Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Τι λες τώρα.... Η καλύτερη μέρα της ομάδας ρε!!!

Όλες εδώ ξανά!!!

@Rafaelatarzan άσε τα σάπια που δεν έχει λεπτομέρειες... Θα σε βοηθήσω εγώ μάνα μου....

Συχνοουρια έχεις; Ξανά κατουρας τα βρακιά σου; Αρκούδα ξανά έγινες; Ορμόνες; Νεύρα; Πώς νιώσατε όταν περάσατε την κακία εβδομάδα; Στην αυχενική πως ήταν; Β επιπέδου έκανες; Ποτέ έχεις Πητ; Κουλιτιδοστερηση σαν το Τσιλονακι; (Εν τω μεταξύ δε @tsilona δε σου έλειψαν κι εσένα αυτά; Πολύ γέλιο είχαμε ρε τώρα καταντησαμε βαρετές όλο βυζιά κακά γραμμάρια και αγκου χαχαχαχα χαχαχα)

Μη μου λες εμένα δεν έχει λεπτομέρειες αινταααα χαχαχαχαχα

@elpida20 είδες ότι έγραψα πως είμαι η μικρότερη και ξανά ήρθες εεεε; Εννοείται κάνω πλάκα και θέλω να σε κάνω να γελάσεις!!! Συγκινήθηκα και με εσένα και την επιστροφή σου. Σε είχα στο μυαλό μου σχεδόν κάθε μέρα.... Ότι θέλεις να μοιραστείς ειλικρινά είμαι και είμαστε πιστεύω όλες εδώ μια δυνατή και ενωμένη παρέα σας να γνωριζόμαστε χρόνια ολόκληρα!!!

Να χαίρεσαι τη πριγκίπισσα σου. Είδα ετοιμάζεται και δόντια εεε; Μάλλον κι εμείς πολύ σάλιο βρε αδερφάκι μου... Ενώ η πρώτη άργησε έβγαλε 11 μηνών τα πρώτα....

 

  • Μου αρέσει 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, winspert είπε:

Κ κλαιει κ ειναι ανησυχος... Τεντωνεται, πιανει θηλη την αφήνει με δυναμη... Κ θελει να φαει κ κατι τον ενοχλει κ σταματαει... Κ έχουμε κ σαλακια αρκετα... Δεν ξερω τι γίνεται. Υποπτευομαι κολικους μαζι με αλμα, ίσως υπερπαραγωγη κ μαζι κ δόντια.... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα, ολα μαζι δλδ.... Χαχαχα 

χαχαχα...αλμα υποψιαζομαι κι εγω!!Οι κολικοι ετσι κι αλλιως ειναι μονιμη κατασταση για εμας...Σαλια κι εμενα εχει πολλα αλλα νομιζω οτι ειναι νωρις ακομα για δοντια...ή οχι...δεν ξερω!!Σε λιγο εχουμε παιδιατρο, οποτε ισως μου λυθει η απορια!

  • Χαχα 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Τι λες τώρα.... Η καλύτερη μέρα της ομάδας ρε!!!

Όλες εδώ ξανά!!!

@Rafaelatarzan άσε τα σάπια που δεν έχει λεπτομέρειες... Θα σε βοηθήσω εγώ μάνα μου....

Συχνοουρια έχεις; Ξανά κατουρας τα βρακιά σου; Αρκούδα ξανά έγινες; Ορμόνες; Νεύρα; Πώς νιώσατε όταν περάσατε την κακία εβδομάδα; Στην αυχενική πως ήταν; Β επιπέδου έκανες; Ποτέ έχεις Πητ; Κουλιτιδοστερηση σαν το Τσιλονακι; (Εν τω μεταξύ δε @tsilona δε σου έλειψαν κι εσένα αυτά; Πολύ γέλιο είχαμε ρε τώρα καταντησαμε βαρετές όλο βυζιά κακά γραμμάρια και αγκου χαχαχαχα χαχαχα)

Μη μου λες εμένα δεν έχει λεπτομέρειες αινταααα χαχαχαχαχα

@elpida20 είδες ότι έγραψα πως είμαι η μικρότερη και ξανά ήρθες εεεε; Εννοείται κάνω πλάκα και θέλω να σε κάνω να γελάσεις!!! Συγκινήθηκα και με εσένα και την επιστροφή σου. Σε είχα στο μυαλό μου σχεδόν κάθε μέρα.... Ότι θέλεις να μοιραστείς ειλικρινά είμαι και είμαστε πιστεύω όλες εδώ μια δυνατή και ενωμένη παρέα σας να γνωριζόμαστε χρόνια ολόκληρα!!!

