Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert είπε:

Δεν θα κανεις εμετο κοριτσακι μου... Ειναι σαν να πινεις σιροπακι. Κ γνωμη μου ειναι να μην ριξεις μεσα λεμονι ή κατι αλλο γιατι ι ενδοκρινολόγος μου, μου ειπε οτι το ξυδι κ το λεμονι ριχνουν το ζαχαρο, οποτε τα αποτελεσματα ισως να μην ειναι σωστα... Απλα μην το σκέφτεσαι... Κ εμενα ο σιδηρος που ηταν σε σκονη κ το διελυα σε νερό  με αηδιαζε. Αυτο δεν ειναι τπτ... Πιο πολυ σε εχει επηρεασει που το εχουμε συζητησει να ξερεις... 

Αχ κορίτσια μου ευτυχώς αντεξα να κρατήσω την γλυκοζη Εχω ενα μισαωρο ακόμη ζαλίστηκα και πολύ τώρα είμαι καλυτερα αλλά Εχω άλλο θέμα τσιρλιπιπι όλε αλλά θα περάσει και αυτό χαχαχαχχαψαψψα

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, minxri είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου μια χαρά τότε.Εχθές πήγα στον γιατρό να μου γράψει εξετάσεις και του είπα να μου αλλάξει το σίδηρο σε χάπια γιατί τις τελευταίες μέρες το αηδιάζω το υγρό δεν το κρατάω το βγάζω όλο γι’αυτό πιο πολύ ρωτάω γιατί μου είπαν ότι άμα κάνω εμετό μέσα στο δίωρο της εξέτασης πρέπει να το ξαναπιώ 

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι!.Εντάξει, να λέμε και του στραβού το δίκιο δεν είναι και ότι καλύτερο έχεις πιεί, αλλά είναι ανεκτό! Ναι, κρατήσου να μην το βγάλεις γιατί θα σου το ξαναδωσουν. Εγώ αυτό σκεφτόμουν όταν με έπιασε αναγούλα, για να ηρεμήσω χαχαχα

  • Χαχα 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Κι όμως.... Παντού λένε ότι είναι καλύτερο... Και σε φορουμς μπήκα και παντού....αααχ μακάρι να μου έλεγες ότι το ξέρεις από φίλη που έχει πχ να μου λύσεις άμεσα το δίλημμα χαχαχα εκεί που έχω καταλήξει το ξανά σκέφτομαι

Ήηηη αλήθεια; Γιατί το έχω ερωτευτεί το βλέπω πιο σταθερό και μου αρέσει αυτό σε σχέση με το ρινγκ.... Θηλασες με μει ται; Αν ναι βόλευε το μωράκι σου; Γιατί φοβάμαι μήπως του στερω τη "φυσική" ας το πουμε έτσι ξαπλωτη θέση θηλασμού που με το σλινγκ θα την έχει.. 

Χμμμμ το θέλω από νεογέννητο είναι η αλήθεια αλλά κι εγώ το σκέφτομαι ότι το ρινγκ θα με κουράζει με τη πάροδο του χρόνου γιατί είμαι και μικροκαμωμένη και αγυμναστη...στον έναν ώμο πόσο να αντέξω.... Αλλά στο θέμα θηλασμός που το θέλω μου φαίνεται πιο βολικό το ρινγκ μόνο και μόνο επειδή ξαπλώνει τι μικρό... Κατά τα άλλα το βλέπω σκέτο ύφασμα και όλο ότι θα μου πέσει σκέφτομαι χαχα.

