Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Εχθες μου ειπε ο γυναικολογος μου να κανουμε εναν υπερηχο για να δουμε που βρισκομαστε. Την τριτη χοριακη μου την εχει ζητησει ο εξωσωματικος μου... Οποτε τα έκανα κ τα δυο... Τωρα περιμενω τα αποτελεσματα... 

καλημερα φιλη μ....Όλα καλά θα είναι....θα δεις....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 2 λεπτά , winspert είπε:

Σε ευχαριστώ γλυκια μου... Καλημερα..... 

Καλά εμείς μια από δω μια από κει ειμαστε ..ωραία είναι...Πώς είσαι σήμερα??? κανα σύμπτωμα???? Εγώ έκανα τους πρώτους μ εμετούς από εχτές....να τα να τα που το χρουσουζεψα από μόνη μ η γκαντεμο...9 ο μήνας έλεγα πάρτα τώρα ταρζαν λεω...χαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Καλά εμείς μια από δω μια από κει ειμαστε ..ωραία είναι...Πώς είσαι σήμερα??? κανα σύμπτωμα???? Εγώ έκανα τους πρώτους μ εμετούς από εχτές....να τα να τα που το χρουσουζεψα από μόνη μ η γκαντεμο...9 ο μήνας έλεγα πάρτα τώρα ταρζαν λεω...χαχαχαχα

Ναι, εχουμε πλακα... Ηρθαμε απο δω αλλα δεν ξεχναμε κ απο που ξεκινησαμε... Αληθεια εκανες εμετο; Κ εγω που ελεγα οτι με τετοια χοριακη αφου δεν εχω εμετους τη γλιτωσα... Ξεκινανε πιο μετα δλδ; Αλλα οπως κ να χει, τι μας νοιάζει; Τα μωράκια μας να ειναι καλα. Εγω την ωρα που γυρναγα απο το μικροβιολογικό πριν κ οδηγουσα, ανακατευτηκα λιγο αλλα με το που εφτασα τσακισα μια τυροπιτα που πηρα..  Χαχαχα... Εκτος απο πονακια περιοδου καπου καπου, βαρις στην κοιλια κ κατι τραβηγματακια, δεν εχω κατι αλλο... Α κ η πλατη  ποναει αν στεκομαι ορθια... Αυτα τα λιγα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α ρε ταρζαν εμετους βλεπω... κι.εγω σήμερα ειμαι χάλια. Και οπότε το σκέφτομαι νιώθω το μούδιασμα μέχρι πάνω στο λαιμό και λέω να τώρα θα κάνω... πφφφφ

@winspert Καλά αποτελέσματα κορίτσι! Που καλά θα είναι!!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , winspert είπε:

Ναι, εχουμε πλακα... Ηρθαμε απο δω αλλα δεν ξεχναμε κ απο που ξεκινησαμε... Αληθεια εκανες εμετο; Κ εγω που ελεγα οτι με τετοια χοριακη αφου δεν εχω εμετους τη γλιτωσα... Ξεκινανε πιο μετα δλδ; Αλλα οπως κ να χει, τι μας νοιάζει; Τα μωράκια μας να ειναι καλα. Εγω την ωρα που γυρναγα απο το μικροβιολογικό πριν κ οδηγουσα, ανακατευτηκα λιγο αλλα με το που εφτασα τσακισα μια τυροπιτα που πηρα..  Χαχαχα... Εκτος απο πονακια περιοδου καπου καπου, βαρις στην κοιλια κ κατι τραβηγματακια, δεν εχω κατι αλλο... Α κ η πλατη  ποναει αν στεκομαι ορθια... Αυτα τα λιγα... 

Καλά πας κ συ...αχαχχαχαχ η πλάτη κ εμένα με ποναει αμα ειμαι πολυ όρθια.. παλι καλα.ομως ολα πάνε κατ' ευχήν δόξα το θεό...ας έχουμε τα πάντα δεν πειραζει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα, εγώ σήμερα ευτυχώς τπτ, έστρωσε και το στομάχι μου. Εμετό δεν έχω κάνει ακόμα! Πήρα και τα αποτελέσματα από το προγεννητικο το πρωί, όλα καλά, μόνο ο αιματοκρίτης είναι λίγο οριακος, είναι 36. 


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Α ρε ταρζαν εμετους βλεπω... κι.εγω σήμερα ειμαι χάλια. Και οπότε το σκέφτομαι νιώθω το μούδιασμα μέχρι πάνω στο λαιμό και λέω να τώρα θα κάνω... πφφφφ

@winspert Καλά αποτελέσματα κορίτσι! Που καλά θα είναι!!

Καλημέρα φιλη.....Τετάρτη αύριο στο πα????? χαχαχαχα ΤΕΤΑΡΤΗ Σ ΛΕΩ ...

πρίν από 1 λεπτό , gogouli_ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα, εγώ σήμερα ευτυχώς τπτ, έστρωσε και το στομάχι μου. Εμετό δεν έχω κάνει ακόμα! Πήρα και τα αποτελέσματα από το προγεννητικο το πρωί, όλα καλά, μόνο ο αιματοκρίτης είναι λίγο οριακος, είναι 36. 

καλημερα κ σε σένα φίλη μας..Μια χαρά είναι ο αιματοκρίτης σ αγαπη μ...Μην σε ανησυχεί τίποτα...Όλα πάνε καλά...τυχερή με τον εμετό...Έτσι έλεγα κ γω κ πάρτα τώρα η δικιά σ...χαχαχαχαχα 

 

 

 

..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Καλά πας κ συ...αχαχχαχαχ η πλάτη κ εμένα με ποναει αμα ειμαι πολυ όρθια.. παλι καλα.ομως ολα πάνε κατ' ευχήν δόξα το θεό...ας έχουμε τα πάντα δεν πειραζει

Ακριβως, αυτο ελεγα κ εγω πάντα... Ας μεινω εγκυος κ ας εχω τα παντα... Ουτε που με νοιαζει... :wub:

πρίν από 8 λεπτά , gogouli_ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα, εγώ σήμερα ευτυχώς τπτ, έστρωσε και το στομάχι μου. Εμετό δεν έχω κάνει ακόμα! Πήρα και τα αποτελέσματα από το προγεννητικο το πρωί, όλα καλά, μόνο ο αιματοκρίτης είναι λίγο οριακος, είναι 36. 

Μπραβο κοπελα μου, χαιρομαι που είσαι καλα σημερα... Καλη συνεχεια.... :wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα φιλη.....Τετάρτη αύριο στο πα????? χαχαχαχα ΤΕΤΑΡΤΗ Σ ΛΕΩ ...

 

Ρε συ ξέρεις για πόσες ώρες μιλάμε ότι έχω ακόμα;;; μέχρι αύριο στις 6μμ. Άσε ακόμα αιώνας μου φαίνεται χαχα

  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , winspert είπε:

Κορίτσια...... 9373.....καλα δεν παμε;;;; 

Καλά εννοείτε ότι πας καλά....Τρίκαλα μη σ πω..χαχαχαχα ...απόλαυσε το ...Όλα πάνε συπερρρρρρ.....μπράβοοοοοοοοοοο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

Καλά εννοείτε ότι πας καλά....Τρίκαλα μη σ πω..χαχαχαχα ...απόλαυσε το ...Όλα πάνε συπερρρρρρ.....μπράβοοοοοοοοοοο

Χαχαχα, σε ευχαριστώ μωρο μου... :wub::wub::wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...