Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, Blue Velvet said:

      Εγώ πάντως τα πονακια στην κοιλιά τα εχω για καλό,ίσως είναι πόνος εμφύτευσης και τραβιουνται οι σύνδεσμοι της μήτρας 

      Ναι ενώ δεν είχα έχω τώρα το απόγευμα πόνους δ ξέρω εάν είναι κοιλιά μέση η πόδια .. δ ξέρω ενώ ήμουν πολύ καλα σήμερα ξέφυγα κ βλέπω παντού φαντάσματα .. δηλαδή ακόμα κ εμένα την ίδια κούρασα 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Χρόνια πολλά κορίτσια! Ειδικά στις εορταζουσες της ομάδας μας, γερές και ευτυχισμένες, να χαίρεστε το όνομα σας! 

Σήμερα η μπέμπα πραγματικά με έχει τρομάξει, κλωτσάει ασταμάτητα και πολύ δυνατά!!! 

πρίν από 43 λεπτά , tsilona είπε:

Λοιπόν εγώ σήμερα έφαγα, το δηλώνω σε όλες τις ζαχαρενιες!! :-P

Τό ευχαριστήθηκες τουλάχιστον; Αυτό έχει σημασία, χαχαχα!

On 14/8/2019 at 3:22 ΜΜ, ioannafeg είπε:

Γεια σας κορίτσια μαμάδες! Σήμερα βρήκα τη σελίδα και μπήκα. Είμαι στην 31η εβδομάδα, στο πρώτο παιδάκι, ημερομηνία μας έχει δώσει 18/10 ο γιατρός.. Ζεσταίνομαι πολύ. Για μπάνιο μια φορά αξιώθηκα να πάω την Κυριακή που μας πέρασε! Είδα που λέτε στα τελευταία μηνύματα για το λόξυγγα του μωρού κι έχω να πω οτι τις τελευταίες μέρες έχει 1-3 φορές τη μέρα .. στην αρχή ανησυχούσα αλλά ο γιατρός μου είπε οτι δεν είναι κάτι για ανησυχία και δεν μπορώ να κάνω και κάτι γι αυτό.. Είναι αγοράκι, μας τον έβγαλε περίπου 1650γρ αυτή την εβδομάδα.. αυτά! Θα ήθελα να μου πείτε για το περπάτημα σας.. αν περπατούσα για 10 λεπτά συνεχόμενα (πάω και σα σίφουνας) πονούσα έντονα στη κοιλιά. Μου είπε οτι πρέπει να πηγαίνω σιγά σιγά για να προλαβαίνει να πηγαίνει το αίμα και στην κοιλιά (να μην πηγαίνει όλο στα πόδια) και γι αυτό να κάνω στάσεις όταν περπατάω και να πηγαίνω πιο σιγά, και μετά την 37η (αμην και πότε) να κάνω ότι θέλω. Εσείς πονάτε άμα περπατάτε λίγο πιο πολύ ή λίγο πιο έντονα;;

Καλώς μας ήρθες Ιωάννα μου, με το καλό το μωράκι σου! Άσε από λοξυγγα κι εμείς έχουμε φουλ!!! Όσον αφορά το περπάτημα, πόνο δεν έχω, αλλά νιώθω κι εγώ βάρος, και συχνά παθαίνω κράμπες στις γάμπες! Βασικά πάντα άρεσαν οι βόλτες με τα πόδια αλλά τώρα με τις ζέστες, δεν είναι και η καλύτερη μου! Ψηφίζω κλιματιστικό! Χαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, gogouli_ είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια! Ειδικά στις εορταζουσες της ομάδας μας, γερές και ευτυχισμένες, να χαίρεστε το όνομα σας! 

Σήμερα η μπέμπα πραγματικά με έχει τρομάξει, κλωτσάει ασταμάτητα και πολύ δυνατά!!! 

Τό ευχαριστήθηκες τουλάχιστον; Αυτό έχει σημασία, χαχαχα!

Καλώς μας ήρθες Ιωάννα μου, με το καλό το μωράκι σου! Άσε από λοξυγγα κι εμείς έχουμε φουλ!!! Όσον αφορά το περπάτημα, πόνο δεν έχω, αλλά νιώθω κι εγώ βάρος, και συχνά παθαίνω κράμπες στις γάμπες! Βασικά πάντα άρεσαν οι βόλτες με τα πόδια αλλά τώρα με τις ζέστες, δεν είναι και η καλύτερη μου! Ψηφίζω κλιματιστικό! Χαχα

Εγω ψηφιζω παραλια!

Καλε κοριτσια εβγαλα μια κρεατοελια μεσα στον αφαλο μου...θυμαμαι που το συζητουσατε προσφατα για τις ελιες  αλλα δεν ειχα δωσει πολλη σημασια. Πηγατε σε δερματολογο?


