Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Jennak83 είπε:

Και γω αυτο ελεγα πως θελω! Χαχα διπλα απο το γυναικολογο μου εχει μασαζ εν τω μεταξυ! Πονανε τα κοκαλα μου ρε κοριτσια, εσας; γονατα, χερια, ποδια ολα!

Ακριβως κ μενα αυτο κανει, απο τα ασπρακια που ανεβαινουν με τις γουλιες ειναι. 

Γουλιες απο οτι καταλαβαινω ολα βγαζουν.Ο γιατρος μου ειχε πει οτι 1 στα 2 μωρα εχουν ηπια παλλινδρομηση λογω ανωριμου πεπτικου.Αυριο θα εχω περισσοτερα νεα θα παμε για το πρωτο εμβολιο.Ελπιζω να μην εχει κατι σοβαρο το μπεμπακι μου.Αλλα αυτο που πνιγοταν στον υπνο του ακομα να συνερθω σημερα να δω πως θα κοιμηθουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Dwro είπε:

Γουλιες απο οτι καταλαβαινω ολα βγαζουν.Ο γιατρος μου ειχε πει οτι 1 στα 2 μωρα εχουν ηπια παλλινδρομηση λογω ανωριμου πεπτικου.Αυριο θα εχω περισσοτερα νεα θα παμε για το πρωτο εμβολιο.Ελπιζω να μην εχει κατι σοβαρο το μπεμπακι μου.Αλλα αυτο που πνιγοταν στον υπνο του ακομα να συνερθω σημερα να δω πως θα κοιμηθουμε.

Καλησπερα και να σας ζησουν τα μωρακια σας.Ηθελα να σου πω να μην ανησυχεις.Εμενα ειχε κρυφη γοπ.Δεν εβγαζε γουλιες αλλα καποια στιγμη στους 3-5 μηνες ξεκινησε να μη θελει να φαει και εκανε εμετο μεχρι και στον υπνο του.Μεγαλο σοκ.Παρολαυτα και ο γιατρος μου ειχε πει να μη φοβαμαι.Αυτο που μας εσωσε ηταν ο υπερηχος γιατι χρειαστηκε να γρινιαξω αρκετα πως ο μικρος δεν τρωει κλπ.Δεν εβγαζε γουλιες και αυτο μπερδεψε τον γιατρο.Μετα πηρε ενα σιροπακι και ολα καλυτερευσαν.Ειναι κατι που κραταει αρκετο καιρο αλλα δεν ειναι κατι.Με ενα σιροπακι ολα καλα θα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

Καλησπερα και να σας ζησουν τα μωρακια σας.Ηθελα να σου πω να μην ανησυχεις.Εμενα ειχε κρυφη γοπ.Δεν εβγαζε γουλιες αλλα καποια στιγμη στους 3-5 μηνες ξεκινησε να μη θελει να φαει και εκανε εμετο μεχρι και στον υπνο του.Μεγαλο σοκ.Παρολαυτα και ο γιατρος μου ειχε πει να μη φοβαμαι.Αυτο που μας εσωσε ηταν ο υπερηχος γιατι χρειαστηκε να γρινιαξω αρκετα πως ο μικρος δεν τρωει κλπ.Δεν εβγαζε γουλιες και αυτο μπερδεψε τον γιατρο.Μετα πηρε ενα σιροπακι και ολα καλυτερευσαν.Ειναι κατι που κραταει αρκετο καιρο αλλα δεν ειναι κατι.Με ενα σιροπακι ολα καλα θα ειναι.

Ευχαριστω για την απαντηση σου.Η αληθεια ειναι οτι πιο πολυ με τρομαζει ο υπνος του φοβαμαι μην παθει κατι και δεν προλαβω γιατι αν κοιμαμαι.Ο γιατρος μας ειναι πολυ κατα των φαρμακων αυριο θα το συζητησω μαζι του.Ειχαμε μιλησει και μου ειπε πολυ συχνο φαινομενο η παλινδρομηση 1 στα 2 μωρα.Ειχε πει οσο εχει πανες και βαζει βαρος να μην φοβαμαι.Εγω χθες τα χρειαστηκα τρομαξα παρα πολυ που εμεινα ξαγρυπνη ολη νυχτα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwro είπε:

Ευχαριστω για την απαντηση σου.Η αληθεια ειναι οτι πιο πολυ με τρομαζει ο υπνος του φοβαμαι μην παθει κατι και δεν προλαβω γιατι αν κοιμαμαι.Ο γιατρος μας ειναι πολυ κατα των φαρμακων αυριο θα το συζητησω μαζι του.Ειχαμε μιλησει και μου ειπε πολυ συχνο φαινομενο η παλινδρομηση 1 στα 2 μωρα.Ειχε πει οσο εχει πανες και βαζει βαρος να μην φοβαμαι.Εγω χθες τα χρειαστηκα τρομαξα παρα πολυ που εμεινα ξαγρυπνη ολη νυχτα.

