Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο να τα χάσω γιατί και εγώ και ο άντρας μου θέλουμε να έρθει και δεύτερο νινάκι σύντομα...χιχιχι

Ααααχχχχχ! Με τις υγείες σου...κι εμενα ηθελε ο αντρας μου συντομα και να μαι τωρα....μετα ξεχνα την ξαπλα...εγω δεν εχω καμια βοηθεια και φυσικα δεν γλιτωνω σηκωματα και σκυψιματα...


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Evangeliaa είπε:

Ααααχχχχχ! Με τις υγείες σου...κι εμενα ηθελε ο αντρας μου συντομα και να μαι τωρα....μετα ξεχνα την ξαπλα...εγω δεν εχω καμια βοηθεια και φυσικα δεν γλιτωνω σηκωματα και σκυψιματα...

Κ γω θέλω τρίτο μπαμ μπαμ,ο άντρας μου λέει μόνο αν μετακομίσω κ γω με τα μωρά εξωτερικό για να μαστε μαζί κ να δουλέψω κ γω έξω.εντος λέει που θα βγούμε ; Αχαχαχ

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , katerinaki 86 είπε:

Μακαρι κοριτσι μου να πραγματοποιηθει η επιθυμια σας για 2ο μπεμπακι συντομα...ε τα κιλα μπορεις να τα χασεις μια και καλη μετα οποτε και παλι δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσαι!!Ασε που ολες οι μαμαδες μου λενε οτι με το θηλασμο αρχισαν να χανουν γρηγορα κιλα χωρις να το καταλαβουν, οποτε αν πανε ολα καλα μ' αυτο το κομματι θα ειναι ενα ακομα συν!!

Ναι η αλήθεια ειναι πως μεχρι να γινει ο μικρος 8 μηνων οποτε και ξαναεμεινα εγκυος ειχα χασει τα 12 κιλα απο τα 15 χωρις να κανω τιποτα.  Απλα λιγο ο θηλασμος (ο οποιος ομως ανοιγει και την ορεξη), λιγο το ξενυχτι, λιγο το τρεξιμο...εεε πολυ θελει?

Just now, tsilona είπε:

Είχα βάλει 6 στην πρώτη εγκυμοσύνη κ με το θηλασμό έβαλα καμιά δεκαριά ακόμα.πολυ πεινα.

Αυτο ακτιβως...μου ειχε ανοιξει πολυ η ορεξη αλλα ευτυχως εχανα κιλα


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Γτ; Τι μετρήσεις έχεις τώρα;

Σημερα ειχα παλι 100...Εχθες 92 κ προχθες 93...θα δω κ αυριο κ θα ξαναμιλησω με τον ενδοκρινολόγο... 

Just now, katerinaki 86 είπε:

Αληθεια??Παραπληροφορηση δηλαδη οτι χανεις κιλα με τον θηλασμο?!!Αυτο για την πεινα το εχω ακουσει γενικα αλλα λενε οτι ενεργοποιειται κι ο μεταβολισμος και χανεις...Δε βαριεσαι...θα δειξει!!Ας τα παμε καλα με το θηλασμο γιατι κι εγω θελω πολυ να θηλασω αποκλειστικα και ας παχυνουμε!!

Εγω απο γνωστες ξερω για πολλη διψα κυριως κ οτι χανεις κιλα... Ολα ομως γίνονται... Κ εγω να θηλασω αποκλειστικά θελω!!! :wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evangeliaa είπε:

Ααααχχχχχ! Με τις υγείες σου...κι εμενα ηθελε ο αντρας μου συντομα και να μαι τωρα....μετα ξεχνα την ξαπλα...εγω δεν εχω καμια βοηθεια και φυσικα δεν γλιτωνω σηκωματα και σκυψιματα...

