Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Farmakotriftena είπε:

Καλησπερούδια! Εγώ μέχρι και πριν 2 βδομάδες ήμουν τέλεια, μικρή μικρή κοιλίτσα(πολύ μικρη) κοιμόμουν τέλεια και γενικά με έβλεπα στον καθρέπτη και με έπιανε θλίψη γιατί πέρα από τα θεματάκια που έχω , δε φαινομουν και για έγκυος. Η κοιλιά μου μέσα σε 2 βδομάδες μεγάλωσε 9 πόντους!!!!!!!!! (Ναι ναι την μετρούσα και 2 μήνες ήταν σταθερή ίδιους πόντους ουτε 1 ποντο δεν έπαιρνα...) πλέον τα βράδια ξυπνάω κι εγώ 100 φορές, για να κάτσω σηκωθώ, ξαπλώσω βαριαναστεναζω και εννοείται πως αν φάω έστω και λίγο το βραδυ, το πληρώνω πολύ ακριβά!!! Εχω παρει 4 με 5 κιλακια και ελπίζω να ακούσω μετά απ όλα αυτά ότι και η μπέμπα μου έχει πάρει τα πανω της.

Ένα βράδυ είπαμε να βγούμε να πάμε για πίτσα, 2 κομμάτια έφαγα , όλο το βράδυ υπεφερα συν όλη την επόμενη ημέρα και τελικά συνήλθε το στομάχι 2 ημέρες μετα. Τρατζικ;;;;;

Ευτυχώς λίγο έμεινε!!! Ο γιατρός με έχει για 21/9 αλλά θα προσπαθήσω να το τρεναρω έστω 5 ημέρες να φτάσω 39η βδομάδα περίπου.

Πες τον γ 2 μέρες μετά μαρή να μη βγει παρθενακι,λένε είναι ζορικο ζώδιο.:mrgreen:

Πότε έχεις γιατρό;

Εγώ θεωρητικά αύριο μπαίνω στον 9ο αφού κάθε 27 αλλαζω μήνα,αλλά ο γιατρός είπε στις 36 εβδομάδες αρχίζει ο 9ος.δλδ την Παρασκευή.

Εντάξει,ακόμα ΔΕΝ το πιστεύω φυσικά.

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Πες τον γ 2 μέρες μετά μαρή να μη βγει παρθενακι,λένε είναι ζορικο ζώδιο.:mrgreen:

Πότε έχεις γιατρό;

Εγώ θεωρητικά αύριο μπαίνω στον 9ο αφού κάθε 27 αλλαζω μήνα,αλλά ο γιατρός είπε στις 36 εβδομάδες αρχίζει ο 9ος.δλδ την Παρασκευή.

Εντάξει,ακόμα ΔΕΝ το πιστεύω φυσικά.

Αχαχααχ ζυγος λες καλύτερα ε;; Δεν θα βγει ψωναρα; εγώ έχω σαν στόχο 26/9 για να δούμε. Λογικά αν δεν πάω για νωρίτερα και φτάσω μέχρι 38η ε δεν νομίζω να υπάρξει θέμα με 38+5 ή μέχρι 39η.

Εσύ πας για vbac ε;;; Κανεις προετοιμασια; με το που μπεις 36 ξεκινά να προετοιμαζεις το σώμα σου.

Το τικερακι σου @tsilona λέει 35+3 μάλλον είναι πίσω. Αύριο μπαίνεις 36;;; πω πω πω πω ΤΥΧΕΡΗ!!!!!!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Αχαχααχ ζυγος λες καλύτερα ε;; Δεν θα βγει ψωναρα; εγώ έχω σαν στόχο 26/9 για να δούμε. Λογικά αν δεν πάω για νωρίτερα και φτάσω μέχρι 38η ε δεν νομίζω να υπάρξει θέμα με 38+5 ή μέχρι 39η.

Εσύ πας για vbac ε;;; Κανεις προετοιμασια; με το που μπεις 36 ξεκινά να προετοιμαζεις το σώμα σου.

Δεν έχω πραγματικά ιδέα από ζώδια,οτι ακούω γράφω.ααχαχαχαχα.

Εγώ έχω ξεκινήσει εδώ κ καιρό προετοιμασία.δεν κάθομαι στον κωλο μου καθόλου,έκανα 15αυγουστο γενική το σπίτι,κουρτίνες ,ξανά παντζούρια γτ μένω πάνω σε δρόμο κ γίνονται σκατα.τα π σ κ πάμε σε πανηγύρια(ποντιακά κατά βάση) με την κόρη κ χορεύουμε.μονο σεξ δεν κάνω!!!!που θα με πάει όμως!αχαχαχ

  • Χαχα 4

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Δεν έχω πραγματικά ιδέα από ζώδια,οτι ακούω γράφω.ααχαχαχαχα.

