Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, gogouli_ είπε:

Βροχερες καλημέρες αγαπημένες. Εμένα δε μου ήρθε καθόλου και την προηγούμενη βδομάδα που πήγα στο γιατρό μου είπε ότι δε φαίνεται να έρχεται ούτε αυτό το μήνα, και ότι συνήθως με αποκλειστικό θηλασμό έρχεται στο 6μηνο αλλά διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα. Όσο δεν έρχεται τόσο καλύτερα, ξεσυνηθισα βρε κορίτσια! 

Σε οσοες ήρθαν πως ήταν από ροή και από πόνο; γιατί γενικά την πρώτη μέρα πονουσα πολυ ότι είχα περίοδο! 

Επίσης για επόμενη εγκυμοσύνη εμένα με φτ μου είπε ότι το ιδανικό είναι μετά από το 6μηνο για να έχουν επανέλθει όλα πλήρως! Πόσες σκέφτεστε για επόμενο ήδη; σας έλειψαν οι κοιλίτσες; 

Κ εγω σκέφτομαι για δεύτερο... Πρωτον επειδη θα ξανακανω εξωσωματικη κ δεν εχω εμβρυα να με περιμένουν κ επισης δεν ξερω αν πετυχουμε με την πρωτη, δευτερον θα βολευε απο θεμα δουλειάς να μπορω να κανω τη διαδικασία κ τριτον μεγαλωνω... Κ για μην παρεξηγηθω ο σημαντικοτερος λόγος είναι οτι θέλουμε πολυ κ ενα δεύτερο παιδακι πανω απ ολα κ απο ολους τους λογους... Απλα δυστυχώς μου δημιουργουν θεματα στη δουλειά οποτε το σκέφτομαι κ αυτο... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

8 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Για φαντάσου αυτή η μισή φορίτσα να ήταν θαυματουργή χαχα όχι ρε συ έχω ξανακούσει ότι έρχεται μία φορά αλλά μετά μπορεί να κάνει 2-3 μήνες μέχρι να στρώσει... Ρεεε τι εννοείς 23 μήνες? Όντως? Εγώ ρώτησα το γιατρό πότε είναι οκ να βάλουμε μπροστά για δεύτερο νινάκι μετά την καισαρική και μου είπε στους 6 μήνες!

3 έγραψα....  Το άλλαξε το κινητό κορίτσια χίλια συγνώμη αν σας αγχωσα...

9 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

πάμε μία επανάληψη ξεμυαλισμένα θηλυκά!!!
Κάνει μικτή διατροφή η μικρή (περισσότερο μπιμπερό), έχει έρθει η κοκκινομούρα ήδη μία φορά και περιμένω τώρα 3 μέρες.... Το μισό του μισού εννοούσε ο ποιητής ότι πόναγαααα χαχαχαχα και δεν έφαγα όλο μου το φαγάκι (μα τι λέω βραδιάτικα και γελάω μονη μου χαχαχαχα) και εννοείται δεν υπήρξε ολοκληρωμένη επαφή.... Μου πάει βέβαια να γιατί είναι επικίνδυνο 3 μήνες μετά τη καισαρική νέα εγκυμοσύνη... Κι άλλο μωρό σαφώς και θα ήθελα χιχιχι.

 

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι δε σταθεροποιείται ο κύκλος μετά τη γέννα αλλά στη πρώτη μου με το που ήρθε ήταν ρολόι .... Εκεί αγχώθηκα.... Το 23 μήνες λαθοοος .... Κι εμένα 6 μου είπε.... Εγώ έγραψα ότι είναι επικίνδυνο στους 3 μήνες εγκυμοσύνη ξανά .. ειδικά με το δικό μου ιστορικό. Εν τω μεταξύ όμως έχω και ένα χαζό γελακι στο πρόσωπο δε θα έλεγα οχι. Είμαι τρελή ε; Χαχαχαχα

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Ξέρω ότι δε σταθεροποιείται ο κύκλος μετά τη γέννα αλλά στη πρώτη μου με το που ήρθε ήταν ρολόι .... Εκεί αγχώθηκα.... Το 23 μήνες λαθοοος .... Κι εμένα 6 μου είπε.... Εγώ έγραψα ότι είναι επικίνδυνο στους 3 μήνες εγκυμοσύνη ξανά .. ειδικά με το δικό μου ιστορικό. Εν τω μεταξύ όμως έχω και ένα χαζό γελακι στο πρόσωπο δε θα έλεγα οχι. Είμαι τρελή ε; Χαχαχαχα

