Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 28 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κοριτσιααααααααα μ.....κ γω σταμάτησα να φοράω τζιν....κλαψ καλψ...τα αγαπημένα παντελονακια....πανεεεεε....Κάθε μέρα ανοίγω την ντουλάπα μ κ τους λεω...τ χρόνου εσεις τωρα τ χρόνου....κ τα χαϊδεύω....χαχαχαχα το χω χάσει το ξερω....ξεκίνησα κ φοράω κολλαν κ φόρμες που δεν με πιέζουν...

@Giotitsa @winspert @Dimitr@17 πως εισαι αγαπη μ....αχ τι καλή κοιλιτσα θα έχεις παναγια μ....φιλιά στην μεσα κόρη κ στην εξω μαμα...να προσέχεις.

@Mamacita Alina ολο εξαφανίζεται??? χαχαχα καλα κανεις πως εισαι???

@Jennak83 πως εισαι σημερα καρδια μ???

@Farmakotriftena Τετάρτη σ λεω αχαχχαχα ...

@elpida20 που είσαι μικρομανα μας.???? Είσαι καλά η έπεσες με τα μούτρα μες το ταψιβαπο τις πίτσες σ???? χι χι

@gogouli_ καλημερααααα...Πώς είσαι εσύ???? 

@marioula1234 κοριτσαρα μ πως είσαι???? το σποριδι μας???? 

οποια ξεχασα να μ πει..χαχαχαχαχαφιλακιααααααααα

Ραφαέλ μου καλά είμαι.. Σημερα κάνει πολύ κρύο αλλά έχω ντυθεί καλά... Για να μην κρυώνει η μπέμπα στην κοιλιτσα.. Εγώ κάνει κοιλουμπα μιλαμε..αφου σκέφτομαι ότι μέχρι να γεννήσω θα φαίνεται η κοιλία πρώτα σε καμία γωνία κ μετά εγώ.. Χαχα

πρίν από 21 λεπτά , Giotitsa είπε:

@Rafaelatarzan χοντρή γαλοπούλα μου εμένα δεν θα μου λείψουν καθόλου τα ρούχα μου ανυπομονω να φορέσω τηε εγκυμοσύνης μου ξανά σχ κορίτσια μου τι ωραίο συναίσθημα τι ομορφο ηδη χαιδευω την κοιλιτσα μου @Dimitr@17 πρόσεχε την κόρη με άποψη απο κοιλιά χαχαχχαχαχχα

Την προσέχω της μιλάω την χαιδευω περνάμε ωραία τα δύο μας.. Βέβαια με ταράζει στο κλωτσιδι να το πάρω σαν απάντηση η ειναι κάτι άλλο; την ενοχλώ; 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ραφαέλ μου καλά είμαι.. Σημερα κάνει πολύ κρύο αλλά έχω ντυθεί καλά... Για να μην κρυώνει η μπέμπα στην κοιλιτσα.. Εγώ κάνει κοιλουμπα μιλαμε..αφου σκέφτομαι ότι μέχρι να γεννήσω θα φαίνεται η κοιλία πρώτα σε καμία γωνία κ μετά εγώ.. Χαχα

χαχαχαχαχαχα τι όμορφα....κ εγώ έχω κοιλια αλλα είναι από τα φάρμακα νομιζω....χαχαχα η ετσι θελω να πιστεύω...Δεν με νοιάζει ας είναι απ οτι θελει...κ δω πολυ κρυο....άστα ....

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια θα βάλω τα κλάματα μη μιλάτε άλλο για φαγητό αχαχαχα μωρέ ανακατευεστε και μπορείτε και τρώτε; σήμερα εχω πιει μισό ποτήρι νερό με τα χίλια ζόρια για να φάω ούτε λόγος και χθες έφαγα μια ψαροκροκετα (τόση δα μικρή) πάλι με τα χίλια ζόρια.  Εχω κριτσινια εχω παξιμάδια σπιτι αλλα τα σιχαινομαι όλα. Πως θα οδηγησω μεχρι τον γιατρο δεν ξερω. 

