Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Dwro είπε:

Να σας ζησει Νικολετα μου να ειναι γερο δυνατο και ευλογημενο!

Σ' ευχαριστώ πολύ! Θα το κρατήσουν μέχρι να βγω και έτσι δε θα τον δω. Εσύ όλα καλά με τον ίκτερο;

1 ώρα πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Καλημέρα μανουλίτσες! Είμαι στο νοσοκομείο, με κοίταξε ο γιατρός από κάτω, κάναμε και έναν υπέρηχο να δούμε το νινί.. Ρε σεις είμαι 37+6 και μου τον βγάζει 3500, τι χοντρομπαλάς θα βγει?!? Εύχομαι να υπάρχει απόκλιση(προς τα κάτω) όπως έγινε με όλες σας σχεδόν γιατί δεν θέλω να σκεφτώ πόσο θα φτάσει αν γεννήσω στις 40 εβδ. :?

Καλά κι εμένα μεγάλο το έβγαζε και βγήκε 2700 κάτι γραμμάρια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

@winspert δε μπορώ να βγάλω τ όνομά σου.

Κ να μάθε αγκαλιά τι; Έπαθε κατι κανείς απτις αγκαλιες; Απτην πολύ αγάπη; Μην ακούς τι λένε.

Μάρσιπο έχεις;βαλτον μέσα κ έχεις ελεύθερα χερια

Εχω αγάπη απλα το μονο που του κάνει καλο δεν ξερω γιατί ειναι να τον εχω στα ποδια μου αλλιως το παιδί αρχιζει ποναει και κλαιει και τιναζει ποδια χερια αυτο ειναι επειδη θελει αγκαλια ; ελεος πια δεν μπορώ με τον άνδρα μου χθες είχαμε βρει λυση απλα δεν κοιμάσαι και καλα μια ο ενας στα πόδια του ενος μια ο αλλος για να ξεκουραζεται κιολας ξημέρωσαμε δεν μπορώ να πω 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ! Θα το κρατήσουν μέχρι να βγω και έτσι δε θα τον δω. Εσύ όλα καλά με τον ίκτερο;

Καλά κι εμένα μεγάλο το έβγαζε και βγήκε 2700 κάτι γραμμάρια.

Δηλαδή τι απόκλιση είχες? Τέτοια λέγε μου γιατί ένα σοκ το έπαθα!


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikoleta... είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ! Θα το κρατήσουν μέχρι να βγω και έτσι δε θα τον δω. Εσύ όλα καλά με τον ίκτερο;

Καλά κι εμένα μεγάλο το έβγαζε και βγήκε 2700 κάτι γραμμάρια.

Ναι παμε καλυτερα δοξα τον Θεο.Ατιμο πραγμα ο ικτερος.Να τον παρεις αγκαλια συντομα ευχομαι απιστευτο συναισθημα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σε λιγο φεύγουμε για το νοσοκομείο. Ισως μου βαλουν καποιο υποθετο αποψε για να μαλακωσει ο τραχηλος κ το πρωι μου βαλουν οκυτοκινη... Ισως λιγη οκυτοκινη απο αποψε... Θα δειξει... Θα μαθω οταν παω επανω... Καντε μια προσευχουλα να πανε ολα καλα γιατι το αγχος μου εχει βαρέσει κοκκινο... Σας φιλω κ θα μπω να γραψω με την πρώτη ευκαιρία... :wub:

  • Μου αρέσει 10

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια σε λιγο φεύγουμε για το νοσοκομείο. Ισως μου βαλουν καποιο υποθετο αποψε για να μαλακωσει ο τραχηλος κ το πρωι μου βαλουν οκυτοκινη... Ισως λιγη οκυτοκινη απο αποψε... Θα δειξει... Θα μαθω οταν παω επανω... Καντε μια προσευχουλα να πανε ολα καλα γιατι το αγχος μου εχει βαρέσει κοκκινο... Σας φιλω κ θα μπω να γραψω με την πρώτη ευκαιρία... :wub:

Με το καλο κοριτσι μου ευχομαι να πανε ολα τελεια και να παρεις συντομα αγκαλια τον μπεμπακο σου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια σε λιγο φεύγουμε για το νοσοκομείο. Ισως μου βαλουν καποιο υποθετο αποψε για να μαλακωσει ο τραχηλος κ το πρωι μου βαλουν οκυτοκινη... Ισως λιγη οκυτοκινη απο αποψε... Θα δειξει... Θα μαθω οταν παω επανω... Καντε μια προσευχουλα να πανε ολα καλα γιατι το αγχος μου εχει βαρέσει κοκκινο... Σας φιλω κ θα μπω να γραψω με την πρώτη ευκαιρία... :wub:

Η Παναγια μαζι σου κοριτσι μου

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια σε λιγο φεύγουμε για το νοσοκομείο. Ισως μου βαλουν καποιο υποθετο αποψε για να μαλακωσει ο τραχηλος κ το πρωι μου βαλουν οκυτοκινη... Ισως λιγη οκυτοκινη απο αποψε... Θα δειξει... Θα μαθω οταν παω επανω... Καντε μια προσευχουλα να πανε ολα καλα γιατι το αγχος μου εχει βαρέσει κοκκινο... Σας φιλω κ θα μπω να γραψω με την πρώτη ευκαιρία... 

 

Just now, winspert είπε:

Κορίτσια σε λιγο φεύγουμε για το νοσοκομείο. Ισως μου βαλουν καποιο υποθετο αποψε για να μαλακωσει ο τραχηλος κ το πρωι μου βαλουν οκυτοκινη... Ισως λιγη οκυτοκινη απο αποψε... Θα δειξει... Θα μαθω οταν παω επανω... Καντε μια προσευχουλα να πανε ολα καλα γιατι το αγχος μου εχει βαρέσει κοκκινο... Σας φιλω κ θα μπω να γραψω με την πρώτη ευκαιρία... 

 

Ποσο καιρο κρατανε οι κολικοι ;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Jennak83 είπε:

Μιλαμε εχω ξεχασει πως ειναι να κοιμασαι εστω ενα 3ωρο συνεχομενα, οχι 8 ωρο! Κ γω που ειχα κλεισει νυχια Τεταρτη κ μαλλια ειχα στο προγραμμα να βαψω εκεινη την εβδομαδα, Δευτερα εσπασαν τα νερα! Χαλια μαλλι σε ολες τις φωτο στο μαιευτηριο! Κ φυσικα εξακολουθω να μην εχω τπτ κανει απο ολα αυτα 1 μηνα μετα! Φανταζεσαι την κατασταση μου!

Ναι σιγα, δηλ τι να κανουμε να αφησουμε ημερων παιδια με πονους να πλανταζουν;; Ειναι επικινδυνο κ επισης ειδικα τωρα μονο στην αγκαλια μας ηρεμουν, τα παιδακια πονανε δε τα παιρνουμε αγκαλια ετσι επειδη γουσταρουμε να ξενυχταμε! Πως μου τη δινουν ολοι αυτοι που ειναι εξω απο το χωρο κ εχουν κ αποψη.

Καλέ μόνο εγώ ήμουν καλονη; Με ρίζα μέχρι τα γόνατα, τρικολόρε μαλλι σε καστανό χάλκινο και νύχια που έφτιαξα άδικα γιατί τα έφαγα μέχρι το κόκαλο; Χαχαχχααα μη σκατε βρε.... Σε λίγο καιρό θα κάνουμε μποτε να είμαστε θεογκομενες τώρα πήραμε ρεπό για να μην μας αφήσουν επιτόπου έγκυες ξανά οι συζυξ.... 

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλέ μόνο εγώ ήμουν καλονη; Με ρίζα μέχρι τα γόνατα, τρικολόρε μαλλι σε καστανό χάλκινο και νύχια που έφτιαξα άδικα γιατί τα έφαγα μέχρι το κόκαλο; Χαχαχχααα μη σκατε βρε.... Σε λίγο καιρό θα κάνουμε μποτε να είμαστε θεογκομενες τώρα πήραμε ρεπό για να μην μας αφήσουν επιτόπου έγκυες ξανά οι συζυξ.... 

Χαχαχαχ κ να θελανε δε μπορουνε! Τρικολορ δε λες τπτ, βαλε κ τις λευκες εκει να δεις! Αστα να πανε! Ανυπομονω να ξανανιωσω λιγο γυναικα! Οταν σαραντισει ο μπεμπης κ παμε εκκλησια ελπιζω να βαψει μαλλι, ως εκει ειμαι αντε κ κανα νυχι μονη μου γιατι προς το παρον 2 φορες που εχω βγει εχω ψιλοβαφτει μια στον παιδιατρο κ μια στην ευροκλινικη!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Χαχαχαχ κ να θελανε δε μπορουνε! Τρικολορ δε λες τπτ, βαλε κ τις λευκες εκει να δεις! Αστα να πανε! Ανυπομονω να ξανανιωσω λιγο γυναικα! Οταν σαραντισει ο μπεμπης κ παμε εκκλησια ελπιζω να βαψει μαλλι, ως εκει ειμαι αντε κ κανα νυχι μονη μου γιατι προς το παρον 2 φορες που εχω βγει εχω ψιλοβαφτει μια στον παιδιατρο κ μια στην ευροκλινικη!