Είμαι έτοιμη για όλα σου λέω!!! Απολαμβάνω τις τελευταίες μέρες ανεμελιάς, έχω κάνει τη νύχτα μέρα κοιμάμαι ό,τι ώρες να 'ναι λόγω αϋπνίας, βλέπω ταινίες και σειρές.. με λίγα λόγια είμαι πιο χαλαρή από ποτέ! Αλλά θέλω πολύ να κάνω και δεύτερο παιδάκι (και τρίτο μη σου πω αλλά μάλλον δε μας παίρνει οικονομικά) 


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Τελικά πήρατε παντελόνι μπλούζα (πυτζαμακια) η νυχτικό για τη γέννα;

Νυχτικό λόγο καισαρικής μη κάθεται πάνω στη τομή το παντελόνι.... Και στη πρώτη με φτ νυχτικακι με βόλεψε να σου πω την αλήθεια απλά τώρα έχω και επιχείρημα παραπάνω χαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Νυχτικό λόγο καισαρικής μη κάθεται πάνω στη τομή το παντελόνι.... Και στη πρώτη με φτ νυχτικακι με βόλεψε να σου πω την αλήθεια απλά τώρα έχω και επιχείρημα παραπάνω χαχαχα

θα πεταχτώ κ θα πω ότι εγω με καισαρική που έκανα λογο εξωμητριου στα 28 μ.μια χαρά φόραγα πυτζάμες με λάστιχο....Πρέπει να ναι ζώο τελικά...χαχαχαχαχαχαχα με πείραξε τίποτα.....

ήθελα ν α το πω κ το είπα μιας για τα άλλα που λέτε δεν εχω άποψη...καίω κάρβουνο...Ακόμα ...όμως οχι για πολυ....αχχαχαχαχα Φιλάκια 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Giwtouli1990 είπε:

Είμαι έτοιμη για όλα σου λέω!!! Απολαμβάνω τις τελευταίες μέρες ανεμελιάς, έχω κάνει τη νύχτα μέρα κοιμάμαι ό,τι ώρες να 'ναι λόγω αϋπνίας, βλέπω ταινίες και σειρές.. με λίγα λόγια είμαι πιο χαλαρή από ποτέ! Αλλά θέλω πολύ να κάνω και δεύτερο παιδάκι (και τρίτο μη σου πω αλλά μάλλον δε μας παίρνει οικονομικά) 

Στο ευχομαι αγαπη μου! Το οικονομικο μην το σκεφτεσαι...ολα τα εξοδα γινονται στο πρωτο...τα αλλα ακολουθουν. Καταλαβαινω το "μελλοντικο" αλλα δεν βαριεσαι....αν εσυ εχεις κουραγιο...

Just now, tsilona είπε:

Τελικά πήρατε παντελόνι μπλούζα (πυτζαμακια) η νυχτικό για τη γέννα;

Εγω εχω κι απ τα δυο αλλα μαλλον τα νυχτικακια θα με βολεψουν παλι

  • Ευχαριστώ 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Κ εγώ νυχτικό πιστεύω ότι βολεύει περισσότερο... ειδικά σε όσες θα κάνουν καισαρική ( όπως εγώ). Με τις αϋπνίες πώς τα πάτε; Εγώ έχει εδώ και 10 μέρες που ξυπνάω γύρω στις 4-5 και δυσκολεύομαι να ξανακοιμηθω. Έχετε κάνει πινακακι με τις Πητ;;; 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Τελικά πήρατε παντελόνι μπλούζα (πυτζαμακια) η νυχτικό για τη γέννα;

Αγάπη μου εγώ πήρα δύο νυχτικακια κ ένα πιτζαμακι... Βολεύει περισσότερο το νυχτικό ειδικά στην κ.τ

Just now, travelM είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Κ εγώ νυχτικό πιστεύω ότι βολεύει περισσότερο... ειδικά σε όσες θα κάνουν καισαρική ( όπως εγώ). Με τις αϋπνίες πώς τα πάτε; Εγώ έχει εδώ και 10 μέρες που ξυπνάω γύρω στις 4-5 και δυσκολεύομαι να ξανακοιμηθω. Έχετε κάνει πινακακι με τις Πητ;;; 

Αγαπη η αϋπνία δεν παλεύεται... Έχουμε θέμα με το ύπνο οι περισσότερες εδώ μέσα... Πινακακι φτιάξαμε ναι! @Farmakotriftena που είσαι καλέ; 

Κορίτσια μου καλημέρα καλό σαββατοκύριακο να έχουμε όλες μας! ❤️ Άλλο ένα σ/κ έφτασε... Λίγα έμειναν ακόμα! 

  • Μου αρέσει 2

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Καλημέρα,κ γω στην 1η νυχτικακια είχα αλλά λέω μήπως βόλευε περισσότερο το παντελόνι.να βγω να πάρω κανένα ομορφουτσικο τοτε.:-D

Με φυσιολογικό τοκετό εννοείται πιτζαμουλα αγαπη

  • Ευχαριστώ 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...