Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι θα πάρω κ τέτοια,απλά θα μπορούν να ανιχνεύσουν την ορμόνη? Είμαι έκτη μέρα από την εμβρυομεταφορά

      Και τα ψηφιακά της clear blue είναι πάνω από 25 μονάδες χοριακης αν θυμάμαι καλά άρα αν το κανείς αύριο το πρωί σίγουρα θα δείξει !!! Αφού ήδη κάτι αχνοφαίνεται απλώς το ψηφιακό δεν θα σε μπερδέψει 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, elpida20 είπε:

Εγώ προσωπικά έχω μελαγχολία που δεν είμαι σε μια θάλασσα και τρώω μπεικ ρολς να πνίξω τον καημο μου. 

Να μην εχεις καθόλου αγάπη εχεις το μωρακι σου μέσα στην κοιλιτσα σου θα πας του χρόνου με τον άνδρα σου και την μπεμπουλα σου

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε πως είστε;

Καλα αγαπη, εσυ; εισαι ηρεμη, με τον μπεμπακο σου; εγω οπως ειπα κ πριν σταματησα τη δουλεια κ θα οργανωθω σιγα σιγα γιατι πρωτα ο Θεος θα φυγουμε σε 10 μερες..εμενα το πουλακι μου ακουγεται αρκετα αυτες τις μερες ομως οπως ειπα υπαρχαν κ μερες που ηταν πιο υποτονικος κ τον τσιγκλαγα. Αυτα..ηρεμια γενικα, το απογευμα θα παμε κεντρο μπας κ βρω κανα μαγιο οχι οτι θα κανω μπανιο κ κανα ρουχο να μου κανει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Καλα αγαπη, εσυ; εισαι ηρεμη, με τον μπεμπακο σου; εγω οπως ειπα κ πριν σταματησα τη δουλεια κ θα οργανωθω σιγα σιγα γιατι πρωτα ο Θεος θα φυγουμε σε 10 μερες..εμενα το πουλακι μου ακουγεται αρκετα αυτες τις μερες ομως οπως ειπα υπαρχαν κ μερες που ηταν πιο υποτονικος κ τον τσιγκλαγα. Αυτα..ηρεμια γενικα, το απογευμα θα παμε κεντρο μπας κ βρω κανα μαγιο οχι οτι θα κανω μπανιο κ κανα ρουχο να μου κανει!

Ναι αγάπη ευτυχώς πολύ καλυτερα το μωρο είναι οπως πρεπει για μένα θα με διαβάσει κανεις και θα νομίζει οτι το θέλω ρομπότ και θα παρεξηγηθω εννοώ δεν είναι υποτονικό ευτυχώς όλα καλά καλά θα κάνετε εμείς έχουμε πάρει τα βουνά και τα πανηγύρια και τα παζαρακια χαχαχχα ψωνισα κιόλας 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Ναι αγάπη ευτυχώς πολύ καλυτερα το μωρο είναι οπως πρεπει για μένα θα με διαβάσει κανεις και θα νομίζει οτι το θέλω ρομπότ και θα παρεξηγηθω εννοώ δεν είναι υποτονικό ευτυχώς όλα καλά καλά θα κάνετε εμείς έχουμε πάρει τα βουνά και τα πανηγύρια και τα παζαρακια χαχαχχα ψωνισα κιόλας 

Μπραβο καλα κανετε, εδω κανει ζεστη παλι σημερα! Τα μπεμπακια δεν ειναι καθε μερα το ιδιο, εγω βαζω και τα 2 μου χερια στην κοιλια, ξαπλωνω κ τον τσιγκλαω λιγο οταν δεν τον πολυακουω εντονα κ τον νιωθω εστω κ λιγο οποτε ηρεμω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Μπραβο καλα κανετε, εδω κανει ζεστη παλι σημερα! Τα μπεμπακια δεν ειναι καθε μερα το ιδιο, εγω βαζω και τα 2 μου χερια στην κοιλια, ξαπλωνω κ τον τσιγκλαω λιγο οταν δεν τον πολυακουω εντονα κ τον νιωθω εστω κ λιγο οποτε ηρεμω.

