Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

18 ώρες πρίν, tsilona είπε:

@Mamacita Alina @Farmakotriftena @Penny... @Giwtouli1990 @gogouli_ που είστε μωρέ;;; 

Εμείς έχουμε βρει έναν κάποιο Ρυθμό κορίτσια.καπως τα πάμε καλά.σε καμία 15αρια μέρες θα μπούμε κ σε αεροπλάνο να πάμε Αγγλια.τωρα πως θα ταξιδέψω με 2 μωρά κ τόσα πραγματα + καροτσι δεν έχω ιδέα.... 

Εδωωω ειμαστε κι εμεις, ειχε τελειο καιρο σημερα και βγηκαμε τη βολτουλα μας!!! Πως θα τα κουβαλησεις ολα αυτα ρε φιλη? 

2 ώρες πρίν, Penny... είπε:

 Ευχαριστώ κοριτσάκι μου Ιούλιο θα παντρευτώ εχω πολλα τρεξιματα

Κοριτσι μου με το καλο!!!

Εμεις θα τον βαφτισουμε τον μικρουλη μου 21 Ιουνιου (21 Ιουνιου ειχαμε κανει τον πολιτικο εμεις περυσι!) Μας λενε ολοι να κανουμε και θρησκευτικο μαζι αλλα ακομα το σκεφτομαστε, θα δειξει..

  • Μου αρέσει 3

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Penny... είπε:

Σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω να απανταω αγάπη μου ετοιμαζομαι για τον γαμο μου θα κανω και βαφτιση μαζι γίνεται ο χαμος του χαμού

Τελεια κοριτσάκι μου,η ωρα η καλη...Εμεις λεμε για βαφτιση τελος Μαίου...Καλες ετοιμασιες....:wub:

Παράθεση

:wub:

 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Εδωωω ειμαστε κι εμεις, ειχε τελειο καιρο σημερα και βγηκαμε τη βολτουλα μας!!! Πως θα τα κουβαλησεις ολα αυτα ρε φιλη? 

Κοριτσι μου με το καλο!!!

Εμεις θα τον βαφτισουμε τον μικρουλη μου 21 Ιουνιου (21 Ιουνιου ειχαμε κανει τον πολιτικο εμεις περυσι!) Μας λενε ολοι να κανουμε και θρησκευτικο μαζι αλλα ακομα το σκεφτομαστε, θα δειξει..

Αχ ωραία κοριτσι μου και εσας με το καλο

Just now, winspert είπε:

Τελεια κοριτσάκι μου,η ωρα η καλη...Εμεις λεμε για βαφτιση τελος Μαίου...Καλες ετοιμασιες....:wub:

 

Ωραια αγάπη μου γλυκια με το καλο εύχομαι

  • Ευχαριστώ 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Penny... η ωρα η καλη κοριτσι μου!!Αν θυμηθω το δικο μου γαμο και την τρελα που επικρατουσε για να τα οργανωσουμε ολα, καταλαβαινω ποσο μεγαλη προκληση ειναι να οργανωσεις μαζι και τη βαπτιση κι ολα αυτα μεσα στον ελαχιστο χρονο που μπορεις να διαθεσεις, αφου πλεον εχουμε και τα μωρακια μας!

Εμεις λεμε να κανουμε τη βαπτιση τελος Ιουνιου με αρχες Ιουλιου. Θα αρχισουμε σιγα σιγα να το ψαχνουμε...αν και μου φαινεται βουνο με τον μπεμπη.

Εχω να σας ανακοινωσω με μεγαλη χαρα οτι χθες ηταν το πρωτο βραδυ που ο μπεμπης δεν κοιμηθηκε πανω μου. Ειμαστε σε φαση που εχουμε καταφερει να κοιμαται διπλα μου θηλαζοντας, αλλα χθες ηταν η πρωτη φορα που πηγε ετσι ολο το βραδυ γιατι απο καποια ωρα και μετα καταληγαμε παντα αγκαλιτσα. Γενικα, νομιζω οτι παμε καλυτερα με το θεμα των κολικων, με καποια βαρβατα πισωγυρισματα βεβαια, που ευτυχως δεν κρατουν πολυ.Αν καταφερουμε να κοιμαται λιγο μονος του και μεσα στην ημερα, θα ειμαι πολυ ευχαριστημενη. Ευελπιστω σιγα σιγα να το πετυχουμε κι αυτο...

