Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα! Κάτσε με ανοιχτα τα πόδια σήμερα να ξεραθεί. Εγώ μαρη 800 κιλά αηδία είμαι, και τα 500 είναι οι μπουτες δε συγκαηκα κ φοράω φορέματα. Με παντελόνι να πηγαίνεις τότε

Με ανοιχτα Εχω κάτσει Εχω βάλει και πουδρα τώρα για μωρά ε ρε λέω εγώ χαχαχχαχαα άιντε ντε πες μου 56 κιλά με το ζόρι Μαρή πες μου πως συγκαηκα η χριστιανή Άκου εκεί 800 κιλά Οχι μωρή είσαι φάλαινα Αντε απο εκεί χαχαχαχχαχαψα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Giotitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια χθες το βράδυ είπα να πάω για περπάτημα απίστευτο και όμως αληθινό συγκαηκα ρε μέσα εκεί που είναι τα μπουτια και ενώνονται είμαι αδύνατη ρε κορίτσια φόρεμα φοραγα τι θα κάνω ;; δηλαδή τι να φορέσω για να περπαταω αφήστε που σήμερα ποναω Εχω βάλει λίγη αλοιφή για το συγκαμα αλλά πως να περπατησω και αν το ξαναπαθω;;;

Γλυκούλα μου, πως συγκαηκες; πάρε από το φαρμακείο βαλσαμελαιο (σπαθολαδο λέγεται αλλιώς) κάνει θαύματα κρατησε το και για μετά για τον μπεμπη σου να του βάζεις οπότε βλέπεις ερεθισμό στον ποπο ή στο δερματακι του. Πραγματικά κάνει θαύματα.. και βάλε λίγο εκεί που έχεις ερεθιστει και μετά Βαζε συχνά ενυδατική κρέμα. Αν και πιστεύω μια φορά θα βάλεις βαλσαμελαιο και θα επανέλθει το δέρμα.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες καλημέρα, εύχομαι να είστε όλες καλά! Θα μπω να σας διαβάσω σε λίγο, έχετε γράψει αρκετά.. Χθες πήγαμε στο γιατρό και είδαμε τον πρίγκιπα, έχουμε ψηλό και μεγάλο μωράκι μας είπε.. Είναι ήδη 832 γραμμάρια! Ψεύτρα να βγω αλλά το νινί αυτό θα βγει κανά τετράκιλο τουλάχιστον χαχα! Αύριο πάω και για την καμπύλη μπλιαξξξξ 

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Γλυκούλα μου, πως συγκαηκες; πάρε από το φαρμακείο βαλσαμελαιο (σπαθολαδο λέγεται αλλιώς) κάνει θαύματα κρατησε το και για μετά για τον μπεμπη σου να του βάζεις οπότε βλέπεις ερεθισμό στον ποπο ή στο δερματακι του. Πραγματικά κάνει θαύματα.. και βάλε λίγο εκεί που έχεις ερεθιστει και μετά Βαζε συχνά ενυδατική κρέμα. Αν και πιστεύω μια φορά θα βάλεις βαλσαμελαιο και θα επανέλθει το δέρμα.

Ρε αγάπη ακόμα το ψάχνω Αντε ντε πες μου εσύ πως συγκαηκα έλα ντε δηλαδή ακόμα απορω θα πάρω αγάπη ευχαριστώ τώρα Εχω βάλει πουδρα και πιστευε με κάτι κανει


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ρε αγάπη ακόμα το ψάχνω Αντε ντε πες μου εσύ πως συγκαηκα έλα ντε δηλαδή ακόμα απορω θα πάρω αγάπη ευχαριστώ τώρα Εχω βάλει πουδρα και πιστευε με κάτι κανει

Υπομονη βρε Γιωτιτσα!!Παστωσου εκει στην πουδρα και τα ενυδατικα και θα περασει. Περσι που το ειχε παθει ο αντρας μου απο τα χοντρα παντελονια της δουλειας, μου ειχαν δωσει και 1 αλοιφη σαν τζελ που δημιουργουσε στρωμα πανω στο δερμα για να μη συγκαιγεσαι. Κανε 1 ερωτηση στο φαρμακειο μηπως υπαρχει κατι τετοιο καταλληλο εννοειται για εγκυους που να σε βοηθησει να μην το ξαναπαθεις.

