Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! 

Διαβάζω που μου έχετε όλες όρεξη για φαγητά και σχεδόν βουρκωσα χαχαχ ρε κορίτσια εγώ είμαι χάλια... ΧΑΛΙΑ... Ούτε νερό δεν μπορώ να πιω (έτσι σταμάτησε και η συχνοουρια) τα παντα με αηδιαζουν ούτε το ψυγείο μου δεν μπορώ να ανοίξω. Και στη κουζίνα πάω ελάχιστες φορές. Γενικά όσο ειμαι όρθια υποφέρω. Αλλά έχω και τον μπέμπη μου.... Σήμερα Τετάρτη ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αλλά είμαι τόσο κομμάτια που μόνο να είμαι οριζοντιωμενη και τίποτε άλλο. @Rafaelatarzan Σε παρακαλώ για πες ποιο σιρόπι σου είπε να παίρνεις; Φαρμακοτριφτενα είμαι τα ξέρω. Φυτικό ή μη;

@winspert η ινοχεπ σταματάνε μετά την εγκυμοσύνη κορίτσι μου συνήθως.. δλδ μάλλον θα κάνετε και κανένα 2μηνο μετά τη γέννα(συνήθως)

@Eleni Tz καλώς μας ήλθες! Σου εύχομαι να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!

καλημερααααααααα...εμεκαλμ κάπως έτσι λέγεται...τεταρτηηηηηηηηηηηηηηη σημεραααααααααα έχουμε γιατροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....έφτασε η μεραααααααααα...είδες ειδες που πέρασαν οι μέρες???? χαχαχαχαα

Εγώ είμαι αρκετά καλητερα....ανακατοσουρες εχω μονο λιγες αλλα δεν πτοουμε ...τρώω στεγνά κ είναι μια χαρα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Κ μένα με πονούσε η μέση μου στις αρχές πάρα πολύ κ από τα κιλά π πήρα που τότε ήταν 5 αλλά πιστεύω γτ αλλάζει κ το σώμα.. Εγώ κατά την 10ηβδομαδα πήρα τζιν εγκυμοσύνης κ κολάν κ τα έχω καταευχαριστηθει... Κανονικά έπρεπε πιο πριν αλλά πως να αποχωριστείς τα κανονικά σ ρουχαλάκια; 

Καλα τα λες... Πρωτα ο θεος να πανε ολα καλα να ακουσουμε καρδουλα κ θα παρω κ εγω για ανεση... Εμενα εχει πρηστει η κοιλια μου κ δεν κουμπωνουν τα παντελόνια  απο την αρχη... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Καλα τα λες... Πρωτα ο θεος να πανε ολα καλα να ακουσουμε καρδουλα κ θα παρω κ εγω για ανεση... Εμενα εχει πρηστει η κοιλια μου κ δεν κουμπωνουν τα παντελόνια  απο την αρχη... 

Εμένα τα ψιλό μέσα παντελόνια ούτε που γινόταν να κλείσουν πάλι καλά είχα κ κάποια πιο χαμηλά.. Βέβαια ο άντρας μ φώναζε βγαλτα αυτά τα τζιν πιέζεις το μωρό.. Πήγαμε στον γιατρό κατα την 8η βδομάδα και του λέει πες της κάτι γιατρέ για αυτά τα τζιν κ λέει ε ναι πρέπει να φορέσεις κάτι άλλο γτ πιέζεις την κοιλιά σ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εμένα τα ψιλό μέσα παντελόνια ούτε που γινόταν να κλείσουν πάλι καλά είχα κ κάποια πιο χαμηλά.. Βέβαια ο άντρας μ φώναζε βγαλτα αυτά τα τζιν πιέζεις το μωρό.. Πήγαμε στον γιατρό κατα την 8η βδομάδα και του λέει πες της κάτι γιατρέ για αυτά τα τζιν κ λέει ε ναι πρέπει να φορέσεις κάτι άλλο γτ πιέζεις την κοιλιά σ

Η αληθεια ειναι οτι οι αντρες μας μπορει κ να γίνονται υπερβολικοι καποιες φορες... Σ αυτη την περίπτωση ειχε δικιο... Κ εγω τρεμω στην ιδεα οτι θα πιεσω την κοιλια μου... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Η αληθεια ειναι οτι οι αντρες μας μπορει κ να γίνονται υπερβολικοι καποιες φορες... Σ αυτη την περίπτωση ειχε δικιο... Κ εγω τρεμω στην ιδεα οτι θα πιεσω την κοιλια μου... 

