Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Πω πω...χαμός! Κοριτσια μία μία για γέννα...

@winspert ουτε εμενα μου έχει γράψει κολπική εξέταση, ούτε εχει αναφερει κατι...λογικά δεν θα κανω μια κι εχω μπει στον μηνα μου κι ακόμα δεν...Ούτε στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα κανει απ οσο θυμαμαι...

@tsilona Ο,τι γινει να ειναι για καλο...λογικά θέλει καισαρικη για να πάψει να επηρεάζεται αλλο Ε? Γιατι μπορεί να αργήσει ο Φ.τ. Δεν μπορεί να σου κάνει πρόκληση? Δεν ξερω και πώς γινεται ακριβως..με όρο δεν γίνεται? Παιζει ρολο ο τράχηλος? Παντως εγω θα εμπιστευομουν το γιατρο που θα με ξεγεννουσε, γιατί για οποιο λογο και να μου το έλεγε ό,τι μου έλεγε, ίσως να μην νιώθεις σίγουρος για το vbac που ετοιμαζοσασταν να κάνετε...τι να πω? Ξανασυζητηστε το από κοντά αν μπορείς και κοψε αντιδράσεις...παντως ολα καλα...Αφού θα είναι εδω κι ο αντρας σου, δυστυχώς βεβαια δεν θα προλάβετε να κουλιαστειτε...Πού ειναι κι αυτός ο έρμος να βοηθήσει την κατάσταση???

@gogouli_ Τουμπανο η μπέμπα Ε??? Είσαι μικροκαμωμένη και θελει να κάνετε πρόκληση νωρίτερα? Πλησιαζει η ωρα ναι...Εμείς είμαστε μαζί αλλα εμενα βγαινει 8 μερες μικροτερη....

@Farmakotriftena η @tsilona θελει να σε προλάβει επειδη την κοροϊδεύεις....μόνη της τα κανονισε να δεις...

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, marioula1234 είπε:

Κορίτσια μ γλυκά μου σπασαν τ  νερά με πιασαν κ πόνοι πάω στο νοσοκομειο

Αααααααααααααα κοριτσάκι μου με το καλό!!! Πω πωωωω έρχεται το δεύτερο ζουζούνι σου Μαριούλα μου! Όλα θα πάνε υπέροχα, γράψε μας με την πρώτη ευκαιρία.. :x

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Κορίτσια μ γλυκά μου σπασαν τ  νερά με πιασαν κ πόνοι πάω στο νοσοκομειο

Αχ!!! Τι τέλεια! Με το καλο το μωράκι σου αγάπη μου!!! Θα γεμίσουμε μωρακια αυτη την εβδομαδα!!! Με έναν πόνο σου εύχομαι!

  • Μου αρέσει 2

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marioula1234 είπε:

Κορίτσια μ γλυκά μου σπασαν τ  νερά με πιασαν κ πόνοι πάω στο νοσοκομειο

Να τα να ταααα.... Ήθελες και προεγχειρητικο νωρίς χιχιχι. Κάτι ήξερες... Χαχαχα 

Με το καλό να έρθει το παιδάκι σου κοριτσαρα μας. Με έναν πόνο ή και με κανέναν γιατί όχι; Χιχι

Θα περιμένουμε νέα σου

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Αχ άσε άδικη δεν λες τίποτα χάχα πάντως δεν θα με χάλαγε να μου σπαγαν τα νερά τώρα χαχαχ 

 Αυτο ειχες ευχηθεί χθες πάντως! Να σου σπαγαν τα νερα...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Αχ τι ωραία νέα!!! Καλό τοκετό εύχομαι κορίτσι μου!!!! Με το καλό!!!!

 

Ξύπνησα με έντονους πόνους περιόδου κ η μπεμπα υπερκινητικη...

Χμμμμ θα ακολουθήσεις τη μαριουλα; Το νου σου.....


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

Χμμμμ θα ακολουθήσεις τη μαριουλα; Το νου σου.....

Κανονικά δεν πρέπει γτ έχω ξεμείνει από γιατρό ! 

