Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Mamacita Alina είπε:

Να σου πω τη γνώμη μου; χωρίς να σε στεναχωρήσω ή να παρεξηγηθώ...Κακώς αγχώνεται ο γιατρός και σε αγχωσε κι εσένα. Πάντα οι μετρήσεις έχουν αποκλίσεις και επειδή το μωρό θα είναι μεγάλο κι εσύ μικρόσωμη τι με αυτό; Δεν είναι λόγος καισαρικής..εδώ βλέπεις κοπέλες 1.50 να γεννάνε παιδάκια 4+ κιλα.. Εκτός και αν εκείνη την στιγμή συντρέξει κάτι και πρέπει να πάτε με καισαρική πχ οι παλμοί... Δε το βρίσκω σωστό εκ μέρους του να κάνει πρόκληση μόνο και μόνο για αυτό σε υγιές μωρό και υγιή μανούλα στις 38 εβδομάδες... άλλωστε και η πρόκληση οπως και ο κάθε τοκετός φυσιολογικος, φυσικός, στο νερό κλπ μπορεί να καταλήξουν σε καισαρική (και αυτό δεν είναι καθόλου κακό εννοείται, άμα χρειαστεί γιατί όχι;) Οπότε να σε πάει με πρόκληση στις 38 για να γλιτώσεις τη καισαρική που μπορεί και να μη κάνεις καν μου φαίνεται λίγο περίεργο εκ μέρους του. Συζήτησε το λίγο παραπάνω μαζί του να δεις τι θα σου πει.... Άποψη μου πάντα έτσι; Εννοείται πως και πρόκληση εν τέλει να κάνετε όλα θα πάνε καλά γιατί το μωράκι είναι ζουμπουρλουδικο και δεν υστερεί σε τίποτα να γεννηθεί ακόμη και τώρα ενα τσουπ να σπάσει τα νερά μια χαρούλα θα είναι. Αλλα το να φας πρόκληση στις 38 για να μη πας αααααν πας με καισαρική στις 40; Καταρχάς το μωρό μπορεί να έρθει νωρίτερα απ' τις 40... Σε δύο μέρες από τώρα σε τρεις.... Η διαστολή δεν είναι απαραίτητη μέρες πριν τον τοκετό. Είδες και την Τζένη μας. Με το καλησπέρα ήρθε ο γιός... :) 

Όχι αγαπη καθόλου δε με στενοχωρεις, σκέφτεσαι ολοσωστα. Αυτός είναι.Ο ιδιώτης γιατρός μου, δε θα με ξεγεννησει αυτός, και αυτό είναι που φοβάται, ότι στο νοσοκομείο μπορεί για μωρό 4 κιλά να σε πάνε καισαρική με το καλημέρα. Τη δΔευτέρα έχω ραντεβού με το γιατρό στο νοσοκομείο, συνεργάζονται, οπότε θα δω τι θα μου πει και αυτός. Ο σημερινός μου είπε κάτι το οποίο δε συγκράτησα, με λίγα λόγια ότι η πυελος μου ανατομικά είναι στενή και το μωρό μεγάλο και μπορεί να επιβαρυνθεί ο φυσιολογικός τοκετός. Και ότι ο τράχηλος μακρύς και κλειστός. Γενικά προβληματίστηκα επειδή ξέρω τις απόψεις τους, και ότι δεν θέλει παρεμβάσεις, ότι θέλει Όλα να κυλούν φυσιολογικα. Τώρα δεν ξέρω, ότι μέλλει γενέσθαι! Θα δω και τη Δευτέρα! Στο μεταξύ λέω μα αρχίσω το άθλημα μπας και βοηθήσουμε τον τραχηλο βρε αδερφέ χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, gogouli_ είπε:

Όχι αγαπη καθόλου δε με στενοχωρεις, σκέφτεσαι ολοσωστα. Αυτός είναι.Ο ιδιώτης γιατρός μου, δε θα με ξεγεννησει αυτός, και αυτό είναι που φοβάται, ότι στο νοσοκομείο μπορεί για μωρό 4 κιλά να σε πάνε καισαρική με το καλημέρα. Τη δΔευτέρα έχω ραντεβού με το γιατρό στο νοσοκομείο, συνεργάζονται, οπότε θα δω τι θα μου πει και αυτός. Ο σημερινός μου είπε κάτι το οποίο δε συγκράτησα, με λίγα λόγια ότι η πυελος μου ανατομικά είναι στενή και το μωρό μεγάλο και μπορεί να επιβαρυνθεί ο φυσιολογικός τοκετός. Και ότι ο τράχηλος μακρύς και κλειστός. Γενικά προβληματίστηκα επειδή ξέρω τις απόψεις τους, και ότι δεν θέλει παρεμβάσεις, ότι θέλει Όλα να κυλούν φυσιολογικα. Τώρα δεν ξέρω, ότι μέλλει γενέσθαι! Θα δω και τη Δευτέρα! Στο μεταξύ λέω μα αρχίσω το άθλημα μπας και βοηθήσουμε τον τραχηλο βρε αδερφέ χαχαχαχα