  • Μου αρέσει 4

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, katerinaki 86 είπε:

@Penny... η ωρα η καλη κοριτσι μου!!Αν θυμηθω το δικο μου γαμο και την τρελα που επικρατουσε για να τα οργανωσουμε ολα, καταλαβαινω ποσο μεγαλη προκληση ειναι να οργανωσεις μαζι και τη βαπτιση κι ολα αυτα μεσα στον ελαχιστο χρονο που μπορεις να διαθεσεις, αφου πλεον εχουμε και τα μωρακια μας!

Εμεις λεμε να κανουμε τη βαπτιση τελος Ιουνιου με αρχες Ιουλιου. Θα αρχισουμε σιγα σιγα να το ψαχνουμε...αν και μου φαινεται βουνο με τον μπεμπη.

Εχω να σας ανακοινωσω με μεγαλη χαρα οτι χθες ηταν το πρωτο βραδυ που ο μπεμπης δεν κοιμηθηκε πανω μου. Ειμαστε σε φαση που εχουμε καταφερει να κοιμαται διπλα μου θηλαζοντας, αλλα χθες ηταν η πρωτη φορα που πηγε ετσι ολο το βραδυ γιατι απο καποια ωρα και μετα καταληγαμε παντα αγκαλιτσα. Γενικα, νομιζω οτι παμε καλυτερα με το θεμα των κολικων, με καποια βαρβατα πισωγυρισματα βεβαια, που ευτυχως δεν κρατουν πολυ.Αν καταφερουμε να κοιμαται λιγο μονος του και μεσα στην ημερα, θα ειμαι πολυ ευχαριστημενη. Ευελπιστω σιγα σιγα να το πετυχουμε κι αυτο...

Τελεια Κατερινάκι μου...Ωραια τα νέα σας...Καλη συνέχεια να εχετε...Κ εμεις εχθες το βραδυ τα πήγαμε υπέροχα...Κοιμηθηκε απο τις 9 μεχρι τις 5 το πρωι,εφαγε καλα κ ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 8...Μου το εχει ξανακανει...Σημερα ειμαι πολυ ξεκουραστη... Βέβαια μεσα στη μερα ειναι πολυ απαιτητικος ακομα...Δεν θελει να κατσει μονος του κατω...Αλλα γενικα παμε πολύ καλύτερα...Επικοινωνουμε πολυ περισσότερο...

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Τελεια Κατερινάκι μου...Ωραια τα νέα σας...Καλη συνέχεια να εχετε...Κ εμεις εχθες το βραδυ τα πήγαμε υπέροχα...Κοιμηθηκε απο τις 9 μεχρι τις 5 το πρωι,εφαγε καλα κ ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 8...Μου το εχει ξανακανει...Σημερα ειμαι πολυ ξεκουραστη... Βέβαια μεσα στη μερα ειναι πολυ απαιτητικος ακομα...Δεν θελει να κατσει μονος του κατω...Αλλα γενικα παμε πολύ καλύτερα...Επικοινωνουμε πολυ περισσότερο...

Μια χαρα σας βρισκω!!Εμεις εχουμε δρομο για να πιασουμε αυτες τις ωρες...Χθες κοιμηθηκε στις 11:30 και ξυπνησε στις 3:00 και μου φανηκε οτι κοιμηθηκαμε 8ωρο!!Μετα ξυπναγε παλι ανα 1,5 ωρα μεχρι τις 9:30 που ξυπνησε εντελως. Σιγα - σιγα...το βασικο ειναι οτι υπαρχει διαφορα!!Κι εμεις πλεον επικοινωνουμε περισσοτερο και παιζουμε με τα παιχνιδακια μας, οποτε περναει η μερα πιο ευχαριστα!!Αυτο που συνεχιζει να τον ευχαριστει βεβαια περισσοτερο απ' ολα ειναι να τον εχουμε αγκαλια και να περπαταταμε σ' ολο το σπιτι ή να χορευουμε με τα ζουζουνια...δωρεαν γυμναστικη χαχα!!