Just now, Evangeliaa είπε:

 Αυτο ειχες ευχηθεί χθες πάντως! Να σου σπαγαν τα νερα...

Σήμερα μπορει να μην είχε αϋπνίες το κορίτσι!!


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Κανονικά δεν πρέπει γτ έχω ξεμείνει από γιατρό ! 

Σήμερα μπορει να μην είχε αϋπνίες το κορίτσι!!

Τσακώθηκες με τον άλλο; Αν όχι δε νομίζω να στο αρνηθεί να σε αναλάβει.... Πλάκα πλάκα κι εσύ μαρη πως το κατορθωσες αυτό; Εγώ θα τον είχα καβατζα μέχρι να ακούσω και τη τρίτη γνώμη.... αν σου σκάσει μύτη η μπέμπα; 

Πώς νιώθεις πέρασαν οι πόνοι καθόλου;

Πάντως άλλη έχει το χάρισμα άλλη τη χάρη. Εμένα περιμένατε και είχα αναφέρει ότι θα σκάσει μύτη άλλη πρώτα απλά εγώ δε μαντεύω τα αρχικά χαχαχα να έχετε τον φόβο μουυυυ θα ανοίξω μαντείο με την Πήτενα.... Που είσαι @Farmakotriftena σε έχω φάει στις μαντεψιες έλα να συνεργαστούμε χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Τσακώθηκες με τον άλλο; Αν όχι δε νομίζω να στο αρνηθεί να σε αναλάβει.... Πλάκα πλάκα κι εσύ μαρη πως το κατορθωσες αυτό; Εγώ θα τον είχα καβατζα μέχρι να ακούσω και τη τρίτη γνώμη.... αν σου σκάσει μύτη η μπέμπα; 

Πώς νιώθεις πέρασαν οι πόνοι καθόλου;

Όχι δεν τσακώθηκα,αλλά εμπιστεύεσαι ; 

Όχι δεν πέρασαν.κ κουνιέται συνεχεια η μικρή.


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Όχι δεν τσακώθηκα,αλλά εμπιστεύεσαι ; 

Όχι δεν πέρασαν.κ κουνιέται συνεχεια η μικρή.

Ρε συ εννοείται πως αν πιάσουν οι πόνοι εμπιστεύεσαι τι λες τώρα; και να φοβήθηκε τον vbac και να λακιζει είναι εκείνος που ξέρει το ιστορικό σου και όλα έως τώρα!!!

Ούτως ή άλλως και στον εφημερεύον να πας και πεις για vbac μπορεί να σε πάει καισαρική και να μην αναλάβει ειδικά αν είναι ειδικευόμενος. Αυτός τουλάχιστον που το έχετε συζητήσει θα του πεις αφού έρχεται μόνο του πάμε vbac και τέλος.... Εδώ ήθελε να γεννήσεις μεθαύριο τώρα αν έρθει μόνο του το μωρό θα στα μασήσει; 

Πονάς ακόμη ε; Μάλιστα μάλιστα 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Ρε συ εννοείται πως αν πιάσουν οι πόνοι εμπιστεύεσαι τι λες τώρα; και να φοβήθηκε τον vbac και να λακιζει είναι εκείνος που ξέρει το ιστορικό σου και όλα έως τώρα!!!

Ούτως ή άλλως και στον εφημερεύον να πας και πεις για vbac μπορεί να σε πάει καισαρική και να μην αναλάβει ειδικά αν είναι ειδικευόμενος. Αυτός τουλάχιστον που το έχετε συζητήσει θα του πεις αφού έρχεται μόνο του πάμε vbac και τέλος.... Εδώ ήθελε να γεννήσεις μεθαύριο τώρα αν έρθει μόνο του το μωρό θα στα μασήσει; 

Πονάς ακόμη ε; Μάλιστα μάλιστα 

Με βάλε χέρι ρε συ,λες να με πείραξε;; Με πόνεσε κιόλας.θα προσπάθησω να κοιμηθώ.


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...