Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Αχ κορίτσι και εγώ αυτο βλέπω αλλά βαριεμαιιι ρε οπως και εσύ τον άνδρα μου θα τον δω βράδυ έλεος 

Μία απ'τα ίδια βράδυ θα τον δω κι εγώ γιατί όταν έρθει απ'τη δουλειά θα φύγει για γυμναστήριο η κορμάρα μου χαχα! Το βραδάκι θα βγούμε για περπάτημα όμως, μου έχει πει και ο γυναικολόγος να περπατάω όσο μπορώ! 

Κορίτσια δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα η υπνηλία έχει επιστρέψει για τα καλά, όπου και να με βάλεις μπορώ να κοιμηθώ στο 5λεπτο χαχαχα τι με έχει βρειιιιι?!


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Μία απ'τα ίδια βράδυ θα τον δω κι εγώ γιατί όταν έρθει απ'τη δουλειά θα φύγει για γυμναστήριο η κορμάρα μου χαχα! Το βραδάκι θα βγούμε για περπάτημα όμως, μου έχει πει και ο γυναικολόγος να περπατάω όσο μπορώ! 

Κορίτσια δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα η υπνηλία έχει επιστρέψει για τα καλά, όπου και να με βάλεις μπορώ να κοιμηθώ στο 5λεπτο χαχαχα τι με έχει βρειιιιι?!

Εγω δε μπορώ να βγω με τη μικρή για περπάτημα γτ περπατάει αργά κ όλο παραπονιέται ότι πάμε κάπου χωρίς να κάνουμε κάτι, μόνο πάμε. Αχαχαχαα

Κ έτσι κάνω στεπ στο σπίτι όταν κοιμάται 

  • Χαχα 3

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Κορίτσια μου εγώ έχω και ευχάριστα και δυσάρεστα. Η μπέμπα μας είναι 1085 γραμμάρια, ζωηρή και όλα πάνε κατευχην. 

Πάω τώρα στα δυσάρεστα. Είχαμε ατύχημα λόγω καιρικών συνθηκών, μας έπιασε απίστευτο χαλάζι στην επιστροφή από γιατρό, βγήκαμε από το δρόμο, χωρίς να τουμπαρουμε, έσπασε όλο το αυτοκίνητο μας από το χαλάζι, και γενικά κορίτσια είμαι σε πάρα πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση. Κλείνω τα μάτια και τα βλέπω όλα ξανά, ακούω εκείνο το θόρυβο από τη θεομηνία, δε μπορώ να συνέλθω με τίποτα. Πρώτη φορά στη ζωή μου φοβήθηκα για τη ζωή μας, για το μωράκι μας, τον άντρα μου... προσπαθώ να το αποβάλλω για να μη στενοχωρω τη μπέμπα μας αλλά ακόμα δεν μπορώ! Μόνο υγεία κορίτσια μου, τίποτα άλλο. Χίλια συγγνώμη που σαν μαυριζω αλλά είχα τόσο ανάγκη να το μοιραστώ!

Γωγουλι τελος καλο, ολα καλα, αυτο να σκεφτεσαι!!Σιγουρα ηταν μια πολυ ασχημη εμπειρια που αφησε πισω υλικες ζημιες αλλα παει περασε και ευτυχως ειστε ολοι καλα!!Τα νεα για την μπεμπα σου ειναι υπεροχα κι αυτο εχει τη μεγαλυτερη σημασια, ολα τ' αλλα εχουμε τη δυναμη να τ' αντιμετωπιζουμε και να τα ξεπερναμε!!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Μία απ'τα ίδια βράδυ θα τον δω κι εγώ γιατί όταν έρθει απ'τη δουλειά θα φύγει για γυμναστήριο η κορμάρα μου χαχα! Το βραδάκι θα βγούμε για περπάτημα όμως, μου έχει πει και ο γυναικολόγος να περπατάω όσο μπορώ! 

Κορίτσια δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα η υπνηλία έχει επιστρέψει για τα καλά, όπου και να με βάλεις μπορώ να κοιμηθώ στο 5λεπτο χαχαχα τι με έχει βρειιιιι?!