Σιγουρα πρεπει να κανεις λιγη υπομονη γιατι με ενα δυο συμβαντα δε χρειαζεται να ανησυχεις.Εμεις με τον υπερηχο ειδαμε τι γινεται.Κατα των φαρμακων ειμαι και εγ ω αλλα οταν εκανε εμετο σε καθε γευμα και δεν ετρωγε αν δεν τον ταιζα κοιμισμενο καταλαβα πως κατι δεν παει καλα.Εμενα να φανταστεις ακομα ενοχλειται.Ειναι 20 μηνων αλλα πχ το πρωι δε θελει να τρωει τιποτα η να πινει γαλα γιατι οσο κοιμαται και ειναι ξαπλωμενος τα υγρα του στομαχου τον ενοχλουν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

Σιγουρα πρεπει να κανεις λιγη υπομονη γιατι με ενα δυο συμβαντα δε χρειαζεται να ανησυχεις.Εμεις με τον υπερηχο ειδαμε τι γινεται.Κατα των φαρμακων ειμαι και εγ ω αλλα οταν εκανε εμετο σε καθε γευμα και δεν ετρωγε αν δεν τον ταιζα κοιμισμενο καταλαβα πως κατι δεν παει καλα.Εμενα να φανταστεις ακομα ενοχλειται.Ειναι 20 μηνων αλλα πχ το πρωι δε θελει να τρωει τιποτα η να πινει γαλα γιατι οσο κοιμαται και ειναι ξαπλωμενος τα υγρα του στομαχου τον ενοχλουν.

Τι να πω θα παμε και οτι πει περαστικα μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σας!

7 hours ago, Jennak83 said:

Και γω αυτο ελεγα πως θελω! Χαχα διπλα απο το γυναικολογο μου εχει μασαζ εν τω μεταξυ! Πονανε τα κοκαλα μου ρε κοριτσια, εσας; γονατα, χερια, ποδια ολα!

Ακριβως κ μενα αυτο κανει, απο τα ασπρακια που ανεβαινουν με τις γουλιες ειναι. 

Πονάνε τα πάντα! Πονάω ακόμα και σε σημεία στο σώμα μου που δεν ήξερα ότι τα είχα! Τα χειρότερα όμως είναι χέρια, πόδια, πλάτη, μέση.

6 hours ago, Dwro said:

Τι να πω θα παμε και οτι πει περαστικα μας.

Εύχομαι να μην είναι τίποτα. Και να είναι όμως θα είναι κάτι περαστικό!!!

Στείλε μετά να μας πεις

  • Μου αρέσει 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Πονάνε τα πάντα! Πονάω ακόμα και σε σημεία στο σώμα μου που δεν ήξερα ότι τα είχα! Τα χειρότερα όμως είναι χέρια, πόδια, πλάτη, μέση.

Πραγματικα ετσι νιωθω κι εγω...ειδικα τα πρωινα που εχουν περασει τοσες ωρες με τον μπεμπη πανω μου με το ζορι καταφερνω να σηκωσω τα χερια μου!!Υπομονη κοριτσια...δειτε τη θετικη πλευρα...μπορει να ποναμε αλλα παραλληλα δουλευουν και οι μυες μας χωρις να πηγαινουμε γυμναστηριο!!Εγω εντωμεταξυ ελεγα οτι απο το νεο ετος θα πηγαινα γυμναστηριο για να σφιξει παλι το σωμα...γελαω πραγματικα!!Για φυσικοθεραπειες με βλεπω να πηγαινω τελικα!!

