Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

      1 ή 2 εμβρυακια έχεις βάλει?Εγώ Τετάρτη ετ κ Σάββατο απόγευμα έκανα τεστ early predictor κ βγήκε μια πολύ πολύ άχνη γραμμή,έχω δίδυμα όμως!

      Νομίζω κ εγώ παράεκανες νωρίς!Μας ξεπέρασες όλες😂

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, winspert είπε:

 

Κλου μου με το καλό να το πάρεις σπίτι το νινι!!! Αυτό που λες το λένε κάνω το καλύτερο που μπορω για το παιδί μου.

Εδώ αγωνιστικούς χαιρετισμούς κ από μενα,με τα βυζιά απ' έξω! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

 

6 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Χαχαχαχ κ να θελανε δε μπορουνε! Τρικολορ δε λες τπτ, βαλε κ τις λευκες εκει να δεις! Αστα να πανε! Ανυπομονω να ξανανιωσω λιγο γυναικα! Οταν σαραντισει ο μπεμπης κ παμε εκκλησια ελπιζω να βαψει μαλλι, ως εκει ειμαι αντε κ κανα νυχι μονη μου γιατι προς το παρον 2 φορες που εχω βγει εχω ψιλοβαφτει μια στον παιδιατρο κ μια στην ευροκλινικη!

Κι εγώ ανυπομονώ να ξανανιώσω γυναίκα....

4 ώρες πρίν, winspert είπε:

Αγαπες ειμαι στο νοσοκομειο. Εκανα εισαγωγη, με ετοιμασαν, μου εβαλαν πεταλουδα, με εξετασαν κολπικα, μου εκαναν καρδιογραφημα κ μου πηραν αιμα κ τωρα θα δουμε  αγριες μέλισσες κ θα κοιμηθουμε. Το πρωι θα μου βαλουν οκυτοκινη... Αυτα ειναι τα νεα μου...  :wub:

Να πάνε όλα τέλεια εύχομαι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα τι συμπτωματα εχουν οι κολικοι εκλαιγε απο τις 7 το απογευμα χθες εως σημερα το πρωι στις 7.Με το ζορυ τον κοιμησα με τον απορροφητηρα.Επισης επειδη τον εβαζα στο στηθος ολη την ωρα να ηρεμει.Το στηθος μου μαλακωσε σαν να ειναι αδειο ξερετε αν μπορει να κοπηκε το γαλα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwro είπε:

Κοριτσια καλημερα τι συμπτωματα εχουν οι κολικοι εκλαιγε απο τις 7 το απογευμα χθες εως σημερα το πρωι στις 7.Με το ζορυ τον κοιμησα με τον απορροφητηρα.Επισης επειδη τον εβαζα στο στηθος ολη την ωρα να ηρεμει.Το στηθος μου μαλακωσε σαν να ειναι αδειο ξερετε αν μπορει να κοπηκε το γαλα?

Πόσες μέρες έχεις που γέννησες θύμισε μου.πιθανοτατα να εδραιώνεται ο θηλασμός


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dwro είπε:

Δευτερα γεννησα 30 σεπτεμβριου.Τι σημαινει αυτο?

Γεννήσαμε κοντά για αυτό δεν το θυμόμουν.αρα αποκλείεται να είναι η εδραίωση από τώρα συνήθως γίνεται 6 εβδομάδες μετά τον τοκετό. Απλά να σου το πω τι σημαίνει όταν το μωρό έχει μάθει να δίνει το ερέθισμα για να κατεβαίνει τόσο γαλα όσο έχει ανάγκη. Θηλάζεις ελεύθερα; Δινεθς συμπλήρωμα; Πιπίλα;


