Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Θα μας γράψει μωρέ η γλυκούλα, ξέρει ότι τη σκεφτόμαστε αλλά τώρα έχει ξετρελαθεί με την κοράκλα! 

Ρε κορίτσια με πονάει τοοοσο πολύ από κάτω το κούλι.. Πραγματικά είναι ανυπόφορο, πονάω όταν είμαι ξαπλωμένη αρκετή ώρα στον καναπέ, όταν αλλάζω πλευρό, όταν μάλιστα πάω να φορέσω εσώρουχο ή παντελόνι με ακούνε και οι γείτονες με τις κραυγές που βγάζω... Ο γυναικολόγος το μόνο που είπε είναι ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό και να μην ανησυχώ.. Τι σκατά μπορεί να βοηθάει? Κάποιες συγκεκριμένες ασκήσεις ίσως? Το κούλιασμα? Χαχα πονάω το έρμοοο


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Θα μας γράψει μωρέ η γλυκούλα, ξέρει ότι τη σκεφτόμαστε αλλά τώρα έχει ξετρελαθεί με την κοράκλα! 

Ρε κορίτσια με πονάει τοοοσο πολύ από κάτω το κούλι.. Πραγματικά είναι ανυπόφορο, πονάω όταν είμαι ξαπλωμένη αρκετή ώρα στον καναπέ, όταν αλλάζω πλευρό, όταν μάλιστα πάω να φορέσω εσώρουχο ή παντελόνι με ακούνε και οι γείτονες με τις κραυγές που βγάζω... Ο γυναικολόγος το μόνο που είπε είναι ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό και να μην ανησυχώ.. Τι σκατά μπορεί να βοηθάει? Κάποιες συγκεκριμένες ασκήσεις ίσως? Το κούλιασμα? Χαχα πονάω το έρμοοο

Το ίδιο κ γω εκεί κοντά στις 36.τωρα νοιωθω καλυτερα.παλι πονάει αλλά είμαι καλύτερα.η το συνηθισα:shock:.

Υπομονή κανεις μόνο.

  • Μου αρέσει 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Το ίδιο κ γω εκεί κοντά στις 36.τωρα νοιωθω καλυτερα.παλι πονάει αλλά είμαι καλύτερα.η το συνηθισα:shock:.

Υπομονή κανεις μόνο.

Άντε να δούμε.. Για πες πως είναι οι πρώτες ώρες με το σύζυξ? Τι καλά που θα είναι εδώ στη γέννα μωρέ, σας πρόλαβε!!

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Άντε να δούμε.. Για πες πως είναι οι πρώτες ώρες με το σύζυξ? Τι καλά που θα είναι εδώ στη γέννα μωρέ, σας πρόλαβε!!

Η μικρή γατζωμενη πάνω του όλη μέρα κ η μεγάλη όλη νύχτα.αχαχαχαχαχα

  • Χαχα 7

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Η μικρή γατζωμενη πάνω του όλη μέρα κ η μεγάλη όλη νύχτα.αχαχαχαχαχα

Τώρα φίλη μπορείς να γεννήσεις ελεύθερα!!! Εν τω μεταξύ από συσπασουλες πως πάτε; αρχίζω τις τελευταίες μέρες και κάνω καμιά δεκαριά! 


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, gogouli_ είπε:

Τώρα φίλη μπορείς να γεννήσεις ελεύθερα!!! Εν τω μεταξύ από συσπασουλες πως πάτε; αρχίζω τις τελευταίες μέρες και κάνω καμιά δεκαριά! 

Κ εγω καπου εκει ειμαι στις 10...κ καποιες φορες με πονακια μαζι.... Αχ παναγιτσα μου, πλησιάζει ο καιρος!!!!! :wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Τώρα φίλη μπορείς να γεννήσεις ελεύθερα!!! Εν τω μεταξύ από συσπασουλες πως πάτε; αρχίζω τις τελευταίες μέρες και κάνω καμιά δεκαριά! 

Εγώ κάνω πάνω από 10. Πλέον δεν τις μετράω κάθε μέρα. Αλλά είχα πρόβλημα με συσπάσεις από πολύ νωρίς, γι' αυτό παίρνω και χάπια.

Μέχρι 10 δεν πειράζει να κάνεις μου είπε ο γιατρός. Εμένα τώρα πια οι πιο πολλές συσπάσεις γίνονται ψηλά στην κοιλιά και συνοδεύονται μαζί με δύσπνοια (σαν κάποιος να με πατάει στο στήθος ή να μου πιέζει τον λαιμό).

Link to comment
Share on other sites

@Mamacita Alina να χαίρεσαι την κορακλα σου! Να ειναι γερη και τυχερη και παντα ευτυχισμένη! Καλη ανάρρωση σε σενα και με το καλο να γυρίσετε στο σπιτακι Σας!

Κι εγώ απο συσπασεις καμια 10αρια κανω κι όταν κουραστώ πολυ μες στη μερα κανω πολλες απανωτές το βράδυ οταν ξαπλωσω...

Τωρα ειμαι στον γυναικολογο και περιμενω....να δουμε ποσο μεγαλώσαμε...

  • Μου αρέσει 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσιαααα;;; Κούκου τσααα... Τι κάνετε; Εγώ εδώ με τη δεύτερη κόρη πλέον σας χαιρεταμε...

