Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Καλημέρα βουβάλιακια μου χαχαχαχαχαχαχαχα

Χαχαχα, κοντα εισαι.... 

Just now, Giotitsa είπε:

Αααα εγώ λέω κλωτσα κλωτσα να σε νιώθει η μανούλα του λεω τι δουλειές θα κάνουμε βλέπουμε βιντεακια και όταν γελαω γίνεται σεισμός μεσα στην κοιλια Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα θέλω να είναι χαρούμενο το μωρακι μου 

Κ εγω αυτο του λεω βρε γιωτουλα μου... Κλωτσα να ηρεμει η μαμα... Κ του μιλαω συνεχεια, του λεω ποσο πολυ τον αγαπαω, χαιδευω την κοιλια μου κ εγω κ ο αντρας μου. Μου δινει φιλακια στην κοιλιτσα... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, κοντα εισαι.... 

Κ εγω αυτο του λεω βρε γιωτουλα μου... Κλωτσα να ηρεμει η μαμα... Κ του μιλαω συνεχεια, του λεω ποσο πολυ τον αγαπαω, χαιδευω την κοιλια μου κ εγω κ ο αντρας μου. Μου δινει φιλακια στην κοιλιτσα... 

Αχου τρελενομαι μωρέ και εμένα δίνει Φιλακια και χαιδευουμε λίγο την κοιλιτσα διότι χθες κορίτσια είχα μια μικρή σύσπαση θα το πω αύριο στον γιατρό είδα οτι ήτανε μια για αυτό δεν ανησύχησα και ήτανε λεπτού βουβαλακι αχαχαχχα είμαι κοντά λες εεεε εγώ ρε κορίτσια γιατί περνώ με το σταγονόμετρο τα κιλά


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αχου τρελενομαι μωρέ και εμένα δίνει Φιλακια και χαιδευουμε λίγο την κοιλιτσα διότι χθες κορίτσια είχα μια μικρή σύσπαση θα το πω αύριο στον γιατρό είδα οτι ήτανε μια για αυτό δεν ανησύχησα και ήτανε λεπτού βουβαλακι αχαχαχχα είμαι κοντά λες εεεε εγώ ρε κορίτσια γιατί περνώ με το σταγονόμετρο τα κιλά

Κ τι θες μαρη να τα πάρεις όλα μαζί; ααααχ τώρα θ βάλουμε όλες νομίζω γτ παίρνει κ το μωρό βάρος. Θέλοντας κ μη θα ανεβουμε


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Κ τι θες μαρη να τα πάρεις όλα μαζί; ααααχ τώρα θ βάλουμε όλες νομίζω γτ παίρνει κ το μωρό βάρος. Θέλοντας κ μη θα ανεβουμε

Μωρή λέμε με το σταγονόμετρο καταλαβαίνεις αχχαχα η αιματολογος χαίρεται και ο γιατρός το ίδιο τι να πω κα εγώ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Μωρή λέμε με το σταγονόμετρο καταλαβαίνεις αχχαχα η αιματολογος χαίρεται και ο γιατρός το ίδιο τι να πω κα εγώ

Εντάξει εγώ δεν έχω βάλει τπτ ακόμα. Είμαι μείον κιόλας που έβγαζα 6 μηνες κ τα χω διατηρησει...ένα τρικιλο πιστεύω θα το πάρω μέχρι το τέλος. 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Αχου τρελενομαι μωρέ και εμένα δίνει Φιλακια και χαιδευουμε λίγο την κοιλιτσα διότι χθες κορίτσια είχα μια μικρή σύσπαση θα το πω αύριο στον γιατρό είδα οτι ήτανε μια για αυτό δεν ανησύχησα και ήτανε λεπτού βουβαλακι αχαχαχχα είμαι κοντά λες εεεε εγώ ρε κορίτσια γιατί περνώ με το σταγονόμετρο τα κιλά