Σε κοίταξε από κάτω;

Ρε σεις,πριν λίγο με πήρε η ενδοκρινολόγος,την πήρε λέει ο γιατρός μου να πάω τις μετρήσεις μου να τις δει.


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Σε κοίταξε από κάτω;

Ρε σεις,πριν λίγο με πήρε η ενδοκρινολόγος,την πήρε λέει ο γιατρός μου να πάω τις μετρήσεις μου να τις δει.

Θέλει να είναι σίγουρος ο γιατρός σου!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Όχι αγαπη καθόλου δε με στενοχωρεις, σκέφτεσαι ολοσωστα. Αυτός είναι.Ο ιδιώτης γιατρός μου, δε θα με ξεγεννησει αυτός, και αυτό είναι που φοβάται, ότι στο νοσοκομείο μπορεί για μωρό 4 κιλά να σε πάνε καισαρική με το καλημέρα. Τη δΔευτέρα έχω ραντεβού με το γιατρό στο νοσοκομείο, συνεργάζονται, οπότε θα δω τι θα μου πει και αυτός. Ο σημερινός μου είπε κάτι το οποίο δε συγκράτησα, με λίγα λόγια ότι η πυελος μου ανατομικά είναι στενή και το μωρό μεγάλο και μπορεί να επιβαρυνθεί ο φυσιολογικός τοκετός. Και ότι ο τράχηλος μακρύς και κλειστός. Γενικά προβληματίστηκα επειδή ξέρω τις απόψεις τους, και ότι δεν θέλει παρεμβάσεις, ότι θέλει Όλα να κυλούν φυσιολογικα. Τώρα δεν ξέρω, ότι μέλλει γενέσθαι! Θα δω και τη Δευτέρα! Στο μεταξύ λέω μα αρχίσω το άθλημα μπας και βοηθήσουμε τον τραχηλο βρε αδερφέ χαχαχαχα

Αχ δε ξέρω με το νοσοκομείο τι παίζει.... Εμένα επειδή είναι νοσοκομειακος γιατρός ότι πούμε αυτό θα γίνει.... Αν όμως το έχουν σύστημα να πηγαίνουν καισαρική τα μεγάλα μωρα τι να πεις... Όμως μη το σκέφτεσαι αρνητικά και αγχώνεσαι. Και με καισαρική εν τέλει να πας στις 40 εβδομάδες που λεει ο λόγος αν περιμένετε τελικά δεν έγινε και κάτι, διότι ο οποιοσδήποτε τοκετός ίσως καταλήξει σε καισαρική για τον Χ ψ λογο ούτως ή αλλως.... δεν είναι δεδομένο ότι είτε πάμε νωρίτερα είτε αργότερα δε θα πάμε εν τέλει με καισαρική (το οποίο ξανά λέω εννοειται δεν είναι κακό αν κρίνεται αναγκαίο)...

Αν κρίνουν οι γιατροι σου πως πρέπει να το πάτε νωρίτερα όμως (38 εβδομάδες) και αν σου μιλήσουν κι εσένα με σωστά επιχειρήματα και στα αναλύσουν κιόλας οοοολα (το σκεπτικό τους κλπ κλπ) να μην αγχώνεσαι ένα παραπάνω, διότι πέραν απ' τη γνώμη μας οι γιατροί ξέρουν σίγουρα το καλύτερο για εμάς και το μπεμπέκι μας.. Το μόνο που με προβλημάτισε ουσιαστικά είναι οι 38 εβδομάδες. Γιατί συνήθως τα παίρνουν τότε αν υπάρχει κάτι σε θεματακι υγείας όπως ο διαβήτης μου καλή ώρα ή παλιό ιστορικό καισαρικής. Κατά τα άλλα είτε πρόκληση είναι είτε καισαρική είτε τέρμα φυσικός τοκετός το νόημα είναι ένα γερή μαμά γερό μωράκι.... :)

  • Μου αρέσει 4

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, tsilona είπε:

Είμαι κοντά ναι... να δω πως θα πάει.μια βδομάδα υπομονή θα κάνω.φαρμακοτριφτενα μαρή δεν το κόβω να φτάνω εκεί που είπες

Παντως αμα φτασεις εκει που λεει η @Farmakotriftena...8 κιλα μωρο θα κανεις.... και σιγα το μεγαλο μωρο...μιλαμε για 3,5 κιλα...ετοιμογεννη εισαι!μην ξεχναμε και την κληρονομικοτητα...δεν θα βγουν ολα τα μωρα στον μ.ο. Ο γιατρος σου δεν αγχωθηκε αρα χαλαρωσε κι εσυ...