@Rafaelatarzan το έπαιρνα στον γιο μου αυτό το σιρόπι. Η αλήθεια είναι ότι με βοηθούσε λίγο αλλά για καμία ωρίτσα.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Eleni Tz είπε:

@winspert @Giotitsa@elpida20 Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!

Εγώ καφέ πίνω 1 μονό καπουτσίνο και τίποτα άλλο όλη μέρα. Ούτε τσάι ούτε αναψυκτικά εννοείται. Νομίζω καλύτερα 1 μονό καφέ παρά ντεκαφεινέ. Οτιδήποτε με τόση επεξεργασία καλύτερα να το αποφεύγουμε.  Αν μας πονάει από τώρα η μέση τι θα γίνει σε λίγοοο;;; :)

Καλώς ήρθες στην παρέα! Μια τέλεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι! @Rafaelatarzan Άσε πρωινό δεν έφαγα, είχα χορτάσει από το βραδινό χάλια το στομάχι μετά τα σουβλακια χαχαχα καλά να πάθω η λαιμαργη! Σήμερα το πρόγραμμα έχει φακές. @elpida20 Εσύ βλέπω τον χτυπησες τον αρακά σου, είσαι τρεληηηη χαχαχα 

Κορίτσια πάντως τηλεπάθεια έχουμε, κι εγώ σήμερα ήθελα να σας ρωτήσω αν έχει πρηστει καθόλου η κοιλίτσα, απ'οτι βλέπω καλά οδεύουμε όλες χαχα. @Jennak83 Κορίτσι μου πώς είσαι εσύ; @winspert υπομονή θα ακούσουμε καρδούλα όπου να ναι. Εγώ καφεδάκι πίνω, έναν ελληνικο το πρωί. Το κάνω και σε κούπα να μου φαίνεται πιο πολύ. Χαχα @Farmakotriftena Όσο για το στομάχι υπομονηηηη, τα σποράκια είναι ζωηρά φαίνεται. Έλα μην είσαι έτσι, είναι Τετάρτη λέμε σημερα❤

 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Ρε κορίτσια θα βάλω τα κλάματα μη μιλάτε άλλο για φαγητό αχαχαχα μωρέ ανακατευεστε και μπορείτε και τρώτε; σήμερα εχω πιει μισό ποτήρι νερό με τα χίλια ζόρια για να φάω ούτε λόγος και χθες έφαγα μια ψαροκροκετα (τόση δα μικρή) πάλι με τα χίλια ζόρια.  Εχω κριτσινια εχω παξιμάδια σπιτι αλλα τα σιχαινομαι όλα. Πως θα οδηγησω μεχρι τον γιατρο δεν ξερω. 

@Rafaelatarzan το έπαιρνα στον γιο μου αυτό το σιρόπι. Η αλήθεια είναι ότι με βοηθούσε λίγο αλλά για καμία ωρίτσα.

εμένα με έσωσε σ λεω....άσε που δεν μπορούσα να κάνω κ αλλιώς...έβγαζα όλα μ τα φάρμακα κ ο γιατρός δεν το θέλει αυτό....με έπιασε αμέσως...κ ετσι συνήλθα κ τρωω..αναγουλες έχω που κ που αλλα είναι οκ....τεταρτηηηηηηηηη σ λεωωωωω..Τετάρτη....ααααα φάε πτι-μπερ αν μπορείς...εμένα με βοήθησαν πολυ 2 μερες που ήμουν χάλια.

πρίν από 2 λεπτά , gogouli_ είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα! Μια τέλεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι! @Rafaelatarzan Άσε πρωινό δεν έφαγα, είχα χορτάσει από το βραδινό χάλια το στομάχι μετά τα σουβλακια χαχαχα καλά να πάθω η λαιμαργη! Σήμερα το πρόγραμμα έχει φακές. @elpida20 Εσύ βλέπω τον χτυπησες τον αρακά σου, είσαι τρεληηηη χαχαχα 

Κορίτσια πάντως τηλεπάθεια έχουμε, κι εγώ σήμερα ήθελα να σας ρωτήσω αν έχει πρηστει καθόλου η κοιλίτσα, απ'οτι βλέπω καλά οδεύουμε όλες χαχα. @Jennak83 Κορίτσι μου πώς είσαι εσύ; @winspert υπομονή θα ακούσουμε καρδούλα όπου να ναι. Όσο για το στομάχι υπομονηηηη, τα σποράκια είναι ζωηρά φαίνεται❤

