Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, [email protected] είπε:

Κοριτσάκι μου ξέρω ότι δεν με μαλώνεις.. Καταλαβαίνεις  πως νιώθω.. Βλέπω το ματάκι της πιο κλειστό κ με πιάνει... Ο άντρας μ λέει να μην κάνω έτσι γτ το νιώθει κ η μικρή.. Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον 

Σε καταλαβαινω, ειναι λογικο να εχεις αγχωθει..δε γνωριζω πολλα γι  αυτο το θεμα, το ειχα δει στο διαδικτυο καποια στιγμη, ομως συμφωνω με την τζενη, ολα διορθωνονται κανε λιγο υπομονη μεχρι την Τριτη να δεις τι θα σου πουν κ στειλε να μας πεις. Ολα πια αντιμετωπιζονται, αφου η μπεμπουλα σου ειναι υγιης θα το ξεπερασει αυτο σιγουρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

On 27/11/2019 at 4:10 ΜΜ, Farmakotriftena είπε:

Εδώ παρούσα!! Με μαύρους κύκλους από την αϋπνία!!

Αυτό αυτό... χθες δεν έλεγε να κοιμηθεί με τίποτα. Παλεύαμε στα σκοτάδια με το βυζι. Ώσπου άνοιξα το φως και με κοίταξε και μου έσκασε χαμόγελα... όση τσαντίλα είχα, χάθηκε με την μια!

Σε ξενυχτάει η μικρή ε; κουράγιο αγάπη μου από τι είπες όμως κοιμάται πολύ τη μέρα προσπάθησε όταν βρίσκεις χρόνο να κοιμάσαι κ εσύ μέσα στη μέρα αν κ καταλαβαίνω πως είναι δύσκολο να κοιμηθούν και τα τρία παιδάκια την ίδια στιγμή έτσι ώστε να κοιμηθείς κ εσύ 

On 27/11/2019 at 6:45 ΜΜ, katerinaki 86 είπε:

Σ'ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!Κι εσυ να εισαι γερη και να χαιρεσαι το αντρακι σου!!

Κι εμενα ο μικρουλης μου γελαει και κανει φωνουλες κι εγω λιωνω και φυσικα...ξεχναω τα παντα!!Επισης, εχω αρχισει να βλεπω μια μικρη βελτιωση με τα προβιοτικα κι εχω χαρει πολυ!Χθες το βραδυ εντωμεταξυ για πρωτη φορα κοιμηθηκε 3ωρο...πανω μου μεν αλλα κοιμηθηκαμε!Οταν ανοιξα τα ματια μου και ειδα την ωρα δεν το πιστευα...αν και η χαρα μου κοπηκε απο τον πονο στο αριστερο μου βυζι!!Πιο τουμπανο απο ποτε κι εμενα!!

Τριωρακι ε; φτιάχνετε πρόγραμμα κ εσείς σιγά σιγα :) χαίρομαι πολύ που είδες βελτίωση στο έντερακι❤️

On 27/11/2019 at 10:05 ΜΜ, tsilona είπε:

Εδώ κορίτσια,ένα μόνιμο κουρέλι είμαι.δε βλέπω τι έχετε πει.μπαινω διαβάζω τα τελευταία μντα μόνο.ευελπιστω να κοιμηθώ ένα 6 ωρο τουλάχιστον να στανιαρω

Αγάπη πως είσαι; η μπέμπα σε ξενύχτα ακόμα; 

On 27/11/2019 at 10:47 ΜΜ, Farmakotriftena είπε:

@tsilona ζόρια κι εσύ φίλη μου ε; 

Αλήθεια πόσες μεγαλώνουμε νυχτοπουλια;; εμενα κορίτσια όλη μέρα μέχρι τις 8 το βράδυ, δεν μένει ξύπνια πάνω από 15 λεπτά. Κ με το που πάει 20.00, ανοίγει το μάτι, γαρίδα κ δεν κοιμάται ως τις 01.00. Ξυπνάει πάλι μετά στις 3 και ξανά στις 5 κτλ. Πολύ δύσκολα... Έχω απηυδησει.

