Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, gogouli_ είπε:

Κορίτσι μου, άστα!!! Εννοείται για λαμαρίνες δε σκάμε, βέβαια όταν μας είπαν τιμή σήμερα μας έπιασε ένας κρύος ιδρώτας, αλλά να πάνε να γα... τα παλιοσίδερα! Αχ ελπίζω να είστε καλά και εσυ και η μικρή, φαντάζομαι τρομάρα που πήρες!

 

Έτσι ακριβώς αγάπη μου!! Αυτό είναι που δεν μπορώ να αποβαλλω, το τι θα μπορούσε να συμβεί. Ευχαριστώ όλη μέρα το Θεό που είμαστε καλά και γεροί και οι τρεις μας!!! Τελικά όλα τα άλλα είναι ασήμαντα. Και τα θεωρούμε όλα τόσο δεδομένα ρε γαμωτο...

Εμείς κάναμε το λάθος να πάμε βόλτα μετά το γιατρό κ όταν άρχισε να ψιχαλίζει παρκαρα κ κάτσαμε σε μαγαζί. Μετά από λίγο άρχισε το μπουρίνι κ βλέπαμε ομπρέλες, καρέκλες, τραπέζια κ δέντρα να περνάνε από μπροστά μας. 

  • Λυπημένη/-ος 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Εμείς κάναμε το λάθος να πάμε βόλτα μετά το γιατρό κ όταν άρχισε να ψιχαλίζει παρκαρα κ κάτσαμε σε μαγαζί. Μετά από λίγο άρχισε το μπουρίνι κ βλέπαμε ομπρέλες, καρέκλες, τραπέζια κ δέντρα να περνάνε από μπροστά μας. 

Αστα να πανε εγώ στην τηλεοραση τα έβλεπα και ελεγα Ποπο τι να πω

 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αστα να πανε εγώ στην τηλεοραση τα έβλεπα και ελεγα Ποπο τι να πω

 

 

Just now, tsilona είπε:

Εμείς κάναμε το λάθος να πάμε βόλτα μετά το γιατρό κ όταν άρχισε να ψιχαλίζει παρκαρα κ κάτσαμε σε μαγαζί. Μετά από λίγο άρχισε το μπουρίνι κ βλέπαμε ομπρέλες, καρέκλες, τραπέζια κ δέντρα να περνάνε από μπροστά μας. 

Αφήστε κορίτσια!!! Απίστευτα σκηνικά, το χαλάζι ήταν πιο μεγάλο από ένα αυγό. Δεν έχουμε ξαναδεί κάτι παρόμοιο στη ζωή μας. Λες και μας πετούσαν πέτρες ήταν! Γενικά στη Βόρεια Ελλάδα πολλές ζημιές! Κρίμα πραγματικά...

  • Λυπημένη/-ος 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

 

Αφήστε κορίτσια!!! Απίστευτα σκηνικά, το χαλάζι ήταν πιο μεγάλο από ένα αυγό. Δεν έχουμε ξαναδεί κάτι παρόμοιο στη ζωή μας. Λες και μας πετούσαν πέτρες ήταν! Γενικά στη Βόρεια Ελλάδα πολλές ζημιές! Κρίμα πραγματικά...

Ναι το διάβασα ότι ητανε σαν το μέγεθος πορτοκαλιού και επαθα πλάκα εμας εδώ ευτυχώς δεν μας επιασε μονο κανένα μισαωρο και ήμουνα σπίτι δεν θέλω καν να φανταστώ τι περασατε ο Θεός σας φύλαξε μονο αυτό Εχω να πω


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Κορίτσια μου εγώ έχω και ευχάριστα και δυσάρεστα. Η μπέμπα μας είναι 1085 γραμμάρια, ζωηρή και όλα πάνε κατευχην. 

Πάω τώρα στα δυσάρεστα. Είχαμε ατύχημα λόγω καιρικών συνθηκών, μας έπιασε απίστευτο χαλάζι στην επιστροφή από γιατρό, βγήκαμε από το δρόμο, χωρίς να τουμπαρουμε, έσπασε όλο το αυτοκίνητο μας από το χαλάζι, και γενικά κορίτσια είμαι σε πάρα πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση. Κλείνω τα μάτια και τα βλέπω όλα ξανά, ακούω εκείνο το θόρυβο από τη θεομηνία, δε μπορώ να συνέλθω με τίποτα. Πρώτη φορά στη ζωή μου φοβήθηκα για τη ζωή μας, για το μωράκι μας, τον άντρα μου... προσπαθώ να το αποβάλλω για να μη στενοχωρω τη μπέμπα μας αλλά ακόμα δεν μπορώ! Μόνο υγεία κορίτσια μου, τίποτα άλλο. Χίλια συγγνώμη που σαν μαυριζω αλλά είχα τόσο ανάγκη να το μοιραστώ!