Ρε και σένα εμενα να δεις θέλω να κοιμάμαι Ολη την ωρα αστα

Just now, tsilona είπε:

Εγω δε μπορώ να βγω με τη μικρή για περπάτημα γτ περπατάει αργά κ όλο παραπονιέται ότι πάμε κάπου χωρίς να κάνουμε κάτι, μόνο πάμε. Αχαχαχαα

Κ έτσι κάνω στεπ στο σπίτι όταν κοιμάται 

Τι κάνεις εσύ μάνα μου στεπ αααααα :confused:Τι είναι παλι αυτό ααααα:?:


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

@elpida20 @Giotitsa Εγώ εδωωωω είμαι κοριτσάρες βλέπω Κων/νου&Ελένης και βαριέμαι ελεεινά.. Ελπιδάκι εσύ με το σκύλο κι εγώ με τη γάτα μου παρέα!! Ετοίμασα πριν από λίγο τη λίστα με τα πράγματα του μπέμπη και αύριο το πρωί πάμε για ψώνια με τον άντρα μου στο mother baby, αχχχχ ανυπομονώ!!!!!

Καλά ψώνια κοριτσαρα! Πόσο όμορφες στιγμές. Κι εμείς σιγά σιγά από τον άλλο μήνα θα ετοιμάσουμε το δωμάτιο της μπέμπας, ανυπομονώ!

@Giotitsa Εν τω μεταξύ ξέχασα να σου πω με όλα αυτά ότι οι αρτηρίες έπιασαν πάτο. Ο γιατρός έπαθε σοκ. Μου λέει μπράβο θεαματική αλλαγή!!! Χάρηκα πολύ. Σιγά  σιγά θα κόψουμε και το σαλοσπιρ, για τυπικούς λόγους το συνεχίζω για λίγο!

Just now, tsilona είπε:

Ημασταν θάλασσα κ ξάπλωσαμε. Βέβαια είχε δροσούλα αλλά έπαιξε η μικρή με τα κουβαδακια...βαριέμαι ελλεινα για το οτιδήποτε ρε σεις. Τι κακό είναι αυτό; 

Το κάνατε το μπανάκι σας δηλαδή. Σε εμάς έχει αρκετή δροσιά και μόνιμα μαυρισμένο ουρανό. Όχι τίποτα άλλο με έχει πιάσει ψυχολογικο με τον καιρό!

Just now, katerinaki 86 είπε:

Γωγουλι τελος καλο, ολα καλα, αυτο να σκεφτεσαι!!Σιγουρα ηταν μια πολυ ασχημη εμπειρια που αφησε πισω υλικες ζημιες αλλα παει περασε και ευτυχως ειστε ολοι καλα!!Τα νεα για την μπεμπα σου ειναι υπεροχα κι αυτο εχει τη μεγαλυτερη σημασια, ολα τ' αλλα εχουμε τη δυναμη να τ' αντιμετωπιζουμε και να τα ξεπερναμε!!!

Ναι Κατερίνα μου, έτσι ακριβώς! Μέσα στην ατυχία μας ήμασταν τυχεροί που δε μας συνέβη τίποτα!! Μαθήματα ζωής είναι αυτά, να μάθουμε να εκτιμάμε τα πάντα και να μη θεωρούμε τίποτα δεδομένο!

Εν τω μεταξύ κορίτσια εγώ όλη μέρα στο τηλέφωνο. Ξέρετε ψιλομαθευτηκε τι έγινε και όλοι μέρα με παίρνουν τηλέφωνο. Βέβαια να σας πω την αλήθεια αρχίζω να ενοχλουμαι, γιατί ρωτάνε κτλ, και εγώ δε μπορώ να το λέω με πιάνουν τα κλάματα. Καταλαβαίνω όμως και τους ανθρώπους που ανησύχησαν για εμας οπότε προσπαθώ να το διαχειριστω. Μέχρι τώρα η διαχείριση είναι ότι όταν κλαίω παίρνει το τηλέφωνο ο άντρας μου, χαχαχα! Σε δικούς μας ανθρώπους που έχω θάρρος λέω απέξω απέξω και τους λέω ότι θα τους πούμε όταν ξεχαστούμε λίγο. Από τα πιο ωραία που άκουσα είναι ότι θέλουν να τους στείλουμε φώτο να δούμε(μια θεία του άντρα μου). 

  • Ευχαριστώ 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, gogouli_ είπε:

Καλά ψώνια κοριτσαρα! Πόσο όμορφες στιγμές. Κι εμείς σιγά σιγά από τον άλλο μήνα θα ετοιμάσουμε το δωμάτιο της μπέμπας, ανυπομονώ!