  • Χαχα 5

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Μια χαρα σας βρισκω!!Εμεις εχουμε δρομο για να πιασουμε αυτες τις ωρες...Χθες κοιμηθηκε στις 11:30 και ξυπνησε στις 3:00 και μου φανηκε οτι κοιμηθηκαμε 8ωρο!!Μετα ξυπναγε παλι ανα 1,5 ωρα μεχρι τις 9:30 που ξυπνησε εντελως. Σιγα - σιγα...το βασικο ειναι οτι υπαρχει διαφορα!!Κι εμεις πλεον επικοινωνουμε περισσοτερο και παιζουμε με τα παιχνιδακια μας, οποτε περναει η μερα πιο ευχαριστα!!Αυτο που συνεχιζει να τον ευχαριστει βεβαια περισσοτερο απ' ολα ειναι να τον εχουμε αγκαλια και να περπαταταμε σ' ολο το σπιτι ή να χορευουμε με τα ζουζουνια...δωρεαν γυμναστικη χαχα!!

Εννοείται πως κ εμείς συνεχίζουμε να κόβουμε ατελείωτες βολτες μεσα στο σπιτι κ πως ηρεμιστικο είναι τα ζουζουνια κ για να κοιμηθει ακούει Φουρέιρα κ ζοζεφιν.... χαχαχαχα.... αλήθεια ομως...πιανει....Οσο για τη γυμναστική που λες,εγω θα την ελεγα κακοποιηση .... χαχαχαχα....ιδιως οταν εχεις ρηξη τενοντα κ μεση.....Αλλα χαλαλι οι αγκαλιτσες....κ τωρα που ειπα χαλαλι,του αρέσει κ το χαλαλι της Παπαδοπουλου....:lol:

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Εννοείται πως κ εμείς συνεχίζουμε να κόβουμε ατελείωτες βολτες μεσα στο σπιτι κ πως ηρεμιστικο είναι τα ζουζουνια κ για να κοιμηθει ακούει Φουρέιρα κ ζοζεφιν.... χαχαχαχα.... αλήθεια ομως...πιανει....Οσο για τη γυμναστική που λες,εγω θα την ελεγα κακοποιηση .... χαχαχαχα....ιδιως οταν εχεις ρηξη τενοντα κ μεση.....Αλλα χαλαλι οι αγκαλιτσες....κ τωρα που ειπα χαλαλι,του αρέσει κ το χαλαλι της Παπαδοπουλου....:lol:

Χαχαχα...δεν εχω επιχειρησει να του βαλω τετοιο ρεπερτοριο!!Θα το δοκιμασω!!Καλα...ασε...πονανε ολα!!Βεβαια, το μεγαλο κακο ξεκιναει απο τον υπνο, που για να χωρεσουμε ολοι στο κρεβατι μαζευομαι για να πιασω οσο δυνατον λιγοτερο χωρο και επειδη εχω τον μπεμπη διπλα μου κοιμαμαι ακουνητη για να μην τον πλακωσω...Το πρωι ολο κρακ ακουγονται απο παντου!:rolleyes:

  • Χαχα 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 2/1/2020 at 6:10 ΜΜ, tzeni82 είπε:

Κ εγω εχω τυψεισ που το παρακανα ειδικα χτεσ κ σημερα...κ φοβαμαι μην μου κσνει κολικουσ...ευτυχωσ χτεσ τη γλιτωσαμε...γισ μετα κ το σημερινο φαγοποτι δεν ξερω...

Η διατροφη μασ δυστυχωσ τα επηρεαζει...

Ολες λίγο πολύ σαβουροεφαγα με αυτές τις μέρες αγάπη μου 

On 2/1/2020 at 9:37 ΜΜ, winspert είπε:

Πολυ ανησυχο...Εγω εχω καταλάβει πως πολυ απλα εχουμε περασει απο τους κολικούς στα δόντια...Οταν τον πιανουν ξαφνικα κλαματα κ του δωσω το δαχτυλο μου κλειστό το δαγκώνει κ ηρεμεί... Έχει κ πολλα σαλια...Οταν νυσταζει δε βολευεται ευκολα ,κλαιει πολυ μεχρι να αποκοιμηθει κ κοκκινιζουν τα ματια του...Τη νυχτα κοιμάται καποιες ωρες αλλα τον ακουω συνεχεια να βγαζει φωνουλες,βογκητα,να στριφογυρναει...Κ καποιες φορές οταν ξεκιναει να φαει,αρχιζει το κλαμα κ πιανει κ αφηνει το στηθος...Κ δεν αποκοιμιεται τοσο ευκολα πλεον στο στηθος...Αλλαζει συνήθειες,αυτο βλεπω...Κ σιγουρα χαμογελάει κ γελαει περισσότερο κ ανταποκρίνεται στα παιχνιδια...