Πωπω τη νύχτα μέρα έκανε η μικρή.. Προσπαθησε μες τη μέρα να ξεκουραζεσαι

On 28/11/2019 at 2:02 ΠΜ, Jennak83 είπε:

Ειναι δυσκολες οι νυχτες κοριτσια! Εμενα κοιμαται γυρω στις 11 κ μετα αλλες 3 φορες μεχρι το πρωι κυριως ανα 3ωρα μπορει κ 4ωρα πιο σπανια.

@katerinaki 86 και γω επιτελους ειδα βελτιωση, μονο οταν πινει γαλα καποιες φορες χτυπιεται αλλα οχι παντα κ οχι με την ιδια ενταση..για να δουμε. Εν τω μεταξυ μου εκανα μια γρατζουνια διπλα απο το ματι τοσο βαθεια παλι καλα που δεν εβγαλε το ματι, δε καθεται με τπτ να του κοψω τα νυχια! Γενικα ειναι υπερκινητικο, εχω φαει πολυ κλωτσια, που να περπατησει κιολας! 

Είδες βελτίωση ε; τέλεια! Κάθε μέρα κ καλύτερα θα είναι από εδώ κ πέρα ❤️

On 28/11/2019 at 2:26 ΠΜ, katerinaki 86 είπε:

Εμενα μπορει να σφιχτει καμια φορα κατα το θηλασμο αλλα δεν κλαιει πλεον και γενικα εχουν αυξηθει οι ωρες μες στην ημερα που ειναι ηρεμος. Αν καταφερουμε να κοιμαται και μονος του θα ειναι πολυ πιο ευκολα τα πραγματα!!Για να του κοψω τσ νυχια κι εγω δινω μαχη...συνηθως τα καταφερνω αν ειμαι τυχερη και τον πετυχω να κοιμαται βαθια, οποτε δεν παιρνει χαμπαρι!

Οντως τα βραδια ειναι δυσκολα!!Πραγματικα σας θαυμαζω οσα κοριτσια εχετε 2 και 3 παιδακια!!!Εγω δεν μπορω να φανταστω πως θα τα καταφερνα μ' ενα τοσο δυσκολο μωρο αν ειχα κι αλλο παιδακι!!Εμενα κατα τη διαρκεια της ημερας κοιμαται κατι μισαωρα μονο ή το πολυ 1 ωρα. Το βραδυ ευτυχως πετυχαινουμε ενιοτε τιποτα 2ωρους υπνους και πλεον που εχει σταματησει να κανει κακα σε καθε θηλασμο ειναι πιο ευκολες οι νυχτες. 

 

Εγω της κόβω τα νύχια μόνο όταν κοιμάται :) δοκίμασε το ❤️

On 28/11/2019 at 2:51 ΜΜ, Dwro είπε:

Καλημερα κοριτσι μου και σε ολα τα κοριτσια εμεις εχουμε μια βελτιωση αλλα γενικα παλι υπαρχουν πονοι ειναι αναλογα τις μερες.Την ημερα κοιμαται αρκετα πανω μας το βραδυ ειναι μαρτυριο δεν κοιμαται κι οταν κοιμαται κανει πολυ ανησυχο υπνο.Κουνιεται συνεχεια ρουθουνιζει και σφιγγεται ξυπναει 3.30 τα χαραματα κ δεν κοιμαται αλλο.Μετα το παλευω να κοιμηθει αλλα τιποτα.Κοντευω να σαλεψω απο την αυπνια ασε.

Ωχ.... Δηλαδή κάθε μέρα είσαι ξυπνια από τις 3μιση; 

On 28/11/2019 at 4:09 ΜΜ, Clue είπε:

Καλημέρα!

Εμάς έχει βελτιωθεί ο ύπνος. Θηλάζει και γκρινιάζει και ξαναθηλάζει κάθε βράδυ περίπου 9 με 12 αλλά μετα κάνει έναν 4ωρο ύπνο. Ξυπνάει, τρώει και ξανακοιμάται άλλες 2 με 3 ώρες και είμαι πολύ ευχαριστημένη!

