Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

On 30/10/2019 at 10:59 ΠΜ, tsilona είπε:

Μανούλα Νοεμβρη ησουν; Εμείς ήμασταν γιαλαντζι Οκτωβρίου πάντως...ααχααχ 

Να σου ζήσει το σπάνιο παιδάκι σου!!!

Οπως παντα κόλλησε σε παράθεση κάποια με ρωτησε αν βγηκα δεν θυμάμαι ποια συγνώμη ρε κορίτσια είμαι πολύ χαλιά ψυχολογικά δεν ξέρω τι να κάνω να κλάψω να κάνω τι δεν ξέρω ποια δεν μπορω να βρω ηρεμία με τιποτα τελικά βγηκα χθες αλλά θα ξανακανω εισαγωγή την Τριτη για να κάνω την Τέταρτη  Ersp είναι κάτι σαν γαστροσκόπηση θα μου βγάλουν σε πρώτη φαση την πέτρα απο τα σωληνακια και μετα σε δεύτερη φαση θα κανονιστεί το χειρουργείο δεν είμαι καθόλου μα καθόλου Κάλα εγώ παιδι δεν Εχω χαρεί καθόλου μια στην Μενν μια αυτό αλλά αν δεν το κάνω δεν θα είμαι Κάλα να το φροντισω συγνώμη αν γίνομαι παραπονιαρα καποιες ίσως μς κατανοησετε εγώ περάσει τοσα πολλά και ακομα δεν λέω να ηρεμησω με τιποτα κορίτσια 

  • Λυπημένη/-ος 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 49 λεπτά , Penny... είπε:

Οπως παντα κόλλησε σε παράθεση κάποια με ρωτησε αν βγηκα δεν θυμάμαι ποια συγνώμη ρε κορίτσια είμαι πολύ χαλιά ψυχολογικά δεν ξέρω τι να κάνω να κλάψω να κάνω τι δεν ξέρω ποια δεν μπορω να βρω ηρεμία με τιποτα τελικά βγηκα χθες αλλά θα ξανακανω εισαγωγή την Τριτη για να κάνω την Τέταρτη  Ersp είναι κάτι σαν γαστροσκόπηση θα μου βγάλουν σε πρώτη φαση την πέτρα απο τα σωληνακια και μετα σε δεύτερη φαση θα κανονιστεί το χειρουργείο δεν είμαι καθόλου μα καθόλου Κάλα εγώ παιδι δεν Εχω χαρεί καθόλου μια στην Μενν μια αυτό αλλά αν δεν το κάνω δεν θα είμαι Κάλα να το φροντισω συγνώμη αν γίνομαι παραπονιαρα καποιες ίσως μς κατανοησετε εγώ περάσει τοσα πολλά και ακομα δεν λέω να ηρεμησω με τιποτα κορίτσια 

Αχ βρε κορίτσι μου, ελπίζω να είναι περαστικά και να έχεις γρήγορη ανάρρωση! Το μωράκι σου για να είναι καλά θέλει τη μανούλα του γερή, αυτό να σκέφτεσαι και να παίρνεις δύναμη. Δε μπορώ καν να φανταστώ πως νιώθεις και πόσο σου λείπει αλλά είσαι δυνατή και το έχεις αποδείξει στο παρελθόν. Μια περιπέτεια ειναι που θα περάσει και θα σας βρει τους τρεις σας αγκαλιά στο σπίτι σας και γερους. 

Κορίτσια εμείς μεθαύριο 40ντιζουμε. Εν τω μεταξύ νομίζω δεν έχω ξεμπερδέψει με τα λοχεια! Έχω ακόμα εκκρίσεις μπεζ, δε μπορώ να βγάλω σερβιέτα ακόμα και εκνευρίζομαι. Σας κράτησε τόσο πολύ. Ανά διαστήματα βλέπω και λίγο καφέ, αλλά πολύ λίγο. 