Δεν είσαι καθόλου τρελη. Το ίδιο θελω κ εγω... Αν κ για εμας είναι παρα πολυ δύσκολο, μακαρι να εμενα εγκυος με τον πατροπαραδοτο τροπο κ ας γινόταν κ τωρα.... Χαχαχα... Αλλα αυτό προϋποθέτει κ την πραξη... Κ οπως είπαμε.... απο πραξη..... απραξια.... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

  • Χαχα 5

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 ώρες πρίν, winspert είπε:

Καποια κοπελα είχε πει πως η μονη πιπιλα που δέχτηκε το μωρο της ήταν απο καουτσούκ... Δε θυμάμαι ποια. Είναι η πιπιλα που ειναι ολη απο καουτσούκ ή με πλαστική βαση; Μπορεί να είναι κ βλακεια η ερώτηση αλλα θελω να δοκιμάσω κ θελω να ξερω αν εχει διαφορά... Βάζει πολυ τα χερια στο στόμα ο μπεμπουλης μου... 

Εγω το ειχα πει! Οχι ολη απο καοτσουκ γιατι ειναι βαρια, με πλαστικη βαση να παρεις της nuk πηρα εγω..βεβαια τωρα παιρνει κ τη σιλικονη! Αλλα προτιμαει πιστευω με το καουσουκ. Το προσπαθησα βεβαια, απλα αυτηβ την δεχτηκε πιο ευκολα κ εχω σωθει τωρα πχ οταν νυσταζει κ γκρινιαζει παιρνει την πιπιλα κ τεζα!

6 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Βροχερες καλημέρες αγαπημένες. Εμένα δε μου ήρθε καθόλου και την προηγούμενη βδομάδα που πήγα στο γιατρό μου είπε ότι δε φαίνεται να έρχεται ούτε αυτό το μήνα, και ότι συνήθως με αποκλειστικό θηλασμό έρχεται στο 6μηνο αλλά διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα. Όσο δεν έρχεται τόσο καλύτερα, ξεσυνηθισα βρε κορίτσια! 

Σε οσοες ήρθαν πως ήταν από ροή και από πόνο; γιατί γενικά την πρώτη μέρα πονουσα πολυ ότι είχα περίοδο! 

Επίσης για επόμενη εγκυμοσύνη εμένα με φτ μου είπε ότι το ιδανικό είναι μετά από το 6μηνο για να έχουν επανέλθει όλα πλήρως! Πόσες σκέφτεστε για επόμενο ήδη; σας έλειψαν οι κοιλίτσες; 

Εγω το σκεφτομαι να σου πω, τα πρακτικα ζητηματα με αγχωνουν με 2 μικρα παιδια ομως..καλα η κοιλιτσα μου λειπει τρελα, κοιταω τις φωτογραφιες κ αναπολω τι ειναι αυτο το πραγμα! Να μου το λεγες δε θα το πιστευα..χαχα!

1 hour ago, winspert είπε:

Δεν είσαι καθόλου τρελη. Το ίδιο θελω κ εγω... Αν κ για εμας είναι παρα πολυ δύσκολο, μακαρι να εμενα εγκυος με τον πατροπαραδοτο τροπο κ ας γινόταν κ τωρα.... Χαχαχα... Αλλα αυτό προϋποθέτει κ την πραξη... Κ οπως είπαμε.... απο πραξη..... απραξια.... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

Χαχαχ απραξια δε λες τπτ! Μ αρεσει που θελω κ 2ο! Με τον κρινο;; Αν κ με αποκλειστικο θηλασμο κ τοσο μικρο μωρο πολυ δυσκολο! Η αληθεια ειναι οτι θα ηθελα να κλεισει τουλαχιστον τους 6 μηνες ο μικρος μου, το μετα σκεφτομαι..ιδανικα θα ηθελα βα εχουβ 3 χρονια διαφορα αλλα δε με παιρνει να περιμενω κ τοσο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

