Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, tsilona είπε:

Θα στρωσει ρε συ.το θέμα είναι να μην πονάει η ψυχή.

Μην προδικάζεις ότι με άλλο γάλα δε θα παίρνει βάρος όμως.μιλα με το γιατρό ,ίσως σου προτείνει υποαλλεργικο

Ρουθουνιζει ; Νομίζω λίγο πολύ όλα ρουθουνιζουν.εμενα κάνει σαν πτηνό ώρες ωρες

Η @Evangeliaa εχει μέρες να μας γράψει η το χασα κάπου με τόσα σχόλια; 

@gogouli_ κ συ μωρό μου,πώς είστε;

@Giwtouli1990 χτες είχες νστ.συσπασεις εδειχνε; Τι είπε ο ντοκτορ;

@Farmakotriftena πως πάτε; Είναι πιο πολύ ξύπνιο το μωρό τώρα;

Του το ειπα τι νομιζεις αλλα μου ειπε στην φαση που ειμαστε και βλεπουμε οτι το μωρο παιρνει κιλα καλο ειναι να μην αλλαξουμε τι αλλο να κανω 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Penny... είπε:

Του το ειπα τι νομιζεις αλλα μου ειπε στην φαση που ειμαστε και βλεπουμε οτι το μωρο παιρνει κιλα καλο ειναι να μην αλλαξουμε τι αλλο να κανω 

Αγάπη μου υπομονή λοιπόν ❤️


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Αγάπη εσένα πως ήταν η νύχτα σου; 

Έγραψα πιο πάνω αλλά δείχνει ότι είναι με απόκρυψη.εκανα παράθεση το σχολιο σου που είχες φωτό.η οποία δε φαίνεται.

Θήλαζα όταν έγραψα ναι,με ρώτησες πιο πάνω 

εμείς είμαστε για τα μπουζουκια.

Καθόμασταν κ κοιτάζαμε τι ταβάνι κ βγάζαμε κραυγές.

Πότε αρχίζουν να βλέπουν τα μωρά καλά;δε θυμάμαι 

  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Έγραψα πιο πάνω αλλά δείχνει ότι είναι με απόκρυψη.εκανα παράθεση το σχολιο σου που είχες φωτό.η οποία δε φαίνεται.

Θήλαζα όταν έγραψα ναι,με ρώτησες πιο πάνω 

εμείς είμαστε για τα μπουζουκια.

Καθόμασταν κ κοιτάζαμε τι ταβάνι κ βγάζαμε κραυγές.

Πότε αρχίζουν να βλέπουν τα μωρά καλά;δε θυμάμαι 

Ωχ όταν λες κραυγές εκλαιγε δλδ; τα μωράκια νομίζω βλέπουν 3 μηνών... Καλέ δεν φαίνεται η φωτογραφία της μπεμπας μου; 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Clue είπε:

Εγώ σήμερα 33! Να μας χαιρόμαστε!

Περαστικά σας εύχομαι! Για μια στιγμή νόμιζα πως έχει πυρετό το μωρό και μου κόπηκαν τα πόδια...

Αχ αγάπη είχες γενέθλια?! Χρόνια πολλά και καλά κοριτσάρα μου, να σε χαίρεται η όμορφη οικογένειά σου! Εγώ που έγραψα 39 εννοούσα εβδομάδων βρε συ, όχι ότι γίνομαι 39..χιχιχι το Μάρτη θα κλείσω τα 30! :razz:

Just now, tsilona είπε:

Θα στρωσει ρε συ.το θέμα είναι να μην πονάει η ψυχή.

Μην προδικάζεις ότι με άλλο γάλα δε θα παίρνει βάρος όμως.μιλα με το γιατρό ,ίσως σου προτείνει υποαλλεργικο

Ρουθουνιζει ; Νομίζω λίγο πολύ όλα ρουθουνιζουν.εμενα κάνει σαν πτηνό ώρες ωρες

Η @Evangeliaa εχει μέρες να μας γράψει η το χασα κάπου με τόσα σχόλια; 

@gogouli_ κ συ μωρό μου,πώς είστε;

@Giwtouli1990 χτες είχες νστ.συσπασεις εδειχνε; Τι είπε ο ντοκτορ;

@Farmakotriftena πως πάτε; Είναι πιο πολύ ξύπνιο το μωρό τώρα;

Έκανα συσπασούλες ναι, γενικά έχουν αρχίσει και έντονα πονάκια περιόδου εδώ και 2-3 μέρες! Αν δεν έχω γεννήσει μέχρι τη Δευτέρα λέει να τον πάρω τηλ για να με δει στο νοσοκομείο.. Εμπρός στο δρόμο που χάραξε η τσιλονάρα! Δε γουστάρει να βγει ο μάγκας μου χαχα

Πως είσαι εσύ με τις 2 ζουζούνες σου? Η μεγάλη σε βοηθάει καθόλου?