Να χαίρεσαι τη πριγκίπισσα σου. Είδα ετοιμάζεται και δόντια εεε; Μάλλον κι εμείς πολύ σάλιο βρε αδερφάκι μου... Ενώ η πρώτη άργησε έβγαλε 11 μηνών τα πρώτα....

 

Δεν ξέρω τι θα έκανα αν δεν είχα την μπέμπα μου.. Είναι ότι πιο όμορφο που συνεβει και παρ όλο που δεν είναι μαζί μας και ο μπαμπάς μας.. Τα καταφέρνουμε. Τρέχω σε ψυχολόγους μπας και ισιώσει το μυαλό μου. Η μικρή βιάζεται να μεγαλώσει χάχα αχ κορίτσια όταν μου χαμογελάει πεθαινω

  • Μου αρέσει 7

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

χαχαχα...αλμα υποψιαζομαι κι εγω!!Οι κολικοι ετσι κι αλλιως ειναι μονιμη κατασταση για εμας...Σαλια κι εμενα εχει πολλα αλλα νομιζω οτι ειναι νωρις ακομα για δοντια...ή οχι...δεν ξερω!!Σε λιγο εχουμε παιδιατρο, οποτε ισως μου λυθει η απορια!

Κ μενα βγαζει σαλακια αλλα ειναι αναπτυξιακο σταδιο, σκληραινουν τα ουλα τους! Ειναι λιγο νωρις για δοντακια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε πάλι κορίτσια! Να μείνετε! @Rafaelatarzan και @elpida20

Ξαφνικά είδα τις σελίδες πάλι να γεμίζουν!χαχαχα

Εμείς μια χαρά! Σήμερα είπα να σταματήσω το ινφακόλικ δοκιμαστικά. Μου κοιμηθηκε 8.30 για βράδυ. Να δω τι θα κάνω...

  • Μου αρέσει 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, elpida20 είπε:

Δεν ξέρω τι θα έκανα αν δεν είχα την μπέμπα μου.. Είναι ότι πιο όμορφο που συνεβει και παρ όλο που δεν είναι μαζί μας και ο μπαμπάς μας.. Τα καταφέρνουμε. Τρέχω σε ψυχολόγους μπας και ισιώσει το μυαλό μου. Η μικρή βιάζεται να μεγαλώσει χάχα αχ κορίτσια όταν μου χαμογελάει πεθαινω

Ποσο χαιρομαι που μας εγραψες τα νεα σου, ολες μας σε σκεφτομασταν..εισαι πολυ δυνατο πλασμα κ θα σταθεις σιγα σιγα ορθια για την μπεμπουλα σου τη ομορφη που θελει κ τη μαμα της να χαμογελαει, ελπιζω να εχεις και ανθρωπους διπλα σου στηριγματα κοριτσακι μου..τα μπουμπουκακια μας ειναι πολυ κοντα κ μενα 3 μηνων εγινε χθες ο δικος μου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, elpida20 είπε:

Δεν ξέρω τι θα έκανα αν δεν είχα την μπέμπα μου.. Είναι ότι πιο όμορφο που συνεβει και παρ όλο που δεν είναι μαζί μας και ο μπαμπάς μας.. Τα καταφέρνουμε. Τρέχω σε ψυχολόγους μπας και ισιώσει το μυαλό μου. Η μικρή βιάζεται να μεγαλώσει χάχα αχ κορίτσια όταν μου χαμογελάει πεθαινω

Αχ πόσο χαίρομαι που έγραψες κορίτσι μου! Η μπέμπα σου αγάπη μου είναι ο άγγελος σου! Ότι θέλεις εδώ είμαστε όλες για σένα! Αφού σε αφήνει και κοιμάσαι ποιος τη χάρη σου μανούλα!!! 

Οντως είχαμε μεγάλες επιστροφές σήμερα και γέμισαν οι σελίδες μας επιτέλους! Αλλά καλά λέει η @Mamacita Alina γίναμε ξενέρωτες και μιλαμε για μαμ κακά και νανι5, πάνε οι ενδοξες εποχές που ήμασταν το πιο διασκεδαστικο τοπικ, κανονίστε να μας φάνε λάχανο!!!