 

πωωωωω σουβλάκια..τι είπες τώρα ρε φιλη...αχχαχαχα θα κάνω παραγγελία το βράδυ...χαχαχαχα αλλη λαίμαργη από δω...Δεν είσαι μόνη....προσπάθησε να τρώως πρωινό...κάνει καλό...ειδικά τώρα...Εγώ ποτέ μ δεν έτρωγα πρωινό κ τώρα κάθε μέρα με την τσίμπλα στο μάτι το τρωω..χαχαχαχαχ 

@Eleni Tz καλως ηρθες στην παρεα μας....Πόσο είσαι??? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ραφαέλ μου καλά είμαι.. Σημερα κάνει πολύ κρύο αλλά έχω ντυθεί καλά... Για να μην κρυώνει η μπέμπα στην κοιλιτσα.. Εγώ κάνει κοιλουμπα μιλαμε..αφου σκέφτομαι ότι μέχρι να γεννήσω θα φαίνεται η κοιλία πρώτα σε καμία γωνία κ μετά εγώ.. Χαχα

Την προσέχω της μιλάω την χαιδευω περνάμε ωραία τα δύο μας.. Βέβαια με ταράζει στο κλωτσιδι να το πάρω σαν απάντηση η ειναι κάτι άλλο; την ενοχλώ; 

θελει να σου πει ποιος θα εχει το πανω χερι φιλτατη φιλη Δημητρα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ραφαελιτσα καλά είμαι αγαπημένη. Εσύ τι κάνεις;

Εδώ κάνω συμπαράσταση στη @Farmakotriftena γιατί έχουμε ίδιο στομάχι προς το παρόν... Αλλά εγώ τρώω δε κλείνει το έρμο μου το στόμα.... Χαχαχα

Είδα και λέγατε για διατροφή κορίτσια. Εμένα ο γιατρός μου μού είπε ότι δεν είμαι άρρωστη αλλά έγκυος οπότε ότι θέλω να το τρώω με μέτρο. Να προσέχω τα λαχανικά μου να είναι καλά πλυμένα και σε εστιατόριο να αποφεύγω τις σαλάτες, να προσέχω το κρέας να είναι καλά ψημένο όπως και τα αυγουλάκια και ψάρια του στυλ τόνος να τρώω μια φορά το μήνα γιατί περιέχουν βαριά μέταλλα.

Αλλά γουρουνιες μου επιτρέπει με μέτρο εκτός κι αν δείξουν οι αιματολογικές μου ότι πρέπει κάτι να κόψω. Και σοκολάτα με αφήνει με μέτρο και γαριδακοαπαυτα. Αναψυκτικά πάλι ένα ποτήρι την εβδομαδα το συζητάει αλλά άμα μπορώ να τα κόψω θα το προτιμούσε. Στη πρώτη εγκυμοσύνη μου μύριζαν συνέχεια δρακουλινια τι να λέμε τώρα. Αλλά όταν λέμε με μέτρο εννοούμε με μέτρο. :)

καλημέρες κορίτσια!!!! 

Επεξεργάστηκαν by Mamacita Alina
Ααα και καφέ με αφήνει έναν γαλλικό ή ελληνικό τη μέρα σε μικρό φλιτζάνι. Ο ντεκαφεινε λόγο επεξεργασίας είναι πολύ χειρότερος μέσα στα χημικά. Αυτά τα λιγα
  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mamacita Alina είπε:

Ραφαελιτσα καλά είμαι αγαπημένη. Εσύ τι κάνεις;

Εδώ κάνω συμπαράσταση στη @Farmakotriftena γιατί έχουμε ίδιο στομάχι προς το παρόν... Αλλά εγώ τρώω δε κλείνει το έρμο μου το στόμα.... Χαχαχα

Είδα και λέγατε για διατροφή κορίτσια. Εμένα ο γιατρός μου μού είπε ότι δεν είμαι άρρωστη αλλά έγκυος οπότε ότι θέλω να το τρώω με μέτρο. Να προσέχω τα λαχανικά μου να είναι καλά πλυμένα και σε εστιατόριο να αποφεύγω τις σαλάτες, να προσέχω το κρέας να είναι καλά ψημένο όπως και τα αυγουλάκια και ψάρια του στυλ τόνος να τρώω μια φορά το μήνα γιατί περιέχουν βαριά μέταλλα.