Ακόμα δεν χαμογελάει κανονικά αν και νιώθω ότι το προσπαθεί. Σα να είναι στα όρια. Μία φορά μόνο μου έσκασε μισό χαμόγελο! Το έπιασα και σε βίντεο!!! Δεν αγχώνομαι πολύ γιατί είναι και πρόωρη. 20 ημερών θα ήταν κανονικά από πητ και είναι 2 μηνών. Νομίζω τα πάει καλά! Διπλασίασε και το βάρος της σχεδόν. Γεννήθηκε 2160 και ήταν 4200 χθες. Τα 1400 τα πήρε τον τελευταίο μήνα. Τρέχει να προφτάσει το μπεμπάκι μου!

Σήμερα το πρωί μου έκανε ρουκέτα ενώ ήταν στο στήθος και θήλαζε και φρίκαρα... Δεν έχει ξανακάνει οπότε ηρέμησα.

Χθες πήγαμε βόλτα στο Νιάρχο! Ήταν υπέροχα! Πόσο βολικό  με το στήθος που έχουμε πάντα φαγητό στη σωστή θερμοκρασία. Πολύ βοηθητικό στις εξόδους...

Εσείς που θηλάζετε και δώσατε πιπίλα πως πήγε με το θηλασμό? Άλλαξε κάτι? Γιατί χθες στο αυτοκίνητο που έκλαιγε θα μας βοηθούσε πολύ. Ακόμα φοβάμαι για σύγχυση.

Εγω προσπάθησα για πιπίλα αλλά δεν το έχουμε τελικά οπότε κ σταμάτησα να προσπαθώ.. 

On 29/11/2019 at 3:29 ΜΜ, winspert είπε:

Κορίτσια καλημέρα... Το αντιγριπικο εμβολιο εμεις που θηλαζουμε, πρεπει ή επιτρέπεται να το κανουμε; Το εκανε η μανα μου κ της ειπε η φαρμακοποιος πως πρέπει να το κάνουμε κ εμεις; Τι παιζει; Εσεις το εχετε κανει; Οι αντρες σας; 

Εμεις το κάναμε όλοι και ο γιος μου.. 

On 29/11/2019 at 5:52 ΜΜ, gogouli_ είπε:

Καλησπέρα κι από εμάς κορίτσια μου. Επέστρεψα στη δουλειά οπότε ο ελεύθερος χρόνος, όσος υπήρχε τέλος πάντων, εξαφανίστηκε εντελώς! Όσον αφορά το εμβόλιο τα πεθερικά και γονείς το έκαναν, εμεις όχι ακόμα! Αλλά θα το κάνουμε άμεσα! 

Σχετικά με τον ύπνο τα πάμε πολύ καλά, τρώει γύρω στις 9.30 με 10, ξυπνάει συνήθως 4.30 και μετά 8.30! Από νεογέννητο είχε σχετικά καλό πρόγραμμα. Βασικά μάλλον είμαι από τις τυχερές, ούτε κολικους κάναμε, μόνο κάποια στιγμή για 2 3 μέρες έκανε κάτι σφιξιματα τα απογεύματα αλλά όταν αεριζοταν ηρεμουσε. Αυτό που με αγχώνει εμένα είναι οι ρουκέτες, καμία φορά βγάζει αρκετό αλλά δε δείχνει να έχει ενόχληση, απλά βγάζει!.

Τώρα να σας πω την πιο μεγάλη ανήσυχια μου. Βρε κορίτσια εσάς το σχήμα του κρανίου είναι εντελώς στρογγυλό; σα να παρατηρώ η μία πλευρά να είναι λίγο πιο φουσκωτή από την άλλη και με έχει αγχώσει πολύ γιατί διαβάζω για κρανιοσυνοστεωση και έχω φρικάρει. Έχουμε γιατρό την Παρασκευή για το πρώτο εμβόλιο και θέλω να τη δει, φοβάμαι πολύ ρε γαμωτο! Το προσωπάκι είναι ολοστρογγυλο, αλλά το κεφαλάκι ειναι σα να είναι λίγο πιο σηκωμένο από τη μια! 

