Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, marioula1234 είπε:

Κοριτσουδια μου τι μου κάνετε;;;; καλέ σας διάβασα στα γρήγορα κ ζηλεύω που μιλάτε για τις εγκυμοσυνες σας κ τις κοιλίτσες.... Αχ γέννησα πολύ ξαφνικά και δεν προλάβα να το συνειδητοποίησω ότι θα χάσω την κοιλιτσα μου με τις ωραίες κλωτσιτσες μου αχχχχχ ❤️❤️❤️ μην βιάζεστε χαρείτε το δεν το ζούμε πολλές φορές στη ζωή μας❤️ @Mamacita Alina καρδιά μου να σου ζήσει το μωράκι σου; πως είσαι; σε πονάει η τομή; η μπεμπουλα; ο θηλασμός;

Καλέ γέννησε καμία άλλη μετά από εμένα κ τη μαμασιτα; 

Η Ελπίδα έδωσε παρόν; 

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως ειστε;;; 

Εμείς είμαστε μια Χαρούλα όλη μέρα βυζι χαχαχ

Ήρθαμε χθες σπιτάκι μας κ προσπαθούμε να βρούμε τους ρυθμούς μας! 

Κορίτσι μου γλυκό εσύ!!! Πόσο χαιρόμαστε που δε χάνεστε και μας γράφετε τόσο συχνά κι εσύ και η μαμασίτα! Όσο για τις κοιλίτσες ναιιιιι έχεις απόλυτο δίκιο.. :x 

Η Ελπίδα όχι ρε γαμώτο, τίποτα ακόμα... Έχει γεννήσει και η Γιωτίτσα να ξέρεις! 

Ένα μεγάλο σβουρηχτό φιλί στο νινάκι σου από 'μένα να δώσεις!!!! Είναι κουκλιά και τα 2..φτου φτου!

  • Ευχαριστώ 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό εσύ!!! Πόσο χαιρόμαστε που δε χάνεστε και μας γράφετε τόσο συχνά κι εσύ και η μαμασίτα! Όσο για τις κοιλίτσες ναιιιιι έχεις απόλυτο δίκιο.. :x 

Η Ελπίδα όχι ρε γαμώτο, τίποτα ακόμα... Έχει γεννήσει και η Γιωτίτσα να ξέρεις! 

Ένα μεγάλο σβουρηχτό φιλί στο νινάκι σου από 'μένα να δώσεις!!!!

Αχ γέννησε κ η γιωτιτσα μας; μπήκε κ το έγραψε; γμτ δεν πρόλαβα να τα διαβάσω όλα...! Θα της στειλω μήνυμα να της ευχηθώ ❤️❤️


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Κοριτσουδια μου τι μου κάνετε;;;; καλέ σας διάβασα στα γρήγορα κ ζηλεύω που μιλάτε για τις εγκυμοσυνες σας κ τις κοιλίτσες.... Αχ γέννησα πολύ ξαφνικά και δεν προλάβα να το συνειδητοποίησω ότι θα χάσω την κοιλιτσα μου με τις ωραίες κλωτσιτσες μου αχχχχχ ❤️❤️❤️ μην βιάζεστε χαρείτε το δεν το ζούμε πολλές φορές στη ζωή μας❤️ @Mamacita Alina καρδιά μου να σου ζήσει το μωράκι σου; πως είσαι; σε πονάει η τομή; η μπεμπουλα; ο θηλασμός;

Καλέ γέννησε καμία άλλη μετά από εμένα κ τη μαμασιτα; 

Η Ελπίδα έδωσε παρόν; 

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως ειστε;;; 

Εμείς είμαστε μια Χαρούλα όλη μέρα βυζι χαχαχ

Ήρθαμε χθες σπιτάκι μας κ προσπαθούμε να βρούμε τους ρυθμούς μας! 

Έβαλα τη ζουζούνα μ στο προφίλ όσες θέλετε να τη δείτε ❤️

Τι κουκλι ειναι αυτο!!!!:wub:Εχει και μαγουλινια!!!

