Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert είπε:

Επειδη ειμαι ασχετη, ποια συσπαση θεωρειται μεγαλη ή επωδυνη καπως;

Α καλα, η βλακεια του κόσμου δεν παλευεται... Πραγματικα ομως, δεν σκέφτονται καθόλου. Δε βουτανε λιγο τη γλώσσα στο μυαλο πριν πεταξουν την κοτσανα τους; 

Τι εννοείς ποια σύσπαση; Ποια είναι σύσπαση γέννας θες να πεις;


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Τι εννοείς ποια σύσπαση; Ποια είναι σύσπαση γέννας θες να πεις;

 Γενικα στο nst ποιο νουμερο αν δουμε θεωρειται μεγάλο για συσπαση... Επειδη ειπε η Αλινα οτι αυτη ουτε που την καταλαβε... Κ αυτο που λες... Στη γεννα οι πιο δυνατες ποσο φτανουν; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

 Γενικα στο nst ποιο νουμερο αν δουμε θεωρειται μεγάλο για συσπαση... Επειδη ειπε η Αλινα οτι αυτη ουτε που την καταλαβε... Κ αυτο που λες... Στη γεννα οι πιο δυνατες ποσο φτανουν; 

Οι 100αρες είναι της γέννας

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

 Γενικα στο nst ποιο νουμερο αν δουμε θεωρειται μεγάλο για συσπαση... Επειδη ειπε η Αλινα οτι αυτη ουτε που την καταλαβε... Κ αυτο που λες... Στη γεννα οι πιο δυνατες ποσο φτανουν; 

Κάπου στο 100 πιάνουν της γέννας που λέει και η Τσιλονα... Την 70αρα υποτίθεται έπρεπε να τη καταλάβω ή είμαι αναίσθητη ή το nst χάνει χαχαχα

Κορίτσια έχει βαλθεί να με τρομοκρατεί η άλλη.... Μόνο πονάς λέει το ένα το άλλο ΧΩΡΙΣ να τη ρωτάω καν.... Αναφέρεται όλο σε επιπλοκές.... Πλάκα μου κάνει ρε; και λείπει ο γιατρός μου να τη βάλει στη θέση της

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Οι 100αρες είναι της γέννας

 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κάπου στο 100 πιάνουν της γέννας που λέει και η Τσιλονα... Την 70αρα υποτίθεται έπρεπε να τη καταλάβω ή είμαι αναίσθητη ή το nst χάνει χαχαχα

Χαχαχα, γι αυτο μπερδευτηκα. Γιατι καποια στιγμη το ειχατε αναφερει παλι κ λεω την 70αρα πως κ δεν την καταλαβε;;; Σας ευχαριστώ κορίτσια... Αν κ δε βλεπω να κανω εγω nst... Μου ειπε οτι απο τη στιγμή που αιματωνεται σωστα ο μπεμπουλης κ καταλαβαίνω συσπασεις κ με πονο δεν χρειάζεται... Εκτος κ αν μου κανει σε επόμενο υπερηχο... Τι αλλα ειδατε σήμερα @Mamacita Alina


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, winspert είπε:

 

Χαχαχα, γι αυτο μπερδευτηκα. Γιατι καποια στιγμη το ειχατε αναφερει παλι κ λεω την 70αρα πως κ δεν την καταλαβε;;; Σας ευχαριστώ κορίτσια... Αν κ δε βλεπω να κανω εγω nst... Μου ειπε οτι απο τη στιγμή που αιματωνεται σωστα ο μπεμπουλης κ καταλαβαίνω συσπασεις κ με πονο δεν χρειάζεται... Εκτος κ αν μου κανει σε επόμενο υπερηχο... Τι αλλα ειδατε σήμερα @Mamacita Alina

Τι αλλά είδαμε; Δηλαδή; Σόρρυ είναι αλλού εντελώς το μυαλό μου με τη χαζή που έμπλεξα έχω στρεσαριστει πολύ...


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Τι αλλά είδαμε; Δηλαδή; Σόρρυ είναι αλλού εντελώς το μυαλό μου με τη χαζή που έμπλεξα έχω στρεσαριστει πολύ...

Στον προεγχειριτικο τι αλλες εξετασεις κανατε κ αν ηταν ολα καλα κοριτσακι μου... Λογικο μ αυτά που ακους... Χαχαχα 

Α κ προσπαθησε να τα βγαλεις απο το μυαλο σου γρηγορα... Αυριο ειναι η μεγαλη μερα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Στον προεγχειριτικο τι αλλες εξετασεις κανατε κ αν ηταν ολα καλα κοριτσακι μου... Λογικο μ αυτά που ακους... Χαχαχα 

Α κ προσπαθησε να τα βγαλεις απο το μυαλο σου γρηγορα... Αυριο ειναι η μεγαλη μερα... 