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Penny... said:

Οπως παντα κόλλησε σε παράθεση κάποια με ρωτησε αν βγηκα δεν θυμάμαι ποια συγνώμη ρε κορίτσια είμαι πολύ χαλιά ψυχολογικά δεν ξέρω τι να κάνω να κλάψω να κάνω τι δεν ξέρω ποια δεν μπορω να βρω ηρεμία με τιποτα τελικά βγηκα χθες αλλά θα ξανακανω εισαγωγή την Τριτη για να κάνω την Τέταρτη  Ersp είναι κάτι σαν γαστροσκόπηση θα μου βγάλουν σε πρώτη φαση την πέτρα απο τα σωληνακια και μετα σε δεύτερη φαση θα κανονιστεί το χειρουργείο δεν είμαι καθόλου μα καθόλου Κάλα εγώ παιδι δεν Εχω χαρεί καθόλου μια στην Μενν μια αυτό αλλά αν δεν το κάνω δεν θα είμαι Κάλα να το φροντισω συγνώμη αν γίνομαι παραπονιαρα καποιες ίσως μς κατανοησετε εγώ περάσει τοσα πολλά και ακομα δεν λέω να ηρεμησω με τιποτα κορίτσια 

Εύχομαι να γίνεις γρήγορα καλά. Το καταλαβαίνω πόσο άσχημα νιώθεις και είναι λογικό. Θα είσαι όμως σύντομα με το μωρό σου και θα το χαίρεσαι μια ζωή!

Just now, gogouli_ said:

Αχ βρε κορίτσι μου, ελπίζω να είναι περαστικά και να έχεις γρήγορη ανάρρωση! Το μωράκι σου για να είναι καλά θέλει τη μανούλα του γερή, αυτό να σκέφτεσαι και να παίρνεις δύναμη. Δε μπορώ καν να φανταστώ πως νιώθεις και πόσο σου λείπει αλλά είσαι δυνατή και το έχεις αποδείξει στο παρελθόν. Μια περιπέτεια ειναι που θα περάσει και θα σας βρει τους τρεις σας αγκαλιά στο σπίτι σας και γερους. 

Κορίτσια εμείς μεθαύριο 40ντιζουμε. Εν τω μεταξύ νομίζω δεν έχω ξεμπερδέψει με τα λοχεια! Έχω ακόμα εκκρίσεις μπεζ, δε μπορώ να βγάλω σερβιέτα ακόμα και εκνευρίζομαι. Σας κράτησε τόσο πολύ. Ανά διαστήματα βλέπω και λίγο καφέ, αλλά πολύ λίγο. 

Εγώ μέχρι το μήνα είχα αίμα. Μετά είχα καφέ-μπεζ που κάθε μέρα γίνονταν και πιο λίγα μέχρι τις 43 μέρες που αδιαθέτησα τελικά! Τωρα έχω ακόμα αίμα από την περίοδο. 47 ημερών σήμερα! 

Ξεκίνησε σταδιακά να με κοιτάζει από την Πέμπτη. Πρώτη φορά με κάρφωσε με το βλέμμα της όταν την πήρα αγκαλιά αφότου της πήραν αίμα που ούρλιαζε και έκλαιγε πόση ώρα. Με κοίταξε με μάτια που γυαλίζανε από τα δάκρυα με ένα ύφος "πως μπόρεσες να τους αφήσεις". Από τότε με κοιτάζει κάθε μέρα. Ευτυχώς όχι νε το ιδιο ύφος αν και είναι αρκετά σοκαρισμένο! Χαχαχα

Χθες πάλεψε να σκάσει και λίγο το χειλάκι χωρίς να είναι σε φάση rem και σήμερα έμεινε πρώτη φορά ξύπνια 1 ώρα! Ήταν ήρεμη, της τραγουδούσα και της μιλούσα και την έβαλα και λίγο μπρούμυτα να γυμναζόμαστε!

Ερώτηση: Επειδή είμαι πολύ φάλτσα λέτε να την επηρεάσω και να γίνει κι αυτή??? Χαχαχα:-P

  • Χαχα 3

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Εγω προσπαθω να του δωσω αλλα αηδιαζει λες κ θα κανει εμετο κανει..ισως αργησα; την εδωσα μια φορα στο μηνα δοκιμαστικα οπου την πηρε κ μετα απο καιρο παλι, με το ζορι την πηρε την πιπιλισε κανα 2 φορες δηλ αλλα δε τη θελει δυστυχως! Ηθελα να την δινω καποιες φορες για να νανουριζεται η οταν γκρινιαζει απο νυστα γιατι λογω κολικων εχει μαθει αγκαλια, ακομα κ οταν δε ποναει γκρινιαζει για να τον παρω! 