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Γεννήσαμε κοντά για αυτό δεν το θυμόμουν.αρα αποκλείεται να είναι η εδραίωση από τώρα συνήθως γίνεται 6 εβδομάδες μετά τον τοκετό. Απλά να σου το πω τι σημαίνει όταν το μωρό έχει μάθει να δίνει το ερέθισμα για να κατεβαίνει τόσο γαλα όσο έχει ανάγκη. Θηλάζεις ελεύθερα; Δινεθς συμπλήρωμα; Πιπίλα;

Θηλαζω αποκλειστικα πιπιλα δεν δινω οχι.Καταλαβα οτι μαλλον χτες ειχε κολικους.Δεν ηξερε τι ηθελε εκλαιγε για ωρες.Απλα φοβηθηκα μηπως κοπηκε το γαλα μου επειδη μαλακωσε το στηθος μου

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwro είπε:

Θηλαζω αποκλειστικα πιπιλα δεν δινω οχι.Καταλαβα οτι μαλλον χτες ειχε κολικους.Δεν ηξερε τι ηθελε εκλαιγε για ωρες.Απλα φοβηθηκα μηπως κοπηκε το γαλα μου επειδη μαλακωσε το στηθος μου

Το γάλα δεν κόβεται έτσι εύκολα. Για αυτό ρώτησα άμα δίνεις συμπλήρωμα και πιπίλα. Και εμένα είναι μαλακό αλλά πίνει μικρή την ακούω.

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Το γάλα δεν κόβεται έτσι εύκολα. Για αυτό ρώτησα άμα δίνεις συμπλήρωμα και πιπίλα. Και εμένα είναι μαλακό αλλά πίνει μικρή την ακούω.

Μιλησα με την μαια μου ειπε οτι μαλακο το θελουμε εχεις δικαιο τα ιδια ειπε κι εκεινη σε ευχαριστω πολυ.Θα αγορασω κ ενα θηλαστρο να εχω για ωρα αναγκης

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σήμερα γεννάει ε;;;

@Dwro @Evangeliaa @gogouli_ να σας ζήσουν τα παιδάκια σας!!! Και οποία άλλη γέννησε!!! @Giwtouli1990 ε ε έρχεται!!

@Nikoleta... κι εσύ ε;; Να σου ζήσει κορίτσι μου!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Σήμερα γεννάει ε;;;

@Dwro @Evangeliaa @gogouli_ να σας ζήσουν τα παιδάκια σας!!! Και οποία άλλη γέννησε!!! @Giwtouli1990 ε ε έρχεται!!

@Nikoleta... κι εσύ ε;; Να σου ζήσει κορίτσι μου!!

38 εβδομάδων επιτέλους! Τελευταία θα γεννήσω μου φαίνεται, έτσι για να μάθω να κοροϊδεύω την τσιλόνα..χαχα μου λέει χθες ο γιατρός γιατί βιάζεσαι? Έχεις άλλες 2 βδομάδες! Αλλά εγώ ανυπομονωωωωωωωω

Πως είσαι ηρωίδα μάνα μας εσύ? Τα καμάρια σου?

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Σήμερα γεννάει ε;;;

@Dwro @Evangeliaa @gogouli_ να σας ζήσουν τα παιδάκια σας!!! Και οποία άλλη γέννησε!!! @Giwtouli1990 ε ε έρχεται!!

@Nikoleta... κι εσύ ε;; Να σου ζήσει κορίτσι μου!!

Ναι κι εγώ! Σ' ευχαριστώ!!! Αύριο βγαίνουμε από το νοσοκομείο.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Σήμερα γεννάει ε;;;

@Dwro @Evangeliaa @gogouli_ να σας ζήσουν τα παιδάκια σας!!! Και οποία άλλη γέννησε!!! @Giwtouli1990 ε ε έρχεται!!

@Nikoleta... κι εσύ ε;; Να σου ζήσει κορίτσι μου!!

Ευχαριστουμε να σου ζησει και σε σενα η μπεμπουλα να χαιρεσαι τα παιδακια σου.Κοριτσια εχουμε κολικους τελικα ηρθε ο παιδιατρος και τον ειδε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...