@Giotitsa Εν τω μεταξύ ξέχασα να σου πω με όλα αυτά ότι οι αρτηρίες έπιασαν πάτο. Ο γιατρός έπαθε σοκ. Μου λέει μπράβο θεαματική αλλαγή!!! Χάρηκα πολύ. Σιγά  σιγά θα κόψουμε και το σαλοσπιρ, για τυπικούς λόγους το συνεχίζω για λίγο!

Το κάνατε το μπανάκι σας δηλαδή. Σε εμάς έχει αρκετή δροσιά και μόνιμα μαυρισμένο ουρανό. Όχι τίποτα άλλο με έχει πιάσει ψυχολογικο με τον καιρό!

Ναι Κατερίνα μου, έτσι ακριβώς! Μέσα στην ατυχία μας ήμασταν τυχεροί που δε μας συνέβη τίποτα!! Μαθήματα ζωής είναι αυτά, να μάθουμε να εκτιμάμε τα πάντα και να μη θεωρούμε τίποτα δεδομένο!

Εν τω μεταξύ κορίτσια εγώ όλη μέρα στο τηλέφωνο. Ξέρετε ψιλομαθευτηκε τι έγινε και όλοι μέρα με παίρνουν τηλέφωνο. Βέβαια να σας πω την αλήθεια αρχίζω να ενοχλουμαι, γιατί ρωτάνε κτλ, και εγώ δε μπορώ να το λέω με πιάνουν τα κλάματα. Καταλαβαίνω όμως και τους ανθρώπους που ανησύχησαν για εμας οπότε προσπαθώ να το διαχειριστω. Μέχρι τώρα η διαχείριση είναι ότι όταν κλαίω παίρνει το τηλέφωνο ο άντρας μου, χαχαχα! Σε δικούς μας ανθρώπους που έχω θάρρος λέω απέξω απέξω και τους λέω ότι θα τους πούμε όταν ξεχαστούμε λίγο. Από τα πιο ωραία που άκουσα είναι ότι θέλουν να τους στείλουμε φώτο να δούμε(μια θεία του άντρα μου). 

Καλυτέρεψαν αγάπη τέλεια μπράβο σου εγώ δεν μπορώ και να φτιάξει τελείως το θέμα να κόψω τιποτα διότι Εχω θρομβοφιλια αγάπη οποτε συνεχιζω ακάθεκτη χαίρομαι τόσο για σένα 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις συνειδητοποίησα ότι σε 14 μέρες μπαίνω στον 8ο.μήπως πρεπει να ετοιμάσω τπτ η μοσχαρα; κάνα ρούχο, καμία βαλίτσα; ούτε βαλίτσα δεν έχω βασικά. Πρέπει να παρω

  • Χαχα 3

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου! Εγω τωρα γυριζω  απο τη δουλεια, μια εβδομαδα εμεινε για να σταματησω! Ζαχαρα, καμπυλες κ αιματοκριτης ολα καλα, ο μπεμπακος μια χαρα οποτε ολα πανε κατ ευχην! Αυριο θα παμε σε ενα καταστημα για συρταριερα αλλαξιερα, λικνο καροτσι εχουμε καταληξει αλλα θα τα παραγγειλουμε προς το τελος του μηνα.

@Giwtouli1990σου ειπε περπατημα ο γιατρος σου; γιατι εγω ψιλοφοβαμαι, θα τον ρωτησω κ γω ξανα. Περπαταω αλλα μονο οταν πρεπει να παω καπου δεν εχω ξεκινησει δηλ τους περιπατους ακομα! Υπνηλιες καθολου επισης! 

Θα πατε πουθενα διακοπες τον Αυγουστο; Εμενα ο αντρας μου θελει να παμε Καλαματα αρχες Αυγουστου που εχουμε σπιτι αλλα η θαλασσα ειναι ενα 25 λεπτο μακρια. Ρωτησα τον γιατρο την τελευταια φορα κ μου ειπε μαλλοβ το ναι αλλα τελος μηνα που θα ξαναπαω θα το συζητησουμε ξανα. Φοβαμαι λιγο, αν κ δεν εχω σκοπο να κανω μπανια φετος, δεν τον εχω ρωτησει αλλα προληπτικα ελεγα..θα σκασω απο τη ζηλια μου με τη θαλασσιτσα! Μαγιο ομως θα  παρω! Ψαχνω για κανα ολοσωμο!

