Εμένα στην τελευταία μέτρηση το νηστείας ήταν 69 αλλά διάβασα και η υπογλυκαιμία θεωρείται διαβήτης κύησης.

Μα τότε κάνουν την καμπύλη, στον 7ο.μην κοιτάς εμάς που το μυρίστηκαμε από νωρίς κ κόψαμε τη μασαμπουκα από νωρίς. Αχαχχαψψα. 

Θα κάνεις καμπύλη κ συ κ θα δεις. Αλλά δε νομίζω να ναι υπογλυκαιμία μωρέ το 69

  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Καλό κουράγιο με τη γλυκόζη που θα πιεις. 

Θα πάρω λεμόνι μαζί μου να βάλω μέσα 

Just now, tsilona είπε:

Μα τότε κάνουν την καμπύλη, στον 7ο.μην κοιτάς εμάς που το μυρίστηκαμε από νωρίς κ κόψαμε τη μασαμπουκα από νωρίς. Αχαχχαψψα

Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα καλά τα λες ετσι πάμε 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω να κάνω δήλωση. Σήμερα έρχεται το κουλι μου για 4 μέρες. 

Οι γκαρντασινες αν νιώσουν σεισμικές δονήσεις τις επόμενες 4 νύχτες θα μαι εγώ που μαι λυσαγμενη. Να μην ανησυχουν

  • Χαχα 5

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μιλάτε στα μωρά σας εννοώ αυτά μέσα στην κοιλιά εγώ πολύ εχω ανοιχτά τα παράθυρα μοιαζω σαν τις τρελές χαχαχαχχαχαχα

Just now, tsilona είπε:

Έχω να κάνω δήλωση. Σήμερα έρχεται το κουλι μου για 4 μέρες. 

Οι γκαρντασινες αν νιώσουν σεισμικές δονήσεις τις επόμενες 4 νύχτες θα μαι εγώ που μαι λυσαγμενη. Να μην ανησυχουν

Ουουυυυυυυυυυυ φιλη φιλη δωστου να καταλάβεις κανε και για μενα μαρη πες για την συντρόφισσα Γιώτα ρε γαμωτο αχχαχαχαχχαχαχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Κορίτσια μιλάτε στα μωρά σας εννοώ αυτά μέσα στην κοιλιά εγώ πολύ εχω ανοιχτά τα παράθυρα μοιαζω σαν τις τρελές χαχαχαχχαχαχα

Ουουυυυυυυυυυυ φιλη φιλη δωστου να καταλάβεις κανε και για μενα μαρη πες για την συντρόφισσα Γιώτα ρε γαμωτο αχχαχαχαχχαχαχα

Ναι της λέω σταματα μωρή να κλωτσάς τα ξημέρωματα, τι σε πιάνει; αχαχαχχαψ


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tsilona είπε:

Ναι της λέω σταματα μωρή να κλωτσάς τα ξημέρωματα, τι σε πιάνει; αχαχαχχαψ

Αααα εγώ λέω κλωτσα κλωτσα να σε νιώθει η μανούλα του λεω τι δουλειές θα κάνουμε βλέπουμε βιντεακια και όταν γελαω γίνεται σεισμός μεσα στην κοιλια Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα θέλω να είναι χαρούμενο το μωρακι μου 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Έχω να κάνω δήλωση. Σήμερα έρχεται το κουλι μου για 4 μέρες. 

Οι γκαρντασινες αν νιώσουν σεισμικές δονήσεις τις επόμενες 4 νύχτες θα μαι εγώ που μαι λυσαγμενη. Να μην ανησυχουν

Αχαχαχαχα ρε συ τώρα που το λες εγώ έχω να ...... από την ημέρα της εμβρυομεταφοράς που δεν έκανε μετά είχαμε το αίμα το πρώτο τρίμηνο και τώρα έχω χεστεί πάνω μ και να κάνω κάτι δεν θα το ευχαριστηθώ θα σκέφτομαι μήπως τους κάνω κακό δεν θυμάμαι καν πως γίνεται τυχερή είσαι!!!!


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Αχαχαχαχα ρε συ τώρα που το λες εγώ έχω να ...... από την ημέρα της εμβρυομεταφοράς που δεν έκανε μετά είχαμε το αίμα το πρώτο τρίμηνο και τώρα έχω χεστεί πάνω μ και να κάνω κάτι δεν θα το ευχαριστηθώ θα σκέφτομαι μήπως τους κάνω κακό δεν θυμάμαι καν πως γίνεται τυχερή είσαι!!!!

Χαχχαχχαχαχαχχαχα και εμείς έτσι λέμε με τον άνδρα μου άραγε θα θυμόμαστε πως είναι χαχαχαχαχαχαχαχα Εχω λιώσει μωρέ έλα οκ είναι σαν το ποδήλατο δεν ξεχνιεται χαχαχαχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Κορίτσια μιλάτε στα μωρά σας εννοώ αυτά μέσα στην κοιλιά εγώ πολύ εχω ανοιχτά τα παράθυρα μοιαζω σαν τις τρελές χαχαχαχχαχαχα

Εγώ τους μιλάω αλλά είναι λίγο συγκρατημένη η αλήθεια είναι ακόμα νομίζω ότι μέχρι να τα πάρω αγκαλιά δεν θα ηρεμήσω αλλά δεν θέλω να γκρινιάζω...Εχθές πάντως σε κάποια φάση νόμιζα ότι τσακονώντουσταν και της έλεγα της μικρής μην πειράζει τον αδερφό της γιατί από τους υπέρηχους έχουμε δει ότι του ρίχνει πολλές που κουτουλιές αχαχχαχαχχα

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχχαχχαχαχαχχαχα και εμείς έτσι λέμε με τον άνδρα μου άραγε θα θυμόμαστε πως είναι χαχαχαχαχαχαχαχα Εχω λιώσει μωρέ έλα οκ είναι σαν το ποδήλατο δεν ξεχνιεται χαχαχαχαχαχαχαχα 

Σαν ξερολούκουμα μας κοιτάνε από την στέρηση αχαχαχαχα κλαίωωωωω

  • Χαχα 1

kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, minxri είπε:

Εγώ τους μιλάω αλλά είναι λίγο συγκρατημένη η αλήθεια είναι ακόμα νομίζω ότι μέχρι να τα πάρω αγκαλιά δεν θα ηρεμήσω αλλά δεν θέλω να γκρινιάζω...Εχθές πάντως σε κάποια φάση νόμιζα ότι τσακονώντουσταν και της έλεγα της μικρής μην πειράζει τον αδερφό της γιατί από τους υπέρηχους έχουμε δει ότι του ρίχνει πολλές που κουτουλιές αχαχχαχαχχα

Σαν ξερολούκουμα μας κοιτάνε από την στέρηση αχαχαχαχα κλαίωωωωω

Εμένα χθες μου χαϊδεύε λίγο την πλάτη και καταλαβαίνεις τι έγινε ετσι αχχαχαχαχχαχαχ

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...