Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Ένα σας λέω,Είμαι σε παιδικό πάρτυ  κ πινω σόδα με λεμόνι.κ δεν ακούμπησα τπτ απτό μπουφέ.

Μπράβο που κρατιέσαι. Εγώ δε θα μπορούσα να αντισταθώ. Κρατιέμαι τώρα με το ζόρι για να μην παραγγείλω κρέπα με σοκολάτα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Μπράβο που κρατιέσαι. Εγώ δε θα μπορούσα να αντισταθώ. Κρατιέμαι τώρα με το ζόρι για να μην παραγγείλω κρέπα με σοκολάτα.

Τι να κάνω η Ερμη η χοντρή.κρατιεμαι

  • Χαχα 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ακουστε εκτίμηση που εκανε η μαια μου... Της ειπα οτι νομιζω πως η κοιλια εχει κατέβει κ αλλο, για τα πρησμενα μου ποδια, για το ζαχαρο που κανει τα δικα του κ μου ειπε πως χωρις να ειναι απαραίτητο πιστεύει πως το άλλο Σάββατο θα γενναμε... Καλε ενω το περιμένω πως κ πως αγχωνομαι στη σκεψη... Το ειχα στο μυαλο μου οτι με την πητ θα γεννησω 13 Οκτωβρίου κ ελεγα εχω ακομα... Αλλα εχθες το βραδυ ελεγα στον άντρα μου κ στη μανα μου πως απο ενστικτο θεωρω πως δεν θα αργησω κ πολυ... Για να δουμε... Τι θα δούμε... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια, ακουστε εκτίμηση που εκανε η μαια μου... Της ειπα οτι νομιζω πως η κοιλια εχει κατέβει κ αλλο, για τα πρησμενα μου ποδια, για το ζαχαρο που κανει τα δικα του κ μου ειπε πως χωρις να ειναι απαραίτητο πιστεύει πως το άλλο Σάββατο θα γενναμε... Καλε ενω το περιμένω πως κ πως αγχωνομαι στη σκεψη... Το ειχα στο μυαλο μου οτι με την πητ θα γεννησω 13 Οκτωβρίου κ ελεγα εχω ακομα... Αλλα εχθες το βραδυ ελεγα στον άντρα μου κ στη μανα μου πως απο ενστικτο θεωρω πως δεν θα αργησω κ πολυ... Για να δουμε... Τι θα δούμε... 

Άντε ετοιμάσου τοτε! Μην το δένεις σκοινί κορδόνι όμως!!! 

  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Άντε ετοιμάσου τοτε! Μην το δένεις σκοινί κορδόνι όμως!!! 

Χαχαχαχα, ετοιμη ειμαι... Απο βαλιτσα κ πράγματα τουλάχιστον... Οχι, δεν το δενω αλλα αν;;;;; χαχαχα κ γελαω κ φοβαμαι λιγο... Κ ανυπομονω φυσικα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχαχα, ετοιμη ειμαι... Απο βαλιτσα κ πράγματα τουλάχιστον... Οχι, δεν το δενω αλλα αν;;;;; χαχαχα κ γελαω κ φοβαμαι λιγο... Κ ανυπομονω φυσικα... 

Ο φόβος πάντα θα υπάρχει! Κ εκείνη την ώρα ακόμα!!! Τι έμεινε τάχα; 

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πως είστε κατρουλουδες; Εμένα σήμερα με πονάει η μέση μου πολύ.. 

Επιτέλους ετοίμασα τη βαλίτσα. Τα τελευταία έχουν μείνει εκτός (οδοντοβουρτσα, κρέμα προσώπου κλτ) 

@winspert ε ναι καλέ. Ποντάρω κι εγώ στο οτι θα γεννήσεις νωρίτερα. Άλλωστε Γ είσαι κι εσύ .(από Γ το ψευδώνυμο)

  • Χαχα 3

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Πως είστε κατρουλουδες; Εμένα σήμερα με πονάει η μέση μου πολύ.. 

Επιτέλους ετοίμασα τη βαλίτσα. Τα τελευταία έχουν μείνει εκτός (οδοντοβουρτσα, κρέμα προσώπου κλτ) 

Μπραβο κοριτσαρα μου... Ποια μερα ειπαμε οτι εισαι εσυ; ποτε πας;;; ααα κ ολα κ ολα... Εγω κατρουλου δεν ειμαι... Χαχαχα 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Farmakotriftena είπε:

Πως είστε κατρουλουδες; Εμένα σήμερα με πονάει η μέση μου πολύ.. 

Επιτέλους ετοίμασα τη βαλίτσα. Τα τελευταία έχουν μείνει εκτός (οδοντοβουρτσα, κρέμα προσώπου κλτ) 

Μέση ε? Χμμμ για πήγαινε τη βαλίτσα πιο κοντά στην πόρτα......χαχαχα

Εγώ καλά είμαι, κατρουλού όπως είπες.. κάθε μισή ώρα το πολύ τσισόνια!!!

  • Χαχα 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχαχα, ετοιμη ειμαι... Απο βαλιτσα κ πράγματα τουλάχιστον... Οχι, δεν το δενω αλλα αν;;;;; χαχαχα κ γελαω κ φοβαμαι λιγο... Κ ανυπομονω φυσικα... 

Κόλλησε η παράθεση.φαρμακογλωσσα λέγε ποια είναι η επόμενη

  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσουδια μου τι μου κάνετε;;;; καλέ σας διάβασα στα γρήγορα κ ζηλεύω που μιλάτε για τις εγκυμοσυνες σας κ τις κοιλίτσες.... Αχ γέννησα πολύ ξαφνικά και δεν προλάβα να το συνειδητοποίησω ότι θα χάσω την κοιλιτσα μου με τις ωραίες κλωτσιτσες μου αχχχχχ ❤️❤️❤️ μην βιάζεστε χαρείτε το δεν το ζούμε πολλές φορές στη ζωή μας❤️ @Mamacita Alina καρδιά μου να σου ζήσει το μωράκι σου; πως είσαι; σε πονάει η τομή; η μπεμπουλα; ο θηλασμός;

Καλέ γέννησε καμία άλλη μετά από εμένα κ τη μαμασιτα; 

Η Ελπίδα έδωσε παρόν; 

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως ειστε;;; 

Εμείς είμαστε μια Χαρούλα όλη μέρα βυζι χαχαχ

Ήρθαμε χθες σπιτάκι μας κ προσπαθούμε να βρούμε τους ρυθμούς μας! 

Έβαλα τη ζουζούνα μ στο προφίλ όσες θέλετε να τη δείτε ❤️

  • Μου αρέσει 6

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...