πάμε μία επανάληψη ξεμυαλισμένα θηλυκά!!!
Κάνει μικτή διατροφή η μικρή (περισσότερο μπιμπερό), έχει έρθει η κοκκινομούρα ήδη μία φορά και περιμένω τώρα 3 μέρες.... Το μισό του μισού εννοούσε ο ποιητής ότι πόναγαααα χαχαχαχα και δεν έφαγα όλο μου το φαγάκι (μα τι λέω βραδιάτικα και γελάω μονη μου χαχαχαχα) και εννοείται δεν υπήρξε ολοκληρωμένη επαφή.... Μου πάει βέβαια να γιατί είναι επικίνδυνο 23 μήνες μετά τη καισαρική νέα εγκυμοσύνη... Κι άλλο μωρό σαφώς και θα ήθελα χιχιχι.

Δλδ θα κάνεις τρίτο τελικά αργότερα αγάπη; αχ κ να σαι έγκυος το φαντάζεσαι;;; ❤️❤️

9 ώρες πρίν, winspert είπε:

Ναι κοριτσακι μου, το ξερω... Το αφηνω το αγορακι μου... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα... Μονο που δεν τα ελέγχει κ τα βαζει πιο μεσα κ του έρχεται εμετουλης... Χαχαχα... Μεγαλωνει το παιδακι μου... Αλλα δεν κοιμάται... 3ο βράδυ στη σειρά που ξυπναει καθε μια ωρα... Ξεκουραζεται ετσι κ ο ιδιος καθόλου; Δοκιμασα να τον θηλασω κ να του δωσω κ λιγο συμπληρωμα μηπως κ κοιμηθει τωρα λιγο περισσότερο... Κ αντι η μαζοχα να κοιμηθω κ εγω καθομαι κ γραφω κ δε νυσταζω... Ααααα ειμαι αναποδη... Χαχαχα 

Οσο για την περίοδο @Mamacita Alinaοντως αργει να σταθεροποιηθει... Οποτε περιμενε κ θα δεις. Δεν πιστεύω να εγινε κατι με λιγο κουλακι... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα... Περιμενω κ εγω να δω σε λιγες μερες αν αυτο που ειχα οταν σαραντισα ηταν περιοδος ή ασχετο... 

Καλημέρα σας ειπα;;;; Καλημερα... Βροχερη.... 

Βρέχει στα μέρη σας; κ εμάς βρέχει εδώ αλλά εμάς πριν λίγο ξεκίνησε 

6 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Βροχερες καλημέρες αγαπημένες. Εμένα δε μου ήρθε καθόλου και την προηγούμενη βδομάδα που πήγα στο γιατρό μου είπε ότι δε φαίνεται να έρχεται ούτε αυτό το μήνα, και ότι συνήθως με αποκλειστικό θηλασμό έρχεται στο 6μηνο αλλά διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα. Όσο δεν έρχεται τόσο καλύτερα, ξεσυνηθισα βρε κορίτσια! 

Σε οσοες ήρθαν πως ήταν από ροή και από πόνο; γιατί γενικά την πρώτη μέρα πονουσα πολυ ότι είχα περίοδο! 

Επίσης για επόμενη εγκυμοσύνη εμένα με φτ μου είπε ότι το ιδανικό είναι μετά από το 6μηνο για να έχουν επανέλθει όλα πλήρως! Πόσες σκέφτεστε για επόμενο ήδη; σας έλειψαν οι κοιλίτσες; 

Ούτε εμένα ήρθε περίοδος κ καλά κάνει δεν μου έλειψε καθολουυυυ χαχαχ... Λοιπόν η κοιλιτσα μου έλειψε πολύ πολύ πολύ πολύ ❤️❤️❤️ αφού φαντάσου προσπαθώ να μην την σκέφτομαι γιατί με πιάνει καταθλιψη

1 hour ago, winspert είπε:

Δεν είσαι καθόλου τρελη. Το ίδιο θελω κ εγω... Αν κ για εμας είναι παρα πολυ δύσκολο, μακαρι να εμενα εγκυος με τον πατροπαραδοτο τροπο κ ας γινόταν κ τωρα.... Χαχαχα... Αλλα αυτό προϋποθέτει κ την πραξη... Κ οπως είπαμε.... απο πραξη..... απραξια.... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