 

  • Ευχαριστώ 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Κοριτσουδια μου τι μου κάνετε;;;; καλέ σας διάβασα στα γρήγορα κ ζηλεύω που μιλάτε για τις εγκυμοσυνες σας κ τις κοιλίτσες.... Αχ γέννησα πολύ ξαφνικά και δεν προλάβα να το συνειδητοποίησω ότι θα χάσω την κοιλιτσα μου με τις ωραίες κλωτσιτσες μου αχχχχχ ❤️❤️❤️ μην βιάζεστε χαρείτε το δεν το ζούμε πολλές φορές στη ζωή μας❤️ @Mamacita Alina καρδιά μου να σου ζήσει το μωράκι σου; πως είσαι; σε πονάει η τομή; η μπεμπουλα; ο θηλασμός;

Καλέ γέννησε καμία άλλη μετά από εμένα κ τη μαμασιτα; 

Η Ελπίδα έδωσε παρόν; 

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως ειστε;;; 

Εμείς είμαστε μια Χαρούλα όλη μέρα βυζι χαχαχ

Ήρθαμε χθες σπιτάκι μας κ προσπαθούμε να βρούμε τους ρυθμούς μας! 

Έβαλα τη ζουζούνα μ στο προφίλ όσες θέλετε να τη δείτε ❤️

Κοριτσαρα μου κ η μπεμπουλα σου κ ο γιοκας σου ειναι κουκλια... Να τα χαίρεστε τα παιδακια σας... Μια χαρα θα βρείτε τους θυθμους σας... Ολα πανε καλα... Σε φιλω γλυκα.... 

Καλημεεεεεερααααα κορίτσια!!!!!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ είμαι κατρουλού όχι μόνο γιατί πηγαίνω συνέχεια αλλά και γιατί προχθές κατουρήθηκα... Είπα να δοκιμάσω να φάω ψάρι που πριν μείνω έγκυος μου άρεσε πολύ αλλά από όταν μπήκε μέσα το μωρό όποτε το τρώω το βγάζω. Ε, δεν ήταν εξαίρεση η χθεσινή αφού το έφαγα (πολύ νόστιμο) μετά από 10 λεπτά το έβγαλα. Το θέμα είναι ότι όσο έβγαζα το ψάρι στη λεκάνη απελευθερωνόμουν και από τα τσισάκια στο χαλάκι. Με πιάσανε τα γέλια...

7 hours ago, Nikoleta... said:

Μπράβο που κρατιέσαι. Εγώ δε θα μπορούσα να αντισταθώ. Κρατιέμαι τώρα με το ζόρι για να μην παραγγείλω κρέπα με σοκολάτα.

Ααα κι εγώ κρέπα με σοκολάτα ονειρευόμουν χθες το βράδυ! Συγκεκριμένα σοκολάτα-μπανάνα-μπισκότο! Πωπω και τώρα την ονειρεύομαι τελικά...

5 hours ago, marioula1234 said:

Κοριτσουδια μου τι μου κάνετε;;;; καλέ σας διάβασα στα γρήγορα κ ζηλεύω που μιλάτε για τις εγκυμοσυνες σας κ τις κοιλίτσες.... Αχ γέννησα πολύ ξαφνικά και δεν προλάβα να το συνειδητοποίησω ότι θα χάσω την κοιλιτσα μου με τις ωραίες κλωτσιτσες μου αχχχχχ ❤️❤️❤️ μην βιάζεστε χαρείτε το δεν το ζούμε πολλές φορές στη ζωή μας❤️ @Mamacita Alina καρδιά μου να σου ζήσει το μωράκι σου; πως είσαι; σε πονάει η τομή; η μπεμπουλα; ο θηλασμός;

Καλέ γέννησε καμία άλλη μετά από εμένα κ τη μαμασιτα; 

Η Ελπίδα έδωσε παρόν; 

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως ειστε;;; 

Εμείς είμαστε μια Χαρούλα όλη μέρα βυζι χαχαχ

Ήρθαμε χθες σπιτάκι μας κ προσπαθούμε να βρούμε τους ρυθμούς μας! 

Έβαλα τη ζουζούνα μ στο προφίλ όσες θέλετε να τη δείτε ❤️

Τι τέλειο μωρό είναι αυτό....! Μια σταλίτσα! Και ο γιος σου κούκλος! Να τα χαίρεσαι και τα δύο τα παιδάκια σας!

Ο γιος σου φαίνεται χαρούμενος. Πως το έχει πάρει?

  • Ευχαριστώ 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να τα χαίρεσαι και τα δύο σου παιδάκια @marioula1234!! Κουκλάκια!!