Σας επρηξα ρε κορίτσια ε; Σορρυυυυυ

  Εμενα φαντάσου ότι ο μικρός έκανε καθημερινά μέχρι 2,5μηνων μαραθώνιους θηλασμους (2 ώρες σερι) τον έβαζα στο mei tai μου και έκανα δουλειές κι αυτός θηλαζε. Ο θηλασμός εξ'αλλου δε χρειάζεται να είναι πάντα ξαπλωτος. Επίσης έριχνε και απίστευτους ύπνους εκεί μέσα μέχρι να μείνω ξανά έγκυος.(μετά τέρμα ο μάρσιπος αχααχ) Δεν ήθελε το πορτ μπεμπέ αλλά μεσα στο mei tai. Το ρινγκ σλινγκ δε μου φάνηκε εμένα προσωπικά βολικό. Και δεν με βολεύει και το δέσιμο στον έναν ωμό(Αν και νομίζω πως γίνονται και δεσιματα με το μωρο στο κέντρο και στήριξη στους 2 ώμους) αλλά δεν ξέρω κατά πόσο καλύπτουν σε περίπτωση θηλασμού ενώ στο mei tai καλύπτεται.

Πάντως όντως μόνο αυτοί οι δύο είναι οι πιο κατάλληλοι από την πρώτη ημέρα της γέννησης τους και προσφέρουν την πιο σωστή στάση στο σώμα. Στην κόρη μου είχα έναν από τους άλλους τους κλασικούς που κυκλοφορούν και δεν τον έβαλα πάνω από 5 φορές. Με πονούσαν οι ώμοι και η πλάτη συν ότι είναι πολύ χοντροί.

9 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Καλέ ανετότατα θηλαζε όρθια στο Mei Tai. Πραγματικά αυτά τα λεφτά δεν τα λυπήθηκα καθόλου. Με βόλεψε τρομερά 

Ναι κι εγω το ιδιο. Και επειδη την ειχα πατήσει με λάθος μάρσιπο τον θεωρούσα άχρηστη αγορά αλλά τελικά με το mei tai κατάλαβα πόσο λάθος είχα. 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Αγάπη καλημέρα, κι εγώ που ρώτησα στο μικροβιολογικο για λίγο λεμονακι μου είπαν όχι! Επίσης δε με άφησαν και σε εκείνες τις δύο ώρες να πιω επιπλέον νερό. Μου είπαν δύο γουλιτσες. Λες και κάτι θα μου έκαναν οι δύο γουλιές μετά από αυτή την αηδία. 

Πάντως να σου πω την αλήθεια δεν πιστεύω ότι το λεμόνι μπορεί να επηρεάσει τόσο πολύ τα αποτελέσματα. Κι επίσης δεν είσαι η μοναδική που έβαλε, το ακούω κι από αλλού, και σε καμία δε δημιουργήθηκε θέμα με τα αποτελέσματα! Ξέρεις πως πάνε αυτά, είναι στην κρίση του κάθε γιατρού! Οπότε μην αγχώνεσαι άδικα!

Καλά αποτελέσματα Γιωτιτσα❤

Το ξέρω κορίτσι και σε ευχαριστώ πολύ. Φαντάσου εμένα η μικροβιολογος μου είπε αχ κοριτσι μου δε κρατάς λεμόνι κάτι να βάλεις; Και το θυμήθηκα ότι κρατάω... Αν τώρα έβαλα τόσο πολύ και τα αλλοίωσε δεν ξέρω.... Πάντως για νερό μου έλεγε να πίνω άφοβα απλά λένε συνήθως λίγο γιατι επιβαρύνεται πολύ το στομάχι με τη γλυκόζη και όσες έχουν πιει πολύ νερό το κάνουν συνήθως εμετό.... Όχι πιο αποτελεσμάτων... Και έπινα νερό άφοβα.... Τώρα ο καθένας πραγματικα ότι να ναι...