Εμεις γινομαστε 3 στις 10 του μηνα...Εχει δωσει καποια κοπελα μασητικο στο μωρο της; Σκέφτομαι να του δωσω...Εχετε να προτείνετε κάποιο καλο; Ή ειναι κ αυτο σαν τις πιπιλες; Το καθε μωρο εχει κ αλλη προτίμηση;;;...

Και εμείς έχουμε πάρα πολλά σάλια... Αμέτρητα!!! Χχχαχ δεν προλαβαίνω να την αλλάζω ρουχακια

On 3/1/2020 at 1:35 ΠΜ, Dwro είπε:

Καλησπερα καναμε δευτερο εμβολιο με ποσο πυρετο δινετε ντεπον εχει 37.6 του εδωσα χαζομαρα?Γενικα εχει κ γκρινια.

Και εμας εχει πολλα σαλια ο παιδιατρος ειπε ειναι νωρις για δοντια δεν φαινεται να βγαζει ακομα.Παρολα αυτα ειπε να τον δωσουμε μασητικα.Και εμας βαζει τα χερια στο στομα σαν μπουνιτσα.

Και εμάς βάζει τα χέρια στο στόμα όλη μέρα κ δωστου να τρέχουν σαλια

On 3/1/2020 at 2:07 ΜΜ, Clue είπε:

Δε νομίζω να φταίει η διατροφή για τις γουλιές. Η μόνη σχέση που μπορώ να βρω είναι επειδή παίρνει γεύση το γάλα από αυτά που τρώμε, να τρελαίνεται και η μπουμπού σου για τις σαβούρες και να τρώει πιο λαίμαργα! Χεχε

Εγώ σαβουροτρώω μόνιμα! Θα κάνω μια προσπάθεια να τρώω πιο καλά τώρα και θα δούμε. Γιατί είπαμε...η ζυγαριά δεν αντέχει!

Και σε εμάς έπεσε το φλουρί στη μικρή μας και στη μαμά μου που κόψανε!

Ανήμερα την Πρωτοχρονιά πήγαμε επίσκεψη και ήταν πάρα πολύ ήρεμη ενώ γινόταν πανικός από φωνές! Απόλαυσε τη φασαρία κι έκανε χαρούλες με τις αγκαλιές και τα νέα ερεθίσματα! Χθες κοιμόταν όλη μέρα...

Χαχαχ κουράστηκε το παιδί τη μία μέρα κ το ρίξε στον ύπνο την επόμενη :)

On 4/1/2020 at 12:26 ΠΜ, Dwro είπε:

Ο παιδιατρος ειπε γενικα αν ανεβασει να του δωσω.Σημερα παλι ειναι ανησυχος μου εκανε πολλες φορες κακα κ ειχαν κουκκιδα μικρη με λιγο αιμα .Ηδη δεν τρωω και προσεχω τρελα το μονο διαφορετικο που εκανα ηταν να βαλω κρεμμυδι στο φαγητο μεχρι τωρα εβαζα μονο φρεσκο κρεμμυδακι και μετα σκεφτομαι μηπως τον πειραζει ο πελτες ντοματας.Κανω ολοσωστη αποχη.Κουραστηκα ο παιδιατρος λεει να μην σταματησω τον θηλασμο κ οτι δεν πιστευει οτι ειναι αλλεργια.Το μωρο εχει πονους παντως.μου ειπε οτι θα στρωσει 5  6 μηνων που θα ωριμασει το εντερο.Για το αιμα ειπε ενοχλει μονο αν το βλεπουμε καθε μερα.Κανω αποχη γαλακτοκομικα και ιχνη σογια εσπεριδοειδη ψαρι σουσαμι και εκοψα και ξηρους καρπους.Εχει και την γοπ και υποφερει ο καημενος.Εχω δει αιμα 3 φορες με την σημερινη απελπιστηκα