Καλημερα κοριτσια!!Παω στο γιατρο τωρα να με δει και ειναι η πρωτη φορα που αφηνω τον μικρουλη!!Εχω απολυτη εμπιστοσυνη στη μαμα μου αλλα το αγχος ειναι τρελο...Περναει και μια φαση που θελει να θηλαζει συνεχεια και σκεφτομαι αν θα φτασει το γαλα που αφησα, το οποιο παρεπιμπτοντως καταφερα με πολυ κοπο να μαζεψω με τον μπεμπη που ηθελε εδω και 2 μερες να ειναι συνεχεια στο στηθος μου!Απο την αλλη βεβαια, φοραω επιτελους τακουνια μετα απο τοσους μηνες και βαφτηκα μετα απο πολλεεεεες μερες, οποτε νιωθω μετα απο καιρο οτι εχω ανθρωπισει...αν καταφερω βεβαια καποια στιγμη να βαψω κι αυτο το ερμο το μαλλι μου θα ειμαι super!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 7

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Πραγματικα ετσι νιωθω κι εγω...ειδικα τα πρωινα που εχουν περασει τοσες ωρες με τον μπεμπη πανω μου με το ζορι καταφερνω να σηκωσω τα χερια μου!!Υπομονη κοριτσια...δειτε τη θετικη πλευρα...μπορει να ποναμε αλλα παραλληλα δουλευουν και οι μυες μας χωρις να πηγαινουμε γυμναστηριο!!Εγω εντωμεταξυ ελεγα οτι απο το νεο ετος θα πηγαινα γυμναστηριο για να σφιξει παλι το σωμα...γελαω πραγματικα!!Για φυσικοθεραπειες με βλεπω να πηγαινω τελικα!!

Καλημερα κοριτσια!!Παω στο γιατρο τωρα να με δει και ειναι η πρωτη φορα που αφηνω τον μικρουλη!!Εχω απολυτη εμπιστοσυνη στη μαμα μου αλλα το αγχος ειναι τρελο...Περναει και μια φαση που θελει να θηλαζει συνεχεια και σκεφτομαι αν θα φτασει το γαλα που αφησα, το οποιο παρεπιμπτοντως καταφερα με πολυ κοπο να μαζεψω με τον μπεμπη που ηθελε εδω και 2 μερες να ειναι συνεχεια στο στηθος μου!Απο την αλλη βεβαια, φοραω επιτελους τακουνια μετα απο τοσους μηνες και βαφτηκα μετα απο πολλεεεεες μερες, οποτε νιωθω μετα απο καιρο οτι εχω ανθρωπισει...αν καταφερω βεβαια καποια στιγμη να βαψω κι αυτο το ερμο το μαλλι μου θα ειμαι super!

Καλα αυτο το μαλλι! Γεννησα κ δε προλαβα να το βαψω, ουτε μια φωτογραφια της προκοπης στο μαιευτηριο! Μετα με το μικρο στο σπιτι που καιρος για μαλλι, τελικα καταφερα να το βαψω πριν κανα μηνα κ εγινα ανθρωπος πραγματικα! Κ γω οταν βγαινω που βαφομαι, ντυνομαι νιωθω γυναικα επιτελους γιατι ολη μερα εδω μεσα με μια πιτζαμα, ενα tshirt κοντομανικο κ το μαλλι αναμαλλιασμενος κοτσος απο το βραδυ!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Καλα αυτο το μαλλι! Γεννησα κ δε προλαβα να το βαψω, ουτε μια φωτογραφια της προκοπης στο μαιευτηριο! Μετα με το μικρο στο σπιτι που καιρος για μαλλι, τελικα καταφερα να το βαψω πριν κανα μηνα κ εγινα ανθρωπος πραγματικα! Κ γω οταν βγαινω που βαφομαι, ντυνομαι νιωθω γυναικα επιτελους γιατι ολη μερα εδω μεσα με μια πιτζαμα, ενα tshirt κοντομανικο κ το μαλλι αναλαλλιασμενος κοτσος απο το βραδυ!

χαχαχα...ακριβως την ιδια αμφιεση εχω κι εγω στο σπιτι!!Αν σκεφτεις οτι το μαλλι μου ειναι πολυ σγουρο τυπου αφρο καταλαβαινεις σε τι κατασταση ειμαι καθημερινα!!Ασε που εχω να το βαψω απο πριν την εγκυμοσυνη, οποτε η ριζα εχει φτασει στις πατουσες!!Ευτυχως, ειχα προνοησει και το ειχα σκουρυνει πριν την εμβρυομεταφορα και δεν κανει τοοοοοσο μπαμ!!