Εγώ πήγαινα με τα ρούχα τα κανονικά στην δουλειά και εσκυβα μετά τα έκοψα όλα κ τ; στενά ρούχα κ την κούραση στην δουλειά.. Τωρα πάω και κάθομαι στην καρέκλα κ βλέπω τηλεόραση.. Χαχαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγώ πήγαινα με τα ρούχα τα κανονικά στην δουλειά και εσκυβα μετά τα έκοψα όλα κ τ; στενά ρούχα κ την κούραση στην δουλειά.. Τωρα πάω και κάθομαι στην καρέκλα κ βλέπω τηλεόραση.. Χαχαχαχα 

Χαχαχα κ καλα κανεις. Κ εγω πηρα αδεια κ ειμαι χαλαρα στο σπιτι χωρις δουλειες, χωρις μαγειρεμα, χωρις τπτ... Ο σύζυγος απαγορευει να κουραζομαι... Χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Dimitr@17 ουου γλυκουλα μου εσύ τι κανεις λέτε για ρούχα εεε εγώ βασικά δεν αντεχω τιποτα που να πιέζει με τιποτα την κοιλουμπιτσα μου γιατί καλέ κορίτσια όσο απίστευτο και να φανεί Εχω κανει ηδη κοιλιτσα και κοροιδευετε δεν με νοιάζει αχχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Giotitsa είπε:

@Dimitr@17 ουου γλυκουλα μου εσύ τι κανεις λέτε για ρούχα εεε εγώ βασικά δεν αντεχω τιποτα που να πιέζει με τιποτα την κοιλουμπιτσα μου γιατί καλέ κορίτσια όσο απίστευτο και να φανεί Εχω κανει ηδη κοιλιτσα και κοροιδευετε δεν με νοιάζει αχχαχαχαχ

Κοπέλα μου ειμαι σαν 3ων μηνων απο πριν κανω την πρώτη χοριακη... Καταλαβαινω απολυτα... Καμια πιεση ουτε στη δικη μου την κοιλουμπριτσα... 

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσιααααααααα μ.....κ γω σταμάτησα να φοράω τζιν....κλαψ καλψ...τα αγαπημένα παντελονακια....πανεεεεε....Κάθε μέρα ανοίγω την ντουλάπα μ κ τους λεω...τ χρόνου εσεις τωρα τ χρόνου....κ τα χαϊδεύω....χαχαχαχα το χω χάσει το ξερω....ξεκίνησα κ φοράω κολλαν κ φόρμες που δεν με πιέζουν...

@Giotitsa @winspert @Dimitr@17 πως εισαι αγαπη μ....αχ τι καλή κοιλιτσα θα έχεις παναγια μ....φιλιά στην μεσα κόρη κ στην εξω μαμα...να προσέχεις.

@Mamacita Alina ολο εξαφανίζεται??? χαχαχα καλα κανεις πως εισαι???

@Jennak83 πως εισαι σημερα καρδια μ???

@Farmakotriftena Τετάρτη σ λεω αχαχχαχα ...

@elpida20 που είσαι μικρομανα μας.???? Είσαι καλά η έπεσες με τα μούτρα μες το ταψιβαπο τις πίτσες σ???? χι χι

@gogouli_ καλημερααααα...Πώς είσαι εσύ???? 

@marioula1234 κοριτσαρα μ πως είσαι???? το σποριδι μας???? 

οποια ξεχασα να μ πει..χαχαχαχαχαφιλακιααααααααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Giotitsa είπε:

@Dimitr@17 ουου γλυκουλα μου εσύ τι κανεις λέτε για ρούχα εεε εγώ βασικά δεν αντεχω τιποτα που να πιέζει με τιποτα την κοιλουμπιτσα μου γιατί καλέ κορίτσια όσο απίστευτο και να φανεί Εχω κανει ηδη κοιλιτσα και κοροιδευετε δεν με νοιάζει αχχαχαχαχ

Έχω πάρει κάτι παντελόνια εγκυμοσύνης και κρατάει κ το μωρακι ζεστό με αυτό που έχει στην κοιλιτσα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κοριτσιααααααααα μ.....κ γω σταμάτησα να φοράω τζιν....κλαψ καλψ...τα αγαπημένα παντελονακια....πανεεεεε....Κάθε μέρα ανοίγω την ντουλάπα μ κ τους λεω...τ χρόνου εσεις τωρα τ χρόνου....κ τα χαϊδεύω....χαχαχαχα το χω χάσει το ξερω....ξεκίνησα κ φοράω κολλαν κ φόρμες που δεν με πιέζουν...