Εν τω μεταξύ, ξεκινήσαμε κάτι τέλειους ύπνους, θηλάζει 12 το βράδυ και ξυπνάει 8-8.30 τις τελευταίες μέρες!!! 

  • Μου αρέσει 6

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, elpida20 είπε:

Μου κόπηκε το γάλα εμένα. Κακή εμπειρία. 

Βιαζόμαστε επίσης βγάζουμε δοντάκι από τώρα εμείς. 

Δεν ξέρω τι να πω ακριβωωως. Η Μικρή μου είναι ένας άγγελος. Είναι το μοναδικό που με κρατάει στα πόδια μου κι ολαααα θα πάνε καλα

Φυσικά και είναι ένας άγγελος καλή μου δοντακι κιόλας ε; αχ το κορίτσι μου βιάζεται! ❤️ 

6 ώρες πρίν, elpida20 είπε:

@Rafaelatarzan συγχαρητήρια επιτέλους η ανηφόρα σταμάτησε και για σένα.. Όλα θα πάνε καλάα!!!!. Λοιπόν κορίτσια ας τ πάρουμε ένα ένα δεν θυμάμαι και τι σας είχα πει.. Ήμουν λίγο χαμένη. Τεσπα γέννησα με καισαρική. Προσπάθησα να θηλασω στο νοσοκομείο αλλά έπαθα επιλοχία και μου κόπηκε το γάλα. 3 μέρες θήλασα μόνο. Ο απογαλακτισμος με έκανε φυτό. Το ξεπεράσαμε και αυτό. Για να συλεθω από την καισαρική μου πήρε καμία 20 άρια μέρες. Πίνει 210 γραμμάρια ανά 4ωρω και πολλές φορές και περισσότερο. Κοιμάται όλο το βράδυ μέχρι τις 8 το πρωί τώρα που δεν πονάει πλέον η κοιλιά της. Βγάζει πάρα πολλά σαλακια έχουν οριστεί τα Πάνω ούλα της και εμφανίστηκαν 2 μικρά άσπρα σαν σπυράκια αλλά τα πάνω. Δεν είναι καθόλου γκρινιάρα με το που βάζεις πιπίλα τα ξεχνάει όλα. Γίνεται ένα τέρας μόνο όταν πεινάει χάχα. Αυτά τα λίγα. 

Επίσης όταν ήταν στην κοιλιά μου είχε ξεκινήσει αιμορραγία στο κεφαλάκι της από την στεναχώρια μου είπαν. Μόλος γεννήθηκε η αιμορραγία σταμάτησε δόξα τον θεο

Φαγανουλα η μικρή! ❤️ 

5 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Ε όχι και τι της θέλουμε τις καφετέριες!!! Καλά κάνεις και πας. Μαζί σου!! Βέβαια εγώ πλέον τρέχω σε παιδοτοπους (πίκρα) ....

Κορίτσια εγώ έπιανα γρομπαλακι στο στήθος και τρόμαξα ολίγον. Βασικά μια το έπιανα μια εξαφανιζόταν. Πήγα σήμερα για υπέρηχο μαστών όλα οκ. Και θα πάω τέλος του μήνα σε μαστολογο που ξέρει από θηλαζουσες. Στην άλλη άκρη της Αθήνας είναι και από τώρα αγχώνομαι που θα πρέπει να λείψω ώρες από το σπίτι και πως θα το κάνω που θα γεμίσει γάλα το στήθος μου και μπλα μπλα μπλα... σήμερα το στομάχι με έπιασε από το άγχος .

 

@elpida20 πολύ χαίρομαι που ξαναγραφεις!! Σε σκέφτομαι συχνά πυκνά να ξέρεις! 

@Rafaelatarzan συγχαρητήρια!!! Με το καλό να υποδεχτείς την μπέμπα σου!!

Καλά έκανες μ πηγές σε γιατρό να το δει αγάπη μου ευτυχώς δεν είναι κατι

Just now, gogouli_ είπε:

Αχ πόσο χαίρομαι που έγραψες κορίτσι μου! Η μπέμπα σου αγάπη μου είναι ο άγγελος σου! Ότι θέλεις εδώ είμαστε όλες για σένα! Αφού σε αφήνει και κοιμάσαι ποιος τη χάρη σου μανούλα!!! 