Δεν είναι ότι το έχω στο μυαλό μου.... Τα ακουωωω.... Και ομολογώ έχω φοβηθεί πολύ πλέον....

Όλα καλά... Δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο ο προεγχειρητικος...

Αίματος και καρδιογράφημα.... Όλα καλά προς το παρόν :)

  • Μου αρέσει 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κάπου στο 100 πιάνουν της γέννας που λέει και η Τσιλονα... Την 70αρα υποτίθεται έπρεπε να τη καταλάβω ή είμαι αναίσθητη ή το nst χάνει χαχαχα

Κορίτσια έχει βαλθεί να με τρομοκρατεί η άλλη.... Μόνο πονάς λέει το ένα το άλλο ΧΩΡΙΣ να τη ρωτάω καν.... Αναφέρεται όλο σε επιπλοκές.... Πλάκα μου κάνει ρε; και λείπει ο γιατρός μου να τη βάλει στη θέση της

Πωπω που σου ετυχε ρε παιδακι μου η πυροβολημενη!!!Μην της δινεις σημασια...ασε να λεει ο,τι θελει...εσενα θα πανε ολα τελεια και ουτε που θα καταλαβεις τιποτα!!Καλη επιτυχια Αλινα μου για αυριο!Με το καλο να υποδεχτεις το μπεμπακι!!Θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου με την πρωτη ευκαιρια εννοειται!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tsilona είπε:

@travelM έκανες εξετάσεις για τη φαγούρα; 

Ήρθε το αγόρι μου καλεεεεε

Καλώς τον δέχτηκες!!! :) 

Πήγα σήμερα το πρωί στον γιατρό και μου έγραψε ένα σωρό εξετάσεις... αιματολογικές και υπέρηχο... πήρα να κλείσω ραντεβού για τον υπέρηχο και είναι λέει όλα κλειστά για τον επόμενο μήνα. Άσε μάλλον θα τα κάνω ιδιωτικά που είναι λίγο ακριβά... αλλά τι να κάνω. Θα πάρω αύριο και σε ένα ακόμη εξεταστικό κέντρο κι αν δεν βρω άκρη θα τις κάνω την Παρασκευή ιδιωτικά.

@Mamacita Alina όλα καλά εύχομαι για αύριο!!! Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!

@mamachiq

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Δεν είναι ότι το έχω στο μυαλό μου.... Τα ακουωωω.... Και ομολογώ έχω φοβηθεί πολύ πλέον....

Όλα καλά... Δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο ο προεγχειρητικος...

Αίματος και καρδιογράφημα.... Όλα καλά προς το παρόν :)

Ρε δεν πάει καλά ο κόσμος. Της προάλλες πήγα να κάνω πεντικιούρ και μου έλεγε η κοπέλα ότι η συνυφαδα της έχασε το μωρό ξαφνικά όταν ήταν 20 ημερών, και παρόλο που της είπα ότι δε μου αρέσει η κουβέντα ήθελε να πει όλη την ιστορία. Μωρέ λίγο δεν κόβει; Τι λες σε ετοιμογεννη γυναίκα!!!! 

Μην επηρεάζεσαι κορίτσι μου, ο καθένας είναι το μακρύ του και το κοντό του!!! Σίγουρα ο γιατρός και ο αναισθησιολογος ξέρουν καλά τι θα κάνουν. 

Να σκέφτεσαι ότι αύριο θα κρατάς στην αγκαλιά σου το μωράκι σου και θα είστε μια υπέροχη τετραμελής οικογένεια!!! Σου εύχομαι μεσα από την καρδιά μου όλα να πάνε τέλεια και να κλείσει αυτό το ταξίδι με τον πιο όμορφο τρόπο! ❤️

Just now, tsilona είπε:

@travelM έκανες εξετάσεις για τη φαγούρα; 

Ήρθε το αγόρι μου καλεεεεε

Επιτέλους αγαπηηη. Καλώς τον δέχτηκες! 


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιαααα.... Η δύναμή σας δύναμη μου. Η ευχή σας στήριξη μου....

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για όλα!!!

Για μένα το ταξίδι έφτασε στο τέλος.... Αύριο θα έχω φτάσει στον προορισμό.... Καλά; Κακα; Εύκολα; Με κόπο; Δε ξέρω.... Θα δείξει και ευελπιστω να σας πω το συντομότερο!

Ένα ξέρω.... Είστε πραγματικά η πιο γλυκιά παρέα σε όλο αυτό το ταξίδι.... Σας ευχαριστώ από καρδιάς!!!!

  • Μου αρέσει 8

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...