Αγάπη πιστεύω φταίει η θέση ύπνου... Αν κοιμάται συχνά από την ίδια πλευρά θα πάει πλάγια το κεφαλάκι του μωρού... Εγω σε κάθε ύπνο της αλλάζω πλευρά 

22 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Εγω που γεννησα φυσιολογικα, αρχικα ηταν σαν μακροστενο το κεφαλακι του, μαλιστα οταν το ειδε ο αντρας μου εκεινη την ωρα φοβηθηκε αλλα του ειπε ο γιατρος οτι θα φτιαξει, προφανως απο την πιεση να βγει αλλαζει σχημα. Τωρα καπως εχει διορθωθει. Μηπως το βαζεις απο τη μια πλευρα να κοιμαται; γιατι θελει εναλλαγες.

Ναι αυτό ακριβώς θέλει εναλλαξ


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, [email protected] είπε:

Κοριτσάκι μου ξέρω ότι δεν με μαλώνεις.. Καταλαβαίνεις  πως νιώθω.. Βλέπω το ματάκι της πιο κλειστό κ με πιάνει... Ο άντρας μ λέει να μην κάνω έτσι γτ το νιώθει κ η μικρή.. Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον 

Εγω να δεισ τι ειχα παθει που εβλεπα την 55ημερων κορη μου σε νοσοκομειο με ορουσ ξ γαζεσ γιατι δεν μπορουσε να παρει αγωγη στο σπιτι..αλλα τι να κανα??αναγκαστικα σκληραινεισ..κ.παιρνεισ δυναμη..

Εχω δει τοσο πονο μεσα σε αντικαρκινικο νοσοκομειο που ταρακουνηθηκα..θα πρεπει να ευγνωμονουμε το θεο που μασ εχει υγιησ κ εμασ κ τα παιδακια μασ..

Το αιμαγγειωμα θελει δεν θελει θα φυγει..κ θα ξεχασεισ πωσ υπηρχε..

Μην κανεισ κακο στον εαυτο σου..ςσυ θα πρεπε να χαιρεσαι το μωρακι σου τωρα..οχι να το βλεπεισ κ να κλαισ..

Απο βδομαδα που θα πασ κ θα σε καιοδηγησοθν οι γιατροι σιγουρα θα ηρεμησεισ..κριμα ειναι να στεναχωριεσαι κ να στεναψωρεισ κ υον συζυγο..

Θα φυγει...

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αιμαγγειωματα έχει 2 η μικρή μου και το ένα άρχισε να δείχνει πως φεύγει.μη σε αγχωνει!! Ο γιατρός μου είπε πως είναι νορμάλ! 

Προσπαθω να την παλέψω κοριτσια μου! Τα μάτια μου καίνε απτή νυστα και κάνω αλλοπροσαλα πράγματα απτην αϋπνία.ευτυχως θα ρθει παραμονή Χριστουγέννων ο άντρας μου να ξεκουραστώ λιγάκι.αφηστε που με πάει να Μ αυτα τα επεισόδια στο Λονδίνο(και Χάγη νομίζω) που γίναν

 

  • Μου αρέσει 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Σε ξενυχτάει η μικρή ε; κουράγιο αγάπη μου από τι είπες όμως κοιμάται πολύ τη μέρα προσπάθησε όταν βρίσκεις χρόνο να κοιμάσαι κ εσύ μέσα στη μέρα αν κ καταλαβαίνω πως είναι δύσκολο να κοιμηθούν και τα τρία παιδάκια την ίδια στιγμή έτσι ώστε να κοιμηθείς κ εσύ 

Τριωρακι ε; φτιάχνετε πρόγραμμα κ εσείς σιγά σιγα :) χαίρομαι πολύ που είδες βελτίωση στο έντερακι❤️