πρίν από 38 λεπτά , gogouli_ είπε:

Όχι αγαπη καθόλου δε με στενοχωρεις, σκέφτεσαι ολοσωστα. Αυτός είναι.Ο ιδιώτης γιατρός μου, δε θα με ξεγεννησει αυτός, και αυτό είναι που φοβάται, ότι στο νοσοκομείο μπορεί για μωρό 4 κιλά να σε πάνε καισαρική με το καλημέρα. Τη δΔευτέρα έχω ραντεβού με το γιατρό στο νοσοκομείο, συνεργάζονται, οπότε θα δω τι θα μου πει και αυτός. Ο σημερινός μου είπε κάτι το οποίο δε συγκράτησα, με λίγα λόγια ότι η πυελος μου ανατομικά είναι στενή και το μωρό μεγάλο και μπορεί να επιβαρυνθεί ο φυσιολογικός τοκετός. Και ότι ο τράχηλος μακρύς και κλειστός. Γενικά προβληματίστηκα επειδή ξέρω τις απόψεις τους, και ότι δεν θέλει παρεμβάσεις, ότι θέλει Όλα να κυλούν φυσιολογικα. Τώρα δεν ξέρω, ότι μέλλει γενέσθαι! Θα δω και τη Δευτέρα! Στο μεταξύ λέω μα αρχίσω το άθλημα μπας και βοηθήσουμε τον τραχηλο βρε αδερφέ χαχαχαχα

Βουρ στο ψητο!!!! Παντως αφου σου εξηγησε τον λογο για την ανατομια σου εγω λεω να εμπιστευτεις τον γιατρο σου...θα κανετε κι αλλον υπερηχο πριν αποφασισετε φανταζομαι. Οσο για το ποτε τα παιρνουν με καισαρικη εγω ξερω στις 38 εβδομαδες πανω κατω για να αποφυγουν την πιθανότητα μηπως ερθει το μωρο νωριτερα (ποσο μαλλον οταν εισαι σε αυτη την ομαδα με τα βιαστικα μωρακια και ακομα οταν το μωρακι σου ειναι μεγαλο δλδ πιο ετοιμο να βγει)...εγω αυτο ξερω @gogouli_ μου. Τουλαχιστον στο δημοσιο νοσοκομειο εδω αυτο κανουν...

  • Μου αρέσει 2

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια.... Εσείς που έχετε ιδέα παραπάνω, αύριο θα κάνω τις πρώτες μου δύο ενέσεις κορτιζόνης.... Αν δε κάνω λάθος ανεβάζουν το ζάχαρο.... Με την ενδοκρινολογο δεν έχω μιλήσει εδώ και δύο περίπου μήνες (μου είπε αααν δω περίεργες τιμές να την ενοχλήσω αλλιώς όχι) να την ενημερώσω λέτε; Ανεβαίνει επικίνδυνα ο διαβήτης με τη κορτιζόνη; Τι σας είπαν οι δικοί σας ενδοκρινολόγοι (σε όσες κάνατε ή θα κάνετε λόγο καισαρικής) έχω αγχωθει λίγο επειδή ανεβάζουν το ζάχαρο αν και ξέρω ότι πάραυτα τις κάνουν και σε κοπέλες με διαβήτη.... 

Δεύτερον... Αλλάζουμε κάτι στη διατροφή μας λόγο κορτιζόνης; Πχ κομμένο μαχαίρι το αλάτι; Τι κάνουμε; Δε μου είπε τίποτα ο γιατρός. Τι λέτε εσείς;


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κορίτσια.... Εσείς που έχετε ιδέα παραπάνω, αύριο θα κάνω τις πρώτες μου δύο ενέσεις κορτιζόνης.... Αν δε κάνω λάθος ανεβάζουν το ζάχαρο.... Με την ενδοκρινολογο δεν έχω μιλήσει εδώ και δύο περίπου μήνες (μου είπε αααν δω περίεργες τιμές να την ενοχλήσω αλλιώς όχι) να την ενημερώσω λέτε; Ανεβαίνει επικίνδυνα ο διαβήτης με τη κορτιζόνη; Τι σας είπαν οι δικοί σας ενδοκρινολόγοι (σε όσες κάνατε ή θα κάνετε λόγο καισαρικής) έχω αγχωθει λίγο επειδή ανεβάζουν το ζάχαρο αν και ξέρω ότι πάραυτα τις κάνουν και σε κοπέλες με διαβήτη.... 