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Παραλία ψηφίζω κ γω δαγκωτό, αλλά αν πιάνει τα 40αρια προτιμώ κλιματιστικό.ολοι λένε μετά το 15αυγουστο τέλος το καλοκαίρι, έρχονται οι δροσιες. Περιμένω εναγωνίως! 

Ευαγγελία νομίζω οι ελιτσες αυτές φεύγουν μετά τη γέννα ρε συ. 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

@Giotitsa @Giwtouli1990 @marioula1234 @ χρονια σας πολλα! Να χαιρεστε το ονοματάκι σας!

Και του χρονου με υγεια σε ολες και τα μωρακια σας! Η Παναγια να τα φροντιζει και να τα φυλαει απο καθε κακο!

Ευαγγελία μου σ'ευχαριστώ πολύ!!! Με το καλό να έρθουν οι ψυχούλες μας..! 

Χρόνια μας πολλά και καλά κορίτσια!!! Υγεία στα σπίτια μας και όλα τα καλά του κόσμου για την καθεμία ξεχωριστά.. Έμειναν λιιιιιιιιγεεεεεεες για το ραντεβού με τα μωράκια μας!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

Εγω ψηφιζω παραλια!

Καλε κοριτσια εβγαλα μια κρεατοελια μεσα στον αφαλο μου...θυμαμαι που το συζητουσατε προσφατα για τις ελιες  αλλα δεν ειχα δωσει πολλη σημασια. Πηγατε σε δερματολογο?

Καλημερα Ευαγγελία μου... Το εχω αναφερει κ εγω για τις ελιες... Γενικα εχω βγαλει αρκετες τωρα στην εγκυμοσύνη κ εχω κ μια ακριβως επανω στον αφαλο οπως λες... Εχω βγαλει κ μια στο πλαι στο στηθος μεγαλουτσικη κ πεταχτη κ γενικα οσες ειχα μεγαλωσαν κ εχω κ αρκετες καινούργιες... Ο γυναικολογος μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικό λογω ορμονων κ το εχω γκουγκλαρει κιολας κ ισχυει... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Καλησπέρα!! Καλή Παναγία σε όλες!!! Χρόνια πολλά σ όσες γιορτάζουν!!!να μας βοηθήσει να γεννησουμε υγιή μωρά!!! 

@marioula1234 πητ έχω 27 σεπτ

Μια χαρά λοιπόν η ημερομηνία που θα έρθει ο αντρουλης σου ❤️ 

15 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Η δεύτερη καμπύλη μου ήταν καλή την επαύριο κιόλας μετά από φαγητό είχα 158...

Έχω διαβήτη κύησης από τον 2ο μήνα εγκυμοσύνης.

Ουυτε καν εμένα με έχουν γραμμένη. Στο γυναικολόγο εγώ λέω να γράψει ουρα που πρέπει όντως να βλέπουμε αν κάνουμε πρωτεϊνουρία, αν υπάρχει λεύκωμα για προεκλαμψια κλπ ... Γλυκοζυλιωμενη μου έγραψε μια φορά όλη και όλη και επειδή λέει έχω καλές μετρήσεις δεν ήθελε να μου γράψει άλλη.... Χα έλεος.... Θα πάω και θα απαιτήσω να μου γράψει.... Κάτσε να έρθει η Δευτέρα όμως γιατί κάνουν διακοπές τώρα ... Μη χε.....

Αμηηηην κοπέλα μου....

Χρόνια σου πολλά γλυκιά μου. Να χαίρεσαι το όνομα και την οικογένεια σου. Γερό μωρό στην αγκαλιά σου!!

 

14 ώρες πρίν, Nikoleta... είπε:

Και τα έχεις καταφέρει από τότε χωρίς να χρειαστείς καθόλου ινσουλίνη;

@marioula1234 Χρόνια πολλά! Να πάνε όλα καλά και με το καλό να έρθει το μωράκι σου!

Χρόνια πολλά και σε όλες τις υπόλοιπες που γιορτάζουν!

 

11 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

Καλωσηρθες στην παρεα μας κοπελα μου! Εμενα ειχε σημβει σε 2 φιλες μου...η μια γεννησε φυσιολογικα ρνω η αλλη πηγε με καισαρικη και μολις μπηκε στον 9ο επειδη δεν αναπτυσσοταν. Οποτε εξαρταται κι απο αλλους παραγοντες μαλλον, ισως κι απο τον γιατρο...οπως και να χει ολα θα πανε καλα. Ειναι συχνο φαινομενο...

@Giotitsa @Giwtouli1990 @marioula1234 @ χρονια σας πολλα! Να χαιρεστε το ονοματάκι σας!

Και του χρονου με υγεια σε ολες και τα μωρακια σας! Η Παναγια να τα φροντιζει και να τα φυλαει απο καθε κακο!

 

10 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Χρονια πολλα κοριτσια και εξτρα ευχες στις εορταζουσες!!!Μακαρι να ειναι μαζι μας η Παναγια και να μας βοηθηαει να γεννησουμε γερα μωρακια!!:)

 

5 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια! Ειδικά στις εορταζουσες της ομάδας μας, γερές και ευτυχισμένες, να χαίρεστε το όνομα σας! 