Οντως είχαμε μεγάλες επιστροφές σήμερα και γέμισαν οι σελίδες μας επιτέλους! Αλλά καλά λέει η @Mamacita Alina γίναμε ξενέρωτες και μιλαμε για μαμ κακά και νανι5, πάνε οι ενδοξες εποχές που ήμασταν το πιο διασκεδαστικο τοπικ, κανονίστε να μας φάνε λάχανο!!!

Εν τω μεταξύ, ξεκινήσαμε κάτι τέλειους ύπνους, θηλάζει 12 το βράδυ και ξυπνάει 8-8.30 τις τελευταίες μέρες!!! 

Συγχαρητήρια για τον ύπνο :)

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Ε όχι και τι της θέλουμε τις καφετέριες!!! Καλά κάνεις και πας. Μαζί σου!! Βέβαια εγώ πλέον τρέχω σε παιδοτοπους (πίκρα) ....

Κορίτσια εγώ έπιανα γρομπαλακι στο στήθος και τρόμαξα ολίγον. Βασικά μια το έπιανα μια εξαφανιζόταν. Πήγα σήμερα για υπέρηχο μαστών όλα οκ. Και θα πάω τέλος του μήνα σε μαστολογο που ξέρει από θηλαζουσες. Στην άλλη άκρη της Αθήνας είναι και από τώρα αγχώνομαι που θα πρέπει να λείψω ώρες από το σπίτι και πως θα το κάνω που θα γεμίσει γάλα το στήθος μου και μπλα μπλα μπλα... σήμερα το στομάχι με έπιασε από το άγχος .

 

@elpida20 πολύ χαίρομαι που ξαναγραφεις!! Σε σκέφτομαι συχνά πυκνά να ξέρεις! 

@Rafaelatarzan συγχαρητήρια!!! Με το καλό να υποδεχτείς την μπέμπα σου!!

Οταν θηλαζα την μεγαλη ειχα παθει μαστιτιδα..μετα απο αυτο παρατηρησα κ εγω γρομπαλακι στο στηθοσ..εκανα υπερηχο που ειχε ασαφη εικονα λογω του θηλασμου..αλλα γυναικολ κ ακτινολ συμφωνησαν πωσ μαλλον προκειται για γαλακτοκηλεσ αν το θυμαμαι καλα..κ θα εκανα μαστογραφια οταν αποθηλαζα..

Τελικα εμεινα ξανα εγκυοσ κ δεν εκανα ποτε μαστογραφια..

Το γρομπαλακι οαντωσ δεν υπαρζει εδω ξ πολυ καιρο... 

Υ.Γ. ηταν εκει που τελειωνε η θηλαια αλω περιπου..στην πανω μερια του στηθουσ..

Να δεισ δεν θα ναι τιποτα κ εσενα..αλλα καλα κανεισ κ το ψαχνεισ..κ εγω ειχα ανησυχησει..

Απλα σου γραφω κ τα δικα μου για να παρεισ θαρροσ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Αχ πόσο χαίρομαι που έγραψες κορίτσι μου! Η μπέμπα σου αγάπη μου είναι ο άγγελος σου! Ότι θέλεις εδώ είμαστε όλες για σένα! Αφού σε αφήνει και κοιμάσαι ποιος τη χάρη σου μανούλα!!! 

Οντως είχαμε μεγάλες επιστροφές σήμερα και γέμισαν οι σελίδες μας επιτέλους! Αλλά καλά λέει η @Mamacita Alina γίναμε ξενέρωτες και μιλαμε για μαμ κακά και νανι5, πάνε οι ενδοξες εποχές που ήμασταν το πιο διασκεδαστικο τοπικ, κανονίστε να μας φάνε λάχανο!!!

Εν τω μεταξύ, ξεκινήσαμε κάτι τέλειους ύπνους, θηλάζει 12 το βράδυ και ξυπνάει 8-8.30 τις τελευταίες μέρες!!! 

Καλά δε τα λέω; Εεεεμμααααα πχιαααα....

Έλα κάνω την αρχή... Κοριτσάρες κουλι τρωτε; Χαχαχαχα

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλά δε τα λέω; Εεεεμμααααα πχιαααα....

