Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert είπε:

Κ εγω το κατεβαζω ισα που κ με μια γαζουλα μου ειπε  να το καθαριζω η παιδιατρος... 

Κορίτσια σήμερα εμεις γιναμε 2 μηνων. Εδω κ δυο τρεις μερες μου κανει το εξης... Οταν τρωει είναι πολύ ανησυχος, τιναζει χερια ποδια, βγαζει κ πιανει τη θηλη ξανα κ ξανα κ κλαιει... Τι γίνεται; Εχει να κανει με τους κολικους κ το γεγονός οτι πέφτει το γαλα κ ποναει; περναει αλμα;;; με εχει πεθανει... Ποναει το στηθος μου πολυ ετσι οπως κάνει 

Λοιπον εμενα εκτοε οτι οταν ειχε κολικους τεντωνοταν κ σφιγγοταν, τωρα τελευταια μου εχει κανει κανα 2-3 φορες τα εξης, η τραβαει κ αφηνει τη ρωγα τυπου σαν να παιζει, τραβαει αφηνει, τραβαει αφηνει ή εκει που πινει κανει ενα κλαματακι κ συνεχιζει..κατεληξα οτι μαλλον στη 2η περιπτωση ισως ηθελε κακα, γιατι σκεφτηκα μπας κ δεν εχω γαλα ή το αντιθετο εχω πολυ; αλλα οχι δεν ηταν αυτο, γαλα εχω κ επισης την υπερπαραγωγη απο οσο βλεπω την εχω ρυθμισει. Στο μηνα που ειστε κ αν εχετε κολικους, το κανουν αυτο γιατι εχουν αερια κ οταν πινουν γαλα επιδεινωνεται, τα ενοχλει γι αυτο, ή αν εχεις πολλα συντριβανακια κ δε μπορει να διαχειριστει τη ροη.

Just now, Rafaelatarzan είπε:

γράφω καλε  αλλα όχι συχνά ....ειμαι ασωτη ναι αχχαχαχαχαχα 

Γεια σου ρε κοριτσαρα, μας ελειψες! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Rafaelatarzan είπε:

γράφω καλε  αλλα όχι συχνά ....ειμαι ασωτη ναι αχχαχαχαχαχα 

Ξέρεις πόσες μα πόσες φορές σκέφτομαι να σου στείλω πμ και το ξεχνάω εντελώς με τη καθημερινότητα;

Από εδώ ειδικά χάθηκα εντελώς .... 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Αγορομανες, για τα πουλακια τους εχετε ρωτησει; εγω σημερα ρωτησα κ μου ειπε ισα που θα το κατεβαζω ελαχιστα για να το πλενω! Κ δε μπορωωω καθολου!!!

Εμενα μεχρι στιγμης μου εχει πει η παιδιατρος μα μην το πειραζω καθολου. Αυριο που θα παμε για τα εμβολια θα την ξαναρωτησω ομως.


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Ξέρεις πόσες μα πόσες φορές σκέφτομαι να σου στείλω πμ και το ξεχνάω εντελώς με τη καθημερινότητα;

Από εδώ ειδικά χάθηκα εντελώς .... 

έχεις 2 ζουζουνια κ λογικό είναι μα ξεχνάς....που να προλάβεις....τρεχα φιλη μ...αχχαχαχαχ εγω εδώ είμαι αλλα στην εξωσωματικη γράφω συνήθως...που μα τα δεις όλα...Φιλάκια στα όμορφα παιδιά σ

Just now, Jennak83 είπε:

Λοιπον εμενα εκτοε οτι οταν ειχε κολικους τεντωνοταν κ σφιγγοταν, τωρα τελευταια μου εχει κανει κανα 2-3 φορες τα εξης, η τραβαει κ αφηνει τη ρωγα τυπου σαν να παιζει, τραβαει αφηνει, τραβαει αφηνει ή εκει που πινει κανει ενα κλαματακι κ συνεχιζει..κατεληξα οτι μαλλον στη 2η περιπτωση ισως ηθελε κακα, γιατι σκεφτηκα μπας κ δεν εχω γαλα ή το αντιθετο εχω πολυ; αλλα οχι δεν ηταν αυτο, γαλα εχω κ επισης την υπερπαραγωγη απο οσο βλεπω την εχω ρυθμισει. Στο μηνα που ειστε κ αν εχετε κολικους, το κανουν αυτο γιατι εχουν αερια κ οταν πινουν γαλα επιδεινωνεται, τα ενοχλει γι αυτο, ή αν εχεις πολλα συντριβανακια κ δε μπορει να διαχειριστει τη ροη.

