Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, gogouli_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! @Mamacita Alinaκαλή επιτυχία σήμερα κορίτσι μου! Λογικό να σε πιάνει άγχος, όλες στην ίδια μοίρα είμαστε. Σκέψου όμως ότι αύριο θα κρατάς στην αγκαλιά σου το πλασματακι σου!!!

Έχω ξυπνήσει μέσα στα νεύρα!!!! Έβγαλα έρπη  επιχειλιο ρε κορίτσια!!!! Τι θα κάνω;;; Δε νομίζω ότι θα αφήσουν να βάλω κάτι τύπου ζοβιραξ! 

Ωχ περαστικα ρε κοριτσι! Δεν υπαρχει καμια φυσική λύση τυπου γιατροσόφι?

Καλημερα σε ολες τις μανουλες και τα μωράκια! Γεννησε καμία???

Just now, tsilona είπε:

Καλέ ξέχασες ότι είχα βγάλει κ γω πριν καμιά βδομάδα; έναν δεξιά κ έναν αριστερα;Ακόμα εχω υπολείμματα.με σπαθολαδο το καταπολεμησα

Μπήκα χωρίς να έχω ραντεβού ,κ με είδε κ μου λέει τι έπαθες; Έλα μέσα.

Μπήκα κ λέω.κοιταξτε να σας πω γιατρέ,επειδή προβληματοστηκα χτες με τις μετρήσεις,πήγα πήρα κ άλλες γνωμες.δε θα κρυφτώ.ουτε ο ένας γιατρός,ούτε άλλος είχαν ίδια άποψη με σας,αλλά οι άλλοι δύο είχαν ίδια άποψη μεταξύ τους.αυτο κατάλαβαινετε ότι έχει ως συνέπεια να έχω χάσει την εμπιστοσύνη μου στο πρόσωπο σας και να μη μπορώ να συνεχίσω την παρακολούθηση και φυσικα την καισαρική αύριο...

Μετά μου είπε πως δεν έπρεπε να πάρω κ άλλες γνώμες γτ τα μπέρδεψα στο κεφάλι μου ,και πήγα σε γιατρούς που μου χάιδεψαν τα αφτιά κ άκουσα αυτό που θέλω να ακούσω ενώ εκείνος μου πε την αλήθεια.

Ναι κατάλαβα...Αυτό που νομιζουν οτι πρεπει να τους ακούμε σαν θεούς... Δηλαδή με τον καινούριο γιατρο θα πατε για vbac? Πολυ τολμηρό εκ μέρους του...δύσκολα αναλαμβάνουν σε τέτοια φάση εγκύους, ποσο μαλλον για vbac... Σου εύχομαι οπως και να γεννήσεις να πάνε όλα Καλά!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

@gogouli_ περαστικά! Εύχομαι να έχει περάσει μέχρι να γεννήσεις. Αν πάρεις τον γιατρό σου να τον ρωτήσεις μήπως υπάρχει κάτι που κάνει να βάλεις.

@tsilona καλά έκανες και του τα είπες έτσι. Ακούς εκεί γιατί το έψαξες και αλλού;

@Mamacita Alina καλή επιτυχία :)

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@tsilona μπράβο βρε κορίτσι!!! @Mamacita Alina καλή επιτυχία για σήμερα στον προεγχειριτικο!

Το σπαθολαδο κάνει θαύματα το έχω αναφέρει και παλιότερα. Να βάζετε και στα μωράκια σας !

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Αλινα να μας πεις τι έγινε με τις εξετάσεις σου κοριτσαρα!

Φασολάκια σήμερα το μενού.καλε εγώ θα χα γεννήσει τώρα.κοιτα να δεις ! Χα !

Ήρθε ο άντρας σου εσένα καμάρι?


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Farmakotriftena είπε:

Καλε που ειστε; γέννησε καμία μήπως; Σας έχει φοβηθεί το μάτι μου. @Mamacita Alina μήπως γεννησες καλε;;;

Κ εμενα η κοιλια, τουρλα ακομα... Χαχαχα 

  • Χαχα 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή κάνω nst. Δεν έχω ένδειξη γέννας ακόμη!! Το βράδυ με ξύπνησαν πόνοι και λίγο νόμιζα πως θα αντιγράψω τη Μαριουλα αλλά τελικά τζιφος χαχαχα

  • Μου αρέσει 4

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamacita Alina είπε:

Αυτή τη στιγμή κάνω nst. Δεν έχω ένδειξη γέννας ακόμη!! Το βράδυ με ξύπνησαν πόνοι και λίγο νόμιζα πως θα αντιγράψω τη Μαριουλα αλλά τελικά τζιφος χαχαχα

Εχεις συσπασεις; Τι δειχνει το nst; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελευταία και καταϊδρωμένη! Έκανα ντοπλερ σήμερα. Όλα μια χαρά και η μικρή είναι 2100. Μας είπε πως αν συνεχίσει στον ίδιο ρυθμό και πάρει όλες τις μέρες θα βγει γύρω στα 3500.

