Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, gogouli_ είπε:

 

Ωχ τέτοια να λέτε, εμένα 37+2 ήταν 3400, πόσο να αντέξω η γυναίκα!!! Χαχαχα 

Εντωμεταξύ κοιμηθηκαμε με καλοκαίρι και ξυπνήσαμε φθινόπωρο Χαχαχα 

Χαχαχχα!!! Μπαμπατσικο το μωρακι σου φτου φτου να βγει με το καλοοο!!! Φθινοπωριασε για τα καλα!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

On 12/9/2019 at 11:46 ΠΜ, Evangeliaa είπε:

Ααα καταλαβα...εεε αφου σε ελεγχουν μια χαρουλα θα εισαι. Να παρει τα πανω του και το μωρακι σου? Τι βαρος εχει δλδ τωρα? Εμενα δεν μου μιλαει καθολου με εκατοστιαιες γμτ...απλα ξερω οτι βγαινει πολυ μικρο

@Mamacita Alinaνα σου ζήσει κορίτσι να τημ εχεις με υγεια και ευτυχία έχει κολλησει στην παράθεση σορρυ Εχω γεννήσει να ξέρετε όλα καλά Εχω ενα μπεμπακο υπεροχο 2550 

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

@Mamacita Alinaνα σου ζήσει κορίτσι να τημ εχεις με υγεια και ευτυχία έχει κολλησει στην παράθεση σορρυ Εχω γεννήσει να ξέρετε όλα καλά Εχω ενα μπεμπακο υπεροχο 2550 

Γιωτίτσα να σου ζήσει, γερός και καλότυχος ο πριγκιπάκος σου πάντα!!! Το φανταστήκαμε ότι θα έχεις γεννήσει, το λέγαμε κιόλας.. Όλα πήγαν καλά έτσι?? Καλή ανάρρωση και με το καλό να επιστρέψετε στο σπίτι σας!

  • Ευχαριστώ 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου... Ναι να βάλεις αν κ στα νοσοκομεια κανει ζεστη μεσα.... Κ εδω συννεφια εχουμε κ εβρεξε κ λιγο τη νυχτα... 

Εγω εχω 2 προβληματισμους πρωι πρωι... 

Πρωτον τι καβαλησε το ζαχαρο μου κ ανεβαινει το νηστείας... 104 εχθες κ 110 σημερα. Βέβαια το ξαναπηρα μετα απο μιση ωρα κ ακομα νηστικη κ ειχε παει 100...τι ισχυει τελικα;;; 

Δευτερον, νομιζα οτι το συνηθισμένο ειναι απο τις μετρήσεις των γιατρων οσον αφορα το βαρος των μωρων, οτι συνηθως απ οτι λενε το μωρο γεννιέται λιγότερο... Τις περισσότερες φορές έτσι εχω ακουσει... Αν της Αλινας βγηκε τοσο παραπανω, το δικο μου που ειναι ηδη 3150,ποσο θα βγει παναγια μου;;;;; χαχαχα αλήθεια τωρα... Αν γινει ετσι λεμε.... :lol:

Αν βγαίνει λιγότερο, εγω τότε την έβαψα!!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Γιωτίτσα να σου ζήσει, γερός και καλότυχος ο πριγκιπάκος σου πάντα!!! Το φανταστήκαμε ότι θα έχεις γεννήσει, το λέγαμε κιόλας.. Όλα πήγαν καλά έτσι?? Καλή ανάρρωση και με το καλό να επιστρέψετε στο σπίτι σας!

Ναι αγαπη ολα καλά απλα το μωρό είναι στην Μενν επειδή ακόμα τα πνευμονακια του δεν είχανε ωριμάσει καλά στο δικό μου μωρό δεν γίνεται σε όλα χθες είχε μια μικρή επιπλοκή και του εβαλαν σωληνάκι επειδή πήρε αέρα ο ένας του ο πνεύμονας αλλά μου ειπαν όλα καλά αυτά αγάπη

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, gogouli_ είπε:

 

Ωχ τέτοια να λέτε, εμένα 37+2 ήταν 3400, πόσο να αντέξω η γυναίκα!!! Χαχαχα 

Εντωμεταξύ κοιμηθηκαμε με καλοκαίρι και ξυπνήσαμε φθινόπωρο Χαχαχα 

 Αχ πλησιάζει και επόμενο νινί στην παρέα. Οι μισές έχουν γεννήσει, νομίζω ο τίτλος του θέματος μας είναι παραπλάνηση χαχαχα

Εσένα θα σκάσει μύτη πιο πριν! 