Εγω αισθανομουν κατι κ φοβηθηκα μηπως ειναι συσπασεις αλλα τελικα γυρναει ο μπεμπουλης κ καποιες φορες τον καταλαβαίνω σε συγκεκριμένο σημειο της κοιλιας που φυσικα αφου ειναι το  μωρο απο μεσα ειναι πιο σκληρο εκει... Αλλα δεν πετρωνει ολη η κοιλια. Το επαθα κ εχθες στο μαθημα κ με ειδε η μαια μου οποτε δεν ειναι. Αλλα σιγα σιγα θα αρχισουν κ οι συσπασουλες νομιζω... Φυσιολογικο ειναι... Κοιτα, δεν εχω ζυγιστει για 2 βδομαδες. Δεν καταλαβαινω να εχω παρει αλλα κιλα... Γενικα δεν εχω παρει παντου. Ειναι ολα στην κοιλια κ στα μεμε... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ερώτηση και μην με κοροιδευετε δεν ξέρω για αυτό ρωταω τι είναι το παρκοκρεβατο σε τι χρησιμεύει και πόση ωρα μπορεί εκεί να κοιμάται το μωρο αν Εχω καταλάβει είναι και για ύπνο μπορεί κάποια να μου πει την χρηση του


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Κορίτσια ερώτηση και μην με κοροιδευετε δεν ξέρω για αυτό ρωταω τι είναι το παρκοκρεβατο σε τι χρησιμεύει και πόση ωρα μπορεί εκεί να κοιμάται το μωρο αν Εχω καταλάβει είναι και για ύπνο μπορεί κάποια να μου πει την χρηση του

παρκο ειναι απλα ειναι αρκετα μεγαλουτσικο ωατε να κοιματε να παιζει μεχρι μεγαλο το μωρο. η χρηση του ειναι οτι γινετε βαλιτσακι κ το περνεις οπου κ.να πας πχ διακοπες  κ απλα βαζεις το μωρο μεσα κ ξενοιαζεις . ειναι το πιο ασφαλες μερος που μπορεις να αφησεις το μωρο οταν αρχισει να μετακινητε να στριφογυρναει να μπουσουλαει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

παρκο ειναι απλα ειναι αρκετα μεγαλουτσικο ωατε να κοιματε να παιζει μεχρι μεγαλο το μωρο. η χρηση του ειναι οτι γινετε βαλιτσακι κ το περνεις οπου κ.να πας πχ διακοπες  κ απλα βαζεις το μωρο μεσα κ ξενοιαζεις . ειναι το πιο ασφαλες μερος που μπορεις να αφησεις το μωρο οταν αρχισει να μετακινητε να στριφογυρναει να μπουσουλαει.

Και πόση ωρα μπορεί να κοιμάται εκεί ; οχι οτι θα το Εχω για αυτό το λογο αλλά το είδα χθες στο τζάμπο και μου έκανε εντύπωση διότι δεν ξέραμε τι είναι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Και πόση ωρα μπορεί να κοιμάται εκεί ; οχι οτι θα το Εχω για αυτό το λογο αλλά το είδα χθες στο τζάμπο και μου έκανε εντύπωση διότι δεν ξέραμε τι είναι

δεν ειναι μονο για υπνο ειναι κ για παιχνιδι. οταν το μωρο αρχισει να σηκωνετε δεν μπορεις να το.αφηνεις απλα στο πατωμα επισης αν πατε καπου οταν πχ ειναι 6 μηνων που θα το κοιμησεις? μπορει να κοιμηθει οση ωρα θες περνεις εσυ οτι στρωμμα θες κ βαζεις μεσα . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, linaa είπε:

δεν ειναι μονο για υπνο ειναι κ για παιχνιδι. οταν το μωρο αρχισει να σηκωνετε δεν μπορεις να το.αφηνεις απλα στο πατωμα επισης αν πατε καπου οταν πχ ειναι 6 μηνων που θα το κοιμησεις? μπορει να κοιμηθει οση ωρα θες περνεις εσυ οτι στρωμμα θες κ βαζεις μεσα . 