Just now, Farmakotriftena είπε:

  Εμενα φαντάσου ότι ο μικρός έκανε καθημερινά μέχρι 2,5μηνων μαραθώνιους θηλασμους (2 ώρες σερι) τον έβαζα στο mei tai μου και έκανα δουλειές κι αυτός θηλαζε. Ο θηλασμός εξ'αλλου δε χρειάζεται να είναι πάντα ξαπλωτος. Επίσης έριχνε και απίστευτους ύπνους εκεί μέσα μέχρι να μείνω ξανά έγκυος.(μετά τέρμα ο μάρσιπος αχααχ) Δεν ήθελε το πορτ μπεμπέ αλλά μεσα στο mei tai. Το ρινγκ σλινγκ δε μου φάνηκε εμένα προσωπικά βολικό. Και δεν με βολεύει και το δέσιμο στον έναν ωμό(Αν και νομίζω πως γίνονται και δεσιματα με το μωρο στο κέντρο και στήριξη στους 2 ώμους) αλλά δεν ξέρω κατά πόσο καλύπτουν σε περίπτωση θηλασμού ενώ στο mei tai καλύπτεται.

Πάντως όντως μόνο αυτοί οι δύο είναι οι πιο κατάλληλοι από την πρώτη ημέρα της γέννησης τους και προσφέρουν την πιο σωστή στάση στο σώμα. Στην κόρη μου είχα έναν από τους άλλους τους κλασικούς που κυκλοφορούν και δεν τον έβαλα πάνω από 5 φορές. Με πονούσαν οι ώμοι και η πλάτη συν ότι είναι πολύ χοντροί.

Ναι κι εγω το ιδιο. Και επειδη την ειχα πατήσει με λάθος μάρσιπο τον θεωρούσα άχρηστη αγορά αλλά τελικά με το mei tai κατάλαβα πόσο λάθος είχα. 

Αχουυυυ σε ευχαριστώ πάρα πολύ ειλικρινά!!!! Καλό να διαβάζεις τι βοηθάει στο θηλασμό αλλά χίλιες φορές καλύτερο να στο πει μαμά που έχει θηλάσει εκεί και ξέρει.... Γιατί για να διαφημίσουν πολλά λένε και μετά βλέπεις αλλά άμα όμως τα ακούς από εμπειρία άλλων μαμάδων εεε ναι εκεί είναι αξιόπιστα τα πράγματα... Μέι ται... Έκλεισε χαχαχαχα ούτως ή άλλως πού και πού θα κάνουμε και ξαπλωτο θηλασμό.... Αλλά η μικρή επειδή είναι ζορικη ήδη και κολλημένη πάνω μου δε θέλω να τρώει "πόρτα" επειδή θα είμαι μόνιμα καθιστή να θηλάζω αλλά ούτε να στέρησω στο βρεφικό θηλασμό να φταίει αυτό.... Και ήθελα να συνδυάσω τοοοοοσο πολύ και τα δύο μη νιώσει απόρριψη η μεγάλη που πραγματικά το μάρσιπο αγκαλιας μου φαίνεται απ' τις πιο σημαντικές αγορές.. 

Επεξεργάστηκαν by Mamacita Alina
Αγνοήστε τις διορθώσεις του διορθωτή στο κείμενο... Βρεφικο= βρέφος πχ χαχαχα ημαρτον
  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Το ξέρω κορίτσι και σε ευχαριστώ πολύ. Φαντάσου εμένα η μικροβιολογος μου είπε αχ κοριτσι μου δε κρατάς λεμόνι κάτι να βάλεις; Και το θυμήθηκα ότι κρατάω... Αν τώρα έβαλα τόσο πολύ και τα αλλοίωσε δεν ξέρω.... Πάντως για νερό μου έλεγε να πίνω άφοβα απλά λένε συνήθως λίγο γιατι επιβαρύνεται πολύ το στομάχι με τη γλυκόζη και όσες έχουν πιει πολύ νερό το κάνουν συνήθως εμετό.... Όχι πιο αποτελεσμάτων... Και έπινα νερό άφοβα.... Τώρα ο καθένας πραγματικα ότι να ναι...