Καλή μου πως είναι το μικρό σου; 

On 4/1/2020 at 1:47 ΠΜ, tsilona είπε:

@Mamacita Alina @Farmakotriftena @Penny... @Giwtouli1990 @gogouli_ που είστε μωρέ;;; 

Εμείς έχουμε βρει έναν κάποιο Ρυθμό κορίτσια.καπως τα πάμε καλά.σε καμία 15αρια μέρες θα μπούμε κ σε αεροπλάνο να πάμε Αγγλια.τωρα πως θα ταξιδέψω με 2 μωρά κ τόσα πραγματα + καροτσι δεν έχω ιδέα.... 

Αχ Παναγία μου πως θα ταξιδέψεις;;; όντως! Εγώ ταξίδεψα από δωδεκανησα για Αθήνα αλλά με πολύ λίγα πράγματα κ πάλι δύσκολο ηταν

On 4/1/2020 at 6:00 ΜΜ, Penny... είπε:

Σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω να απανταω αγάπη μου ετοιμαζομαι για τον γαμο μου θα κανω και βαφτιση μαζι γίνεται ο χαμος του χαμού

Με το καλό αγάπη μου ❤️ 

10 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

@Penny... η ωρα η καλη κοριτσι μου!!Αν θυμηθω το δικο μου γαμο και την τρελα που επικρατουσε για να τα οργανωσουμε ολα, καταλαβαινω ποσο μεγαλη προκληση ειναι να οργανωσεις μαζι και τη βαπτιση κι ολα αυτα μεσα στον ελαχιστο χρονο που μπορεις να διαθεσεις, αφου πλεον εχουμε και τα μωρακια μας!

Εμεις λεμε να κανουμε τη βαπτιση τελος Ιουνιου με αρχες Ιουλιου. Θα αρχισουμε σιγα σιγα να το ψαχνουμε...αν και μου φαινεται βουνο με τον μπεμπη.

Εχω να σας ανακοινωσω με μεγαλη χαρα οτι χθες ηταν το πρωτο βραδυ που ο μπεμπης δεν κοιμηθηκε πανω μου. Ειμαστε σε φαση που εχουμε καταφερει να κοιμαται διπλα μου θηλαζοντας, αλλα χθες ηταν η πρωτη φορα που πηγε ετσι ολο το βραδυ γιατι απο καποια ωρα και μετα καταληγαμε παντα αγκαλιτσα. Γενικα, νομιζω οτι παμε καλυτερα με το θεμα των κολικων, με καποια βαρβατα πισωγυρισματα βεβαια, που ευτυχως δεν κρατουν πολυ.Αν καταφερουμε να κοιμαται λιγο μονος του και μεσα στην ημερα, θα ειμαι πολυ ευχαριστημενη. Ευελπιστω σιγα σιγα να το πετυχουμε κι αυτο...

Αγάπη μου πως πάει συνεχίζει να κοιμαται πιο εύκολα ο μικρός; 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Χαχαχα...δεν εχω επιχειρησει να του βαλω τετοιο ρεπερτοριο!!Θα το δοκιμασω!!Καλα...ασε...πονανε ολα!!Βεβαια, το μεγαλο κακο ξεκιναει απο τον υπνο, που για να χωρεσουμε ολοι στο κρεβατι μαζευομαι για να πιασω οσο δυνατον λιγοτερο χωρο και επειδη εχω τον μπεμπη διπλα μου κοιμαμαι ακουνητη για να μην τον πλακωσω...Το πρωι ολο κρακ ακουγονται απο παντου!:rolleyes:

Καλημέρα...Για δοκίμασε το...ποτε δεν ξέρεις...Εμενα του αρεσουν πολυ τα ρυθμικα-χορευτικα τραγουδια γιατι τον κουναμε κιολας στο ρυθμο.Ετσι κ αλλιως σε ολα τα μωρακια αρεσει ο ρυθμος...Αχ αυτα τα κρακ...κ εγω μαζεμενη κοιμαμαι αλλα επειδη θηλαζει κιολας,τουρλωνω το στηθος να το πιανει καλα κ πραγματικά υποφερω...ειναι αφυσικη η σταση αυτη κ πιανομαι...Εχω κ τα μυοσκελετικα μου οπως εχω ξαναπει..