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marioula1234 είπε:

Πήγατε σπιτάκι σας τελεια αγάπη μου ❤️ μπράβο σας για το θηλάσμο!!! Για πες τα λαχανοφυλα κάνουν δουλειά; εννοείται πως όταν κοιμάται το μπεμπακια κοιμάσαι κ εσύ ❤️❤️

Έλα ρε συ... Πφφφ τι να πω υπομονή μέχρι να καθαρίσει το γάλα σου αγάπη μου! Μα 15 μέρες; τόσο πολύ;;; και τι θα τρως δλδ; 

Τον πονάει το συγκεκριμένο γάλα αγάπη μου; 

Δεν ξερω ρε αγαπη αν τον ποναει το μονο σιγουρο είναι οτι ακους συνεχεια απο την κοιλια του γκρουυυυυ ολη την ωρα αυτο ακους


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny... είπε:

Δεν ξερω ρε αγαπη αν τον ποναει το μονο σιγουρο είναι οτι ακους συνεχεια απο την κοιλια του γκρουυυυυ ολη την ωρα αυτο ακους

Αυτό τον ήχο τον κάνει κ η κοιλιτσα της μπεμπας μου όταν τρώει η λίγο πριν κάνει κακά της. Δεν κλαίει ομως


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Αυτό τον ήχο τον κάνει κ η κοιλιτσα της μπεμπας μου όταν τρώει η λίγο πριν κάνει κακά της. Δεν κλαίει ομως

Εγω απο οτι εχω δει αργει να κανει κακα αλλα αν κανει ... Κανει πολλα και μαλακα με καταλαβες οποτε δεν ξερω αν ζοριζεται για να κανει τα κακα αυτα τα οποια ομως είναι μαλακα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Πήγατε σπιτάκι σας τελεια αγάπη μου ❤️ μπράβο σας για το θηλάσμο!!! Για πες τα λαχανοφυλα κάνουν δουλειά; εννοείται πως όταν κοιμάται το μπεμπακια κοιμάσαι κ εσύ ❤️❤️

Έλα ρε συ... Πφφφ τι να πω υπομονή μέχρι να καθαρίσει το γάλα σου αγάπη μου! Μα 15 μέρες; τόσο πολύ;;; και τι θα τρως δλδ; 

Τον πονάει το συγκεκριμένο γάλα αγάπη μου; 

Ναι δυστυχως θελει 15 μερες.Τι θα τρωω ασε ειναι πολυ μετρημενα πραγματα σχεδον ολα εχουν γαλα μεσα.

Just now, Jennak83 είπε:

Ποπο τι λες ρε γμτ, κ 15 μερες;; κ τι θα τρως, ολα στα εκοψε απο που θα παιρνεις βιταμινες; εμεις Δευτερα θα κανουμε υπερυχο ανω κοιλιας, τωρα βεβαια ειναι αρρωστος ο μικρος μου..πως κανει η μυτουλα του να δεις..βαλε ορο με συριγγα μονο ετσι θα βγει η μυξουλα, οι αμπουλες δε κανουν τπτ, ρωτα κ τον παιδιατρο.

Περαστικα σας κοριτσι μου και εγω εχω απελπιστει ποναει και δεν ξερω τι να τον κανω.Το φαγητο ειναι πικρα αφησαν ελαχιστα πραγματα να τρωω

Just now, tsilona είπε:

Θα στρωσει ρε συ.το θέμα είναι να μην πονάει η ψυχή.

Μην προδικάζεις ότι με άλλο γάλα δε θα παίρνει βάρος όμως.μιλα με το γιατρό ,ίσως σου προτείνει υποαλλεργικο

Ρουθουνιζει ; Νομίζω λίγο πολύ όλα ρουθουνιζουν.εμενα κάνει σαν πτηνό ώρες ωρες

Η @Evangeliaa εχει μέρες να μας γράψει η το χασα κάπου με τόσα σχόλια; 

@gogouli_ κ συ μωρό μου,πώς είστε;

@Giwtouli1990 χτες είχες νστ.συσπασεις εδειχνε; Τι είπε ο ντοκτορ;

@Farmakotriftena πως πάτε; Είναι πιο πολύ ξύπνιο το μωρό τώρα;

Ναι ρουθουνισμα το ειπε ο παιδιατρος εγω στην αρχη νομιζα δεν μπορει να αναπνευσει οτι ειναι αρρωστος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dwro είπε:

Ναι δυστυχως θελει 15 μερες.Τι θα τρωω ασε ειναι πολυ μετρημενα πραγματα σχεδον ολα εχουν γαλα μεσα.