Ποσο σε ζηλευω! Εμενα λογω κολικων εμαθε κ κοιμαται πανω μου, ακομα κ οταν δε ποναει γκρινιαζει να τον παρω απο το λικνο..υποφερω απο το αυχενικο μου πλεον, σχεδον 2 μηνες δε ξαπλωνω για να κοιμηθω καθομαι σχεδον καθιστη..ποτε θα ερθει εκεινη η μερα που θα κοιμηθει κ το δικο μου ετσι..;;;

Αυριο εχουμε παιδιατρο για τα πρωτα εμβολια.

Κ γω εχω τσιμπιματακια αλλα νομιζω ειναι φυσιολογικο, κατεβαινει το γαλα λενε..αυτο με τους μυκητες πρωτη φορα το ακουω,ισχυει;

Εγω γκαριζω απο τον πονο αγαπη σε καθε θηλασμο και ειναι αρκετα πληγωμενες οι θηλες (σε ενα σημειο λειπει κομματι) και το ειπα συνδυαστικα με τα τσιμπηματα οποτε μην αγχωνεσαι! 

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Εύχομαι να γίνεις γρήγορα καλά. Το καταλαβαίνω πόσο άσχημα νιώθεις και είναι λογικό. Θα είσαι όμως σύντομα με το μωρό σου και θα το χαίρεσαι μια ζωή!

Εγώ μέχρι το μήνα είχα αίμα. Μετά είχα καφέ-μπεζ που κάθε μέρα γίνονταν και πιο λίγα μέχρι τις 43 μέρες που αδιαθέτησα τελικά! Τωρα έχω ακόμα αίμα από την περίοδο. 47 ημερών σήμερα! 

Ξεκίνησε σταδιακά να με κοιτάζει από την Πέμπτη. Πρώτη φορά με κάρφωσε με το βλέμμα της όταν την πήρα αγκαλιά αφότου της πήραν αίμα που ούρλιαζε και έκλαιγε πόση ώρα. Με κοίταξε με μάτια που γυαλίζανε από τα δάκρυα με ένα ύφος "πως μπόρεσες να τους αφήσεις". Από τότε με κοιτάζει κάθε μέρα. Ευτυχώς όχι νε το ιδιο ύφος αν και είναι αρκετά σοκαρισμένο! Χαχαχα

Χθες πάλεψε να σκάσει και λίγο το χειλάκι χωρίς να είναι σε φάση rem και σήμερα έμεινε πρώτη φορά ξύπνια 1 ώρα! Ήταν ήρεμη, της τραγουδούσα και της μιλούσα και την έβαλα και λίγο μπρούμυτα να γυμναζόμαστε!

Ερώτηση: Επειδή είμαι πολύ φάλτσα λέτε να την επηρεάσω και να γίνει κι αυτή??? Χαχαχα:-P

Αη μαρή τρελή γελάω μόνη μου κανένα πεντάλεπτο με το κείμενο χαχαχαχα κάνω εικόνα και το βλέμμα της και θυμάμαι τη δικιά μου!!! Εμένα τη πρώτη φορά που με κάρφωσε με κοίταζε με ένα ύφος σε φάση " τώρα εσύ είσαι η μάνα μου; Καμία πιο όμορφη δεν είχανε;" Χαχαχαχα πολύ γέλιο!!! 

  • Χαχα 6

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 30/10/2019 at 10:59 ΠΜ, tsilona είπε:

Μανούλα Νοεμβρη ησουν; Εμείς ήμασταν γιαλαντζι Οκτωβρίου πάντως...ααχααχ 

Να σου ζήσει το σπάνιο παιδάκι σου!!!

 Δεν θέλω να παραπονιεμαι υπαρχουν και χειρότερα και ηδη γλιτωσα απο το να μου σπάσει η χολή κορίτσια τώρα θα κάνω υπομονή και οτι μου πουν να σχολαω μια και εξω απο ολο αυτό και θα είμαι με το παιδι μου πρωτα ο Θεός και η Παναγια μαζί να με προστατεύουν τι άλλο να πω απο την μια είπα καλυτερα τώρα τον Ιούνιο θα παντρευτώ ρε κορίτσια φανταζεστε να με έπιανε τοτε η να ξανά εμένα έγκυος και να με έπιανε ολο αυτό τι θα εκανα το σκέφτηκα και ετσι και πήρα δύναμη 

  • Μου αρέσει 3

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , gogouli_ είπε:

Κορίτσια εμείς μεθαύριο 40ντιζουμε. Εν τω μεταξύ νομίζω δεν έχω ξεμπερδέψει με τα λοχεια! Έχω ακόμα εκκρίσεις μπεζ, δε μπορώ να βγάλω σερβιέτα ακόμα και εκνευρίζομαι. Σας κράτησε τόσο πολύ. Ανά διαστήματα βλέπω και λίγο καφέ, αλλά πολύ λίγο.