Χαιρομαι που ειστε ολες καλα μετα απο ολα αυτο που εγινε βορεια, ηταν τραγικο ολο αυτο που συνεβη..εμεις να ειμαστε καλα κ ολα τα αλλα θα γινουν, το ξερω οτι τα χρηματα δε περισσευουν ειδικα τωρα..αλλα σημασια εχει να ειμαστε γεροι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Γεια σας κοριτσακια μου! Εγω τωρα γυριζω  απο τη δουλεια, μια εβδομαδα εμεινε για να σταματησω! Ζαχαρα, καμπυλες κ αιματοκριτης ολα καλα, ο μπεμπακος μια χαρα οποτε ολα πανε κατ ευχην! Αυριο θα παμε σε ενα καταστημα για συρταριερα αλλαξιερα, λικνο καροτσι εχουμε καταληξει αλλα θα τα παραγγειλουμε προς το τελος του μηνα.

@Giwtouli1990σου ειπε περπατημα ο γιατρος σου; γιατι εγω ψιλοφοβαμαι, θα τον ρωτησω κ γω ξανα. Περπαταω αλλα μονο οταν πρεπει να παω καπου δεν εχω ξεκινησει δηλ τους περιπατους ακομα! Υπνηλιες καθολου επισης! 

Θα πατε πουθενα διακοπες τον Αυγουστο; Εμενα ο αντρας μου θελει να παμε Καλαματα αρχες Αυγουστου που εχουμε σπιτι αλλα η θαλασσα ειναι ενα 25 λεπτο μακρια. Ρωτησα τον γιατρο την τελευταια φορα κ μου ειπε μαλλοβ το ναι αλλα τελος μηνα που θα ξαναπαω θα το συζητησουμε ξανα. Φοβαμαι λιγο, αν κ δεν εχω σκοπο να κανω μπανια φετος, δεν τον εχω ρωτησει αλλα προληπτικα ελεγα..θα σκασω απο τη ζηλια μου με τη θαλασσιτσα! Μαγιο ομως θα  παρω! Ψαχνω για κανα ολοσωμο!

Χαιρομαι που ειστε ολες καλα μετα απο ολα αυτο που εγινε βορεια, ηταν τραγικο ολο αυτο που συνεβη..εμεις να ειμαστε καλα κ ολα τα αλλα θα γινουν, το ξερω οτι τα χρηματα δε περισσευουν ειδικα τωρα..αλλα σημασια εχει να ειμαστε γεροι.

Αγάπη ξςρω οτι ζηλευεις την θαλασσα και εγώ αλλά εγώ προσωπικά σαν Γιώτα εσένα θα σε συμβούλευα να μην κανεις μπάνιο στο λέω με Ολη μου την καρδιά ξέρεις ετσι τώρα για το περπάτημα επίσης δεν ξέρω για σένα αν ενδεικτειται ρωτά το αλλά για το μπάνιο μην το ρισκαρεις ξέρεις ότι δεν τα γράφω έτσι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αγάπη ξςρω οτι ζηλευεις την θαλασσα και εγώ αλλά εγώ προσωπικά σαν Γιώτα εσένα θα σε συμβούλευα να μην κανεις μπάνιο στο λέω με Ολη μου την καρδιά ξέρεις ετσι τώρα για το περπάτημα επίσης δεν ξέρω για σένα αν ενδεικτειται ρωτά το αλλά για το μπάνιο μην το ρισκαρεις ξέρεις ότι δεν τα γράφω έτσι

Λογω της αμνιο το λες για τη θαλασσα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jennak83 είπε:

Λογω της αμνιο το λες για τη θαλασσα;

Ναι αγαπη και αυτό Οχι αν κολλήσεις μικρόβιο άλλα μηπως για καμια σύσπαση λόγω του νερου εκτός αν είναι ζεστό με καταλαβες έτσι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ναι αγαπη και αυτό Οχι αν κολλήσεις μικρόβιο άλλα μηπως για καμια σύσπαση λόγω του νερου εκτός αν είναι ζεστό με καταλαβες έτσι

Μωρε ζεστα ειναι εκει γιατι πηγαινουμε χρονια, αλλα εγω σκεφτομαι κ τα μικροβια κ τις συσπασεις που γενικα δεν εχω! Ειπα ομως να φυλαχτω γιατι ειμαι γνωστη χεστρω!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Γεια σας κοριτσακια μου! Εγω τωρα γυριζω  απο τη δουλεια, μια εβδομαδα εμεινε για να σταματησω! Ζαχαρα, καμπυλες κ αιματοκριτης ολα καλα, ο μπεμπακος μια χαρα οποτε ολα πανε κατ ευχην! Αυριο θα παμε σε ενα καταστημα για συρταριερα αλλαξιερα, λικνο καροτσι εχουμε καταληξει αλλα θα τα παραγγειλουμε προς το τελος του μηνα.

