Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Mamacita Alina είπε:

Καλά δε τα λέω; Εεεεμμααααα πχιαααα....

Έλα κάνω την αρχή... Κοριτσάρες κουλι τρωτε; Χαχαχαχα

Ρε σεις τραγικό... Έχω τρεις μήνες που γέννησα κ έκανα μόνο δύο φορές... 

Just now, winspert είπε:

Τι;;; Ποιο;;; Δεν καταλαβαινω... Υι εννοείς;;; Οση ορεξη ειχα στην εγκυμοσύνη, τοσο δεν εχω τωρα... Κ αν καποιες φορες μου έρχεται, μου φευγει με συνοπτικες διαδικασιες λογω κουρασης, αυπνιας, τριχας στα ποδια που δεν εχω την ορεξη κ το χρονο να αποτριχωσω, ξινιλιτσας που μυριζω απο τις γουλιτσες κτλ... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

Χαχαχ δεν υπάρχεις! 

  • Χαχα 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Αυταααααα είναιιιιι... Έκανα 2 μέρες να μπω και λέω μα 5 σελίδες, τι έγραψαν οι τρελές? Και ανακαλύπτω ότι επανήλθαν οι κοριτσάρεεεεες μας @elpida20 + @Rafaelatarzan

Ελπιδάκι να μου φιλήσεις την πριγκιπισσούλα σου! Να μας γράφεις συνέχεια, είμαστε όλες εδώ για να μοιραστείς τα πάντα.. Πόσο χάρηκα που επέστρεψες!

Μωρή τρεληηηηη ταρζανιάρα τι νέα ήταν αυτά?! Κατουρηθήκαμε απ'τη χαρά μας όλες! Επιτέλους έρχεται το ταρζανάκι τζούνιορ, το πιπινάκι της παρέας μας θα είναι... Με το καλό αγάπη μου να κρατήσεις το κοριτσάκι σου στην αγκαλιά σου, η καλύτερη μανούλα θα είσαι!!!

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ που το μοιράστηκες! Κι εμένα στη θηλαια αλω ήταν. εκεί που ξεκινάει Η θηλαια αλως. Με τρόμαξε γιατί ήταν μικρό το γρομπαλακι σε μέγεθος ενός ρυζιού σκληρό. Και σε μένα μετά από φραγμενο πόρο άρχισε να εμφανίζεται, κάποια στιγμή είχα κι ένα πιο μεγάλο και μαλακό σε άλλο σημείο. απλά κανενα δεν τα έχω συνέχεια ευτυχώς. Φεύγουν και εμφανίζονται. Τώρα από το Σάββατο δεν έχω πιάσει ξανά τίποτα! 

Καλά δυο τρείς φορές με μηδέν όρεξη!!

Εγω το ενιωθα πιο μεγαλο..

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzeni82 είπε:

Εγω το ενιωθα πιο μεγαλο..

πιο σκληρο πιο μεγαλο μεχρι να διαβασω για το γρομπαλακι πηγε το μυαλουδακι στο υπεροχο και λατρευτο κουλακι κοριτσια προσεξτε τι λετε πηγαινει αλλου ο νους μου εμενα χαχααχχααχχαχα προστυχη που ειμαι χαχαχαχα

  • Χαχα 7

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny... είπε:

πιο σκληρο πιο μεγαλο μεχρι να διαβασω για το γρομπαλακι πηγε το μυαλουδακι στο υπεροχο και λατρευτο κουλακι κοριτσια προσεξτε τι λετε πηγαινει αλλου ο νους μου εμενα χαχααχχααχχαχα προστυχη που ειμαι χαχαχαχα

Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα... Καιρό είχα να δω τέτοιο σχολιο... Παλιες καλες εποχες... 

  • Χαχα 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα... Καιρό είχα να δω τέτοιο σχολιο... Παλιες καλες εποχες... 

Χαχχαχαχχαχχαχαα ε μα εγώ φταιω πες μου διάβασα σκληρό μετα μεγαλο ε που να παει ο νους μου εγώ δεν αποφεύγω καθόλου το κούλι του άνδρα μου ισα ίσα που το κυνηγάω 

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα... Καιρό είχα να δω τέτοιο σχολιο... Παλιες καλες εποχες... 