Σήμερα η μπέμπα πραγματικά με έχει τρομάξει, κλωτσάει ασταμάτητα και πολύ δυνατά!!! 

Τό ευχαριστήθηκες τουλάχιστον; Αυτό έχει σημασία, χαχαχα!

Καλώς μας ήρθες Ιωάννα μου, με το καλό το μωράκι σου! Άσε από λοξυγγα κι εμείς έχουμε φουλ!!! Όσον αφορά το περπάτημα, πόνο δεν έχω, αλλά νιώθω κι εγώ βάρος, και συχνά παθαίνω κράμπες στις γάμπες! Βασικά πάντα άρεσαν οι βόλτες με τα πόδια αλλά τώρα με τις ζέστες, δεν είναι και η καλύτερη μου! Ψηφίζω κλιματιστικό! Χαχα

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας πως περάσατε χθες τη μέρα σας; 

  • Μου αρέσει 2

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, marioula1234 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας πως περάσατε χθες τη μέρα σας;

Εγω τρωγοντας....χαχαχα!!Το πρωι πηγαμε εκκλησια με τον αντρα μου και κοινωνησαμε και μετα ψησαμε πα'ι'δακια στα πεθερικα μου. Εντωμεταξυ, αποφασισε επιτελους η κοιλια μου να παρει λιγο φορα και χθες στην κοινωνια πρωτη φορα μου παραχωρησαν θεση...συγκινηση ρε φιλε!!!:P

  • Χαχα 4

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όλη μέρα κοκλες!!!

Σήμερα ξύπνησα με έναν πόνο μα τι πόνο στη κοιλιά και λίγο πανικοβλήθηκα (έως πολύ) τελικά εντερικό σε συνδιασμό με κίνηση της μπέμπας αααχ αχ το πουλάκι μου θα με σκάσει!!!!

Επίσης σήμερα έσκασαν και οι πρώτες μου σέξυ ραγαδες. Στη πρώτη δεν έκανα πλέον όμως θα τις έχω χαχαχα.

Κατά τα άλλα καλα βαρετά και ανυπόμονα.... Δε περνάει ο καιροοοος.

  • Χαχα 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλημέρα όλη μέρα κοκλες!!!

Σήμερα ξύπνησα με έναν πόνο μα τι πόνο στη κοιλιά και λίγο πανικοβλήθηκα (έως πολύ) τελικά εντερικό σε συνδιασμό με κίνηση της μπέμπας αααχ αχ το πουλάκι μου θα με σκάσει!!!!

Επίσης σήμερα έσκασαν και οι πρώτες μου σέξυ ραγαδες. Στη πρώτη δεν έκανα πλέον όμως θα τις έχω χαχαχα.

Κατά τα άλλα καλα βαρετά και ανυπόμονα.... Δε περνάει ο καιροοοος.

Εγω φίλε είμαι τίγκα στη ραγάδα αλλά χεστηκα. Είναι η πρώτη φορά που φοράω μπικίνι κ δε με νοιάζει. 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα κοιλίτσες! 

Μαριουλα εγώ πήγα εκκλησία κ μετά θάλασσα με τη μάνα μου που δε δούλευε χτες επιτέλους. Μετά σπίτι ύπνο κ τ απόγευμα βόλτα. Εσύ; 

Εμείς φαγητό όλη μέρα κ βόλτες θάλασσα δεν πήγαμε η αλήθεια :)

Just now, katerinaki 86 είπε:

Εγω τρωγοντας....χαχαχα!!Το πρωι πηγαμε εκκλησια με τον αντρα μου και κοινωνησαμε και μετα ψησαμε πα'ι'δακια στα πεθερικα μου. Εντωμεταξυ, αποφασισε επιτελους η κοιλια μου να παρει λιγο φορα και χθες στην κοινωνια πρωτη φορα μου παραχωρησαν θεση...συγκινηση ρε φιλε!!!:P

Συγκίνηση όντως χαχαχ

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλημέρα όλη μέρα κοκλες!!!

Σήμερα ξύπνησα με έναν πόνο μα τι πόνο στη κοιλιά και λίγο πανικοβλήθηκα (έως πολύ) τελικά εντερικό σε συνδιασμό με κίνηση της μπέμπας αααχ αχ το πουλάκι μου θα με σκάσει!!!!

Επίσης σήμερα έσκασαν και οι πρώτες μου σέξυ ραγαδες. Στη πρώτη δεν έκανα πλέον όμως θα τις έχω χαχαχα.

Κατά τα άλλα καλα βαρετά και ανυπόμονα.... Δε περνάει ο καιροοοος.

Καλορυζικες οι ραγαδουλες χάχαχ έχω έχω παρά πολλές από την πρώτη μ εγκυμοσύνη.. Έκανες πολλές; 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...