Εμεις σαραντιζουμε τη Δευτέρα. Εγω εχω ακομα καφε κ καποιες φορες κ λιγο κοκκινωπο θα ελεγα. 

Εμενα ο μπεμπουλης καρφωνεται πολλες φορες κ κοιταει συα ματια κ επιμονα. Κ αρκετες φορες εχει χαμογελάσει σαν αντιδραση σε ερεθισματα που του δινουμε κ ενω λενε πως ακομα δεν ειναι κοινωνικο το χαμόγελο νομιζω πως του δικου μου είναι... Αληθεια... Δεν το κανει συνέχεια αλλα αρκετες φορες χογελαει στη γιαγιά του κ καποιες σε μενα. Εμενα εχω την εντύπωση πως καθε φορα αυτο που βλεπει οταν με κοιτάει είναι 2 βυζια κ ειναι σα να μου λεει:θα φαμε τιποτα;;;  κ χαμογελαω αλλη στιγμή... Χαχαχα 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αη μαρή τρελή γελάω μόνη μου κανένα πεντάλεπτο με το κείμενο χαχαχαχα κάνω εικόνα και το βλέμμα της και θυμάμαι τη δικιά μου!!! Εμένα τη πρώτη φορά που με κάρφωσε με κοίταζε με ένα ύφος σε φάση " τώρα εσύ είσαι η μάνα μου; Καμία πιο όμορφη δεν είχανε;" Χαχαχαχα πολύ γέλιο!!! 

Αχαχαχαχαχαχαχ κλαιωωωω

  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Penny... είπε:

Οπως παντα κόλλησε σε παράθεση κάποια με ρωτησε αν βγηκα δεν θυμάμαι ποια συγνώμη ρε κορίτσια είμαι πολύ χαλιά ψυχολογικά δεν ξέρω τι να κάνω να κλάψω να κάνω τι δεν ξέρω ποια δεν μπορω να βρω ηρεμία με τιποτα τελικά βγηκα χθες αλλά θα ξανακανω εισαγωγή την Τριτη για να κάνω την Τέταρτη  Ersp είναι κάτι σαν γαστροσκόπηση θα μου βγάλουν σε πρώτη φαση την πέτρα απο τα σωληνακια και μετα σε δεύτερη φαση θα κανονιστεί το χειρουργείο δεν είμαι καθόλου μα καθόλου Κάλα εγώ παιδι δεν Εχω χαρεί καθόλου μια στην Μενν μια αυτό αλλά αν δεν το κάνω δεν θα είμαι Κάλα να το φροντισω συγνώμη αν γίνομαι παραπονιαρα καποιες ίσως μς κατανοησετε εγώ περάσει τοσα πολλά και ακομα δεν λέω να ηρεμησω με τιποτα κορίτσια 

Επεσα πανω σ αυτην την δημοσ..δεν εχει τυχει να διαβασω κτ αλλο δικο σου..αλλα κ μονο μ αυτο που διαβασα εχεισ το δικιο με το μεροσ σου...

Να μασ μιλασ για να ξεσπασ..

Οτι θα αντιμετωπιστει αυτο που περνασ ειναι το μονο σιγουρο...αλλα σε συνδυασμο με το νωρακι σου που μπηκε στη μενν κ με το οτι εισαι σε ευαισθητη στιγμη το κανει λιγο πιο δυσκολο.

Μια κακη στιγμη ειναι που θα περασει..κανε λιγο υπομονη να περασουν ολα..κ μετα θα ναι ενα κακο ονειρο..

Περαστικα σου

Κοριτσια ειναι κ οι δικοι σασ παιδιατροι αυστηροι η μονο ο δικοσ μου??

Με τρομοκρατησε με τισ ιωσεισ..κ το ανοσοπποητικο των μωρων  που ειναι ευαισθητο..ακομη κ για μασ ειπε να φοραμε μασκεσ..(δεν το συζητω για αυτουσ που θα το επισκεπτουν...)

Αυτουσ τουσ 3 πρωτουσ μηνεσ μεχρι να γινουν τα εμβολια δεν μπορω να τουσ χαρω..

Εχουμε νοζηλευτει με την μεγαλη μου οταν ηταν 2 μηνων σε νοσοκομειο κ ξερω πωσ ειναι..