Τελικά το Γ ήταν η Γιώτα! Ακολουθεί κι άλλο Γ όμως.

 @Giotitsa να σου ζήσει κι εσένα ο μπέμπης!

  • Ευχαριστώ 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Εσένα θα σκάσει μύτη πιο πριν! 

Τελικά το Γ ήταν η Γιώτα! Ακολουθεί κι άλλο Γ όμως.

 @Giotitsa να σου ζήσει κι εσένα ο μπέμπης!

Ευχαριστώ αγάπη και σένα με το καλό

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ναι αγαπη ολα καλά απλα το μωρό είναι στην Μενν επειδή ακόμα τα πνευμονακια του δεν είχανε ωριμάσει καλά στο δικό μου μωρό δεν γίνεται σε όλα χθες είχε μια μικρή επιπλοκή και του εβαλαν σωληνάκι επειδή πήρε αέρα ο ένας του ο πνεύμονας αλλά μου ειπαν όλα καλά αυτά αγάπη

Α μωρέ η ψυχούλα μου!! Όλα καλά εννοείται, τα μωράκια σε αυτό το φόρουμ έρχονται νωρίτερα αλλά είναι τα πιο δυνατά νινάκια!!!! Είχες κάνει ενέσεις κορτιζόνης? Πότε γέννησες? 

Just now, Farmakotriftena είπε:

Εσένα θα σκάσει μύτη πιο πριν! 

Τελικά το Γ ήταν η Γιώτα! Ακολουθεί κι άλλο Γ όμως.

 @Giotitsa να σου ζήσει κι εσένα ο μπέμπης!

Δεν το έχεις χάσει το χάρισμα κορίτσι μου, όλα καλά!χαχα

Το άλλο Γ είναι η Γωγώ, είμαι σίγουρη!

  • Χαχα 2

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Τελευταιος υπερηχος 38κ5 2.800 γεννησα 39κ3 3.190!:lol:

Καλε πως παιρνουν ετσι τα γραμμάρια τις τελευταίες μερες;;; :lol:

Just now, gogouli_ είπε:

 

Ωχ τέτοια να λέτε, εμένα 37+2 ήταν 3400, πόσο να αντέξω η γυναίκα!!! Χαχαχα 

Εντωμεταξύ κοιμηθηκαμε με καλοκαίρι και ξυπνήσαμε φθινόπωρο Χαχαχα 

 Αχ πλησιάζει και επόμενο νινί στην παρέα. Οι μισές έχουν γεννήσει, νομίζω ο τίτλος του θέματος μας είναι παραπλάνηση χαχαχα

Εμενα ηταν 36+1,3153...γι αυτο λεω... Που θα φτάσει;;; χαχαχα κ εδω με φθινόπωρο ξυπνησαμε αλλα πτος τα παρον ξανακαλοκαιριασε... 

Just now, Giotitsa είπε:

@Mamacita Alinaνα σου ζήσει κορίτσι να τημ εχεις με υγεια και ευτυχία έχει κολλησει στην παράθεση σορρυ Εχω γεννήσει να ξέρετε όλα καλά Εχω ενα μπεμπακο υπεροχο 2550 

Να σας ζησει κοριτσακι μου... Γερο κ καλοτυχο να ειναι κ γρηγορα στο σπιτακι σας!!!! 

Just now, Farmakotriftena είπε:

Αν βγαίνει λιγότερο, εγω τότε την έβαψα!!

Αγαπη να ξερεις οτι οταν το εγραψα σε σκεφτηκα, αλλα εδω ολες μας λενε το αντιθετο... Ολα τα μωρακια βγαινουν μεγαλυτερα... Οποτε μαλλον λαθος ηξερα... Απλα εμενα η ανησυχία μου εχει να κανει με το ζαχαρο κ μην επηρεαζεται το μωρο... Γι αυτο φοβαμαι να παιρνει πολυ... Τα φιλια μου κ με το καλο κ εσυ... :wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Καλε πως παιρνουν ετσι τα γραμμάρια τις τελευταίες μερες;;; :lol:

Εμενα ηταν 36+1,3153...γι αυτο λεω... Που θα φτάσει;;; χαχαχα κ εδω με φθινόπωρο ξυπνησαμε αλλα πτος τα παρον ξανακαλοκαιριασε... 

Να σας ζησει κοριτσακι μου... Γερο κ καλοτυχο να ειναι κ γρηγορα στο σπιτακι σας!!!! 