Αχουυυυ σε ευχαριστώ πάρα πολύ ειλικρινά!!!! Καλό να διαβάζεις τι βοηθάει στο θηλασμό αλλά χίλιες φορές καλύτερο να στο πει μαμά που έχει θηλάσει εκεί και ξέρει.... Γιατί για να διαφημίσουν πολλά λένε και μετά βλέπεις αλλά άμα όμως τα ακούς από εμπειρία άλλων μαμάδων εεε ναι εκεί είναι αξιόπιστα τα πράγματα... Μέι ται... Έκλεισε χαχαχαχα ούτως ή άλλως πού και πού θα κάνουμε και ξαπλωτο θηλασμό.... Αλλά η μικρή επειδή είναι ζορικη ήδη και κολλημένη πάνω μου δε θέλω να τρώει "πόρτα" επειδή θα είμαι μόνιμα καθιστή να θηλάζω αλλά ούτε να στέρησω στο βρεφικό θηλασμό να φταίει αυτό.... Και ήθελα να συνδυάσω τοοοοοσο πολύ και τα δύο μη νιώσει απόρριψη η μεγάλη που πραγματικά το μάρσιπο αγκαλιας μου φαίνεται απ' τις πιο σημαντικές αγορές.. 

Το πολύ πολύ να σου ζητάει να μπει και η μικρή μέσα αχαχαχαχα  είναι μέχρι 15 ή 20 κιλά δεν θυμάμαι. Μπες και σαιτ και θα δεις έχει πολλά σχέδια! Αλλά θα βρεις νομίζω και σε καταστήματα με είδη bebe(Στο Λητώ πέρσι δεν είχε)

Κορίτσια με τις συσπάσεις πως τα πάτε;; εμένα ξεκίνησαν με το που μπήκα στην 24η βέβαια δεν είναι πολλές απλά είναι αισθητές πλέον.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Farmakotriftena είπε:

Το πολύ πολύ να σου ζητάει να μπει και η μικρή μέσα αχαχαχαχα  είναι μέχρι 15 ή 20 κιλά δεν θυμάμαι. Μπες και σαιτ και θα δεις έχει πολλά σχέδια! Αλλά θα βρεις νομίζω και σε καταστήματα με είδη bebe(Στο Λητώ πέρσι δεν είχε)

Κορίτσια με τις συσπάσεις πως τα πάτε;; εμένα ξεκίνησαν με το που μπήκα στην 24η βέβαια δεν είναι πολλές απλά είναι αισθητές πλέον.

Ήβη Παναγία μου θα της πω ότι είναι για μωράκια γιατί μια φορά να συμβεί θα μείνω στο έδαφος χαχαχα κοντή γαρ που να το σηκώσω το δίχρονο; Άλλο στα χέρια άλλο στους ώμους χαχαχα.

Θα μπω ήδη έχω τσεκαρει και έχει και το Λητώ Αμαζόνας Μέι ται και ένα ρίνγκ σλινγκ....

Κρίμα βέβαια γιατί θα έπρεπε να πουλάνε περισσότερους αλλά και περισσότερα φυσικά καταστηματα μιας που είναι καλυτεροι από πολλές πολλές απόψεις παρά τους υπόλοιπους που είναι θεοσκληροι.... Αλλά όλα στο ώφελος... :/ 

Τώρα συσπάσεις μια έχω μια με γονατίζουν μια καθόλου μια μη προκαλούν συσπάσεις οι κλωτσιές τις ειδικά οι χαμηλές κλπ κλπ


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλησπέρα, είμαι θάλασσα από. Νωρίς, σε λίγο θα τα μαζέψουμε πάμε για φαΐ. Καλά αποτελέσματα στην καμπύλη!! 

Εγω πήρα χτες τ Αποτέλεσματα των αιματολογικων και το σάκχαρο νηστείας ήταν 92.με το ίδιο αίμα το μηχανάκι έδειξε 103.

Τον περασμένο μήνα σ άλλο μικροβιολογικο το μηχανάκι έδειξε 96 κ το μικροβιολογικο 88.