Αλλα κ παλι να μην αφηνω την αδερφη τησ να την πλησιασει χωρισ μασκα δεν ειναι υπερβολικο? Αυτοι που εχουν παιδακια που πανε σε παιδικο δηλ τι κανουν? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Εμεις σαραντιζουμε τη Δευτέρα. Εγω εχω ακομα καφε κ καποιες φορες κ λιγο κοκκινωπο θα ελεγα. 

Εμενα ο μπεμπουλης καρφωνεται πολλες φορες κ κοιταει συα ματια κ επιμονα. Κ αρκετες φορες εχει χαμογελάσει σαν αντιδραση σε ερεθισματα που του δινουμε κ ενω λενε πως ακομα δεν ειναι κοινωνικο το χαμόγελο νομιζω πως του δικου μου είναι... Αληθεια... Δεν το κανει συνέχεια αλλα αρκετες φορες χογελαει στη γιαγιά του κ καποιες σε μενα. Εμενα εχω την εντύπωση πως καθε φορα αυτο που βλεπει οταν με κοιτάει είναι 2 βυζια κ ειναι σα να μου λεει:θα φαμε τιποτα;;;  κ χαμογελαω αλλη στιγμή... Χαχαχα 

Κι εμενα τις τελευταιες μερες εστιαζει πολυ με το βλεμμα του και μας εχει σκασει κατι αμυδρα χαμογελακια...κι εμενα παντως σαν μπουκαλι με γαλα με βλεπει πιστευω!!Πιο ευκολα τον ηρεμει ο μπαμπας και η γιαγια παρα εγω, αφου συνηθως οταν ειναι πανω μου θυμαται το φαι και τρωγεται!!

Κοριτσια, εχω ερωτηση...Σημερα εβγαλα στη θηλη μια ασπρη φουσκαλιτσα που ποναει λιγο την ωρα που θηλαζω. Στην αρχη την πιεσα λιγο να σπασει, εβγαλε γαλα αλλα μετα εβγαλε λιγο αιματακι, οποτε δεν την ξαναπειραξα!Μετα ξαναγεμισε. Το εψαξα λιγο και μαλλον ειναι φυσαλιδα γαλακτος...που απ' ο,τι λενε περναει μονη της με τους θηλασμους. Το εχει παθει καμια?

Just now, Penny... είπε:

 Δεν θέλω να παραπονιεμαι υπαρχουν και χειρότερα και ηδη γλιτωσα απο το να μου σπάσει η χολή κορίτσια τώρα θα κάνω υπομονή και οτι μου πουν να σχολαω μια και εξω απο ολο αυτό και θα είμαι με το παιδι μου πρωτα ο Θεός και η Παναγια μαζί να με προστατεύουν τι άλλο να πω απο την μια είπα καλυτερα τώρα τον Ιούνιο θα παντρευτώ ρε κορίτσια φανταζεστε να με έπιανε τοτε η να ξανά εμένα έγκυος και να με έπιανε ολο αυτό τι θα εκανα το σκέφτηκα και ετσι και πήρα δύναμη 

Περαστικα βρε κοριτσακι μου!!Θα δεις οτι ολα θα περασουν και θα μεινουν απλα σαν κακη αναμνηση!!Αυτο να σκεφτεσαι οτι θα μπορουσαν τα πραγματα να ειναι πολυ χειροτερα, αν συνεβαινε ολο αυτο σε αλλη περιοδο της ζωης σου...Μια ανηφοριτσα ακομα εχεις μπροστα σου...θα την ανεβεις κι αυτη και τελος!!Μετα θα εισαι απολυτα υγιης και θα μπορεις να χαρεις το μωρακι σου!!

  • Χαχα 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Κορίτσια εμείς μεθαύριο 40ντιζουμε. Εν τω μεταξύ νομίζω δεν έχω ξεμπερδέψει με τα λοχεια! Έχω ακόμα εκκρίσεις μπεζ, δε μπορώ να βγάλω σερβιέτα ακόμα και εκνευρίζομαι. Σας κράτησε τόσο πολύ. Ανά διαστήματα βλέπω και λίγο καφέ, αλλά πολύ λίγο. 

Κι εγω λοχεια εχω ακομα κανονικοτατα!Οχι μεγαλη ποσοτητα εννοειται αλλα εχω σταθερα αιματακι...εχω κουραστει κι εγω πολυ με τις σερβιετες τοσο καιρο...δεν τις μπορω αλλο!!