Αγάπη πως είσαι; η μπέμπα σε ξενύχτα ακόμα; 

Πωπω τη νύχτα μέρα έκανε η μικρή.. Προσπαθησε μες τη μέρα να ξεκουραζεσαι

Είδες βελτίωση ε; τέλεια! Κάθε μέρα κ καλύτερα θα είναι από εδώ κ πέρα ❤️

Εγω της κόβω τα νύχια μόνο όταν κοιμάται :) δοκίμασε το ❤️

Ωχ.... Δηλαδή κάθε μέρα είσαι ξυπνια από τις 3μιση; 

Εγω προσπάθησα για πιπίλα αλλά δεν το έχουμε τελικά οπότε κ σταμάτησα να προσπαθώ.. 

Εμεις το κάναμε όλοι και ο γιος μου.. 

Αγάπη πιστεύω φταίει η θέση ύπνου... Αν κοιμάται συχνά από την ίδια πλευρά θα πάει πλάγια το κεφαλάκι του μωρού... Εγω σε κάθε ύπνο της αλλάζω πλευρά 

Ναι αυτό ακριβώς θέλει εναλλαξ

Ναι κορίτσια σίγουρα παίζει ρόλο και η θέση του ύπνου, όπως και να τη βάλω γυρίζει το κεφάλι της από τα δεξιά, έχω αρχίσει εδώ και δέκα μέρες και της βάζω κόντρα για να έχει το κεφάλι της αριστερά, την έχω έτσι όλη μέρα και τη νύχτα την αφήνω στην πλευρά που της αρέσει. Ειδικά στις αρχές με τίποτα δεν ήθελε την αριστερή! Εύχομαι ολόψυχα να είναι αυτό και να μην είναι τίποτα πιο σοβαρό! 

Just now, tsilona είπε:

Αιμαγγειωματα έχει 2 η μικρή μου και το ένα άρχισε να δείχνει πως φεύγει.μη σε αγχωνει!! Ο γιατρός μου είπε πως είναι νορμάλ! 

Προσπαθω να την παλέψω κοριτσια μου! Τα μάτια μου καίνε απτή νυστα και κάνω αλλοπροσαλα πράγματα απτην αϋπνία.ευτυχως θα ρθει παραμονή Χριστουγέννων ο άντρας μου να ξεκουραστώ λιγάκι.αφηστε που με πάει να Μ αυτα τα επεισόδια στο Λονδίνο(και Χάγη νομίζω) που γίναν

 

Κορίτσι μου, ελπίζω να καθίσει μέρες και να καταφέρεις να ξεκουραστείς κι εσύ επιτέλους! Οι μέρες πλησιάζουν! 


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@winspert η παιδίατρος μας είπε να κάνουμε όλοι όσοι ερχόμαστε σε επαφή με το μωρό το εμβόλιο. Ο άντρας μου το έκανε σήμερα και εγώ θα το κάνω την Δευτέρα. Είναι σε έλλειψη.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια... Καλο μηνα.... 

Ξερετε τι θα ηθελα;;; Ενα καλο διωρο κ τριωρο μη σας πω μασαζ... Να ξαπλωσω μπρουμυτα σε ενα κρεβατι που να εχει υποδοχες να μπουν τα μεμε μου μεσα γιατι πονανε τα δολια κ να με τριβουν κ να με πατανε με τις ωρες.... Αυτο.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας εχω θεμα οποια ξερει ας βοηθησει.Το μωρο μου απο χθες το ταιζω και εχει αναγουλα καταληγει σε γουλιες.Παντα εβγαζε γουλιτσες αλλα δεν ειχε αναγουλα.Απο χθες ομως ακουω το γαλα να ανεβοκατεβαινει αυτος ενοχλειται κ ξυπναει χωρις ομως να βγαζει κατι.Δεν εχει ορεξη για φαγητο ολη μερα κανει σαν να μασαει.Και το χειροτερο ακουστε χθες στον υπνο του πνιγοταν απο τις αναγωγες εχει βηχα φτερνισμα και λοξυγγα.Φυσικα ξενυχτυσα αλλα σημερα ειμαι σε πανικο.Ολα αυτα μου κανουν για γοπ.Αυριο εχουμε παιδιατρο για εμβολιο.Εχω ομως φοβηθει ποσο σοβαρο ειναι ολο αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwro είπε:

Καλημερα σας εχω θεμα οποια ξερει ας βοηθησει.Το μωρο μου απο χθες το ταιζω και εχει αναγουλα καταληγει σε γουλιες.Παντα εβγαζε γουλιτσες αλλα δεν ειχε αναγουλα.Απο χθες ομως ακουω το γαλα να ανεβοκατεβαινει αυτος ενοχλειται κ ξυπναει χωρις ομως να βγαζει κατι.Δεν εχει ορεξη για φαγητο ολη μερα κανει σαν να μασαει.Και το χειροτερο ακουστε χθες στον υπνο του πνιγοταν απο τις αναγωγες εχει βηχα φτερνισμα και λοξυγγα.Φυσικα ξενυχτυσα αλλα σημερα ειμαι σε πανικο.Ολα αυτα μου κανουν για γοπ.Αυριο εχουμε παιδιατρο για εμβολιο.Εχω ομως φοβηθει ποσο σοβαρο ειναι ολο αυτο?

Αχ βρε κοριτσι δεν ξερω πολλα να σε βοηθησω..προσπαθησε να μην τον αφηνεισ ξαπλα..το κρεβατακι του το ανασηκωσεσ λιγο για να βοηθαει την παλινδρομιση? Σιγουρα ειναι απο αυτο..κ να δει τον οισοφαγο αυριο ο γιατροσ..ψυχραιμια μεχρι αυριο..τουλαχιστον τρωει..

Αχ ποτε να ξεπεταχτουν λιγο να ηρεμισουμε??

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzeni82 είπε:

Αχ βρε κοριτσι δεν ξερω πολλα να σε βοηθησω..προσπαθησε να μην τον αφηνεισ ξαπλα..το κρεβατακι του το ανασηκωσεσ λιγο για να βοηθαει την παλινδρομιση? Σιγουρα ειναι απο αυτο..κ να δει τον οισοφαγο αυριο ο γιατροσ..ψυχραιμια μεχρι αυριο..τουλαχιστον τρωει..

Αχ ποτε να ξεπεταχτουν λιγο να ηρεμισουμε??

Εχει καιρο που το σηκωσαμε  διαφορα δεν ειδα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Καλημερα σας εχω θεμα οποια ξερει ας βοηθησει.Το μωρο μου απο χθες το ταιζω και εχει αναγουλα καταληγει σε γουλιες.Παντα εβγαζε γουλιτσες αλλα δεν ειχε αναγουλα.Απο χθες ομως ακουω το γαλα να ανεβοκατεβαινει αυτος ενοχλειται κ ξυπναει χωρις ομως να βγαζει κατι.Δεν εχει ορεξη για φαγητο ολη μερα κανει σαν να μασαει.Και το χειροτερο ακουστε χθες στον υπνο του πνιγοταν απο τις αναγωγες εχει βηχα φτερνισμα και λοξυγγα.Φυσικα ξενυχτυσα αλλα σημερα ειμαι σε πανικο.Ολα αυτα μου κανουν για γοπ.Αυριο εχουμε παιδιατρο για εμβολιο.Εχω ομως φοβηθει ποσο σοβαρο ειναι ολο αυτο?

Κοίτα κ εμείς βγάζουμε πολλές γουλιτσες μέσα στη μέρα παρά πολλές εμάς όμως δεν νομίζω να είναι γοπ. Ο βήχας κ το φτερνισμα από τις γουλιες ήταν; όταν είναι ξαπλωμένη κ βγάλει γουλιτσα βήχει κ μένα κ φτερνίζεται λογικά το κάνει για να διώξει το περιεχόμενο από το γάλα που έμεινε στη μύτη γιατί σε κάθε γουλιά βγαίνει γάλα κ από τη μυτη


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, tsilona είπε:

Αιμαγγειωματα έχει 2 η μικρή μου και το ένα άρχισε να δείχνει πως φεύγει.μη σε αγχωνει!! Ο γιατρός μου είπε πως είναι νορμάλ! 

