Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

1 ώρα πρίν, Mamacita Alina είπε:

Όσο για το ροχαλιτο των αντρών και το 15 δευτερόλεπτα ύπνο.... Δε ξέρω πως το κάνουν αλλά μάλλον όλοι ίδιοι τελικά.... Κι εγώ γκρινιαζα χαχαχα.... Εμένα τι κάνει ο αθεοφοβος.... Θα αρχίσει να ροχαλιζει όταν επιτέλους μετά από 532662 στροφές στο κρεβάτι και άλλα τόσα κρακ στη μέση θα με παίρνει γλυκά ο ύπνος.... Σα να μου έχει βάλει αισθητήρα..... 

Καλό ξημέρωμα κορίτσια μου... Αύριο πάλι με καλό!!!

Βλέπω είμαστε πολλές που οι άντρες τους κοιμούνται μέσα σε 15 δευτερόλεπτα αχααχα εγώ του εχωσα μια χθες, έβγαλε ένα στο ήχους, μετά του έδωσα 2ο μαξιλάρι (Δεν ροχαλιζει έτσι) και αντί να το βάλει στο κεφάλι το πήρε αγκαλιά, ε μετά τον ξύπνησα αφού ήξερα ότι θα ξανακοιμηθει σε 15 δεύτερα.

  • Χαχα 4

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επίσης εκτός απτά βαριά πόδια με πονάει το στήθος λες κ θ αδιαθετησω.

Ποιος είπε ότι η εγκυμοσύνη είναι η καλύτερη φάση στη ζωή της γυναίκας να τον μουτζωσω;

  • Χαχα 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Επίσης εκτός απτά βαριά πόδια με πονάει το στήθος λες κ θ αδιαθετησω.

Ποιος είπε ότι η εγκυμοσύνη είναι η καλύτερη φάση στη ζωή της γυναίκας να τον μουτζωσω;

Λες να είσαι η επόμενη;;; 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω με χαμηλά σάκχαρα.84 πρωινό.μεταγευματικα κάτω των 120.

Αύριο ευελπιστώ να δείξει ο υπέρηχος ότι δεν επηρεάστηκε η μικρή τελικά για να μη σπρώξει ο γιατρός τη γεννα

Just now, Farmakotriftena είπε:

Λες να είσαι η επόμενη;;; 

Ε αφού ο κουμπάρος είναι από Γ στάνταρ εγώ θα ναι.αχαχαχχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tsilona είπε:

Επίσης εκτός απτά βαριά πόδια με πονάει το στήθος λες κ θ αδιαθετησω.

Ποιος είπε ότι η εγκυμοσύνη είναι η καλύτερη φάση στη ζωή της γυναίκας να τον μουτζωσω;

Εγω έχω μούδιασμα περιόδου χαμηλά στην κοιλιά τις τελευταίες μέρες όσο κοντευουμε όλο κ νέα πράγματα θα αισθανόμαστε... 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

@marioula1234 αντί να σου λένε μπράβο που πάρα τις δυσκολίες του θηλασμού θες να θηλάσεις σε κράζουν κιόλας υπέροχο το σόι σου συγγνώμη κιόλας με κάτι τέτοια βγάζω σπυριά άμα θες να θηλάσεις κορίτσι θήλασε είσαι φοβερή μανούλα να τα γράφεις εδώ να σου δίνουμε όλες δύναμη γτ το περιβάλλον σου από υποστήριξη δεν το πολύ κόβω παιδιά η μάνα μου μου έλεγε ότι η κόρη μου θα βγει λεσβία επειδή θήλασε μέχρι 24 μηνών της λέω ας βγει ό,τι θέλει μόνο παπάς να μην βγει εκεί δεν είπε κάτι. 

Και όσες δεν θηλάζουμε είμαστε υπέροχες μανούλες μην ξεχνιόμαστε γενικά είμαστε όλες υπέροχες :)

  • Μου αρέσει 6

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όλη μεραααα...

Παιδιά τι φάση η μαμάδες με την επιβολή; Δε χόρτασαν απ' τη δικιά μας ανατροφή; Και οκ να πουν τη γνώμη τους και 5 και 10 αλλά να αρπάξουν το μωρό και να του δώσουν πχ μπουκάλι χωρίς τη θέληση μου γιατί εγώ το θέλω τάχα μου να πεινάει θα είχε γίνει της κακομοίρας... Υπάρχει κι ένας μπαμπάς δε το κάναμε με τη μάνα μας.... Ημαρτον δηλαδη η επιμονή τους. Συγχιζομαι γιατί σας έχω πει ότι έκανα μεικτή και πάλι άκουγα σχόλια του στυλ θηλάζει για να κάθεται, και που βρίσκεις γάλα (μικρό στήθος γαρ) γκρρρρ....