Εγώ έχω ξεκινήσει εδώ κ καιρό προετοιμασία.δεν κάθομαι στον κωλο μου καθόλου,έκανα 15αυγουστο γενική το σπίτι,κουρτίνες ,ξανά παντζούρια γτ μένω πάνω σε δρόμο κ γίνονται σκατα.τα π σ κ πάμε σε πανηγύρια(ποντιακά κατά βάση) με την κόρη κ χορεύουμε.μονο σεξ δεν κάνω!!!!που θα με πάει όμως!αχαχαχ

Καλα κάνεις... βοηθάνε όλα αυτά!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tsilona είπε:

Εύχομαι να βοηθήσουν κ να έχω αυτόματη έναρξη ! Το πινακακι εννοείται δε θυμάμαι που είναι.:-P

Μπες και στην ομάδα vbac στο fb. Εγώ βέβαια είχα κάνει αίτημα πέρσυ έγκυος στον γιο μου και με δέχτηκαν πριν λίγες ημέρες. Ότι να'ναι. Αλλά θα σε βοηθούσε πολύ στην ενημέρωση. Διάβασα ιστορίες κοριτσιών και ζηλεψα πολύ. Για μενα είναι μονόδρομος η 3η κτ...


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Μπες και στην ομάδα vbac στο fb. Εγώ βέβαια είχα κάνει αίτημα πέρσυ έγκυος στον γιο μου και με δέχτηκαν πριν λίγες ημέρες. Ότι να'ναι. Αλλά θα σε βοηθούσε πολύ στην ενημέρωση. Διάβασα ιστορίες κοριτσιών και ζηλεψα πολύ. Για μενα είναι μονόδρομος η 3η κτ...

Δεν έχω φβ .μόνο μεσεντζερ


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Καλέ πέσε στα 4 κ μπουσουλα ,βοηθάει στο να πάρουν θέση(δεν ξέρω πως αλλά έτσι διάβασα)επίσης το κολιέ με το κουδουνάκι βοηθάει να κατεβει

Χαχα μωρε λες να πεσω στα 4;; πως σηκωνονται μετα σκεφτομαι! Το αλλο με το κουδουνακι δε το ξερω, αλλα αυτο με τα 4 ειναι αμεσο!

Link to comment
Share on other sites

On Thursday, August 01, 2019 at 3:41 ΜΜ, Farmakotriftena είπε:

Tsilona                  πητ    27/9      κοριτσάκι!!

Elpida20               πητ    30/9       κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ    2/10      κοριτσάκι!!

Jennak83             πητ     3/10      αγοράκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

farmakotriftena   πητ    5/10      κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ     8/10     κοριτσάκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10      αγοράκι!!

Marioula1234      πητ    10/10     κοριτσάκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Minxri            πητ   15/10    κοριτσάκι αγορακι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

katerinaki 86        πητ     23/10         ??

Clue                       πητ      7/11      κοριτσάκι!!

sissy_geo             πητ                     αγοράκι!!

ΕΥΡΗΚΑ! Πρέπει να είναι το τελευταίο..

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Να σε ξενερώσω; Αν είναι σωστό το τικερακι σου μπαίνεις σε 2 εβδομάδες στο μήνα σου. Η 36η είναι η πρώτη του 9ου.... :)

 

Το ξέρω είμαι μια βδομάδα μπροστά έχει αλλάξει η πητ μοτ


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Καλέ πέσε στα 4 κ μπουσουλα ,βοηθάει στο να πάρουν θέση(δεν ξέρω πως αλλά έτσι διάβασα)επίσης το κολιέ με το κουδουνάκι βοηθάει να κατεβει

Α κι εμενα μου το χει παρει ο αντρας μου...ζητημα αν το φορεσα 3-4 φορες στην προηγουμενη κι αλλες τοσες σε αυτη την εγκυμοσυνη...


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Tsilona                  πητ    27/9      κοριτσάκι!!

Elpida20               πητ    30/9       κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ    2/10      κοριτσάκι!!

Jennak83             πητ     3/10      αγοράκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

farmakotriftena   πητ    5/10      κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ     8/10     κοριτσάκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10      αγοράκι!!

Marioula1234      πητ    10/10     κοριτσάκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Minxri            πητ   15/10    κοριτσάκι αγορακι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

katerinaki 86        πητ     23/10     αγοράκι!!    

Clue                       πητ      7/11      κοριτσάκι!!

sissy_geo             πητ                     αγοράκι!!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...