Αγαπη να ξερεις οτι οταν το εγραψα σε σκεφτηκα, αλλα εδω ολες μας λενε το αντιθετο... Ολα τα μωρακια βγαινουν μεγαλυτερα... Οποτε μαλλον λαθος ηξερα... Απλα εμενα η ανησυχία μου εχει να κανει με το ζαχαρο κ μην επηρεαζεται το μωρο... Γι αυτο φοβαμαι να παιρνει πολυ... Τα φιλια μου κ με το καλο κ εσυ... :wub:

Χαχαχαχ ε δεν νομιζω να περνουν τοσο πολυ οση ειναι η αποκλιση του υπερηχου σιγουρα μετριουνται στο περιπου εφοσον δεν ζυγιζονται!!!!:lol:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχ ε δεν νομιζω να περνουν τοσο πολυ οση ειναι η αποκλιση του υπερηχου σιγουρα μετριουνται στο περιπου εφοσον δεν ζυγιζονται!!!!:lol:

Έτσι είναι... Απλα τον εχει φοβηθει το ματι μου τον μπεμπουλη μου... Σταματημο δεν εχει.... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Έτσι είναι... Απλα τον εχει φοβηθει το ματι μου τον μπεμπουλη μου... Σταματημο δεν εχει.... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

Χαχαχαχχα! Δεν πηραζειιι ετσι να βγαινουν τροφαντουλικα να τρωει η μαμακααα!!!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

@Mamacita Alina να το χαίρεστε το νέο σας κοριτσάκι!!! Μεγάλωσε η οικογένεια!! Γρήγορα να αναρρώσεις και να γυρίσεις σπίτι και στην άλλη που από μικρή ξαφνικά έγινε η "μεγάλη" μέσα σε μια μέρα! Όλα θα τα βρείτε και όλα θα πάνε καλά!

@Giotitsa να χαίρεσαι κι εσύ τον μπεμπάκο σου!!! Πότε γέννησες? Με καισαρική τελικά? Εύχομαι να δυναμώσει γρήγορα και να πάτε στο σπιτάκι σας! Μετά πό τόση προσπάθεια , άγχος και πόνο, επιτέλους θα έχεις το μωράκι σου αγκαλίτσα! 

Να δώσετε στα μπεμπάκια σας μια αγκαλίτσα κι από μένα! Πολύ συγκινήθηκα με όλες σας. Όχι μόνο με τα δύο κορίτσια...και με τα άλλα που γεννήσανε και γενικά μάλλον... Φθινόπωρο σήμερα και κόλλησα το μουντ! Ωραία είναι όμως... Δροσούλα! 

@winspert πραγματικά δεν ξέρω ποιο μετράει. Σημείωσέ τις όλες πάντως να τις δείξεις στο γιατρό. Εγώ σήμερα 85!

Χθες πήγα τη μικρή στην πρώτη της συναυλία στο Ηρώδειο! 2 ώρες δε σταμάτησε να κουνιέται. Ή χόρευε ή έχουμε διαφορετικά γούστα στη μουσική από τώρα και προσπαθούσε να το σκάσει! Χεχε

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 6

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Αγαπη να ξερεις οτι οταν το εγραψα σε σκεφτηκα, αλλα εδω ολες μας λενε το αντιθετο... Ολα τα μωρακια βγαινουν μεγαλυτερα... Οποτε μαλλον λαθος ηξερα... Απλα εμενα η ανησυχία μου εχει να κανει με το ζαχαρο κ μην επηρεαζεται το μωρο... Γι αυτο φοβαμαι να παιρνει πολυ... Τα φιλια μου κ με το καλο κ εσυ... :wub:

Το ξερω οτι υπαρχει μια αποκλιση +- 300 γραμμαρια! Ελπιζω να μην ειμαι στο πλην! Μου ειπε χθες να περιμένω 2400 περίπου αλλά στη βδομάδα που βρίσκομαι πάντα υπάρχουν αποκλίσεις. Για να δούμε!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια από χθες έχω τρομερή υπνηλία και αδυναμία ενώ κοιμάμαι αρκετές ώρες.. Μιλάμε δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου και ήθελα να κάνω δουλειές σήμερα αλλά δε με κόβω ν'αποχωρίζομαι τον καναπεδάκο.. Επίσης πρήστηκαν χέρια και πόδια! Μα τιιιιιιι ωραία που περνάμε οι χοντρουλίτσες...

  • Χαχα 2

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...