Και είχα στο νου μου αν ειναι καποια απο αυτα τα μερη και δεν ειχα ιντερνετ να μπω να δω αν ειστε καλα!!! Γωγούλι μου.... δεν μας λες δυσαρεστα!! Μας λλες ευχαριστα!!! Ναι φοβηθηκες και ναι θα αργησεις να το ξεπερασεις αλλα δοξα τον Θεο εισαι εδω αναμεσα μας μάς γράφεις τι συναίβει και το κουτσούνι σου ειναι στη θεση του.... μη το σκεφτεσαι λοιπον σαν δυσαρεστο τα σιδερα οπως λεει και η τσιλονα φτιαχνουν... ενα αμαξι ειναι απωλεια ειδικα αν δε μπορεις αμεσα να το φτιαξεις ή να το αντικαταστησεις αλλα εισαστα τυχεροι μεσα στην ατυχια σας... κλειστο στις κακες εμπειριες και σκεψου οτι εχετε φυλακα αγγελο... διοτι εχουμε ακουσει τραγικα πραγματα αυτο το 2 μερο.... σε φιλω... ολα ειναι καλα αγαπημενη μου... κοριτσια προσεχετεεεε και μπειτε ολες να δηλωσετε παρουσια διοτι ανησυχω κι ας το δω του χρονου λογο σκ@το ιντερετ

  • Μου αρέσει 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Ναι το διάβασα ότι ητανε σαν το μέγεθος πορτοκαλιού και επαθα πλάκα εμας εδώ ευτυχώς δεν μας επιασε μονο κανένα μισαωρο και ήμουνα σπίτι δεν θέλω καν να φανταστώ τι περασατε ο Θεός σας φύλαξε μονο αυτό Εχω να πω

Άσε φίλη μου. Ευτυχώς δεν πάθατε τίποτα. Εδώ οι άνθρωποι μεγάλες καταστροφές στις περιουσίες τους, ειδικά οι αγρότες, όλα καταστράφηκαν, πολύ κρίμα πραγματικά!

 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Και είχα στο νου μου αν ειναι καποια απο αυτα τα μερη και δεν ειχα ιντερνετ να μπω να δω αν ειστε καλα!!! Γωγούλι μου.... δεν μας λες δυσαρεστα!! Μας λλες ευχαριστα!!! Ναι φοβηθηκες και ναι θα αργησεις να το ξεπερασεις αλλα δοξα τον Θεο εισαι εδω αναμεσα μας μάς γράφεις τι συναίβει και το κουτσούνι σου ειναι στη θεση του.... μη το σκεφτεσαι λοιπον σαν δυσαρεστο τα σιδερα οπως λεει και η τσιλονα φτιαχνουν... ενα αμαξι ειναι απωλεια ειδικα αν δε μπορεις αμεσα να το φτιαξεις ή να το αντικαταστησεις αλλα εισαστα τυχεροι μεσα στην ατυχια σας... κλειστο στις κακες εμπειριες και σκεψου οτι εχετε φυλακα αγγελο... διοτι εχουμε ακουσει τραγικα πραγματα αυτο το 2 μερο.... σε φιλω... ολα ειναι καλα αγαπημενη μου... κοριτσια προσεχετεεεε και μπειτε ολες να δηλωσετε παρουσια διοτι ανησυχω κι ας το δω του χρονου λογο σκ@το ιντερετ

Αλινα μου ακριβώς έτσι είναι! Έχεις απόλυτο δίκιο! Τα υλικά φτιάχνονται και οι λαμαρινες και τα σίδερα και όλα! Το απόλυτο αγαθό είναι ότι είμαστε καλά! Τη μπεμπουλα μας την τρομάξαμε λίγο αλλά θα βγει σκληρό καρύδι!

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@gogouli_μου χαίρομαι τοοοσο πολύ που ειστε καλα... Λυπαμαι για τις υλικες ζημιες κ ξερω οτι για πολλούς είναι δυσκολο να αντικατασταθουν ομως πραγματικά στο τελος λες δόξα τω θεω που είμαστε εμεις καλα... Σε φιλω γλυκα... 

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Πως είμαστε?? Σήμερα έχω ξυπνήσει με μια ψυχολογία στο Θεό πραγματικά.. Σκέφτομαι πόσο μα πόσο τυχερές είμαστε που έχουμε φτάσει ως εδώ.. Και το καλύτερο? Οι ομορφότερες μέρες της ζωής μας που θα σφίξουμε στην αγκαλιά τα σπλάχνα μας δεν έχουν έρθει ακόμα.. Είναι τοοοοσο γλυκιά η προσμονή ειδικά για εμάς τις νέες μανούλες! Είδατε όπως είπαμε και χθες με τη Γωγώ δεν θέλει πολύ για να γίνει το κακό.. Νιώθω ευγνώμων για όλα αυτά τα απλά που βλέπω γύρω μου αυτή τη στιγμή ακόμα και για το σπίτι μου και τον καναπέ που στρογγυλοκάθομαι αυτή τη στιγμή... Τίποτα δεν είναι δεδομένο! Είναι υπέροχη λέξη το "ευχαριστώ" και μακάρι να τη λέγαμε όλοι όσο πιο συχνά γίνεται... Αυτά από εμένα! Ανεβάστε ψυχολογία ντολμαδάκια μουυυυ, η ζωή είναι ωραία!!!!! :x