Ετσι εκανα και εγω εκείνη την ημερα κουνιόταν αλλά Οχι οπως τις αλλες μέρες εγώ το είπα αυτό στον γιατρό και μου είπε οτι για μένα πρεπει να το παρακολούθησω για αλλη γυναίκα δεν θα ήτανε τιποτα καταλαβες αγάπη


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ετσι εκανα και εγω εκείνη την ημερα κουνιόταν αλλά Οχι οπως τις αλλες μέρες εγώ το είπα αυτό στον γιατρό και μου είπε οτι για μένα πρεπει να το παρακολούθησω για αλλη γυναίκα δεν θα ήτανε τιποτα καταλαβες αγάπη

Τοτε πολυ καλα εκανες! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Εμείς ήρθαμε στους δικούς μου θάλασσα σημερα θα μεινουμε δύο μερουλες! Έκανα και το μπάνιο μου και μπήκα να δω νέα σας! Ευτυχώς οι Αθηναίες είστε εντάξει!

  • Μου αρέσει 3

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νιώθετε κ σεις βάρος στα πόδια; όχι πρήξιμο, βάρος. Νοιώθω ότι κουβαλάω 500 κιλα αλλά είμαι μείον 12 πλέον απτή μέρα του θετικού τεστ. 

Επίσης οι ζαχαρενιες ερώτηση. Πίνετε καφέ πχ η τσάι με το γεύμα. Μετράτε 1 ώρα μετά την τελευταία μπουκιά φαΐ, η μετά κ απτό ρόφημα;

Τον καφέ το πρωί πχ τον τελείωσα μισή ώρα μετά το πρωινό. Πότε ήταν η σωστή ώρα να μετρηθω; στις 10 τελείωσα το φαΐ, και στις 10.30 έπλυνα την κούπα... Μετρήθηκα και στις 11 και στις 11.30.το σωστο ποιο είναι; οεο; 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tsilona είπε:

Νιώθετε κ σεις βάρος στα πόδια; όχι πρήξιμο, βάρος. Νοιώθω ότι κουβαλάω 500 κιλα αλλά είμαι μείον 12 πλέον απτή μέρα του θετικού τεστ. 

Επίσης οι ζαχαρενιες ερώτηση. Πίνετε καφέ πχ η τσάι με το γεύμα. Μετράτε 1 ώρα μετά την τελευταία μπουκιά φαΐ, η μετά κ απτό ρόφημα;

Τον καφέ το πρωί πχ τον τελείωσα μισή ώρα μετά το πρωινό. Πότε ήταν η σωστή ώρα να μετρηθω; στις 10 τελείωσα το φαΐ, και στις 10.30 έπλυνα την κούπα... Μετρήθηκα και στις 11 και στις 11.30.το σωστο ποιο είναι; οεο; 

Εμένα μου ειπαν ότι απο την ωρα που τρώω αρχίζω να μέτραω εγώ δεν νιώθω βάρος στα πόδια αλλά καψιμο πολύ μεγαλο κάψιμο όμως σε κατασταση να μην μπορω να άντεξω


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Εμένα μου ειπαν ότι απο την ωρα που τρώω αρχίζω να μέτραω εγώ δεν νιώθω βάρος στα πόδια αλλά καψιμο πολύ μεγαλο κάψιμο όμως σε κατασταση να μην μπορω να άντεξω

Απτην ώρα που τρως;;; καλέ εγώ απτή ώρα που τελειώνω μετράω, αφού κάνω κανα μισάωρο να τελειώσω το φαΐ. Δλδ αρχίζω 2 και τελειώνω 2.20 με 2.30 το φαΐ, το πάω τσουκου τσουκου. Στις 3 θα μετρηθω; 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Απτην ώρα που τρως;;; καλέ εγώ απτή ώρα που τελειώνω μετράω, αφού κάνω κανα μισάωρο να τελειώσω το φαΐ. Δλδ αρχίζω 2 και τελειώνω 2.20 με 2.30 το φαΐ, το πάω τσουκου τσουκου. Στις 3 θα μετρηθω; 

Και εγώ τόσο κάνω να φάω χαχαχαχαχαχαχαχα δεν ξέρω ετσι μου ειπαν και δεν ρωτησα ενδοκρινολογο


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Και εγώ τόσο κάνω να φάω χαχαχαχαχαχαχαχα δεν ξέρω ετσι μου ειπαν και δεν ρωτησα ενδοκρινολογο

Εμένα ο φαρμακοποιός με είπε απτην ώρα που τελειώνω. 

 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...