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzeni82 είπε:

Επεσα πανω σ αυτην την δημοσ..δεν εχει τυχει να διαβασω κτ αλλο δικο σου..αλλα κ μονο μ αυτο που διαβασα εχεισ το δικιο με το μεροσ σου...

Να μασ μιλασ για να ξεσπασ..

Οτι θα αντιμετωπιστει αυτο που περνασ ειναι το μονο σιγουρο...αλλα σε συνδυασμο με το νωρακι σου που μπηκε στη μενν κ με το οτι εισαι σε ευαισθητη στιγμη το κανει λιγο πιο δυσκολο.

Μια κακη στιγμη ειναι που θα περασει..κανε λιγο υπομονη να περασουν ολα..κ μετα θα ναι ενα κακο ονειρο..

Περαστικα σου

Κοριτσια ειναι κ οι δικοι σασ παιδιατροι αυστηροι η μονο ο δικοσ μου??

Με τρομοκρατησε με τισ ιωσεισ..κ το ανοσοπποητικο των μωρων  που ειναι ευαισθητο..ακομη κ για μασ ειπε να φοραμε μασκεσ..(δεν το συζητω για αυτουσ που θα το επισκεπτουν...)

Αυτουσ τουσ 3 πρωτουσ μηνεσ μεχρι να γινουν τα εμβολια δεν μπορω να τουσ χαρω..

Εχουμε νοζηλευτει με την μεγαλη μου οταν ηταν 2 μηνων σε νοσοκομειο κ ξερω πωσ ειναι..

Αλλα κ παλι να μην αφηνω την αδερφη τησ να την πλησιασει χωρισ μασκα δεν ειναι υπερβολικο? Αυτοι που εχουν παιδακια που πανε σε παιδικο δηλ τι κανουν? 

Να σαι καλά κορίτσι μου ηδη λειπω 6 μέρες αρα θα με αναγνωρίζει το παιδι μου όταν πάω τι σκέφτομαι τι σας λέω με Εχετε βαρεθεί και Εχω βαρεθεί και εγώ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Penny... είπε:

Οπως παντα κόλλησε σε παράθεση κάποια με ρωτησε αν βγηκα δεν θυμάμαι ποια συγνώμη ρε κορίτσια είμαι πολύ χαλιά ψυχολογικά δεν ξέρω τι να κάνω να κλάψω να κάνω τι δεν ξέρω ποια δεν μπορω να βρω ηρεμία με τιποτα τελικά βγηκα χθες αλλά θα ξανακανω εισαγωγή την Τριτη για να κάνω την Τέταρτη  Ersp είναι κάτι σαν γαστροσκόπηση θα μου βγάλουν σε πρώτη φαση την πέτρα απο τα σωληνακια και μετα σε δεύτερη φαση θα κανονιστεί το χειρουργείο δεν είμαι καθόλου μα καθόλου Κάλα εγώ παιδι δεν Εχω χαρεί καθόλου μια στην Μενν μια αυτό αλλά αν δεν το κάνω δεν θα είμαι Κάλα να το φροντισω συγνώμη αν γίνομαι παραπονιαρα καποιες ίσως μς κατανοησετε εγώ περάσει τοσα πολλά και ακομα δεν λέω να ηρεμησω με τιποτα κορίτσια 

Εχεις δικιο ρε αγαπη μου, κανε υπομονη θα περασει κ αυτο..ευχομαι να ειναι το τελευταιο κ να μη ξαναχωριστεις ποτε απο το μωρακι σου! Πρεπει να το κανεις ομως, μη σε παιρνει απο κατω, καντο για τον μπεμπακο σου..να ειναι γρηγορα περαστικα κ να πανε ολα καλα!

1 ώρα πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Εγω γκαριζω απο τον πονο αγαπη σε καθε θηλασμο και ειναι αρκετα πληγωμενες οι θηλες (σε ενα σημειο λειπει κομματι) και το ειπα συνδυαστικα με τα τσιμπηματα οποτε μην αγχωνεσαι! 

Ποπο πως αντεχεις ρε κοριτσι! Κ γω στην αρχη ειχα θεματα κ με τις θηλες πεταγομουν πανω απο τον πονο, ειχαν ανοιξει  κιολας πληγες αλλα κομματι οχι, η αδερφη μου το χε περασει τοσο βαρια..προσπαθησε να πιανει σωστα το μωρο κ ασε το στηθος σου ελευθερο να αεριζεται!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...