Δόξα το κουλι ΕΠΑΝΗΛΘΑΤΕΕΕΕΕ χαχαχαχα

Κι εγώ μια από τα ίδια εν τω μεταξύ..... Άσε δε που ποναειιιιι

  • Χαχα 5

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Αχ πόσο χαίρομαι που έγραψες κορίτσι μου! Η μπέμπα σου αγάπη μου είναι ο άγγελος σου! Ότι θέλεις εδώ είμαστε όλες για σένα! Αφού σε αφήνει και κοιμάσαι ποιος τη χάρη σου μανούλα!!! 

Οντως είχαμε μεγάλες επιστροφές σήμερα και γέμισαν οι σελίδες μας επιτέλους! Αλλά καλά λέει η @Mamacita Alina γίναμε ξενέρωτες και μιλαμε για μαμ κακά και νανι5, πάνε οι ενδοξες εποχές που ήμασταν το πιο διασκεδαστικο τοπικ, κανονίστε να μας φάνε λάχανο!!!

Εν τω μεταξύ, ξεκινήσαμε κάτι τέλειους ύπνους, θηλάζει 12 το βράδυ και ξυπνάει 8-8.30 τις τελευταίες μέρες!!! 

Ποπο ζηλευω! Εμενα εκει που ξυπναγε τα βραδια καθε 3 μπορει κ 4 ωρες αρχιζει κ μου κανει νερα ο κυριος, ξυπναει κ ανα 2 ωρες κ ειδικα μετα τις 6 μπορει κ καθε μιαμιση ωρα..μας ερχεται μαλλον σιγα σιγα το βαρβατο αλμα 15-19, αν κ εμεις μολις κλεισαμε τους 3 μηνες!

Ναι ρε κοριστια πριν με τις κοιλιτσες ειχε πιο πολυ πλακα, τωρα μας εχει φαει η ρουτινα! Σε λιγο καιρο θα λεμε για φρουτοκρεμες και αλλα φαγητα!

3 ώρες πρίν, winspert είπε:

Τι;;; Ποιο;;; Δεν καταλαβαινω... Υι εννοείς;;; Οση ορεξη ειχα στην εγκυμοσύνη, τοσο δεν εχω τωρα... Κ αν καποιες φορες μου έρχεται, μου φευγει με συνοπτικες διαδικασιες λογω κουρασης, αυπνιας, τριχας στα ποδια που δεν εχω την ορεξη κ το χρονο να αποτριχωσω, ξινιλιτσας που μυριζω απο τις γουλιτσες κτλ... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

Τιποτις ακομα! Που να προλαβω η ερμη μανα..εκει που λυσαγε ο αντρας μου να παω γυναικολογο να με δει για να κανουμε τπτ, μετα δε προλαβαιναμε κ αισιως μπηκαμε στους 3 μηνες! Συν οι 9 της εγκυμοσυνης!!! Ασε που ποναει, αν κρινω απο το παπ που εκανα, ψιλοσκιαζομαι να σας πω την αληθεια..χααχαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Ποπο ζηλευω! Εμενα εκει που ξυπναγε τα βραδια καθε 3 μπορει κ 4 ωρες αρχιζει κ μου κανει νερα ο κυριος, ξυπναει κ ανα 2 ωρες κ ειδικα μετα τις 6 μπορει κ καθε μιαμιση ωρα..μας ερχεται μαλλον σιγα σιγα το βαρβατο αλμα 15-19, αν κ εμεις μολις κλεισαμε τους 3 μηνες!

Ναι ρε κοριστια πριν με τις κοιλιτσες ειχε πιο πολυ πλακα, τωρα μας εχει φαει η ρουτινα! Σε λιγο καιρο θα λεμε για φρουτοκρεμες και αλλα φαγητα!

Τιποτις ακομα! Που να προλαβω η ερμη μανα..εκει που λυσαγε ο αντρας μου να παω γυναικολογο να με δει για να κανουμε τπτ, μετα δε προλαβαιναμε κ αισιως μπηκαμε στους 3 μηνες! Συν οι 9 της εγκυμοσυνης!!! Ασε που ποναει, αν κρινω απο το παπ που εκανα, ψιλοσκιαζομαι να σας πω την αληθεια..χααχαχ

Χαχαχαχαχαχαχαχα αγάπη δεν μπορω να μιλήσω άνετα είναι μέχρι να πάρει μπρος αυτό Σκέψου όταν μια μηχανή θέλει λάδι ετσι και το κούλι μας δωστου λάδι και έλα βράδυ χαχαχαχαχχα

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina said:

Δόξα το κουλι ΕΠΑΝΗΛΘΑΤΕΕΕΕΕ χαχαχαχα

Κι εγώ μια από τα ίδια εν τω μεταξύ..... Άσε δε που ποναειιιιι

Κι εσύ αυτό περίμενες για να γίνεις πιο ενεργή! Πες την αλήθεια! Και καλά δεν προλαβαίνεις...χαχαχααχα απλά βαριέσαι με τα μαμ κακά και νάνι και ήθελες να ανάψουν τα αίματα! Χαχα

  • Χαχα 3

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Penny... είπε:

πιο σκληρο πιο μεγαλο μεχρι να διαβασω για το γρομπαλακι πηγε το μυαλουδακι στο υπεροχο και λατρευτο κουλακι κοριτσια προσεξτε τι λετε πηγαινει αλλου ο νους μου εμενα χαχααχχααχχαχα προστυχη που ειμαι χαχαχαχα

Ε δεν φταισ εσυ....σου δινουμε αφορμεσ..χααχαχα..

Μια απορια..γιατι το λετε κουλι??δεν μου ρχεται ο συνειρμοσ...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tzeni82 είπε:

Ε δεν φταισ εσυ....σου δινουμε αφορμεσ..χααχαχα..

Μια απορια..γιατι το λετε κουλι??δεν μου ρχεται ο συνειρμοσ...

Χαχαχχαχαα επειδή εδώ είναι φόρουμ κούλι λέμε το πουλί αλλά λίγο πιο σεμνα θα νας διώξουν καλεεεεε και το είχα πάρει εγώ απο το masterchef και το έλεγα ετσι στα κορίτσια εδώ μέσα

  • Χαχα 3

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Κι εσύ αυτό περίμενες για να γίνεις πιο ενεργή! Πες την αλήθεια! Και καλά δεν προλαβαίνεις...χαχαχααχα απλά βαριέσαι με τα μαμ κακά και νάνι και ήθελες να ανάψουν τα αίματα! Χαχα

Έλα σε ένα σπίτι όπου το δίχρονο ξυπνάει 7 και κοιμάται 12 το βράδι σερί και θα αλλάξεις γνώμη χαχαχαχα... Αυτές τις μέρες είναι η αλήθεια έχω χρόνο γιατί ο σύζυγος έχει άδεια.

Κοίτα η αλήθεια είναι ότι το βαριέμαι δε θα το έλεγα αλλα θα ήθελα να φεύγω λίγο από τη καθημερινότητα.... Να γελάσει λίγο το χειλάκι.... Πιστεύω όλες το έχουμε ανάγκη αυτό.... Εννοείταιιι πως θέλω να λέμε για τα παιδιά μας συνεχεια γι'αυτό το θαύμα άνοιξα αυτή την ομάδα άλλωστε αλλά εμείς πλέον δεν λέμε τίποτα μα τίποτα άλλο!!! Ούτε μια παρένθεση ούτε ένα αστείο συμβάν με τα μικρά κάτι... Μαμαδομεταλαξη φίλες μου χαχαχα

  • Χαχα 6

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Αυταααααα είναιιιιι... Έκανα 2 μέρες να μπω και λέω μα 5 σελίδες, τι έγραψαν οι τρελές? Και ανακαλύπτω ότι επανήλθαν οι κοριτσάρεεεεες μας @elpida20 + @Rafaelatarzan

Ελπιδάκι να μου φιλήσεις την πριγκιπισσούλα σου! Να μας γράφεις συνέχεια, είμαστε όλες εδώ για να μοιραστείς τα πάντα.. Πόσο χάρηκα που επέστρεψες!

Μωρή τρεληηηηη ταρζανιάρα τι νέα ήταν αυτά?! Κατουρηθήκαμε απ'τη χαρά μας όλες! Επιτέλους έρχεται το ταρζανάκι τζούνιορ, το πιπινάκι της παρέας μας θα είναι... Με το καλό αγάπη μου να κρατήσεις το κοριτσάκι σου στην αγκαλιά σου, η καλύτερη μανούλα θα είσαι!!!

Απορώ πως μπορέσατε χωρίς εμένα και την ραφααααα ντροπή σαςςςςςς χαχαχα ειλικρινά κορίτσια μου λείψατε 

Μπείτε όλοι στο προφίλ μου να δείτε την μπεμπούλα μουυ

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Απορώ πως μπορέσατε χωρίς εμένα και την ραφααααα ντροπή σαςςςςςς χαχαχα ειλικρινά κορίτσια μου λείψατε 

Μπείτε όλοι στο προφίλ μου να δείτε την μπεμπούλα μουυ

Καλεεεεεεεεεεε τι μοντελομωρο είναι αυτό; Σκορδα φτου φτου φτου


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...