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ είμαι κατρουλού όχι μόνο γιατί πηγαίνω συνέχεια αλλά και γιατί προχθές κατουρήθηκα... Είπα να δοκιμάσω να φάω ψάρι που πριν μείνω έγκυος μου άρεσε πολύ αλλά από όταν μπήκε μέσα το μωρό όποτε το τρώω το βγάζω. Ε, δεν ήταν εξαίρεση η χθεσινή αφού το έφαγα (πολύ νόστιμο) μετά από 10 λεπτά το έβγαλα. Το θέμα είναι ότι όσο έβγαζα το ψάρι στη λεκάνη απελευθερωνόμουν και από τα τσισάκια στο χαλάκι. Με πιάσανε τα γέλια...

 

Αυτό με το ψάρι το έχω κι εγώ. Ούτε να το μυρίσω δεν θέλω. Ενώ από τον 5ο σταμάτησαν να με αηδιαζουν φαγητά.

Κορίτσια μια από τις επόμενες σίγουρα θα είμαι εγώ!! Τρίτη γενναω!!! Ποντάρω σε @gogouli_ (ελπίζω όχι @Giwtouli1990 γιατί τις μπερδεύω ακόμα) ή στην @winspert ότι θα είναι μια από τις επόμενες. Τώρα για τη @tsilona τι να πωωωω;;;

Χθες όμως λίγο ακόμα και θα πήγαινα στο μαιευτήριο, η μέση μου πονούσε τρομερά, με έπιασε και πόνος στο στομάχι παρέα με ζάλη πάλι συν μπόλικες συσπάσεις. Εντωμεταξύ το μωρό στάνταρ κατέβηκε γιατί από χθες τις κινησεις του τις νιώθω.... Στο κουλι και πιο πίσω. Είχε πόση ώρα λοξιγκα χθες το μωρο και το ενιωθα εκεί!!

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Να τα χαίρεσαι και τα δύο σου παιδάκια @marioula1234!! Κουκλάκια!!

Αυτό με το ψάρι το έχω κι εγώ. Ούτε να το μυρίσω δεν θέλω. Ενώ από τον 5ο σταμάτησαν να με αηδιαζουν φαγητά.

Κορίτσια μια από τις επόμενες σίγουρα θα είμαι εγώ!! Τρίτη γενναω!!! Ποντάρω σε @gogouli_ (ελπίζω όχι @Giwtouli1990 γιατί τις μπερδεύω ακόμα) ή στην @winspert ότι θα είναι μια από τις επόμενες. Τώρα για τη @tsilona τι να πωωωω;;;

Χθες όμως λίγο ακόμα και θα πήγαινα στο μαιευτήριο, η μέση μου πονούσε τρομερά, με έπιασε και πόνος στο στομάχι παρέα με ζάλη πάλι συν μπόλικες συσπάσεις. Εντωμεταξύ το μωρό στάνταρ κατέβηκε γιατί από χθες τις κινησεις του τις νιώθω.... Στο κουλι και πιο πίσω. Είχε πόση ώρα λοξιγκα χθες το μωρο και το ενιωθα εκεί!!

Με το καλο κοριτσάκι μου... Εφτασε η ωρα να υποδεχτεις το μωρουλινι σου... Τελεια.... Για να δουμε ποια θα ειναι η επομενη...!!!! Εγω απο μεση εχω λιγες ενοχλησεις, αλλα καθρ φορα που σηκωνομαι απο καναπε θελω καποια ωρα να ισιωσω κ εννοείται πως κουραζομαι με το παραμικρο!!! Μια ζαλαδα καλη με επιασε το βραδυ κ ενω καθομουν, γυριζαν ολα τριγυρω. Γενικα δεν εχω ζαλαδες. Πολυ λιγες... Κ πιεση χαμηλα στο κουλι αλλο πραγμα... Ααα, επισης με εχει τρελανει η κοιλια μου στη φαγούρα ... 

Νιωθεις ετοιμη για την Τρίτη; Απο πραγματα εισαι ετοιμη;;; 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Είμαι ακομα ξαπλωμενη κι ο μπαμπας έχει  αναλάβει τον μικρο...τι ωραία! Αλλα πρεπει να σηκωθώ και να σταματήσω να κανω την κοιμισμένη. Η αληθεια ειναι οτι εδω και δυο μέρες (τα βράδια συγκεκριμενα) κανω δυνατές συσπασεις με πονο... γίνονται 4-5 ανα 15λεπτο και μετα μειώνονται και σε συχνότητα και σε πονο...λέτε να φταίει που την Πεμπτη ο γιατρος μου μέτρησε τον τράχηλο απο κατω?

