Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Αλινα μου ήρθε η ώρα να συναντήσεις το δεύτερο σου θαυματακι!!! Εύχομαι να είστε γέροι κ οι 2 ,και να ναι καλότυχο το μωράκι που θα αντικρυσεις αύριο!!! 

Κανόνισε να μπεις όταν νοιώσεις καλύτερα να μας πεις νέα!! Θα περιμένουμε εναγωνίως!!! 

Η Γιώτα άραγε γέννησε; Μέρες έχει να μπει

Επίσης μην κάθεσαι κ ακούς την κάθε βλαμμένη.νομιζω ο κόσμος αρέσκεται στο να λέει άσχημες ιστορίες σε εγκυμονουσες.μου χει τύχει κ μένα πολλές φορές κ αναρωτιέμαι πόσο δίκιο είχε ο Αϊνστάιν για το σύμπαν κ την ηλίθιοτητα

  • Μου αρέσει 3

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κορίτσιαααα.... Η δύναμή σας δύναμη μου. Η ευχή σας στήριξη μου....

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για όλα!!!

Για μένα το ταξίδι έφτασε στο τέλος.... Αύριο θα έχω φτάσει στον προορισμό.... Καλά; Κακα; Εύκολα; Με κόπο; Δε ξέρω.... Θα δείξει και ευελπιστω να σας πω το συντομότερο!

Ένα ξέρω.... Είστε πραγματικά η πιο γλυκιά παρέα σε όλο αυτό το ταξίδι.... Σας ευχαριστώ από καρδιάς!!!!

Αγαπη μου γλυκια, σου ευχομαι αυριο με το καλο να υποδεχτειτε το νέο μέλος της οικογενειας... Ολα να πανε καλα κ να ερθει με τον καλύτερο τροπο. Κ κυριως ενα υγιες μωρακι... Θα περιμένουμε νεα σου οταν μπορέσεις κοριτσακι μου... Τι υπεροχα... Αυριο θα δεις τη φατσουλα του... 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κορίτσιαααα.... Η δύναμή σας δύναμη μου. Η ευχή σας στήριξη μου....

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για όλα!!!

Για μένα το ταξίδι έφτασε στο τέλος.... Αύριο θα έχω φτάσει στον προορισμό.... Καλά; Κακα; Εύκολα; Με κόπο; Δε ξέρω.... Θα δείξει και ευελπιστω να σας πω το συντομότερο!

Ένα ξέρω.... Είστε πραγματικά η πιο γλυκιά παρέα σε όλο αυτό το ταξίδι.... Σας ευχαριστώ από καρδιάς!!!!

Με το καλο! ολα να πανε καλά κ μην επηρεαζεσαι απο καθε ανοητη που της αρεσει να τρομάζει τους άλλους..

  • Ευχαριστώ 1

sKnKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina said:

Κορίτσιαααα.... Η δύναμή σας δύναμη μου. Η ευχή σας στήριξη μου....

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για όλα!!!

Για μένα το ταξίδι έφτασε στο τέλος.... Αύριο θα έχω φτάσει στον προορισμό.... Καλά; Κακα; Εύκολα; Με κόπο; Δε ξέρω.... Θα δείξει και ευελπιστω να σας πω το συντομότερο!

Ένα ξέρω.... Είστε πραγματικά η πιο γλυκιά παρέα σε όλο αυτό το ταξίδι.... Σας ευχαριστώ από καρδιάς!!!!

Εύχομαι να πάμε όλα καλά καο για τις δυο σας και χωρίς κόπο!

Να μας πεις μετά και τι γλυκό θα φας όταν σου επιτρέψουν!!!χεχε

  • Χαχα 3

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, winspert είπε:

Επειδη ειμαι ασχετη, ποια συσπαση θεωρειται μεγαλη ή επωδυνη καπως;

Εγώ όταν ήμουν 28+5 και έκανα nst πριν μου πει η νοσοκόμα αν έκανα συσπάσεις με ρώτησε αν κατάλαβα καμία σύσπαση. Και τις λέω κατάλαβα 2 συσπάσεις. Και όντως έκανα 2 συσπάσεις 40άρες μου είπε. Nst έχω πάλι την Δευτέρα.