Γεια σου ρε κοριτσαρα, μας ελειψες! 

Γεια σ κ σένα κούκλα μ με τον παιδαρο σ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

έχεις 2 ζουζουνια κ λογικό είναι μα ξεχνάς....που να προλάβεις....τρεχα φιλη μ...αχχαχαχαχ εγω εδώ είμαι αλλα στην εξωσωματικη γράφω συνήθως...που μα τα δεις όλα...Φιλάκια στα όμορφα παιδιά σ

Γεια σ κ σένα κούκλα μ με τον παιδαρο σ.

Κοριτσάρα μου σε ευχαριστώ... Δεν έχω ιδέα πως πάει ο αγώνας σου αλλά να ξέρεις είσαι στο νου μου αλλά και παράδειγμα στα χείλη μου αν χρειαστεί.

Αυτή η αύρα ρε παιδί μου που βγάζεις είναι άλλο πράγμα!!!

Να περνάς καλά και εύχομαι το θαύμα να μην αργήσει άλλο. Το 2020 να το κρατήσεις αγκαλιά

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσάρα μου σε ευχαριστώ... Δεν έχω ιδέα πως πάει ο αγώνας σου αλλά να ξέρεις είσαι στο νου μου αλλά και παράδειγμα στα χείλη μου αν χρειαστεί.

Αυτή η αύρα ρε παιδί μου που βγάζεις είναι άλλο πράγμα!!!

Να περνάς καλά και εύχομαι το θαύμα να μην αργήσει άλλο. Το 2020 να το κρατήσεις αγκαλιά

καλέ δεν διαβάζεις καλά φιλη μ...αχαχχαχαχαχα δεν πειράζει όμως...ήρθε το θαύμα μ κιολας ....Ένας κοριτσαρος νααααααα κ ζόρικος....Είμαι ειδη 5 μηνών κ ......

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλέ δεν διαβάζεις καλά φιλη μ...αχαχχαχαχαχα δεν πειράζει όμως...ήρθε το θαύμα μ κιολας ....Ένας κοριτσαρος νααααααα κ ζόρικος....Είμαι ειδη 5 μηνών κ ......

Πλάκα κάνεις τώρα; Και εγώ γιατί κλαίω; Σε ξέρω κι από χθες;

Μωρηηηηηηη θα τρελαθώ!!!!!!!!!!!! Και δε μας τα λες εδώ να χαρούμε; Ή το έχεις πει και δε το πήρα χαμπάρι; Καλά πάντως β ευχή πέτυχε το 2020 θα τη κρατάς!!!!

Παναγία μου τι χαρά ήταν αυτή απόψε;

 

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλέ δεν διαβάζεις καλά φιλη μ...αχαχχαχαχαχα δεν πειράζει όμως...ήρθε το θαύμα μ κιολας ....Ένας κοριτσαρος νααααααα κ ζόρικος....Είμαι ειδη 5 μηνών κ ......

Αχ κορίτσι μουυυυυ τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!!! Χαίρομαι από τα βάθη της ψυχής μου για σένα!!!! Έρχεται το θαυματακι σου στην αγκαλιά σου!!! 

  • Μου αρέσει 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Πλάκα κάνεις τώρα; Και εγώ γιατί κλαίω; Σε ξέρω κι από χθες;

Μωρηηηηηηη θα τρελαθώ!!!!!!!!!!!! Και δε μας τα λες εδώ να χαρούμε; Ή το έχεις πει και δε το πήρα χαμπάρι; Καλά πάντως β ευχή πέτυχε το 2020 θα τη κρατάς!!!!

Παναγία μου τι χαρά ήταν αυτή απόψε;

 

το είπα πριν λίγες μέρες μέσα....αγαπη μ σε ευχαριστώ πάρα πολύ για όλα...μην κλαις καλε όλα καλά πήγαν στο τέλος....

Just now, gogouli_ είπε:

Αχ κορίτσι μουυυυυ τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!!! Χαίρομαι από τα βάθη της ψυχής μου για σένα!!!! Έρχεται το θαυματακι σου στην αγκαλιά σου!!! 

Ευχαριστώ πολύ κ εσένα αγαοη μ γλυκιά....να σ ζήσει το μωράκι σ κιολας ....κ σε όλες σας....το αξίζετε κ με το παραπάνω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

το είπα πριν λίγες μέρες μέσα....αγαπη μ σε ευχαριστώ πάρα πολύ για όλα...μην κλαις καλε όλα καλά πήγαν στο τέλος....