Αλλά γουρουνιες μου επιτρέπει με μέτρο εκτός κι αν δείξουν οι αιματολογικές μου ότι πρέπει κάτι να κόψω. Και σοκολάτα με αφήνει με μέτρο και γαριδακοαπαυτα. Αναψυκτικά πάλι ένα ποτήρι την εβδομαδα το συζητάει αλλά άμα μπορώ να τα κόψω θα το προτιμούσε. Στη πρώτη εγκυμοσύνη μου μύριζαν συνέχεια δρακουλινια τι να λέμε τώρα. Αλλά όταν λέμε με μέτρο εννοούμε με μέτρο. :)

καλημέρες κορίτσια!!!! 

@Mamacita Alina ρε φιλη τι ειπες τωρα ;;;;; γιατι το ειπες αυτο τωρα δρακουλινιαααααααα ποοοοοοοοοοοοοο τι μου εκανες τωρα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

@Mamacita Alina ρε φιλη τι ειπες τωρα ;;;;; γιατι το ειπες αυτο τωρα δρακουλινιαααααααα ποοοοοοοοοοοοοο τι μου εκανες τωρα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Ααα εγώ ήδη παρήγγειλα για το απόγευμα κι ας τα βγάλω και απ' τη μύτη χαχαχαχα

Αμ το άλλο; Μου μύριζαν συνέχεια μπάμιες!!! Πού ούτε να τις δω στη κανονική μου ζωή. Χαχαχαχα

  • Χαχα 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mamacita Alina είπε:

Ααα εγώ ήδη παρήγγειλα για το απόγευμα κι ας τα βγάλω και απ' τη μύτη χαχαχαχα

Αμ το άλλο; Μου μύριζαν συνέχεια μπάμιες!!! Πού ούτε να τις δω στη κανονική μου ζωή. Χαχαχαχα

τωρα θα πω στον ανδρα μου να παρει και σε εμενα αλλα μου τρεχουν τα σαλιααααα μωρε τι θα κανω ως τοτε ;;;; χαχαχααχαα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, winspert είπε:

Μια χαρα... Εγω σπιτι βολευομαι κθριως με τις πιτζαμες. Κ με 2 φορμες. Για εξω κανα κολαν που με ενοχλει λιγο κ απο τζιν..... κανενα... Βγηκαν ολα οφ... 

Θα συμφωνησω μαζι σου κοριτσάκι μου... Μεχρι να παρω οδηγιες απο τον γιατρο μου βέβαια... Αλλα εγω απο φοβο δεν πινω ουτε εναν... 

@Rafaelatarzanκαλημερα φιλη μου... Σου εχει πει ο γιατρος σου ποτε σταματαμε την προγεστερονη κ τις ινοχεπ; Δε θυμάμαι αν κανεις εσυ ενεσεις... 

έλα αγαπη μ...εμένα μ είπε προγεστερόνη θα παίρνω μέχρι τον 5ο.αλλα μειώνει...Όσο για τις ινοχεπ μ είπε μέχρι τέλους...θα είναι τα μοναδικά που δεν θα κόψω...εσένα σ είπε κάτι???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

έλα αγαπη μ...εμένα μ είπε προγεστερόνη θα παίρνω μέχρι τον 5ο.αλλα μειώνει...Όσο για τις ινοχεπ μ είπε μέχρι τέλους...θα είναι τα μοναδικά που δεν θα κόψω...εσένα σ είπε κάτι???