@marioula1234 να σου ζήσει το κουκλί σου...Όπως και ο πριγκιπακος σου ειναι κουκλακια ζωγράφισα. Εντάξει αυτος ειναι μεγαλος πια και θα περίμενε το μωράκι πως και πως..Δεν φαντάζομαι να ζηλεύει...

@Mamacita Alina η κόρη σου η "μεγαλη" πώς το πήρε? Ολα καλα η συνύπαρξη? 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Να τα χαίρεσαι και τα δύο σου παιδάκια @marioula1234!! Κουκλάκια!!

Αυτό με το ψάρι το έχω κι εγώ. Ούτε να το μυρίσω δεν θέλω. Ενώ από τον 5ο σταμάτησαν να με αηδιαζουν φαγητά.

Κορίτσια μια από τις επόμενες σίγουρα θα είμαι εγώ!! Τρίτη γενναω!!! Ποντάρω σε @gogouli_ (ελπίζω όχι @Giwtouli1990 γιατί τις μπερδεύω ακόμα) ή στην @winspert ότι θα είναι μια από τις επόμενες. Τώρα για τη @tsilona τι να πωωωω;;;

Χθες όμως λίγο ακόμα και θα πήγαινα στο μαιευτήριο, η μέση μου πονούσε τρομερά, με έπιασε και πόνος στο στομάχι παρέα με ζάλη πάλι συν μπόλικες συσπάσεις. Εντωμεταξύ το μωρό στάνταρ κατέβηκε γιατί από χθες τις κινησεις του τις νιώθω.... Στο κουλι και πιο πίσω. Είχε πόση ώρα λοξιγκα χθες το μωρο και το ενιωθα εκεί!!

Θα γεννήσει η @gogouli_ κι εσύ θα εύχεσαι σε 'μενα βρε τρελή!χαχαχα 

Για πεεες πως νιώθεις που έρχεται το τρίτο θαυματάκι σου? Είδες που πήγαν όλα καλά? Τελευταίο Σ/Κ για 'σένα, πέρασες τόσες ανησυχίες, στεναχώριες και επιτέλους ήρθε η στιγμή να γεννήσεις στην ώρα σου!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Θα γεννήσει η @gogouli_ κι εσύ θα εύχεσαι σε 'μενα βρε τρελή!χαχαχα 

Για πεεες πως νιώθεις που έρχεται το τρίτο θαυματάκι σου? Είδες που πήγαν όλα καλά? Τελευταίο Σ/Κ για 'σένα, πέρασες τόσες ανησυχίες, στεναχώριες και επιτέλους ήρθε η στιγμή να γεννήσεις στην ώρα σου!!

Ε να σας πω κάτι; έχω που έχω το ένστικτο ότι μέσα στη βδομάδα θα γεννήσω, έχω και τις προβλέψεις της μεγάλης γκουρού της ομαδαρας μας @Farmakotriftena και με έχετε κάνει και το έχω πιστέψει χαχαχαχα!

Εν τω μεταξύ έχει 2-3 μέρες νιώθω ότι κλείνει η αναπνοή μου και καπάκια με πιάνει πέτρωμα στην κοιλιά και πόνος ελαφρύς περιόδου. Αλλά φανταστείτε ότι πλέον ξέρω ότι θα πετρωσει η κοιλια μου γιατί πρώτα με πιάνει δυσπνοια! Κατά τα άλλα δεν ξέρω γιατι λένε ότι στο τέλος δεν το νιώθεις τόσο πολύ το μωρό, εμένα κοντεύει να με διαλύσει. Επίσης δηλώνω ευτυχία που κοιμάμαι με μακρυμανικες πιτζάμες χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Giwtouli1990 είπε:

Θα γεννήσει η @gogouli_ κι εσύ θα εύχεσαι σε 'μενα βρε τρελή!χαχαχα 

Για πεεες πως νιώθεις που έρχεται το τρίτο θαυματάκι σου? Είδες που πήγαν όλα καλά? Τελευταίο Σ/Κ για 'σένα, πέρασες τόσες ανησυχίες, στεναχώριες και επιτέλους ήρθε η στιγμή να γεννήσεις στην ώρα σου!!