Δεύτερον... Αλλάζουμε κάτι στη διατροφή μας λόγο κορτιζόνης; Πχ κομμένο μαχαίρι το αλάτι; Τι κάνουμε; Δε μου είπε τίποτα ο γιατρός. Τι λέτε εσείς;

Αγάπη μου εγώ έκανα 4 αμπούλες 2 δώσεις Δευτέρα-Τρίτη δεν έχω θέμα διαβήτη αλλά μου είπε που τον ρώτησα όχι ζάχαρι όχι αλάτι λόγω κορτιζόνης πιο πολύ για να μην πριστώ χωρίς λόγω φοβάται


kIwmp3.png TMGAp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Όμως δεν είναι το σωστό πινακακι... Δεν θυμάμαι την @travelM πότε είναι. Υπήρχε κι ένα άλλο πιο πρόσφατο.

Εγώ έχω ΠΗΤ 22/10 αγοράκι όμως πιστεύω θα γεννήσω νωρίτερα ( καισαρική). @Farmakotriftena νομίζω είχες φτιάξει ένα τελευταίο πινακακι με όλες μέσα :)Πάντως μπαίνουμε στην τελική ευθεία...με το καλό σε όλες μα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω ζάχαρο...απλα επειδη βγγκε λανθασμενη η καμπυλη το ελενχω που και που,αλλα οι τιμες ειναι παντα σχεδον φυσιολογικες...οταν εκανα τις 2 δοσεις κορτιζονης, την την επομενη μερα που ολοκλήρωσα τις δοσεις και μετρηθηκα ειχα νηστιας 92 και την επαυριο 86, που συνηθως το νηστιας μου ειναι απο 70 μεχρι 78 τα μεταγευματικα μου ελαχιστα πανω σε σχεση με τις τιμες που ειχα..μετα απο 4 μερες ηρθα στα φυσιολογικα .,αλλα ετρωγα φουλ σαλατες και στεχνο κρεας..ο γιατρος μου ειπε ειναι φυσιολογικο να ξερυθμιστει....η κορτιζονη δεν θελει καθολου αλατι και ζαχαρη...εγω δεν πρηστικα καθολου αλλα αλατι δεν τρωω απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου!

  • Μου αρέσει 1

fzY0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 28/8/2019 at 2:26 ΠΜ, travelM είπε:

Tsilona                  πητ    27/9      κοριτσάκι!!

Elpida20               πητ    30/9       κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ    2/10      κοριτσάκι!!

Jennak83             πητ     3/10      αγοράκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

farmakotriftena   πητ    5/10      κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ     8/10     κοριτσάκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10      αγοράκι!!

Marioula1234      πητ    10/10     κοριτσάκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Minxri    πητ   15/10    κοριτσάκι αγορακι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

 TravelM               πητ     22/10       αγοράκι!!

Katerinaki 86        πητ     23/10    αγοράκι!!

Clue                   πητ      7/11      κοριτσάκι!!

sissy_geo             πητ                     αγοράκι!!

@FarmakotriftenaΑυτό είναι το πιο πρόσφατο πινακακι που βρήκα.

Κ εγώ είναι να κάνω 1 δόση κορτιζόνης την άλλη βδομάδα και ο γιατρός μου είπε να κόψω το αλάτι για να μην πρηστώ πολύ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κορίτσια.... Εσείς που έχετε ιδέα παραπάνω, αύριο θα κάνω τις πρώτες μου δύο ενέσεις κορτιζόνης.... Αν δε κάνω λάθος ανεβάζουν το ζάχαρο.... Με την ενδοκρινολογο δεν έχω μιλήσει εδώ και δύο περίπου μήνες (μου είπε αααν δω περίεργες τιμές να την ενοχλήσω αλλιώς όχι) να την ενημερώσω λέτε; Ανεβαίνει επικίνδυνα ο διαβήτης με τη κορτιζόνη; Τι σας είπαν οι δικοί σας ενδοκρινολόγοι (σε όσες κάνατε ή θα κάνετε λόγο καισαρικής) έχω αγχωθει λίγο επειδή ανεβάζουν το ζάχαρο αν και ξέρω ότι πάραυτα τις κάνουν και σε κοπέλες με διαβήτη.... 