Περαστικα σας κοριτσι μου και εγω εχω απελπιστει ποναει και δεν ξερω τι να τον κανω.Το φαγητο ειναι πικρα αφησαν ελαχιστα πραγματα να τρωω

Ναι ρουθουνισμα το ειπε ο παιδιατρος εγω στην αρχη νομιζα δεν μπορει να αναπνευσει οτι ειναι αρρωστος

Μα πραγματικά τι θα τρως; κοτόπουλο μόνο; χαλάλι του μωρού βέβαια κ ας τρως ελάχιστα πράγματα το θέμα είναι πως θα περάσουν οι δεκαπέντε μέρες να πάψει το λουλούδι να ποναει


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Μα πραγματικά τι θα τρως; κοτόπουλο μόνο; χαλάλι του μωρού βέβαια κ ας τρως ελάχιστα πράγματα το θέμα είναι πως θα περάσουν οι δεκαπέντε μέρες να πάψει το λουλούδι να ποναει

Κοτόπουλο θέλει ελευθερας γτ οι τροφές του πτηνοτροφειου περιέχουν σόγια .γάμησε τα είναι η αποχη

  • Λυπημένη/-ος 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Μα πραγματικά τι θα τρως; κοτόπουλο μόνο; χαλάλι του μωρού βέβαια κ ας τρως ελάχιστα πράγματα το θέμα είναι πως θα περάσουν οι δεκαπέντε μέρες να πάψει το λουλούδι να ποναει

Κοτοπουλο ψαρι μακαρονια πατατες σαλατες.Τιποτα απο εξω κ τιποτα τυποποιημενο μα εχω σπαραξει τι να τον κανω αλλο ποναει ο καημενος

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, tsilona said:

@Clue μου πολύχρονη!!!! Μαρή η γιωτουλι εβδομάδων έλεγε!!

Να ξεκουράζεσαι όταν ξεκουράζεται κ συ!!! Φιλιά!!

Γρήγορα γρήγορα περαστικα κ αγυριστα εύχομαι!

Πωπω κορίτσια.. Πόσο χαζή είμαι??? Μπορώ ακόμα να ρίξω την ευθύνη στο μωρό ή μόνο στην εγκυμοσύνη πιάνει η δικαιολογία???

Σας ευχαριστώ όλες πάντως για τις ευχές!!!

1 hour ago, Dwro said:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε εμεις περναμε ζορια.Το μωρο αρχισε να κλαιει ολη μερα κ ολη νυχτα ωσπου πηρα τον παιδιατρο.Μας εστειλε σε παιδογαστρεντερολογο οπου  τον ειδαν και μου ειπαν κολικοι αλλα οχι οι απλοι οι εντονοι κολικοι αιτιολογιας.Μαλλον εχει αλλεργια καπου και μεσω του γαλακτος που παιρνει απο μενα τον πιανει ολο αυτο.Πανικοβληθηκα μου εδωσαν ειδικη διατροφη κομμενα ολα τα γαλακτομικα αλλα κ στα προιοντα στα συστατικα οροι γαλακτος κ.τ.λ.Επισης ιχνη αυγου κ σογιας οχι μοσχαρι οχι χοιρινο.Και μας εδωσε ενα σιροπι 4 φορες την ημερα το οποιο μας βγαινει η ψυχη να το πιει γιατι ειναι με συριγγα.Αλλα θελει 15 μερες να καθαρισει το γαλα μου.Και δυστυχως αυτος υποφερει.Εχει μια μικρη βελτιωση με το σιροπι αλλα παλι κλαιει αρκετες ωρες.Η γιατρος ειπε οτι τα κακα του ηταν λιγο πρασινωπα κ ειχν βλεννη αυτο υποδηλωνει αλλεργια.Επισης ρε κοριτσια κανει σαν ψυγειο δηλ.μπουκωμενος χωρις ομως να ειναι αρρωστος τον βαζω ορο που κ που.Ο παιδιατρος ειπε φυσιολογικο ειναι.Ειμαι πολυ στεναχωρημενη με ολα αυτα.