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Ήβη Παναγία μου θα της πω ότι είναι για μωράκια γιατί μια φορά να συμβεί θα μείνω στο έδαφος χαχαχα κοντή γαρ που να το σηκώσω το δίχρονο; Άλλο στα χέρια άλλο στους ώμους χαχαχα.

Θα μπω ήδη έχω τσεκαρει και έχει και το Λητώ Αμαζόνας Μέι ται και ένα ρίνγκ σλινγκ....

Κρίμα βέβαια γιατί θα έπρεπε να πουλάνε περισσότερους αλλά και περισσότερα φυσικά καταστηματα μιας που είναι καλυτεροι από πολλές πολλές απόψεις παρά τους υπόλοιπους που είναι θεοσκληροι.... Αλλά όλα στο ώφελος... :/ 

Τώρα συσπάσεις μια έχω μια με γονατίζουν μια καθόλου μια μη προκαλούν συσπάσεις οι κλωτσιές τις ειδικά οι χαμηλές κλπ κλπ

Ότι και να κάνουμε λίγη ζήλια θα υπάρξει από τα μεγαλύτερα! Μη νιώσεις τύψεις! Φυσιολογικό είναι. Δεν θα ήταν φυσιολογικό αν δεν δείξει καθόλου. Το θέμα είναι να μην της βγει σε επιθετικότητα της μικρής. Αλλά γενικότερα νομίζω πως τα κοριτσάκια είναι πιο τρυφερά. Η δικιά μου ζηλεύει αλλά λίγο. Πιο πολύ ζητάει ότι κάνουμε στον μπέμπη να το κάνουμε και σε αυτήν. Δηλαδή, μπάνιο ο μπεμπης;;; μπάνιο κι εκείνη, τρώει ο μπέμπης τρώει κι εκείνη ,κάτι που μπορεί γενικότερα να μην τρώει η μικρή -μαλιτσα παιρνει και γκριμάτσα αηδίας-, αλλά αν το τρώει ο μπέμπης θα το φάει!! αγκαλιά ο μπέμπης αγκαλιά ζητάει κι εκείνη!!! 

Οι κλωτσιές πλάκα πλάκα έχω παρατηρήσει κι εγώ ότι κάποιες φορές μου προκαλούν συσπάσεις. Όταν λες ότι σε γονατίζουν τι εννοείς;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Όντως τώρα; Γιατί έβαλα λεμόνι και η καμπύλη ήταν εξαίσια βλέπω όμως ότι ο διαβήτης σιγά σιγά επιστρέφει δριμύτερος... Σήμερα μετά από καιρό νηστείας 82.... Μέσα στα όρια μεν αλλά για καιρό είχα μάξιμουμ 75....

Αν και οι μηχανικές μου μετρήσεις τόσο καιρό ήταν εξίσου καλές οπότε ταίριαζαν με τη καμπύλη....  

Τι να σου πω βρε κοριτσακι μου... Εμενα ετσι μου ειπε κ γενικα το εχω προσεξει οτι ισχυει. Τη μια μερα που εφτιαξα κιτρινο ρυζι σαν σουπα κ εριξα λεμονι (ενα μετριο ολόκληρο), δεν ανεβηκε, ενω την επομενη που εφαγα κιτρινο ρυζι με τυρι τριμμένο ανεβηκε αρκετα... Τι να πω. Μπορεί να ειναι κ τυχαιο, μπορει να πιανει κ σε μενα... Παντως για ξυδι κ λεμονι μου μιλησε... 

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα καλησπέρα, είμαι θάλασσα από. Νωρίς, σε λίγο θα τα μαζέψουμε πάμε για φαΐ. Καλά αποτελέσματα στην καμπύλη!! 

Εγω πήρα χτες τ Αποτέλεσματα των αιματολογικων και το σάκχαρο νηστείας ήταν 92.με το ίδιο αίμα το μηχανάκι έδειξε 103.

Τον περασμένο μήνα σ άλλο μικροβιολογικο το μηχανάκι έδειξε 96 κ το μικροβιολογικο 88.