Προσπαθω να την παλέψω κοριτσια μου! Τα μάτια μου καίνε απτή νυστα και κάνω αλλοπροσαλα πράγματα απτην αϋπνία.ευτυχως θα ρθει παραμονή Χριστουγέννων ο άντρας μου να ξεκουραστώ λιγάκι.αφηστε που με πάει να Μ αυτα τα επεισόδια στο Λονδίνο(και Χάγη νομίζω) που γίναν

 

Είναι στο βλέφαρο το αριστερό και αυτό προβληματίζει το παιδίατρο κ εμένα μαζί.. Γτ είναι κλειστό το ματάκι της και αν μεγαλώνει αυτό όπως διάβασα θα της κλείσει.. Γι αυτό στενοχωριεμαι πάρα πολύ... Το βλέπω κ είμαι να σκάσω...!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Κοίτα κ εμείς βγάζουμε πολλές γουλιτσες μέσα στη μέρα παρά πολλές εμάς όμως δεν νομίζω να είναι γοπ. Ο βήχας κ το φτερνισμα από τις γουλιες ήταν; όταν είναι ξαπλωμένη κ βγάλει γουλιτσα βήχει κ μένα κ φτερνίζεται λογικά το κάνει για να διώξει το περιεχόμενο από το γάλα που έμεινε στη μύτη γιατί σε κάθε γουλιά βγαίνει γάλα κ από τη μυτη

Ναι ετσι εκανε απλα ειχε και αναγουλες.Σημερα ολο γκρινια καπου ποναει τωρα που δεν ξερω.Η κοιλια του ο οισοφαγος δεν ξερω ακουω γκλου γουλιες που ανεβοκατεβαινουν .Εχω πανικοβληθει επισης κανει σαν να μασαει κατι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwro είπε:

Ναι ετσι εκανε απλα ειχε και αναγουλες.Σημερα ολο γκρινια καπου ποναει τωρα που δεν ξερω.Η κοιλια του ο οισοφαγος δεν ξερω ακουω γκλου γουλιες που ανεβοκατεβαινουν .Εχω πανικοβληθει επισης κανει σαν να μασαει κατι.

Αυτο που λες οτι μασάει κατι το κάνει κ εμενα. Εχω προσέξει ομως πως οταν βγάζει γουλιες που βγαζει πολλες τις τελευταίες μερες, ανεβαίνει κ χωνεμενο γαλα που ειναι κομματακια κ αυτο τον ενοχλει κ κανει σα να μασαει... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, winspert είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Καλο μηνα.... 

Ξερετε τι θα ηθελα;;; Ενα καλο διωρο κ τριωρο μη σας πω μασαζ... Να ξαπλωσω μπρουμυτα σε ενα κρεβατι που να εχει υποδοχες να μπουν τα μεμε μου μεσα γιατι πονανε τα δολια κ να με τριβουν κ να με πατανε με τις ωρες.... Αυτο.

Και γω αυτο ελεγα πως θελω! Χαχα διπλα απο το γυναικολογο μου εχει μασαζ εν τω μεταξυ! Πονανε τα κοκαλα μου ρε κοριτσια, εσας; γονατα, χερια, ποδια ολα!

Just now, winspert είπε:

Αυτο που λες οτι μασάει κατι το κάνει κ εμενα. Εχω προσέξει ομως πως οταν βγάζει γουλιες που βγαζει πολλες τις τελευταίες μερες, ανεβαίνει κ χωνεμενο γαλα που ειναι κομματακια κ αυτο τον ενοχλει κ κανει σα να μασαει... 

Ακριβως κ μενα αυτο κανει, απο τα ασπρακια που ανεβαινουν με τις γουλιες ειναι. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...