  • Μου αρέσει 8

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

 

Αφήστε κορίτσια!!! Απίστευτα σκηνικά, το χαλάζι ήταν πιο μεγάλο από ένα αυγό. Δεν έχουμε ξαναδεί κάτι παρόμοιο στη ζωή μας. Λες και μας πετούσαν πέτρες ήταν! Γενικά στη Βόρεια Ελλάδα πολλές ζημιές! Κρίμα πραγματικά...

Κολλησε παλι σε σενα η παραθεση

9 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

 

Αφήστε κορίτσια!!! Απίστευτα σκηνικά, το χαλάζι ήταν πιο μεγάλο από ένα αυγό. Δεν έχουμε ξαναδεί κάτι παρόμοιο στη ζωή μας. Λες και μας πετούσαν πέτρες ήταν! Γενικά στη Βόρεια Ελλάδα πολλές ζημιές! Κρίμα πραγματικά...

Κολλησε παλι σε σενα η παραθεση

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια τι παθατε γιατί δνε μπαινετε να γράφετε τι νεκρά είναι αυτή δηλαδή είπαμε Οχι και ετσι καταλαβαίνω υποχρεώσεις αλλά οκ Οχι καο ετσι έχουν κολλήσει τα μάτια μου να δω αν γράφει καμια αν είναι ετσι να το διαλυσουμε τελείως είναι κρίμα Εχετε χαθεί εδώ και μέρες με το ζόρι αν δω μια να γράφει

  • Λυπημένη/-ος 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας κεφτεδακια μου τι κάνετε; πείτε κάνα νέο ρε κορτσουδια εγώ νεκρα πάντως από τότε που φτιάξαμε το δωμάτιο δεν περνάνε οι μέρες Χοχοχο η μπέμπα μου κουνιέται σαν τρεληηηηη. Και η κοιλιά μου θα εκραγεί σε λίγο χοχο πως ειστεεεε

Πάλι καλά έχω τον σκύλο μου και όταν λείπει ο άντρας μου έχω πάρεουλα επίσης όταν μπω στον 9 θα μετακομίσω στην πεθερά μου. Επίσης μιλάω μόνη μου:shock:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Γειά σας κεφτεδακια μου τι κάνετε; πείτε κάνα νέο ρε κορτσουδια εγώ νεκρα πάντως από τότε που φτιάξαμε το δωμάτιο δεν περνάνε οι μέρες Χοχοχο η μπέμπα μου κουνιέται σαν τρεληηηηη. Και η κοιλιά μου θα εκραγεί σε λίγο χοχο πως ειστεεεε

Πάλι καλά έχω τον σκύλο μου και όταν λείπει ο άντρας μου έχω πάρεουλα επίσης όταν μπω στον 9 θα μετακομίσω στην πεθερά μου. Επίσης μιλάω μόνη μου:shock:

Καλά πόσες φορες μιλάω εγώ εδώ μονη μου χαχαχαχαχαχαχαχα εγώ δεν Εχω παρέα δυστηχως και ο άνδρας μου λείπει ώρες δεν Εχω σκυλί τιποτα δεν Εχω τον μπέμπη Εχω μονο λέμε καμια κουβέντα με αυτον κάτι είναι και αυτό ρεεεεεεε έλεος που είστε ετσι τα νεύρα μου γαμωτο

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

@elpida20 @Giotitsa Εγώ εδωωωω είμαι κοριτσάρες βλέπω Κων/νου&Ελένης και βαριέμαι ελεεινά.. Ελπιδάκι εσύ με το σκύλο κι εγώ με τη γάτα μου παρέα!! Ετοίμασα πριν από λίγο τη λίστα με τα πράγματα του μπέμπη και αύριο το πρωί πάμε για ψώνια με τον άντρα μου στο mother baby, αχχχχ ανυπομονώ!!!!!

  • Μου αρέσει 3

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

@elpida20 @Giotitsa Εγώ εδωωωω είμαι κοριτσάρες βλέπω Κων/νου&Ελένης και βαριέμαι ελεεινά.. Ελπιδάκι εσύ με το σκύλο κι εγώ με τη γάτα μου παρέα!! Ετοίμασα πριν από λίγο τη λίστα με τα πράγματα του μπέμπη και αύριο το πρωί πάμε για ψώνια με τον άντρα μου στο mother baby, αχχχχ ανυπομονώ!!!!!

Αχ κορίτσι και εγώ αυτο βλέπω αλλά βαριεμαιιι ρε οπως και εσύ τον άνδρα μου θα τον δω βράδυ έλεος 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...