Εγω παλι απο χθες ταλαιπωρουμαι με τα ποδια μου!!Ηρθαν ξαφνικα και τουμπανιασαν και τα νιωθω 100 κιλα!!Συν οτι τις τελευταιες μερες εχει παρει τρελη φορα η κοιλια μου κι εχουν επανελθει δυναμικα οι καουρες και η δυσπεψια...Καλα την βγαλαμε το 2ο τριμηνο μου φαινεται...το 3ο προμηνυεται ζορικο...ειδικα μ' αυτην τη ζεστη!!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, katerinaki 86 είπε:

Υπομονη βρε Γιωτιτσα!!Παστωσου εκει στην πουδρα και τα ενυδατικα και θα περασει. Περσι που το ειχε παθει ο αντρας μου απο τα χοντρα παντελονια της δουλειας, μου ειχαν δωσει και 1 αλοιφη σαν τζελ που δημιουργουσε στρωμα πανω στο δερμα για να μη συγκαιγεσαι. Κανε 1 ερωτηση στο φαρμακειο μηπως υπαρχει κατι τετοιο καταλληλο εννοειται για εγκυους που να σε βοηθησει να μην το ξαναπαθεις.

Εγω παλι απο χθες ταλαιπωρουμαι με τα ποδια μου!!Ηρθαν ξαφνικα και τουμπανιασαν και τα νιωθω 100 κιλα!!Συν οτι τις τελευταιες μερες εχει παρει τρελη φορα η κοιλια μου κι εχουν επανελθει δυναμικα οι καουρες και η δυσπεψια...Καλα την βγαλαμε το 2ο τριμηνο μου φαινεται...το 3ο προμηνυεται ζορικο...ειδικα μ' αυτην τη ζεστη!!!

Καλά απο καούρες άλλο τιποτα γενικά το πρήξιμο να το προσεχετε ακούω πολλές να βλέπετε να μην είναι υπερβολικό έτσι δεν κανει


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ μωρέ κορίτσαροι τι κανετε; εγώ χθες διάβασα τυχαία ένα άρθρο κακό και απο χθες κλαίω απ τον φόβο μου..... σήμερα το έριξα στη μερέντα αν έχετε το θεό σας.... Δε σας έχω διαβάσει ακόμη έχω θεματάκια με το ίντερνετ.... τι κάνετε εσείς;


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Κοριτσάρες καλημέρα, εύχομαι να είστε όλες καλά! Θα μπω να σας διαβάσω σε λίγο, έχετε γράψει αρκετά.. Χθες πήγαμε στο γιατρό και είδαμε τον πρίγκιπα, έχουμε ψηλό και μεγάλο μωράκι μας είπε.. Είναι ήδη 832 γραμμάρια! Ψεύτρα να βγω αλλά το νινί αυτό θα βγει κανά τετράκιλο τουλάχιστον χαχα! Αύριο πάω και για την καμπύλη μπλιαξξξξ 

Επίσης ήθελα να ρωτήσω.. παίρνετε όλες μαγνήσιο? Ο γυναικολόγος που πήγα χθες είπε να το σταματήσω εφόσον δεν έχω κράμπες και ότι δεν ήταν απαραίτητο να πίνω τόσους μήνες(μου το είχε δώσει ο παλιός) έπινα ένα trofocard max τη μέρα!


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

αχ μωρέ κορίτσαροι τι κανετε; εγώ χθες διάβασα τυχαία ένα άρθρο κακό και απο χθες κλαίω απ τον φόβο μου..... σήμερα το έριξα στη μερέντα αν έχετε το θεό σας.... Δε σας έχω διαβάσει ακόμη έχω θεματάκια με το ίντερνετ.... τι κάνετε εσείς;

Τι διάβασες Αλινα μου;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Καλά απο καούρες άλλο τιποτα γενικά το πρήξιμο να το προσεχετε ακούω πολλές να βλέπετε να μην είναι υπερβολικό έτσι δεν κανει

Ναι, εννοειται θα το παρακολουθησω και αν δω οτι επιδεινωνεται θα μιλησω με το γιατρο γιατι ραντεβου εχω την αλλη Πεμπτη. Εμενα οι καουρες με ειχαν αφησει η αληθεια ειναι μαζι με τα υπολοιπα συμπτωματα του 1ου τριμηνου αλλα απο χθες επεστρεψαν!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

Τι διάβασες Αλινα μου;

να το πω εδω να τρομαξω τις υπολοιπες δε λεει... Ο φοβος μου ο μεγαλυτερος παντως λογο της επιπλοκης μου ειναι να μην παθω κατι ξανα... και διαβασα κατι παρεμφερες... ειχε αλλο τιτλο και δε περιμενα την εξελιξη και απο χθες ειμαι χαλια...