Πωπω καλά κουράγια... Η πειθαρχία στη διατροφή γενικά είναι δύσκολη, πόσο μάλλον όταν έχεις ελάχιστες επιλογές! Συγχαρητήρια πάντως που το παλεύεις και πολλή πολλή υπομονή εύχομαι! Να σκέφτεσαι το μωράκι σου και θα τα καταφέρεις!Ελπίζω να μην κρατήσει πάρα πολύ...

27 minutes ago, tsilona said:

Έγραψα πιο πάνω αλλά δείχνει ότι είναι με απόκρυψη.εκανα παράθεση το σχολιο σου που είχες φωτό.η οποία δε φαίνεται.

Θήλαζα όταν έγραψα ναι,με ρώτησες πιο πάνω 

εμείς είμαστε για τα μπουζουκια.

Καθόμασταν κ κοιτάζαμε τι ταβάνι κ βγάζαμε κραυγές.

Πότε αρχίζουν να βλέπουν τα μωρά καλά;δε θυμάμαι 

Νομίζω κι εγώ στους 3 μήνες βλέπουν λίγο καλύτερα. Αργεί να φτάσει το βλέμμα στο ταβάνι. Πιο πολύ στο κενό ίσως είναι. Στο μήνα αρχίζουν να εστιάζουν στα πρόσωπα κυρίως της μανούλας. Εμένα νομίζω πως αρχίζει να εστιάζει στο βυζί περισσότερο από το πρόσωπο...χαχαχα

Εσένα τραγουδάει κιόλας? Επηρεάστηκε από τα ποντιακά! Όπου να ναι θα σηκωθεί για το χορό!!!

Just now, Penny... said:

Δεν ξερω ρε αγαπη αν τον ποναει το μονο σιγουρο είναι οτι ακους συνεχεια απο την κοιλια του γκρουυυυυ ολη την ωρα αυτο ακους

 

Just now, marioula1234 said:

Αυτό τον ήχο τον κάνει κ η κοιλιτσα της μπεμπας μου όταν τρώει η λίγο πριν κάνει κακά της. Δεν κλαίει ομως

Κι εμένα γουργουρίζει όλη την ώρα η κοιλίτσα και έχει και αέρια αλλά αν κλάψει θα είναι για λίγο. Κακά κάνει μουσταρδί σχεδόν σε κάθε αλλαγή! Μπορεί και 12 φορές τη μέρα! Με χέζει καμιά φορά και την ώρα της αλλαγής ή όταν την πλένω!

Δε φαίνεται η φωτο @marioula1234

 

Ήρθε η παιδίατρος σήμερα! 2430 με 2450 η μικρή! Πήρε σε μία εβδομάδα 200 με 220 γραμμάρια. Ενέκρινε και τη ζυγαριά της κουζίνας η παιδίατρος! Μάλιστα είπε ότι επειδή μετράει μικροποσότητες συνήθως παίζει να έχει μεγαλύτερη ακρίβεια. Απλά θέλει φωτογραφία με το μωρό στο ταψί!!!χεχε

Κατά τα άλλα μια χαρά!Μου έφυγε και το άγχος. Μας είπε να την πλένουμε λιγότερο. Όχι σε κάθε αλλαγή που μας είχαν πει στο μαιευτήριο. Σαπουνάκι μόνο μια φορά τη μέρα αν θέλουμε κι ένα της welleda μας είπε που είναι απαλό. Μπάνιο ολόκληρη 1 με 2 φορές την εβδομάδα και σε φουλ ζεστό χώρο. Στις αλλαγές να την καθαρίζουμε με γάζες όχι αποστειρωμένες και αμυγδαλέλαιο. Σε 10 μέρες μας είπε να τη βάλουμε πάλι στο ταψί και θα τη δει σε 1 μήνα ξανά.

Μου είπε να μειώσω τα γαλακτοκομικά χωρίς να τα κόψω. Γάλα βάζω μόνο στον καφέ και να μην τρώω σε όλα τα γεύματα τυρί, γιαούρτι κλπ. Πχ αν φάω τοστ και το μεσημέρι παστίτσιο ας μη φάω άλλο μέσα στη μέρα. Χαλαρά πράγματα δηλαδή.

Πολύ χαίρομαι που τα πάει καλά το μπεμπάκι μου! Μας είπε βέβαια ότι έίναι τόσο ήρεμη και κοιμάται συνέχεια γιατί κανονικά θα ήταν ακόμα στην κοιλίτσα που θα έκανε μόνο αυτό. Αύριο κανονικά θα έκλεινα 37 εβδομάδες...

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Πωπω κορίτσια.. Πόσο χαζή είμαι??? Μπορώ ακόμα να ρίξω την ευθύνη στο μωρό ή μόνο στην εγκυμοσύνη πιάνει η δικαιολογία???