Δεν θα σας πω πολλά.... Είμαι στη αναρρωση τώρα και δε μου φαίνονται όλα τόσο μέλι γάλα... Με το θηλασμό επίσης δε τα πάμε καλά ακόμη...δεν πιάνει.... :(

απο αύριο ευελπιστώ να είναι όλα πιο καλά.

Και στα δικά σας όλες να κρατήσετε γερά τα πλασματακια σας!!!

  • Μου αρέσει 11

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κορίτσιαααα;;; Κούκου τσααα... Τι κάνετε; Εγώ εδώ με τη δεύτερη κόρη πλέον σας χαιρεταμε...

Δεν θα σας πω πολλά.... Είμαι στη αναρρωση τώρα και δε μου φαίνονται όλα τόσο μέλι γάλα... Με το θηλασμό επίσης δε τα πάμε καλά ακόμη...δεν πιάνει.... :(

απο αύριο ευελπιστώ να είναι όλα πιο καλά.

Και στα δικά σας όλες να κρατήσετε γερά τα πλασματακια σας!!!

Κοριτσαρα μου...!!!!! Να σας ζησει κ η δεύτερη κουκλα σας... Γρηγορη αναρρωση ευχομαι κ με το καλο να πατε γρήγορα στο σπιτακι σας.... Ευχομαι να μην πονας πολυ κ αυριο σιγουρα θα ειναι ολα καλύτερα... Σε ειχαμε ολες εννοια σημερα... Σου στελνω ολη την αγαπη μου... Γερη κ καλοτυχη η μπουμπού σας... Οποτε εισαι καλύτερα μας ξαναστελνεις...  Πολλα πολλα φιλια... :wub:

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κορίτσιαααα;;; Κούκου τσααα... Τι κάνετε; Εγώ εδώ με τη δεύτερη κόρη πλέον σας χαιρεταμε...

Δεν θα σας πω πολλά.... Είμαι στη αναρρωση τώρα και δε μου φαίνονται όλα τόσο μέλι γάλα... Με το θηλασμό επίσης δε τα πάμε καλά ακόμη...δεν πιάνει.... :(

απο αύριο ευελπιστώ να είναι όλα πιο καλά.

Και στα δικά σας όλες να κρατήσετε γερά τα πλασματακια σας!!!

Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση! Να χαίρεσαι και τις 2 κόρες σου πλέον!!!!! Με τον θηλασμό πολλές παιδεύονται. Αν δυσκολευτώ κι εγώ θα πάρω σύμβουλο θηλασμού λένε ότι βοηθάει. Μην ανησυχείς αύριο θα είναι όλα καλύτερα :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Mamacita Alina μου να σας ζήσει η κορακλα!! Γερή καλοτυχη και γεμάτη υγεία να είναι στη ζωή της! Καλη αναρρωση και σε σενα!!!

Πήγαμε κι εμείς γιατρό σήμερα. 2300 μου την υπολόγισε στο περίπου. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

@Mamacita Alina να χαίρεσαι την κορακλα σου! Να ειναι γερη και τυχερη και παντα ευτυχισμένη! Καλη ανάρρωση σε σενα και με το καλο να γυρίσετε στο σπιτακι Σας!

Κι εγώ απο συσπασεις καμια 10αρια κανω κι όταν κουραστώ πολυ μες στη μερα κανω πολλες απανωτές το βράδυ οταν ξαπλωσω...

Τωρα ειμαι στον γυναικολογο και περιμενω....να δουμε ποσο μεγαλώσαμε...

Τι κάνεις κορίτσι; πως πήγε ο γιατρός; 

 

Just now, Farmakotriftena είπε:

@Mamacita Alina μου να σας ζήσει η κορακλα!! Γερή καλοτυχη και γεμάτη υγεία να είναι στη ζωή της! Καλη αναρρωση και σε σενα!!!

Πήγαμε κι εμείς γιατρό σήμερα. 2300 μου την υπολόγισε στο περίπου. 

Λες να βγει 2,5 κιλακια η μπουμπού; για πότε έχεις προγραμματίσει εσύ αγάπη; 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κορίτσιαααα;;; Κούκου τσααα... Τι κάνετε; Εγώ εδώ με τη δεύτερη κόρη πλέον σας χαιρεταμε...

Δεν θα σας πω πολλά.... Είμαι στη αναρρωση τώρα και δε μου φαίνονται όλα τόσο μέλι γάλα... Με το θηλασμό επίσης δε τα πάμε καλά ακόμη...δεν πιάνει.... :(

απο αύριο ευελπιστώ να είναι όλα πιο καλά.

Και στα δικά σας όλες να κρατήσετε γερά τα πλασματακια σας!!!

Αγάπη μουυυυ, να σας ζήσει η ζουζούνα! Πάντα γερή και καλότυχη να είναι. Κι εσύ να χαίρεσαι την τετραμελή πλέον υπέροχη οικογένειά σου. Γρήγορη ανάρρωση εύχομαι και περιμένουμε να μαθαίνουμε νέα σου. Αύριο όλα θα είναι καλύτερα θα δεις ❤️

Just now, tsilona είπε:

Άρχισε να βρέχει!!! Τι τέλεια!!! 

Κι εγώ θελωωω!!! Τι καλά!!! Θέλω φθινόπωρο, μακρυμανικα και χουχουλιαρικες αγκαλιές! 

  • Ευχαριστώ 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...