@Giwtouli1990σου ειπε περπατημα ο γιατρος σου; γιατι εγω ψιλοφοβαμαι, θα τον ρωτησω κ γω ξανα. Περπαταω αλλα μονο οταν πρεπει να παω καπου δεν εχω ξεκινησει δηλ τους περιπατους ακομα! Υπνηλιες καθολου επισης! 

Θα πατε πουθενα διακοπες τον Αυγουστο; Εμενα ο αντρας μου θελει να παμε Καλαματα αρχες Αυγουστου που εχουμε σπιτι αλλα η θαλασσα ειναι ενα 25 λεπτο μακρια. Ρωτησα τον γιατρο την τελευταια φορα κ μου ειπε μαλλοβ το ναι αλλα τελος μηνα που θα ξαναπαω θα το συζητησουμε ξανα. Φοβαμαι λιγο, αν κ δεν εχω σκοπο να κανω μπανια φετος, δεν τον εχω ρωτησει αλλα προληπτικα ελεγα..θα σκασω απο τη ζηλια μου με τη θαλασσιτσα! Μαγιο ομως θα  παρω! Ψαχνω για κανα ολοσωμο!

Χαιρομαι που ειστε ολες καλα μετα απο ολα αυτο που εγινε βορεια, ηταν τραγικο ολο αυτο που συνεβη..εμεις να ειμαστε καλα κ ολα τα αλλα θα γινουν, το ξερω οτι τα χρηματα δε περισσευουν ειδικα τωρα..αλλα σημασια εχει να ειμαστε γεροι.

Ναι αγάπη περπατάω αρκετά απ την αρχή της εγκυμοσύνης εγώ! Ρώτησε κι εσύ τον δικό σου να δεις τι θα σου πει γιατί έχουμε διαφορετικές εγκυμοσύνες! Όσο για τις διακοπές είναι η μόνη χρονιά που δεν έχω το μυαλό μου σε θάλασσα, νησιά, ξένοιαστα μπάνια μέχρι το απόγευμα κλπ κλπ δε με πειράζει καθόλου που δε θα πάμε πουθενά, επιλογή μας είναι άλλωστε δεν το απαγορεύει ο γιατρός! Είμαι τόσο ξετρελαμένη με τις προετοιμασίες του μωρού που δε με νοιάζει ειλικρινά.. Φέτος θα πάμε τις βολτούλες μας, θερινά σινεμά, ταβερνάκια και του χρόνου πια διακοπές οι 3 μας!!! 

  • Μου αρέσει 2

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Μωρε ζεστα ειναι εκει γιατι πηγαινουμε χρονια, αλλα εγω σκεφτομαι κ τα μικροβια κ τις συσπασεις που γενικα δεν εχω! Ειπα ομως να φυλαχτω γιατι ειμαι γνωστη χεστρω!

Καλά εντάξει δες το και σκεψου το μπορςι να δεις την θάλασσα και να πέσεις μέσα χαχχαχαχαχχαχα εμένα οπως είπε και το @Giwtouli1990δεν με πολυνοιαζει θέλω και Εχω τόσο ανυπομονησία για το μωρακι μου

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Καλά εντάξει δες το και σκεψου το μπορςι να δεις την θάλασσα και να πέσεις μέσα χαχχαχαχαχχαχα εμένα οπως είπε και το @Giwtouli1990δεν με πολυνοιαζει θέλω και Εχω τόσο ανυπομονησία για το μωρακι μου

Μπα θα κρατηθω! Θα καθομαι σε μια γωνια κ θα τρωω! Πως θα περασει η ωρα! Να ρωτησω κατι ασχετο που το εχουμε ξανα αναφερει αλλα δε το θυμαμαι, οι συσπασεις δημιουργουν κ πονο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...