Έλα κάνω την αρχή... Κοριτσάρες κουλι τρωτε; Χαχαχαχα

Τι;;; Ποιο;;; Δεν καταλαβαινω... Υι εννοείς;;; Οση ορεξη ειχα στην εγκυμοσύνη, τοσο δεν εχω τωρα... Κ αν καποιες φορες μου έρχεται, μου φευγει με συνοπτικες διαδικασιες λογω κουρασης, αυπνιας, τριχας στα ποδια που δεν εχω την ορεξη κ το χρονο να αποτριχωσω, ξινιλιτσας που μυριζω απο τις γουλιτσες κτλ... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

  • Χαχα 6

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλά δε τα λέω; Εεεεμμααααα πχιαααα....

Έλα κάνω την αρχή... Κοριτσάρες κουλι τρωτε; Χαχαχαχα

Χαχαχα...Ουτε καααααν!!Οπως ακριβως τα λεει η @winspertεχουν τα πραγματα...Την προηγουμενη εβδομαδα που πηγα στο γιατρο, πηρα το ΟΚ αλλα το βλεπω να αργει πολυ το κουλι, αφου θα πρεπει να ξεκολλησει ο μπεμπης απο πανω μας, κατι που δεν προβλεπω να γινεται συντομα!!

  • Χαχα 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλά δε τα λέω; Εεεεμμααααα πχιαααα....

Έλα κάνω την αρχή... Κοριτσάρες κουλι τρωτε; Χαχαχαχα

Τίποτα φίλη τίποτα, το μόνο που τρώω είναι το φαΐ μου!!!! Που χρόνος και όρεξη για κουλι, έχω γυρίσει και στη δουλειά και ειμαι κινούμενο ερείπιο χαχαχα

Just now, katerinaki 86 είπε:

Χαχαχα...Ουτε καααααν!!Οπως ακριβως τα λεει η @winspertεχουν τα πραγματα...Την προηγουμενη εβδομαδα που πηγα στο γιατρο, πηρα το ΟΚ αλλα το βλεπω να αργει πολυ το κουλι, αφου θα πρεπει να ξεκολλησει ο μπεμπης απο πανω μας, κατι που δεν προβλεπω να γινεται συντομα!!

Κι εγώ την προηγούμενη βδομάδα πήρα το οκ, αλλά απέχω από το άθλημα προς το παρόν! 

  • Χαχα 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , tzeni82 είπε:

Οταν θηλαζα την μεγαλη ειχα παθει μαστιτιδα..μετα απο αυτο παρατηρησα κ εγω γρομπαλακι στο στηθοσ..εκανα υπερηχο που ειχε ασαφη εικονα λογω του θηλασμου..αλλα γυναικολ κ ακτινολ συμφωνησαν πωσ μαλλον προκειται για γαλακτοκηλεσ αν το θυμαμαι καλα..κ θα εκανα μαστογραφια οταν αποθηλαζα..

Τελικα εμεινα ξανα εγκυοσ κ δεν εκανα ποτε μαστογραφια..

Το γρομπαλακι οαντωσ δεν υπαρζει εδω ξ πολυ καιρο... 

Υ.Γ. ηταν εκει που τελειωνε η θηλαια αλω περιπου..στην πανω μερια του στηθουσ..

Να δεισ δεν θα ναι τιποτα κ εσενα..αλλα καλα κανεισ κ το ψαχνεισ..κ εγω ειχα ανησυχησει..

Απλα σου γραφω κ τα δικα μου για να παρεισ θαρροσ..

Σ ευχαριστώ πολύ που το μοιράστηκες! Κι εμένα στη θηλαια αλω ήταν. εκεί που ξεκινάει Η θηλαια αλως. Με τρόμαξε γιατί ήταν μικρό το γρομπαλακι σε μέγεθος ενός ρυζιού σκληρό. Και σε μένα μετά από φραγμενο πόρο άρχισε να εμφανίζεται, κάποια στιγμή είχα κι ένα πιο μεγάλο και μαλακό σε άλλο σημείο. απλά κανενα δεν τα έχω συνέχεια ευτυχώς. Φεύγουν και εμφανίζονται. Τώρα από το Σάββατο δεν έχω πιάσει ξανά τίποτα! 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλά δε τα λέω; Εεεεμμααααα πχιαααα....

Έλα κάνω την αρχή... Κοριτσάρες κουλι τρωτε; Χαχαχαχα

Καλά δυο τρείς φορές με μηδέν όρεξη!!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...