Οσες κοπελες θηλαζετε ξαπλωτες,σαν ειναι βολικη η σταση;Κανω κατι λαθος;;;

πρίν από 15 λεπτά , marioula1234 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά σήμερα θα πάμε για τον προεγχειρητικο έλεγχο και αύριο μπαίνουμε για την επεμβαση

Καλημέρα κοριτσακι μου...Με το καλο ο ελεγχος σημερα κ καλη επιτυχια στην επεμβαση αυριο...Θα περιμένουμε οποτε μπορεσεις να μπεις να μας γραψεις δυο λογια...φιλησε μου το αγγελουδι σου....


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά σήμερα θα πάμε για τον προεγχειρητικο έλεγχο και αύριο μπαίνουμε για την επεμβαση

Μην φοβασαι...

Θα πανε ολα καλα...

Να γινεθ κ αυτο να τελειωσουν ολα... 

Κακη επιτυχια κ περαστικα..

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

 Αγάπη μου πως πάει συνεχίζει να κοιμαται πιο εύκολα ο μικρός; 

Ευτυχως, παμε καλυτερα!!Το εχουμε βρει και κοιμαται θηλαζοντας διπλα μου. Χθες πρωτοφανες εκανε σερι εναν 4ωρο υπνο. Τωρα παλευουμε να κοιμαται λιγακι μονος του και μεσα στην ημερα...στο ριλαξ τα εχουμε καταφερει μεχρι στιγμης αλλα δεν κοιμαται πανω απο μιση ωρα. Γενικα, ολη την ημερα κοιμαται 15' με 30' , ξυπναει, ξανακοιμαται μετα απο ωρα και παει λεγοντας. Αν τον κρατησουμε αγκαλια, μπορει και να κοιμηθει σερι για 1 ωρα αλλα συνηθως στο 20λεπτο εχει ξυπνησει.

Καλη επιτυχια για αυριο κοριτσακι μου!!Ολα θα πανε υπεροχα!!Καλη και γρηγορη αναρρωση ευχομαι στον μικρουλη!!

4 ώρες πρίν, winspert είπε:

Καλημέρα...Για δοκίμασε το...ποτε δεν ξέρεις...Εμενα του αρεσουν πολυ τα ρυθμικα-χορευτικα τραγουδια γιατι τον κουναμε κιολας στο ρυθμο.Ετσι κ αλλιως σε ολα τα μωρακια αρεσει ο ρυθμος...Αχ αυτα τα κρακ...κ εγω μαζεμενη κοιμαμαι αλλα επειδη θηλαζει κιολας,τουρλωνω το στηθος να το πιανει καλα κ πραγματικά υποφερω...ειναι αφυσικη η σταση αυτη κ πιανομαι...Εχω κ τα μυοσκελετικα μου οπως εχω ξαναπει..

Οσες κοπελες θηλαζετε ξαπλωτες,σαν ειναι βολικη η σταση;Κανω κατι λαθος;;;

Κι εγω δεν μπορω να πω οτι βολευομαι στο ξαπλωτο....με σωνει οτι ο δικος μου δε θηλαζει για πολλη ωρα και μολις τον παρει ο υπνος το αφηνει, οποτε βολευομαι κι εγω λιγο καλυτερα.

  • Ευχαριστώ 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Κι εγω δεν μπορω να πω οτι βολευομαι στο ξαπλωτο....με σωνει οτι ο δικος μου δε θηλαζει για πολλη ωρα και μολις τον παρει ο υπνος το αφηνει, οποτε βολευομαι κι εγω λιγο καλυτερα.

Κ εμενα αποκοιμιεται σχετικά γρήγορα αλλα επισης ξυπναει γρήγορα κ το ψάχνει για να ξανακοιμηθεί... χαχαχαχα...κ αν κανω κ κουνηθω για να βολευτω λιγο,εκει ξυπναει αμεσως...λες κ εχει συναγερμο....

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...