Ακόμα δεν το έχω πιστέψει... Όπως είπες πέρασα τόσα πολλά που ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω ότι έρχεται η μπέμπα!! Εδω δε πιστευα με τίποτα ότι θα έφτανα στη 38η!!

Κατά τα άλλα φοβάμαι πάρα πολύ, καθώς γνωρίζω βήμα βήμα το τι με περιμένει. Είναι και η 3η μου καισαρική.

@winspert και @gogouli_ ευχαριστώ κοριτσαρες! 

  • Μου αρέσει 3

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Evangeliaa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Είμαι ακομα ξαπλωμενη κι ο μπαμπας έχει  αναλάβει τον μικρο...τι ωραία! Αλλα πρεπει να σηκωθώ και να σταματήσω να κανω την κοιμισμένη. Η αληθεια ειναι οτι εδω και δυο μέρες (τα βράδια συγκεκριμενα) κανω δυνατές συσπασεις με πονο... γίνονται 4-5 ανα 15λεπτο και μετα μειώνονται και σε συχνότητα και σε πονο...λέτε να φταίει που την Πεμπτη ο γιατρος μου μέτρησε τον τράχηλο απο κατω?

@marioula1234 να σου ζήσει το κουκλί σου...Όπως και ο πριγκιπακος σου ειναι κουκλακια ζωγράφισα. Εντάξει αυτος ειναι μεγαλος πια και θα περίμενε το μωράκι πως και πως..Δεν φαντάζομαι να ζηλεύει...

@Mamacita Alina η κόρη σου η "μεγαλη" πώς το πήρε? Ολα καλα η συνύπαρξη? 

Δεν έχουμε επιστρέψει ακόμη βγαίνουμε τη Δευτέρα :)

  • Μου αρέσει 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

farmakotriftena   πητ    24/9      κοριτσάκι!!

Gogouli                 πητ     8/10     κοριτσάκι!!

Winspert               πητ    8/10      αγοράκι!!

Irene82                 πητ     9/10      αγοράκι!!

Evangeliaa            πητ    12/10     κοριτσάκι!!

Nikoleta ...            πητ    19/10     αγοράκι!!

Giwtouli1990        πητ    20/10     αγοράκι!!

TravelIM               πητ     22/10.    αγοράκι!!    

katerinaki 86        πητ     23/10     αγοράκι!!  

mar.x                      πητ     30/10     κοριτσάκι!!

Tsilona                  πητ      1/11      κοριτσάκι!!

Clue                       πητ      7/11      κοριτσάκι!!

      ******************

Elpida20         ;;;      κοριτσάκι!!

          ************

Sissy_geo            ??    αγοράκι

Jennak83             10/9   αγοράκι

minxri                   12/9  αγοράκι+κοριτσάκι

Marioula1234     16/9   κοριτσάκι

mamacita Alina   19/9  κοριτσάκι

Giotitsa                   ?       Αγοράκι

Just now, Mamacita Alina είπε:

Δεν έχουμε επιστρέψει ακόμη βγαίνουμε τη Δευτέρα :)

Είσαι καλύτερα μαμασιτα μου;;;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Ε να σας πω κάτι; έχω που έχω το ένστικτο ότι μέσα στη βδομάδα θα γεννήσω, έχω και τις προβλέψεις της μεγάλης γκουρού της ομαδαρας μας @Farmakotriftena και με έχετε κάνει και το έχω πιστέψει χαχαχαχα!

Εν τω μεταξύ έχει 2-3 μέρες νιώθω ότι κλείνει η αναπνοή μου και καπάκια με πιάνει πέτρωμα στην κοιλιά και πόνος ελαφρύς περιόδου. Αλλά φανταστείτε ότι πλέον ξέρω ότι θα πετρωσει η κοιλια μου γιατί πρώτα με πιάνει δυσπνοια! Κατά τα άλλα δεν ξέρω γιατι λένε ότι στο τέλος δεν το νιώθεις τόσο πολύ το νερό, εμένα κοντεύει να με διαλύσει. Επίσης δηλώνω ευτυχία που κοιμάμαι με μακρυμανικες πιτζάμες χαχαχα 

Περιγράφεις ακριβώς μια σύσπαση....χαχα....κοντεύεις αγάπη!!!

  • Μου αρέσει 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...