@Mamacita Alina να πάνε όλα καλά εύχομαι αύριο! Με το καλό το 2ο μωράκι σου! Να είναι γερό και τυχερό στην ζωή του!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Mamacita Alina μου με το καλό να έρθει το δεύτερο στολίδι σας κοριτσάκι μου!!! Όλα θα πάνε υπέροχα, χαλάρωσε και μην ακούς την ηλίθια σε παρακαλώ! Αύριο είναι η μέρα σου, η σκέψη μας και οοοολη μας η θετική ενέργεια θα είναι κοντά σου!!!

@tsilona καλά κουλιάσματα!! Μα επιτεεεεελους! 

Ο χοντρός μου έχει φτάσει 2500 κιλά κορίτσια! Σε 2 βδομάδες θα κάνω και nst μου είπε ο γιατρός.. Επίσης μου είπε να υπολογίζω την πητ βάσει περιόδου και όχι υπερηχου όπως έκανα τόσο καιρό οπότε αντί για 20/10 έχω πητ 24/10..grrrr ξενέρωσα τη ζωή μου! Εδώ λέω άντε να φεύγουν οι μέρες να γνωρίσω επιτέλους τον πριγκιπάκο μου! Αλλά αργώ ακόμα...

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Ο χοντρός μου έχει φτάσει 2500 κιλά κορίτσια! Σε 2 βδομάδες θα κάνω και nst μου είπε ο γιατρός.. Επίσης μου είπε να υπολογίζω την πητ βάσει περιόδου και όχι υπερηχου όπως έκανα τόσο καιρό οπότε αντί για 20/10 έχω πητ 24/10..grrrr ξενέρωσα τη ζωή μου! Εδώ λέω άντε να φεύγουν οι μέρες να γνωρίσω επιτέλους τον πριγκιπάκο μου! Αλλά αργώ ακόμα...

Μια χαρά είναι ο μικρούλης σου!!! Κι εμένα το ίδιο μου είπε ότι βάση περιόδου πάει. Άρα κι εγώ αντί για 19/10 που βγαίνει στον υπέρηχο έχω ΠΗΤ 26/10. Άσε κι εμένα όταν μου το είπε ξενέρωσα. Έτσι δεν μπαίνω αυτό το Σάββατο στον μήνα μου αλλά το άλλο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κόρες... Με μια κρισαρα πανικού, ετοιμάζομαι σιγά σιγά....

@tsilona μάνα μου δεν ανησυχησαμε μήπως γεννησες σήμερα αλλά μήπως κατσιασες το κουλι του άντρα σου μαρή χαχαχαχαχα

Μια προσευχουλα για εμένα να φύγει το καταραμένο το στρες και να πάνε όλα καλα!!!

Φιλιά σε όλες...

  • Μου αρέσει 9
  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina said:

Καλημέρα κόρες... Με μια κρισαρα πανικού, ετοιμάζομαι σιγά σιγά....

@tsilona μάνα μου δεν ανησυχησαμε μήπως γεννησες σήμερα αλλά μήπως κατσιασες το κουλι του άντρα σου μαρή χαχαχαχαχα

Μια προσευχουλα για εμένα να φύγει το καταραμένο το στρες και να πάνε όλα καλα!!!

Φιλιά σε όλες...

Καλημέρα! Η σκέψη μας είναι σε σένα. Η δικιά μου σίγουρα. Για κατούρημα ξύπνησα και σε σκεφτόμουν! Χαχα

Για την κρίση πανικού συνεχίζεις κανονικά αυτό που κάνεις... να ετοιμάζεσαι δηλαδή και να πας να γνωρίσεις το νέο μέλος της οικογένειας. Κι αυτή τη φορά που γνωρίζεις καλύτερα εύχομαι να σου έρθουν όλα πιο ομαλά. Μη σκέφτεσαι τις ιστορίες άλλων και αγχώνεσαι. Αυτή θα είναι η δική σου. Γράψε την όπως θες! Περιμένουμε τα νέα σου!

  • Μου αρέσει 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...