@Giotitsa @winspert @Dimitr@17 πως εισαι αγαπη μ....αχ τι καλή κοιλιτσα θα έχεις παναγια μ....φιλιά στην μεσα κόρη κ στην εξω μαμα...να προσέχεις.

@Mamacita Alina ολο εξαφανίζεται??? χαχαχα καλα κανεις πως εισαι???

@Jennak83 πως εισαι σημερα καρδια μ???

@Farmakotriftena Τετάρτη σ λεω αχαχχαχα ...

@elpida20 που είσαι μικρομανα μας.???? Είσαι καλά η έπεσες με τα μούτρα μες το ταψιβαπο τις πίτσες σ???? χι χι

@gogouli_ καλημερααααα...Πώς είσαι εσύ???? 

@marioula1234 κοριτσαρα μ πως είσαι???? το σποριδι μας???? 

οποια ξεχασα να μ πει..χαχαχαχαχαφιλακιααααααααα

@Rafaelatarzan χοντρή γαλοπούλα μου εμένα δεν θα μου λείψουν καθόλου τα ρούχα μου ανυπομονω να φορέσω τηε εγκυμοσύνης μου ξανά σχ κορίτσια μου τι ωραίο συναίσθημα τι ομορφο ηδη χαιδευω την κοιλιτσα μου @Dimitr@17 πρόσεχε την κόρη με άποψη απο κοιλιά χαχαχχαχαχχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κοριτσιααααααααα μ.....κ γω σταμάτησα να φοράω τζιν....κλαψ καλψ...τα αγαπημένα παντελονακια....πανεεεεε....Κάθε μέρα ανοίγω την ντουλάπα μ κ τους λεω...τ χρόνου εσεις τωρα τ χρόνου....κ τα χαϊδεύω....χαχαχαχα το χω χάσει το ξερω....ξεκίνησα κ φοράω κολλαν κ φόρμες που δεν με πιέζουν...

@Giotitsa @winspert @Dimitr@17 πως εισαι αγαπη μ....αχ τι καλή κοιλιτσα θα έχεις παναγια μ....φιλιά στην μεσα κόρη κ στην εξω μαμα...να προσέχεις.

@Mamacita Alina ολο εξαφανίζεται??? χαχαχα καλα κανεις πως εισαι???

@Jennak83 πως εισαι σημερα καρδια μ???

@Farmakotriftena Τετάρτη σ λεω αχαχχαχα ...

@elpida20 που είσαι μικρομανα μας.???? Είσαι καλά η έπεσες με τα μούτρα μες το ταψιβαπο τις πίτσες σ???? χι χι

@gogouli_ καλημερααααα...Πώς είσαι εσύ???? 

@marioula1234 κοριτσαρα μ πως είσαι???? το σποριδι μας???? 

οποια ξεχασα να μ πει..χαχαχαχαχαφιλακιααααααααα

Είναι 11 ώρα κι αντί να φάω το τοστακι μου έφαγα ένα πιάτο αρακά......... 

  • Χαχα 3

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , elpida20 είπε:

Είναι 11 ώρα κι αντί να φάω το τοστακι μου έφαγα ένα πιάτο αρακά......... 

Αχχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαα αρακαααα ;;;;; οεοοοοο θα σε πειράξει το εντερακιον σου καλέ χαχαχχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , elpida20 είπε:

Είναι 11 ώρα κι αντί να φάω το τοστακι μου έφαγα ένα πιάτο αρακά......... 

Εγω εχω ηδη φαει ενα τοστ κ πορτοκαλαδα κ τωρα σκέφτομαι για τοστ με ομελέτα... Χαχαχα δεν παμε καλα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , elpida20 είπε:

Είναι 11 ώρα κι αντί να φάω το τοστακι μου έφαγα ένα πιάτο αρακά......... 

αχαχαχαχαχα ε οχι ρε ελπίδα...Μόνο εσύ θα μπορούσες να το κάνεις....χαχαχαχαχα 

πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Εγω εχω ηδη φαει ενα τοστ κ πορτοκαλαδα κ τωρα σκέφτομαι για τοστ με ομελέτα... Χαχαχα δεν παμε καλα... 

κ γω έφαγα το τοστ τον χυμό...έφαγα κ 5 μπισκότα κ τώρα ονειρεύομαι το παστίτσιο που θα κάνει η μανα μ...χαχαχαχαχαχα ποτέ θα πάει 1 η ώρα να το φάω μ λέτε???? πωωωωω ότι να ναι είμαστε...αχχαχαχαχ καλά κανουμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...