Σας ευχαριστώ όλες πάντως για τις ευχές!!!

Πωπω καλά κουράγια... Η πειθαρχία στη διατροφή γενικά είναι δύσκολη, πόσο μάλλον όταν έχεις ελάχιστες επιλογές! Συγχαρητήρια πάντως που το παλεύεις και πολλή πολλή υπομονή εύχομαι! Να σκέφτεσαι το μωράκι σου και θα τα καταφέρεις!Ελπίζω να μην κρατήσει πάρα πολύ...

Νομίζω κι εγώ στους 3 μήνες βλέπουν λίγο καλύτερα. Αργεί να φτάσει το βλέμμα στο ταβάνι. Πιο πολύ στο κενό ίσως είναι. Στο μήνα αρχίζουν να εστιάζουν στα πρόσωπα κυρίως της μανούλας. Εμένα νομίζω πως αρχίζει να εστιάζει στο βυζί περισσότερο από το πρόσωπο...χαχαχα

Εσένα τραγουδάει κιόλας? Επηρεάστηκε από τα ποντιακά! Όπου να ναι θα σηκωθεί για το χορό!!!

 

Κι εμένα γουργουρίζει όλη την ώρα η κοιλίτσα και έχει και αέρια αλλά αν κλάψει θα είναι για λίγο. Κακά κάνει μουσταρδί σχεδόν σε κάθε αλλαγή! Μπορεί και 12 φορές τη μέρα! Με χέζει καμιά φορά και την ώρα της αλλαγής ή όταν την πλένω!

Δε φαίνεται η φωτο @marioula1234

 

Ήρθε η παιδίατρος σήμερα! 2430 με 2450 η μικρή! Πήρε σε μία εβδομάδα 200 με 220 γραμμάρια. Ενέκρινε και τη ζυγαριά της κουζίνας η παιδίατρος! Μάλιστα είπε ότι επειδή μετράει μικροποσότητες συνήθως παίζει να έχει μεγαλύτερη ακρίβεια. Απλά θέλει φωτογραφία με το μωρό στο ταψί!!!χεχε

Κατά τα άλλα μια χαρά!Μου έφυγε και το άγχος. Μας είπε να την πλένουμε λιγότερο. Όχι σε κάθε αλλαγή που μας είχαν πει στο μαιευτήριο. Σαπουνάκι μόνο μια φορά τη μέρα αν θέλουμε κι ένα της welleda μας είπε που είναι απαλό. Μπάνιο ολόκληρη 1 με 2 φορές την εβδομάδα και σε φουλ ζεστό χώρο. Στις αλλαγές να την καθαρίζουμε με γάζες όχι αποστειρωμένες και αμυγδαλέλαιο. Σε 10 μέρες μας είπε να τη βάλουμε πάλι στο ταψί και θα τη δει σε 1 μήνα ξανά.

Μου είπε να μειώσω τα γαλακτοκομικά χωρίς να τα κόψω. Γάλα βάζω μόνο στον καφέ και να μην τρώω σε όλα τα γεύματα τυρί, γιαούρτι κλπ. Πχ αν φάω τοστ και το μεσημέρι παστίτσιο ας μη φάω άλλο μέσα στη μέρα. Χαλαρά πράγματα δηλαδή.

Πολύ χαίρομαι που τα πάει καλά το μπεμπάκι μου! Μας είπε βέβαια ότι έίναι τόσο ήρεμη και κοιμάται συνέχεια γιατί κανονικά θα ήταν ακόμα στην κοιλίτσα που θα έκανε μόνο αυτό. Αύριο κανονικά θα έκλεινα 37 εβδομάδες...

Αντε ρε συ μια χαρά δλδ το ζύγισμα στη ζυγαριά ε; χαχαχα τελειαααα σήμερα έχουμε κ εμείς παιδίατρο θα σας πω το βάρος της το απόγευμα ❤️ τέλειο το βάρος σας! Είδες που αγχωνοσουν; συνεχίζεις λοιπόν αποκλειστικο θηλασμο ποσο τέλεια!!! ❤️ Πολύ συχνά κάνει κακάκια η μικρή σου κάνει κ μένα αλλά όχι τόσο συχνά... Πολύ συχνά έκανε ο μικρός μου μέχρι κ πριν μισό χρόνο αλλά ανακαλύψαμε πως έχει δυσανεξία στη λακτόζη! Γμτ μα γτ δε φαίνεται η φώτο;;; την έβαλα στο προφίλ μου λοιπόν να τη δείτε ❤️

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...