@tsilona καλώς να τα δεχτείς!

@Mamacita Alina δεν πειράζει... θα κρατάς αύριο το νέο μωρουλίνι αγκαλίτσα! Το 5ο ή το 6ο της ομάδας θα είναι?

  • Μου αρέσει 4

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Εχεις συσπασεις; Τι δειχνει το nst; 

Τζιφος καλέ τίποτα... Μια 75αρα χτύπησα που ούτε τη κατάλαβα και τέλος...

Ρε παιδιά τι βλαμμένος κόσμος κυκλοφορεί; Εδώ η διπλανή μου... Ραχιαία θα κάνεις ή ολική; Λέω ραχιαία και λέει χαχαχα ειρωνικά.... Αν σε πιάσει γιατί εγώ έκανα και χρουυυυτς τα ενιωθα όλα και με κοιμησαν .... Εεεε έλεος όμως ε;

  • Λυπημένη/-ος 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Για μενα αυτή η τακτική είναι λάθος. Είναι σα να προσπαθούμε να κοροϊδεύουμε το παιδί που στην ουσία ψέματα του λέμε, μήπως καταφέρουμε να κερδίσουμε λίγη συμπάθεια προς το νέο μέλος. Σφεντεριστρια θα είναι η μπέμπα για την άλλη σου την κόρη ο,τι και να κάνεις. Άσε που ίσως μπαίνει σε δίλλημα και το ίδιο το παιδί , από τη μια να νιώθει άσχημα για τον ερχομό του μωρού και από την άλλη να πρέπει να νιώσει "καλά" μαζί του επειδη του πήρε δώρο. 

Ό,τι και να κάνουμε,  ό,τι και να πουμε , όσα δώρα και να του κάνουμε,  τα μεγαλύτερα παιδιά μας θα το αντιμετωπίσουν. Το καθένα όπως μπορεί αναλογα τον χαρακτήρα που έχει. 

Elpida20               πητ    ;;      κοριτσάκι!!

mamacita Alina   πητ    19/9      κοριτσάκι!!

farmakotriftena   πητ    24/9      κοριτσάκι!!

Giotitsa                 πητ    4/10      αγοράκι!!

Gogouli                 πητ     8/10     κοριτσάκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10      αγοράκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

TravelIM               πητ     22/10.    αγοράκι!!    

katerinaki 86        πητ     23/10     αγοράκι!!  

mar.x                      πητ     30/10     κοριτσάκι!!

Tsilona                  πητ      1/11      κοριτσάκι!!

Clue                       πητ      7/11      κοριτσάκι!!

          ************

Sissy_geo            ??    αγοράκι

Jennak83             9/9   αγοράκι

minxri                   12/9  αγοράκι+κοριτσάκι

Marioula1234     16/9   κοριτσάκι

Εγω στις 10 γεννησα, ηταν ξημερωματα χαχαχα! Φοβερα τα πινακια σου!

Just now, Mamacita Alina είπε:

Τζιφος καλέ τίποτα... Μια 75αρα χτύπησα που ούτε τη κατάλαβα και τέλος...

Ρε παιδιά τι βλαμμένος κόσμος κυκλοφορεί; Εδώ η διπλανή μου... Ραχιαία θα κάνεις ή ολική; Λέω ραχιαία και λέει χαχαχα ειρωνικά.... Αν σε πιάσει γιατί εγώ έκανα και χρουυυυτς τα ενιωθα όλα και με κοιμησαν .... Εεεε έλεος όμως ε;

Αγαπη μου με το καλο αυριο, ολα να πανε κατ'ευχην,να εχεις μια υπεροχη γεννα κ ενα γερο μωρακι στα χερια σου! Ολα θα πανε καλα, ειναι τυχερο το γκρουπ μας καλε δε το χετε καταλαβει! Ηρεμησε, χαλαρωσε, πηγαινε μια βολτα αν μπορεις κ σκεψου θετικα! Αυριο θα ειστε 4 πια!!!❤

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Τζιφος καλέ τίποτα... Μια 75αρα χτύπησα που ούτε τη κατάλαβα και τέλος...

Ρε παιδιά τι βλαμμένος κόσμος κυκλοφορεί; Εδώ η διπλανή μου... Ραχιαία θα κάνεις ή ολική; Λέω ραχιαία και λέει χαχαχα ειρωνικά.... Αν σε πιάσει γιατί εγώ έκανα και χρουυυυτς τα ενιωθα όλα και με κοιμησαν .... Εεεε έλεος όμως ε;

Επειδη ειμαι ασχετη, ποια συσπαση θεωρειται μεγαλη ή επωδυνη καπως;

Α καλα, η βλακεια του κόσμου δεν παλευεται... Πραγματικα ομως, δεν σκέφτονται καθόλου. Δε βουτανε λιγο τη γλώσσα στο μυαλο πριν πεταξουν την κοτσανα τους; 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...