  • Χαχα 2

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , katerinaki 86 είπε:

Πραγματικα ετσι νιωθω κι εγω...ειδικα τα πρωινα που εχουν περασει τοσες ωρες με τον μπεμπη πανω μου με το ζορι καταφερνω να σηκωσω τα χερια μου!!Υπομονη κοριτσια...δειτε τη θετικη πλευρα...μπορει να ποναμε αλλα παραλληλα δουλευουν και οι μυες μας χωρις να πηγαινουμε γυμναστηριο!!Εγω εντωμεταξυ ελεγα οτι απο το νεο ετος θα πηγαινα γυμναστηριο για να σφιξει παλι το σωμα...γελαω πραγματικα!!Για φυσικοθεραπειες με βλεπω να πηγαινω τελικα!!

Καλημερα κοριτσια!!Παω στο γιατρο τωρα να με δει και ειναι η πρωτη φορα που αφηνω τον μικρουλη!!Εχω απολυτη εμπιστοσυνη στη μαμα μου αλλα το αγχος ειναι τρελο...Περναει και μια φαση που θελει να θηλαζει συνεχεια και σκεφτομαι αν θα φτασει το γαλα που αφησα, το οποιο παρεπιμπτοντως καταφερα με πολυ κοπο να μαζεψω με τον μπεμπη που ηθελε εδω και 2 μερες να ειναι συνεχεια στο στηθος μου!Απο την αλλη βεβαια, φοραω επιτελους τακουνια μετα απο τοσους μηνες και βαφτηκα μετα απο πολλεεεεες μερες, οποτε νιωθω μετα απο καιρο οτι εχω ανθρωπισει...αν καταφερω βεβαια καποια στιγμη να βαψω κι αυτο το ερμο το μαλλι μου θα ειμαι super!

Καλημέρα! Ουάου τακούνια ε? Κι εγώ θα πάω στο γιατρό σήμερα να με δει, σαραντίσαμε χθες!! Μόνο που εγώ θα πάω με τις φορμίτσες μου, μηδέν όρεξη για ετοιμασίες!χαχα εγώ δεν αντέχω να τον αποχωριστώ θα τον πάρω μαζί στο γιατρό, θα πάω το βράδυ στο τέλος του ιατρείου για να μην έχει κόσμο!

  • Μου αρέσει 3

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια.

Έβγαλε κρύο. Εγώ μέχρι την Παρασκευή πού ήταν νορμάλ η θερμοκρασία έβγαινα κάθε μέρα έξω βαμμένη εννοείται και με τακούνι εννοείται. Αν δεν βαφτώ ο μαύρος κύκλος ακουμπάει το πηγούνι.

Βέβαια θα μου πείτε ότι οι Θεσσαλονικιες είμαστε γνώστες ότι φτιάχνομαστε για να βγούμε έξω και δίκιο θα έχετε.αχαχαχα

  • Χαχα 7

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Giwtouli1990 είπε:

Καλημέρα! Ουάου τακούνια ε? Κι εγώ θα πάω στο γιατρό σήμερα να με δει, σαραντίσαμε χθες!! Μόνο που εγώ θα πάω με τις φορμίτσες μου, μηδέν όρεξη για ετοιμασίες!χαχα εγώ δεν αντέχω να τον αποχωριστώ θα τον πάρω μαζί στο γιατρό, θα πάω το βράδυ στο τέλος του ιατρείου για να μην έχει κόσμο!

Ναι, ειπα σημερα να βαλω κατι αλλο γιατι τοσο καιρο με φορμες και αθλητικα ειμαι...Μια χαρα αφου εχεις αυτην τη δυνατοτητα, ειναι το καλυτερο!!Εγω δυστυχως επρεπε να παρω ηλεκτρικο και μετρο για να παω γιατι ειναι μακρια και ελειψα για πανω απο 3 ωρες, οποτε ο μπεμπακος δε γινοταν να ερθει. Ευχομαι μονο να μην τσιμπησα κι εγω καμια ιωση με τοσο κοσμο...εβηχε ο ενας, εβηχε ο αλλος...χαμος!!

Καλα...δες σας το συζητω για το βυζι!!Τουμπανο εγινε κι ακομα φυσικα δεν εχει στρωσει...λερωθηκα κιολας...τα κοχυλια δε με καλυπτουν τελικα για τοσες ωρες...αν χρειαστει να ξαναλειψω, θα δοκιμασω τα επιθεματα.