Κι εγώ δε στο κρύβω.... Αλλά και μια φορά όλη κι όλη που ας πούμε φτιάχτηκα μες το σπίτι σε λίγα λεπτά είχα πάνω μου σάλτσα από φαγητό και εμετό (δημιουργία των κοριτσιών μου χαχαχα), το μαλλί απ' τη ζέστη το σήκωσα πάνω γιατί είναι και μακρύ, και το μακιγιάζ ας μη σχολιάσω σε πόσα λεπτά έγινα σαν πάντα (μάσκαρα έβαλα μόνο και λιποζαν) γιατί από συνήθειο ετριψα τα μάτια μου.... Από τον άλλο μήνα όμως κι εγώ έβαλα στόχο να αρχίζω γυμναστική (εδώ γελάσαμε πολύ όμως) και να γίνω θηλυκό... Τώρα είμαι ουδέτερο δεν προσδιορίζεται το φύλο μου Χαχαχα

  • Χαχα 4

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Δηλαδή τι απόκλιση είχες? Τέτοια λέγε μου γιατί ένα σοκ το έπαθα!

2.700 κάτι γεννήθηκε. Αλλά ο γιατρός τον έβγαζε 3.100 γραμμάρια σχεδόν.

2 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Ναι παμε καλυτερα δοξα τον Θεο.Ατιμο πραγμα ο ικτερος.Να τον παρεις αγκαλια συντομα ευχομαι απιστευτο συναισθημα.

Ευτυχώς!! Αχ αυτό περιμένω να τον πάρω αγκαλίτσα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αγαπες ειμαι στο νοσοκομειο. Εκανα εισαγωγη, με ετοιμασαν, μου εβαλαν πεταλουδα, με εξετασαν κολπικα, μου εκαναν καρδιογραφημα κ μου πηραν αιμα κ τωρα θα δουμε  αγριες μέλισσες κ θα κοιμηθουμε. Το πρωι θα μου βαλουν οκυτοκινη... Αυτα ειναι τα νεα μου...  :wub:

  • Μου αρέσει 4

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Αγαπες ειμαι στο νοσοκομειο. Εκανα εισαγωγη, με ετοιμασαν, μου εβαλαν πεταλουδα, με εξετασαν κολπικα, μου εκαναν καρδιογραφημα κ μου πηραν αιμα κ τωρα θα δουμε  αγριες μέλισσες κ θα κοιμηθουμε. Το πρωι θα μου βαλουν οκυτοκινη... Αυτα ειναι τα νεα μου...  :wub:

Άντε όλα να πάνε καλά! Η Παναγία μαζί σας!! Αναμένουμε αναμετάδοση !!! 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, winspert said:

Αγαπες ειμαι στο νοσοκομειο. Εκανα εισαγωγη, με ετοιμασαν, μου εβαλαν πεταλουδα, με εξετασαν κολπικα, μου εκαναν καρδιογραφημα κ μου πηραν αιμα κ τωρα θα δουμε  αγριες μέλισσες κ θα κοιμηθουμε. Το πρωι θα μου βαλουν οκυτοκινη... Αυτα ειναι τα νεα μου...  :wub:

Τελευταίος ύπνος χωρίς μωρό!!!

Κι εμείς αύριο μάλλον την παίρνουμε σπίτι, αν είναι κι αύριο καλές οι εξετάσεις της. Μέχρι σήμερα λοιπόν μόνο αντλήσεις. Αύριο έχουμε και άλλαγμα και πλύσιμο και θηλασμό και άντληση και έξτρα ξένο. Δε θα κοιμηθώ ποτέ ξανά. Θα έχω όμως μωρό και αγκαλίτσες όποτε θέλουμε. Όχι 11-2-5-8...

Θηλασμό και συμπλήρωμα ξένο το λέμε μικτή διατροφή. Το θηλασμός και συμπλήρωμα μητρικό από άντληση και συμπλήρωμα ξένο πως το λένε???

Στέλνω αγωνιστικούς μεταμεσονύκτιους χαιρετισμούς

  • Μου αρέσει 3

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...