Να πω μια βλακεία είπα δεν ξέρω έτσι μπορείς δηλαδή να το χρησιμοποιεησεις και σαν κούνια αν πάρεις καλό στρώμα ρωταω δεν ξέρω


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Να πω μια βλακεία είπα δεν ξέρω έτσι μπορείς δηλαδή να το χρησιμοποιεησεις και σαν κούνια αν πάρεις καλό στρώμα ρωταω δεν ξέρω

ενταξει για λογους αισθητικους κ πρακτικους δεν αντικαθιστα την κουνια αλλα αν εχει ενα καλο στρωμμα το.χρησιμοποιεις οπως θες. 

πχ μετα απο.καποια ηλικια δεν μπορεις να το.χρησιμοποιειε γιατι τα μωρα σκαρφαλωνουν εκει θα πεσει στην κουνια απλα βγαζεις το καγκελο

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

ενταξει για λογους αισθητικους κ πρακτικους δεν αντικαθιστα την κουνια αλλα αν εχει ενα καλο στρωμμα το.χρησιμοποιεις οπως θες. 

Κατάλαβα κοριτσάκι μου σρ ευχαριστώ οποτε καλά είναι να πάρω κούνια επειδή το είδα δεν ηξερα το είναι και λέω σε αυτό μοιάζει για κούνια αλλά δε κανει προφανώς εμένα με νοιάζει να έχει ασφάλεια προφανως δεν θα αντέξει αν κάθεται συνέχεια οποτε πολύ καλά Ειπες πρακτικούς λόγους τώρα αν έχουμε θα το πάρουμε για Φο παιχνίδι αλλιως ελπίζουμε να μας το πάρει κανεις δώρο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Κατάλαβα κοριτσάκι μου σρ ευχαριστώ οποτε καλά είναι να πάρω κούνια επειδή το είδα δεν ηξερα το είναι και λέω σε αυτό μοιάζει για κούνια αλλά δε κανει προφανώς εμένα με νοιάζει να έχει ασφάλεια προφανως δεν θα αντέξει αν κάθεται συνέχεια οποτε πολύ καλά Ειπες πρακτικούς λόγους τώρα αν έχουμε θα το πάρουμε για Φο παιχνίδι αλλιως ελπίζουμε να μας το πάρει κανεις δώρο

ε για καθημερινο υπνο ναι κουνια θα παρεις . αλλα ειναι κ αυτο χρησιμο σου ειπα για διακοπες για παιχνιδι πχ τον αφηνεις σαλονι κ κανεις δουλειες κτλ

Just now, Giotitsa είπε:

Κατάλαβα κοριτσάκι μου σρ ευχαριστώ οποτε καλά είναι να πάρω κούνια επειδή το είδα δεν ηξερα το είναι και λέω σε αυτό μοιάζει για κούνια αλλά δε κανει προφανώς εμένα με νοιάζει να έχει ασφάλεια προφανως δεν θα αντέξει αν κάθεται συνέχεια οποτε πολύ καλά Ειπες πρακτικούς λόγους τώρα αν έχουμε θα το πάρουμε για Φο παιχνίδι αλλιως ελπίζουμε να μας το πάρει κανεις δώρο

κ για να σου πω παραδειγμα πηγα προσφατα στο χωριο μου για δυο μερες κ δεν πηρα παρκο ε μου φηγαν τα χερια . γιατι ναι μεν κοιμοταν μαζι μου το μωρο οκ στο κρεβατι αλλα τις υπολοιπες ωρες δεν ειχα τι να τον κανω αντε λιγο καροτσι. αλλα κ.εκει βαριεται ειναι περιορισμενο. 

Link to comment
Share on other sites

Το πάρκο κρεβάτο το είχα για να τη βάζω μέσα να παίζει όσο έκανα δουλειές. Για να την έχω ελεγχόμενη. Δεν κοιμήθηκε ποτέ εκεί μέσα, το χε παιχνίδοχωρο. Σε διακοπές μόνο κοιμήθηκε σε πάρκο κρεβάτο του χοτελ γτ δεν είχε κουνακι. Τη θεωρώ άχρηστη αγορά παρ όλα αυτά. Αχαχαχαχ. 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...