Χειρότερα κ από εμένα που έκανα μόνο δύο φορές; χαχαχα λοιπόν και τις δύο φορές έβγαλα αίμα ξανά γινα παρθένα με τόση απραξία κ εγώ χαχαχ πρέπει να γίνεται πιο συχνά μου φαίνεται 

Just now, tsilona είπε:

Κ γω θέλω τρίτο χτες.... Ναι είμαι τρελη.αχαχαχα

Αχχχχ εσύ θες και θα κάνεις.... Εμείς που θέλουμε τόσο αλλά δεν θα κάνουμε;;; 

  • Χαχα 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Δλδ θα κάνεις τρίτο τελικά αργότερα αγάπη; αχ κ να σαι έγκυος το φαντάζεσαι;;; ❤️❤️

Βρέχει στα μέρη σας; κ εμάς βρέχει εδώ αλλά εμάς πριν λίγο ξεκίνησε 

Ούτε εμένα ήρθε περίοδος κ καλά κάνει δεν μου έλειψε καθολουυυυ χαχαχ... Λοιπόν η κοιλιτσα μου έλειψε πολύ πολύ πολύ πολύ ❤️❤️❤️ αφού φαντάσου προσπαθώ να μην την σκέφτομαι γιατί με πιάνει καταθλιψη

Χειρότερα κ από εμένα που έκανα μόνο δύο φορές; χαχαχα λοιπόν και τις δύο φορές έβγαλα αίμα ξανά γινα παρθένα με τόση απραξία κ εγώ χαχαχ πρέπει να γίνεται πιο συχνά μου φαίνεται 

Αχχχχ εσύ θες και θα κάνεις.... Εμείς που θέλουμε τόσο αλλά δεν θα κάνουμε;;; 

Θα κάνω αν είναι ιδανικες οι συνθήκες!!

Δε θέλω η αλήθεια να το φανταστώ γιατί φοβάμαι αλλά δε θα τα βάψω και μαύρα χαχαχαχαχα:-D


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου λειπει που κλωσταγανε..το παθα κ στισ 2 μου κορεσ αυτο..

Γιατι κστα τα αλλα η κοιλια μου υπαρχει ακομη..

Βρε κοριτσια ειναξ φουσκωμενη οπωσ στον 6ο μηνα...κ εχω χασει 11 κιλα απο τα 23 που πηρα..εχει κολλησει εκει η ζυγαρια εδω κ μερεσ..εχει καμμια 45αρια μερεσ που γεννησα..

@Dwro πωσ παει το μωρο??κ εγω ειδα στη μπεμπα μου ιχνοσ απο αιματακι..ξσκινησα απο μονη μοθ αποχη στα γαλακτοκομ αν κ ειναι νωρισ να μιλαμε για αλλεργια..παιζει κ γαστρεντερκτιδα...αλλα πολυ φοβαμαι.πωσ κ αυτη εχει θεμα στα γαλακτοκομικα.

Επισησ ειμαστσ οικογενειακωσ με μυξεσ..για το μωρο φοβαμαι..

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, gogouli_ said:

Βροχερες καλημέρες αγαπημένες. Εμένα δε μου ήρθε καθόλου και την προηγούμενη βδομάδα που πήγα στο γιατρό μου είπε ότι δε φαίνεται να έρχεται ούτε αυτό το μήνα, και ότι συνήθως με αποκλειστικό θηλασμό έρχεται στο 6μηνο αλλά διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα. Όσο δεν έρχεται τόσο καλύτερα, ξεσυνηθισα βρε κορίτσια! 

Σε οσοες ήρθαν πως ήταν από ροή και από πόνο; γιατί γενικά την πρώτη μέρα πονουσα πολυ ότι είχα περίοδο! 

Επίσης για επόμενη εγκυμοσύνη εμένα με φτ μου είπε ότι το ιδανικό είναι μετά από το 6μηνο για να έχουν επανέλθει όλα πλήρως! Πόσες σκέφτεστε για επόμενο ήδη; σας έλειψαν οι κοιλίτσες; 

Εμένα ήρθε με αρκετό πόνο και έντονη ροή.