Ευχαριστώ πολύ κ εσένα αγαοη μ γλυκιά....να σ ζήσει το μωράκι σ κιολας ....κ σε όλες σας....το αξίζετε κ με το παραπάνω 

Απ' τη συγκίνηση μαρή λες να στεναχωριεμαι; Χαχαχα

Ο άντρας μου εν τω μεταξύ μου λέει ααα καλά ακόμη ορμόνες λοχείας έχεις ; εκεί που ήμασταν χαλαροί τσουπ κλάμα Χαχαχαχαχα

Παντως είδες; Δεν ήμουν η μόνη που δε το ήξερα χιχιχιχιχι

 

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όχι ολες σας νομίζω εδώ δεν ξέρετε....με τα μωρά σας είναι λογικό να μην βλέπετε τα πάντα...δεν εγινε κάτι όμως...το είπα τώρα...αχαχχαχαχα αφήνω τ καλά για το τέλος εγω ....σκάω μύτη που λένε από κει που δεν το περιμένεις 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Απ' τη συγκίνηση μαρή λες να στεναχωριεμαι; Χαχαχα

Ο άντρας μου εν τω μεταξύ μου λέει ααα καλά ακόμη ορμόνες λοχείας έχεις ; εκεί που ήμασταν χαλαροί τσουπ κλάμα Χαχαχαχαχα

Παντως είδες; Δεν ήμουν η μόνη που δε το ήξερα χιχιχιχιχι

 

Όχι ολες σας νομίζω εδώ δεν ξέρετε....με τα μωρά σας είναι λογικό να μην βλέπετε τα πάντα...δεν εγινε κάτι όμως...το είπα τώρα...αχαχχαχαχα αφήνω τ καλά για το τέλος εγω ....σκάω μύτη που λένε από κει που δεν το περιμένεις

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Όχι ολες σας νομίζω εδώ δεν ξέρετε....με τα μωρά σας είναι λογικό να μην βλέπετε τα πάντα...δεν εγινε κάτι όμως...το είπα τώρα...αχαχχαχαχα αφήνω τ καλά για το τέλος εγω ....σκάω μύτη που λένε από κει που δεν το περιμένεις 

Πες μας ααααν θέλεις και δεν είναι αδιάκριτη πως που ποτέ τι χαχαχα

Πλάκα κάνω, όχι δε θέλω αναφορά, αλλά θα ήθελα να το ζήσουμε μαζί σου όλο αυτό επειδή σε καρασυμπαθουμε όλες ...

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Πες μας ααααν θέλεις και δεν είναι αδιάκριτη πως που ποτέ τι χαχαχα

Πλάκα κάνω, όχι δε θέλω αναφορά, αλλά θα ήθελα να το ζήσουμε μαζί σου όλο αυτό επειδή σε καρασυμπαθουμε όλες ...

δηλ δεν με καρασυμπαθξτε τωρα.??? αχχαχαχαχα πλάκα κνω φυσικά...τι να πω καλε...τη μ ιστορία μ την θυμάστε....βάλαμε αυγό μας βγήκε παιδί...αχαχαχα αα...

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Όχι ολες σας νομίζω εδώ δεν ξέρετε....με τα μωρά σας είναι λογικό να μην βλέπετε τα πάντα...δεν εγινε κάτι όμως...το είπα τώρα...αχαχχαχαχα αφήνω τ καλά για το τέλος εγω ....σκάω μύτη που λένε από κει που δεν το περιμένεις 

Όχι ολες σας νομίζω εδώ δεν ξέρετε....με τα μωρά σας είναι λογικό να μην βλέπετε τα πάντα...δεν εγινε κάτι όμως...το είπα τώρα...αχαχχαχαχα αφήνω τ καλά για το τέλος εγω ....σκάω μύτη που λένε από κει που δεν το περιμένεις

Ποποπο τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα! Καλα καταχαρηκα δε φανταζεσαι ποσο! Με το καλο αγαπη μου, εισαι υπεροχος ανθρωπος σου αξιζουν τα καλυτερα, σε ειχα κ γω πολυ στο μυαλο μου παρα πολυ! Κλαιω κ γω με τη μαμασιτα καλε! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Ποποπο τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα! Καλα καταχαρηκα δε φανταζεσαι ποσο! Με το καλο αγαπη μου, εισαι υπεροχος ανθρωπος σου αξιζουν τα καλυτερα, σε ειχα κ γω πολυ στο μυαλο μου παρα πολυ! Κλαιω κ γω με τη μαμασιτα καλε! 

Αγάπη μ σε ευχαριστώ κ σένα πάρα πολύ..μα μ φιλήσεις τον άντρα σ τον κουκλί...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...