Χαχαχαχα, ιδιο ζάχαρο ειχαμε. Κ εγω στις εξετάσεις 92 κ στο σπίτι πριν παω ομως που μετρήθηκα ειχα 91. Χαρηκα γιατί ηταν πολυ κοντα οι μετρησεις... Βεβαια ξερω οτι το ζάχαρο αλλάζει συνέχεια οποτε αν σου πηραν αιμα 1 ωρα μετα μπορει οντως να ηταν αλλη η τιμή .. 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Τι να σου πω βρε κοριτσακι μου... Εμενα ετσι μου ειπε κ γενικα το εχω προσεξει οτι ισχυει. Τη μια μερα που εφτιαξα κιτρινο ρυζι σαν σουπα κ εριξα λεμονι (ενα μετριο ολόκληρο), δεν ανεβηκε, ενω την επομενη που εφαγα κιτρινο ρυζι με τυρι τριμμένο ανεβηκε αρκετα... Τι να πω. Μπορεί να ειναι κ τυχαιο, μπορει να πιανει κ σε μενα... Παντως για ξυδι κ λεμονι μου μιλησε... 

Χαχαχαχα, ιδιο ζάχαρο ειχαμε. Κ εγω στις εξετάσεις 92 κ στο σπίτι πριν παω ομως που μετρήθηκα ειχα 91. Χαρηκα γιατί ηταν πολυ κοντα οι μετρησεις... Βεβαια ξερω οτι το ζάχαρο αλλάζει συνέχεια οποτε αν σου πηραν αιμα 1 ωρα μετα μπορει οντως να ηταν αλλη η τιμή .. 

Πηρα το μηχανάκι μαζί καλέ κ από το ίδιο αίμα ζήτησα να κου σταξεινστην ταινια


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tsilona είπε:

Πηρα το μηχανάκι μαζί καλέ κ από το ίδιο αίμα ζήτησα να κου σταξεινστην ταινια

γενικα οι αιματος με το μηχανακι εχουν αποκλισεις. αν ειναι τεραστια η διαφορα αλλαξε μηχανακι. δεν ειναι ολες οι μαρκες αξιοπιστες κ εμενα μου ειχε τυχει μηχανακι να μου βγαζει ζαχαρο 50 που θα ειχα λιποθυμισει αν ηταν ετσι. αλλαξα μαρκα κ ηταν νορμαλ οι μετρησεις. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Η καμπύλη βγαίνει την Δεύτερα κορίτσια όλα καλά με τον υπέρηχο 784 γρ ο μικρος μου θα σας πω πιο πολλες λεπτομέρειες μετα είμαι πολύ κομμάτια κορίτσια

Ωωωωω μια χαρα!!!Τουμπανο ο μπεμπης!!!

Καλη ξεκουρση Γιωτιτσα μου και καλα αποτελεσματα να εχεις τη Δευτερα!!

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Πηρα το μηχανάκι μαζί καλέ κ από το ίδιο αίμα ζήτησα να κου σταξεινστην ταινια

Θα συμφωνησω με τη @linaa... Υπαρχουν μεγαλες διαφορες απο μηχανακι σε μηχανακι... Εγω εχω της Bayer κ θεωρω οτι ειναι πολυ καλο... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Η καμπύλη βγαίνει την Δεύτερα κορίτσια όλα καλά με τον υπέρηχο 784 γρ ο μικρος μου θα σας πω πιο πολλες λεπτομέρειες μετα είμαι πολύ κομμάτια κορίτσια

Καλα αποτελεσματα αγαπη μου, εγω παω αυριο το πρωι για καμπυλη..μεγαλωσε κ ο μπεμπακος ολα καλα! Εγω θα τον δω την Κυριακη επιτελους μετα απο 35 μερες γιατι ο γιατρος μου ελειπε! Σου ειπε να τρως υδατανθρακες που λενε πριν την καμπυλη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...