14 hours ago, marioula1234 said:

Ούτε εμένα ήρθε περίοδος κ καλά κάνει δεν μου έλειψε καθολουυυυ χαχαχ... Λοιπόν η κοιλιτσα μου έλειψε πολύ πολύ πολύ πολύ ❤️❤️❤️ αφού φαντάσου προσπαθώ να μην την σκέφτομαι γιατί με πιάνει κατάθλιψη

Επιτέλους! Να και κάποια που συμπάσχει! Τη θρηνώ πολύ την εγκυμοσύνη που τελείωσε. Ψάχνω ρούχα θηλασμού και είναι και εγκυμοσύνης κάποια και βλέπω τις κοιλιές και σφίγγομαι λίγο...

Θα ήθελα πάρα πάρα πολύ να πάω για 2ο στα επόμενα 2 χρόνια (33 είμαι τώρα). Όμως εγώ είμαι σε λίγο πιο δύσκολη θέση. 1ον πρέπει να βρούμε δότρια ωαρίου εκ νέου και δότη σπέρματος και να τα πληρώσουμε όλα αυτά εννοείται και 2ον θα πρέπει να μετακομίσουμε γιατί δε θα χωράμε και 3ον και βασικότερο πρέπει να χρησιμοποιήσω μεγάλη πειθώ γιατί δε θέλουμε και οι 2...κυρίως γιατί φοβάται τον κίνδυνο που συνοδεύει μια εγκυμοσύνη. Μου λέει αυτό το αγχος εγώ δεν το ξαναπερνάω... Δεν απογοητεύομαι όμως γιατί και για το πρώτο φοβόταν πολύ! Χεχε 

  • Μου αρέσει 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Clue είπε:

Εμένα ήρθε με αρκετό πόνο και έντονη ροή.

Επιτέλους! Να και κάποια που συμπάσχει! Τη θρηνώ πολύ την εγκυμοσύνη που τελείωσε. Ψάχνω ρούχα θηλασμού και είναι και εγκυμοσύνης κάποια και βλέπω τις κοιλιές και σφίγγομαι λίγο...

Θα ήθελα πάρα πάρα πολύ να πάω για 2ο στα επόμενα 2 χρόνια (33 είμαι τώρα). Όμως εγώ είμαι σε λίγο πιο δύσκολη θέση. 1ον πρέπει να βρούμε δότρια ωαρίου εκ νέου και δότη σπέρματος και να τα πληρώσουμε όλα αυτά εννοείται και 2ον θα πρέπει να μετακομίσουμε γιατί δε θα χωράμε και 3ον και βασικότερο πρέπει να χρησιμοποιήσω μεγάλη πειθώ γιατί δε θέλουμε και οι 2...κυρίως γιατί φοβάται τον κίνδυνο που συνοδεύει μια εγκυμοσύνη. Μου λέει αυτό το αγχος εγώ δεν το ξαναπερνάω... Δεν απογοητεύομαι όμως γιατί και για το πρώτο φοβόταν πολύ! Χεχε 

Κι εγώ θέλω κοιλίτσα σοβαρά τώρα.... Δε πάμε καλά ρεεε ακόμη δε λένε καλά καλά αγκου τα μωρά μας χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Clue είπε:

Εμένα ήρθε με αρκετό πόνο και έντονη ροή.

Επιτέλους! Να και κάποια που συμπάσχει! Τη θρηνώ πολύ την εγκυμοσύνη που τελείωσε. Ψάχνω ρούχα θηλασμού και είναι και εγκυμοσύνης κάποια και βλέπω τις κοιλιές και σφίγγομαι λίγο...

Θα ήθελα πάρα πάρα πολύ να πάω για 2ο στα επόμενα 2 χρόνια (33 είμαι τώρα). Όμως εγώ είμαι σε λίγο πιο δύσκολη θέση. 1ον πρέπει να βρούμε δότρια ωαρίου εκ νέου και δότη σπέρματος και να τα πληρώσουμε όλα αυτά εννοείται και 2ον θα πρέπει να μετακομίσουμε γιατί δε θα χωράμε και 3ον και βασικότερο πρέπει να χρησιμοποιήσω μεγάλη πειθώ γιατί δε θέλουμε και οι 2...κυρίως γιατί φοβάται τον κίνδυνο που συνοδεύει μια εγκυμοσύνη. Μου λέει αυτό το αγχος εγώ δεν το ξαναπερνάω... Δεν απογοητεύομαι όμως γιατί και για το πρώτο φοβόταν πολύ! Χεχε 

Μεχρι να αποφασιστει απολαυσε το μπεμπακι σου..