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας γυρισαμε απο τον γιατρο ο οποιος ειπε οτι ειναι παλλινδρομηση τελικα.Μου ειπε οσο μεγαλωνει θα ειναι καλυτερα και θα περασει στην εναρξη των στερεων τροφων.Ειπε θα εδινε σιροπι αλλα ακουγονται διαφορα και θελει να το αποφυγει.Αν ομως δεν βελτιωνεται σιγα σιγα σε μια δυο εβδομαδες να τον παρω τηλ να μας δωσει κατι.Ο μικρος πηρε 1100 σε ουτε ενα μηνα παει πολυ καλα ειπε.Μου εδωσε οδηγιες για τα γευματα και ειπε να τον εχω ορθιο οσο μπορω.Αυτα τα νεα μας.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwro είπε:

Καλησπερα σας γυρισαμε απο τον γιατρο ο οποιος ειπε οτι ειναι παλλινδρομηση τελικα.Μου ειπε οσο μεγαλωνει θα ειναι καλυτερα και θα περασει στην εναρξη των στερεων τροφων.Ειπε θα εδινε σιροπι αλλα ακουγονται διαφορα και θελει να το αποφυγει.Αν ομως δεν βελτιωνεται σιγα σιγα σε μια δυο εβδομαδες να τον παρω τηλ να μας δωσει κατι.Ο μικρος πηρε 1100 σε ουτε ενα μηνα παει πολυ καλα ειπε.Μου εδωσε οδηγιες για τα γευματα και ειπε να τον εχω ορθιο οσο μπορω.Αυτα τα νεα μας.

Πολλα μωρακια εχουν κοριτσακι μου... Ολα καλα θα πανε κ οσο μεγαλωνει θα ειναι κ καλυτερα το μωρακι σου... Πολυ ωραια με το βάρος του... Κ εμενα ο δικος μου τις τελευταίες μέρες βγαζει πολλες γουλιες μεσα στη μερα κ εγω εχω ανησυχησει... Σημερα εχουμε κ εμεις παιδιατρο οποτε θα της το πω... Βεβαια ξερω οτι εμενα τρωει πολυ κ λαιμαργα κ γενικα δε ρευεται ιδιαίτερα, οποτε... Θα δουμε... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dwro είπε:

Καλησπερα σας γυρισαμε απο τον γιατρο ο οποιος ειπε οτι ειναι παλλινδρομηση τελικα.Μου ειπε οσο μεγαλωνει θα ειναι καλυτερα και θα περασει στην εναρξη των στερεων τροφων.Ειπε θα εδινε σιροπι αλλα ακουγονται διαφορα και θελει να το αποφυγει.Αν ομως δεν βελτιωνεται σιγα σιγα σε μια δυο εβδομαδες να τον παρω τηλ να μας δωσει κατι.Ο μικρος πηρε 1100 σε ουτε ενα μηνα παει πολυ καλα ειπε.Μου εδωσε οδηγιες για τα γευματα και ειπε να τον εχω ορθιο οσο μπορω.Αυτα τα νεα μας.

Κι εμένα βγάζει παααρα πολλές γουλιές. Της φοράω μόνιμα σαλιαρες αλλάζω 3 την ημέρα που γίνονται μούσκεμα συν τα ρούχα της στο λαιμό κι αυτό μέσα στα γάλατα είναι. Κι αν φάει λίγο παραπάνω κάνει εμετό. (Αποκλειστικός  θηλασμος)... κι εμένα ο γιατρός μου είπε ότι γύρω στον 5ο μήνα θα δω αισθητή διαφορά και ότι για το σιρόπι θέλει να περιμένει γιατί την ρανιτιδινη την απέσυραν και την ξανά έφεραν στο εμπόριο και θέλει να δει τι γίνεται... Πάντως ενημερωτικά να ξέρεις πως το σιρόπι δεν θεραπεύει την ΓΟΠ απλά βοηθάει να μην έχει τόσο έντονη ενόχληση το μωρο. Είναι όπως όταν παίρνουμε εμείς zandac δεν θα θεραπεύει απλά μας βοηθάει να μην έχουμε έντονες καουρες.

το βράδυ κοιμάται μαζί μου στο κρεβάτι και της έχω ένα κουβαρτακι κάτω από το κεφάλι και ωμοπλατη οπότε είναι πιο ψηλά το κεφάλι της.

2 φορές έκανε εμετό στον ύπνο της τινάχτηκα από την τρομάρα μου από τον ήχο που έβγαλε... 

  • Μου αρέσει 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...