Τσιλονακι μήπως όντως είσαι η επόμενη; Είχα διαβάσει ότι κοντά στον τοκετό το ζάχαρο πέφτει αρκετά γιατί ο πλακούντας ουσιαστικά αποδυναμώνεται... Συν τα βυζάκια συν τα ποδαράκια εεεπ μήπως έρχεται κάτι; Κανένα πονακο περίεργο; Αισθάνεσαι; 

  • Μου αρέσει 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

@marioula1234 αντί να σου λένε μπράβο που πάρα τις δυσκολίες του θηλασμού θες να θηλάσεις σε κράζουν κιόλας υπέροχο το σόι σου συγγνώμη κιόλας με κάτι τέτοια βγάζω σπυριά άμα θες να θηλάσεις κορίτσι θήλασε είσαι φοβερή μανούλα να τα γράφεις εδώ να σου δίνουμε όλες δύναμη γτ το περιβάλλον σου από υποστήριξη δεν το πολύ κόβω παιδιά η μάνα μου μου έλεγε ότι η κόρη μου θα βγει λεσβία επειδή θήλασε μέχρι 24 μηνών της λέω ας βγει ό,τι θέλει μόνο παπάς να μην βγει εκεί δεν είπε κάτι. 

Και όσες δεν θηλάζουμε είμαστε υπέροχες μανούλες μην ξεχνιόμαστε γενικά είμαστε όλες υπέροχες :)

 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλημέρα όλη μεραααα...

Παιδιά τι φάση η μαμάδες με την επιβολή; Δε χόρτασαν απ' τη δικιά μας ανατροφή; Και οκ να πουν τη γνώμη τους και 5 και 10 αλλά να αρπάξουν το μωρό και να του δώσουν πχ μπουκάλι χωρίς τη θέληση μου γιατί εγώ το θέλω τάχα μου να πεινάει θα είχε γίνει της κακομοίρας... Υπάρχει κι ένας μπαμπάς δε το κάναμε με τη μάνα μας.... Ημαρτον δηλαδη η επιμονή τους. Συγχιζομαι γιατί σας έχω πει ότι έκανα μεικτή και πάλι άκουγα σχόλια του στυλ θηλάζει για να κάθεται, και που βρίσκεις γάλα (μικρό στήθος γαρ) γκρρρρ....

Τσιλονακι μήπως όντως είσαι η επόμενη; Είχα διαβάσει ότι κοντά στον τοκετό το ζάχαρο πέφτει αρκετά γιατί ο πλακούντας ουσιαστικά αποδυναμώνεται... Συν τα βυζάκια συν τα ποδαράκια εεεπ μήπως έρχεται κάτι; Κανένα πονακο περίεργο; Αισθάνεσαι; 

Κορίτσια μου όντως είναι τραγικό όλο αυτό! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για την υποστήριξη ❤️

  • Μου αρέσει 4

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tsilona είπε:

Αισθάνομαι ότι δε θα βγάλω τη βδομάδα γενικά.κατι άλλο μπα..

Ε κοίτα να σου πω κοπελιά στην 39η είσαι καλά είναι κ πόσο να πας πια; χαχαχ  σαγαπωωωω

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Ε κοίτα να σου πω κοπελιά στην 39η είσαι καλά είναι κ πόσο να πας πια; χαχαχ  σαγαπωωωω

Σε μένα μην το λες! Οι άλλες λένε Οκτωβρη θα γεννησω

  • Χαχα 3
  • Λυπημένη/-ος 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ξενύχτια βλέπω σήμερα! Κι εγώ δεν κοιμήθηκα καλά από καούρες αλλά δε σκέφτηκα να μπω...

Έχω δύο μηχανάκια για το ζάχαρο. Το ένα είναι το contour και το άλλο το contour xt. Έχω και τα δύο γιατί το φαρμακείο μία φέρνει τις μεν μία τις δε ταινίες. Μέχρι χθες μέτραγα με το contour. Έχω πέσει εδώ και μία εβδομάδα από τα 100κάτι στο 95 με 98. Σήμερα λοιπόν μέτρησα πρωινό ζάχαρο 85 με το καινούριο μηχανάκι... Ή φταίει το μηχανάκι ή το ότι σηκώθηκα 12.30 κι έφαγα 4 φρυγανιές για να κοπάσει η καούρα... Θα δείξει!

Πωπω! Χαίρομαι πάρα πολύ που πλησιάζετε κορίτσια!

  • Μου αρέσει 3

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...