Κοριτσια μεγαλωνουν απιστςυτα γρηγορα ..βλεπω την "μεγαλη" μου που ειναι 2 χρ κ δεν το πιστευω..μιλαει τραγουδαει χορευει..απαιτειι...σωστο ανθρωπακι...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια γιατί είστε τρελές όσες θέλετε τρίτο παιδάκι!! Μια χαρά είστε!! Και όσες σκέφτεστε από τώρα ένα επόμενο παιδάκι με το καλό να σας έρθει! 

Εγώ έχω δει μέχρι τώρα 3 φορές όνειρο ότι ειμαι πάλι έγκυος και δεν μπορώ να πω ότι χάρηκα και τόσο (στον ύπνο μου) αλλά και στον ξύπνιο μου το ιδιο. 4η καισαρικη θα φοβόμουν πολύ αν και ο γιατρός μου , μου λέει ότι με τη δική μου μήτρα μπορώ άνετα και 4η και 5η ακόμα . Επίσης επειδή ήταν άσχημη αυτή η εγκυμοσύνη, από ψυχολογικής πλευράς κυρίως, στην ιδέα να ξαναμενω με πιάνει πανικός.

Σκέφτομαι να βάλω σπιράλ, υπάρχει κάποια κοπέλα με εμπειρία πάνω σε αυτο; από την μια το σκέφτομαι αλλά από την άλλη δεν ξέρω αν θέλω να έχω ξένο σώμα μέσα μου.

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Κι εγώ θέλω κοιλίτσα σοβαρά τώρα.... Δε πάμε καλά ρεεε ακόμη δε λένε καλά καλά αγκου τα μωρά μας χαχαχαχα

Κ μενα μου λειπει τοσο η κοιλιτσα μου! Κ γεννησα κ νωριτερα, ειχα 20 μερες μπροστα μου ακομα για φωτογραφιες! Με το ιδιο χαμογελο που κοιταω τις φωτογραφιες του μωρου κοιταω κ τις φωτογραφιες της κοιλιας! Χαχα, δε το πιστευα οτι θα ενιωθα ετσι, κ ας μη μπορουσα να κοιμηθω μπρουμητα! Λες κ τωρα κοιμαμαι; τωρα πιο πολυ ποναει το σωμα μου απο πριν!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Βρε κορίτσια γιατί είστε τρελές όσες θέλετε τρίτο παιδάκι!! Μια χαρά είστε!! Και όσες σκέφτεστε από τώρα ένα επόμενο παιδάκι με το καλό να σας έρθει! 

Εγώ έχω δει μέχρι τώρα 3 φορές όνειρο ότι ειμαι πάλι έγκυος και δεν μπορώ να πω ότι χάρηκα και τόσο (στον ύπνο μου) αλλά και στον ξύπνιο μου το ιδιο. 4η καισαρικη θα φοβόμουν πολύ αν και ο γιατρός μου , μου λέει ότι με τη δική μου μήτρα μπορώ άνετα και 4η και 5η ακόμα . Επίσης επειδή ήταν άσχημη αυτή η εγκυμοσύνη, από ψυχολογικής πλευράς κυρίως, στην ιδέα να ξαναμενω με πιάνει πανικός.

Σκέφτομαι να βάλω σπιράλ, υπάρχει κάποια κοπέλα με εμπειρία πάνω σε αυτο; από την μια το σκέφτομαι αλλά από την άλλη δεν ξέρω αν θέλω να έχω ξένο σώμα μέσα μου.

Πες τα κορίτσι εδώ εγώ 3η εγκυμοσύνη και είχα 2,5 μήνες εμετούς και ακόμα έχω ζαλάδες και πόνους παντού υποφέρω όσες δεν έχουν συμπτώματα με εμετούς λογικό το βρίσκω να σκέφτονται και άλλο παιδί αλλά άλλο να είναι μικρό το παιδί και άλλο να πηγαίνει νήπιο ή δημοτικό και να είσαι και έγκυος. 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...