Ακομα δεν μου εχει πει κατι. Τον ρωτησα για καποιο χαπι που επαιρνα για την προλακτίνη κ μου ειπε οτι μετα τον πρώτο υπερηχο θα τα κοψουμε ολα... Δεν ξερω τι εννοούσε. Μπορεί  να μην ακουσα κ εγω καλα... Θα τον ενημερώσω μου ειπε οταν κανω τον υπερηχο την αλλη εβδομαδα κ τοτε θα μου πει... Ο, τι πρεπει κ ειναι καλο για τα μωρακια μας θα τα κανουμε... Εσυ ειχες θεμα με θρομβοφιλια ή κλασικα προληπτικα λογω μεθοδου... Οταν μεγαλωσει το μωρακι παντως φυσικα σε θα τις κάνουμε μπροστα στξν κοιλια αλλα πισω ειχα δει ενα βιντεακι λιγο πανω απο τον ποπο... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μην μιλάτε για φαΐ αλλο....τρέχουν τα σάλια μ...χαχαχαχα περιμενω το παστίτσιο μ λεμε...χαχαχαχα εμενα από φαγητά δεν μ έκοψε τίποτα....Μόνο έξω σαλάτες να μην τρωω...Από γλυκα να φαω μ είπε τωρα είναι αρχή...κ από αναψυκτικά ναι να πιω ...Όχι όλη μέρα αλλα να πιω...κοκα κόλα όμως όχι....Μόνο με στέβια μ είπε...κ αυτή παίρνω....δοκιμάστε την κοριτσια είναι τέλεια σας λεω...Από καφε μπορω να πιω έναν κανονικό κ 2 Ντεκαφ αμα θελω ..Ότι προτιμώ...Είναι γενικά ποκυ ελαστικος στο φαΐ...κ άλλο που δεν θέλω εγω 

.χαχαχαχαχα σε αλλα είναι αυστηρός...Αλλά δεν πειράζει.αρκει που τρωω....έκανα κ τις πρώτες μ εξετάσεις κ είναι ολες τέλειες...εσείς κάνατε η οχι ακομα????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Μην μιλάτε για φαΐ αλλο....τρέχουν τα σάλια μ...χαχαχαχα περιμενω το παστίτσιο μ λεμε...χαχαχαχα εμενα από φαγητά δεν μ έκοψε τίποτα....Μόνο έξω σαλάτες να μην τρωω...Από γλυκα να φαω μ είπε τωρα είναι αρχή...κ από αναψυκτικά ναι να πιω ...Όχι όλη μέρα αλλα να πιω...κοκα κόλα όμως όχι....Μόνο με στέβια μ είπε...κ αυτή παίρνω....δοκιμάστε την κοριτσια είναι τέλεια σας λεω...Από καφε μπορω να πιω έναν κανονικό κ 2 Ντεκαφ αμα θελω ..Ότι προτιμώ...Είναι γενικά ποκυ ελαστικος στο φαΐ...κ άλλο που δεν θέλω εγω 

.χαχαχαχαχα σε αλλα είναι αυστηρός...Αλλά δεν πειράζει.αρκει που τρωω....έκανα κ τις πρώτες μ εξετάσεις κ είναι ολες τέλειες...εσείς κάνατε η οχι ακομα????

Τις έκανα και περιμένω τα αποτελέσματα!! 

Αχ να μας πάνε όλα καλαααα!!!!


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ωρες για να δω το σπορακι μου!! Ελπίζω να είναι όλα καλά... που και που νιώθω κάτι έντονες κράμπες και φοβάμαι.

Βρει σταματήστε να μιλάτε για φαγητό λυπηθειτε με..Ψάχνω να βρω κάτι που θα μπορούσα να φάω έστω λιγο και δεν βρίσκω τίποτα. Όλα με αηδιαζουν. Νιώθω πως αν θα φάω κάτι θα κάνω εμετό. Αν έμενε κάποια κοντά μου θα της έστελνε και γλυκαρες που έχω στο ψυγείο από το τραπέζι που κάναμε. Εχω : γαλακτομπούρεκο  απο κοσμικόν έχω κάτι αλλά σε μπολακια με διάφορες γεύσεις από το καλύτερο του παλαιού Φαλήρου και κάτι μικρά τσιζ κέικ με διάφορες γεύσεις... α ρε σπορακι τι μου κάνεις.... τίποτα δεν θέλω να φάω...

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...