Δεύτερον... Αλλάζουμε κάτι στη διατροφή μας λόγο κορτιζόνης; Πχ κομμένο μαχαίρι το αλάτι; Τι κάνουμε; Δε μου είπε τίποτα ο γιατρός. Τι λέτε εσείς;

Έχω κάνει 3 φορές λόγω αλλεργίας αν θυμάσαι.η μέτρηση των επόμενων 12 ωρών περιπου μεγάλωνε.συνηθως το κάνα κατά τη 1 το μεσημέρι κ το πρωινό ήταν ψηλά.καμια άλλη μέτρηση μέσα στη μέρα.με είχε πει πάντα να σημειώνω τι ώρα κάνω την ένεση για να ξέρουμε ποια μέτρηση επηρεάστηκε απτην κορτιζόνη.η ένδοκρινολογος θα προτιμούσε να μην τις κάνω αλλά ήταν αναγκαίες και ήταν "ησυχη" ότι δε θα γίνονται συνέχεια.

Μαριουλα που είσαι;

7 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Λες μαρή να είσαι η επόμενη; από Γ ξεκινάει το όνομα ή το επίθετο σου; το επίθετο του άντρα σου... Κάτι...

Όχι τπτ,μόνο του κουμπάρου 

Αχαχαχαχαχαχα.

  • Χαχα 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου έκανε χθες υπέρηχο όλα καλά η μπουμπού είναι 2800 γραμμαρια

Το θέμα είναι άλλο τώρα ξύπνησα από έντονο πολύ έντονο πόνο περιόδου αλλά τον λες κ συνεχόμενο... Τι κάνω; περιμένω να δω πως θα συνεχιστεί; 

πρίν από 57 λεπτά , tsilona είπε:

Έχω κάνει 3 φορές λόγω αλλεργίας αν θυμάσαι.η μέτρηση των επόμενων 12 ωρών περιπου μεγάλωνε.συνηθως το κάνα κατά τη 1 το μεσημέρι κ το πρωινό ήταν ψηλά.καμια άλλη μέτρηση μέσα στη μέρα.με είχε πει πάντα να σημειώνω τι ώρα κάνω την ένεση για να ξέρουμε ποια μέτρηση επηρεάστηκε απτην κορτιζόνη.η ένδοκρινολογος θα προτιμούσε να μην τις κάνω αλλά ήταν αναγκαίες και ήταν "ησυχη" ότι δε θα γίνονται συνέχεια.

Μαριουλα που είσαι;

Όχι τπτ,μόνο του κουμπάρου 

Αχαχαχαχαχαχα.

Εδώ είμαι καλή μου σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι ❤️

Σε διάβασα αλλά δεν πρόλαβα να σχολιάσω όλα θα πάνε καλά μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά για όλες μας ❤️ 

Όχι τπτ άλλο που δεν μπήκα ακόμα στο μήνα μου... Τώρα ο πόνος έρχεται κ φεύγει... Τι να πω ίδωμεν.. 

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Κορίτσια μου έκανε χθες υπέρηχο όλα καλά η μπουμπού είναι 2800 γραμμαρια

Το θέμα είναι άλλο τώρα ξύπνησα από έντονο πολύ έντονο πόνο περιόδου αλλά τον λες κ συνεχόμενο... Τι κάνω; περιμένω να δω πως θα συνεχιστεί; 

Εδώ είμαι καλή μου σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι ❤️

Σε διάβασα αλλά δεν πρόλαβα να σχολιάσω όλα θα πάνε καλά μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά για όλες μας ❤️ 

Όχι τπτ άλλο που δεν μπήκα ακόμα στο μήνα μου... Τώρα ο πόνος έρχεται κ φεύγει... Τι να πω ίδωμεν.. 

Είναι συντονισμένοι οι πόνοι σου; Σε είδε από κάτω μήπως;


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Είναι συντονισμένοι οι πόνοι σου; Σε είδε από κάτω μήπως;

οχι αγαπη μου δεν με ειδε απο κατω.. οι πονοι ειναι οτι να ναι...

αχ κοριτσια μου σηκωνομαι να ετοιμαστουμε για το σχολειο κ ο Θεος βοηθος αν ειναι γεννα θα δειξει πιστευω..μην αγχωνεστε εννοειται θα ενημερωσω

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...