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Επίσης ήθελα να ρωτήσω.. παίρνετε όλες μαγνήσιο? Ο γυναικολόγος που πήγα χθες είπε να το σταματήσω εφόσον δεν έχω κράμπες και ότι δεν ήταν απαραίτητο να πίνω τόσους μήνες(μου το είχε δώσει ο παλιός) έπινα ένα trofocard max τη μέρα!

δεν εχω παρει ποτε ως τωρα σε αυτη την εγκυμοσυνη.εδω καλα καλα δεν εχω παρει ουτε ασβεστιο.. στην πρωτη μου το εκοψε γυρω στον 7ο-8ο....

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ @Mamacita Alina είδα στην τηλ κάτι ίσως να είναι και το ίδιο.. τρόμαξα αλλά το άφησα πίσω μου. Μη φοβάσαι για τίποτα κορίτσι μου. Και η επιπλοκή που έπαθες δε σημαίνει ότι θα την ξαναπαθεις. Αιμορραγία είχες αν θυμάμαι καλα; Τώρα γέννας με καισαρική και όλα είναι ελεγξιμα! Και ο γιατρός σου , γνωστής και θα σε προσέξει! Αυτά να σκέφτεσαι. Όλα καλά!!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

να το πω εδω να τρομαξω τις υπολοιπες δε λεει... Ο φοβος μου ο μεγαλυτερος παντως λογο της επιπλοκης μου ειναι να μην παθω κατι ξανα... και διαβασα κατι παρεμφερες... ειχε αλλο τιτλο και δε περιμενα την εξελιξη και απο χθες ειμαι χαλια...

δεν εχω παρει ποτε ως τωρα σε αυτη την εγκυμοσυνη.εδω καλα καλα δεν εχω παρει ουτε ασβεστιο.. στην πρωτη μου το εκοψε γυρω στον 7ο-8ο....

 

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Επίσης ήθελα να ρωτήσω.. παίρνετε όλες μαγνήσιο? Ο γυναικολόγος που πήγα χθες είπε να το σταματήσω εφόσον δεν έχω κράμπες και ότι δεν ήταν απαραίτητο να πίνω τόσους μήνες(μου το είχε δώσει ο παλιός) έπινα ένα trofocard max τη μέρα!

Giwtouli1990 Καλημερα ,εγω ειμαι 25η εβδομάδα κ παίρνω απο την αρχή μέχρι κ τωρα το ίδιο με εσένα ,ένα κάθε βράδυ .

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Κι εγώ @Mamacita Alina είδα στην τηλ κάτι ίσως να είναι και το ίδιο.. τρόμαξα αλλά το άφησα πίσω μου. Μη φοβάσαι για τίποτα κορίτσι μου. Και η επιπλοκή που έπαθες δε σημαίνει ότι θα την ξαναπαθεις. Αιμορραγία είχες αν θυμάμαι καλα; Τώρα γέννας με καισαρική και όλα είναι ελεγξιμα! Και ο γιατρός σου , γνωστής και θα σε προσέξει! Αυτά να σκέφτεσαι. Όλα καλά!!

ααα μπα.... με καισαρικη ηταν αυτο που διαβασα... οσο δυνατη και να ειμαι το να αφησω μονο το μικρο μου με σκοτωνει... να με ψαχνει και να μη με βλεπει.... με χαντακωσε απο χθες... αφου τους εκανα αναφορα για παραπλανητικο τιτλο... μπηκα να διαβασω για εναν μπαμα που τα καταφερνει με τα 3 του παιδακια και αυτο ανελυε το πως εφυγε η κοπελα.... πφφφ

  • Λυπημένη/-ος 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...