Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, vikib είπε:

      σαν να ειχα δει οτι εχεις

      μπορει να υπαρχει καποιο μικρο θεματακι,κ απλα να ησασταν πιο τυχεροι στο πρωτο

      συζητησε το με τον γιατρο σου,μετα απο δυο βιοχημικες δ ειναι κακο να κανετε καποιους βασικους ελεγχους.εφοσον το θελετε κ εσεις

      ενα σπερμοδιαγραμμα αρχικα. καποιες ορμονικες εσυ

      τα ουτρο ειναι για προγεστερονη.οποτε κ να ειχες θεμα λογικα θα το καλυψαν

      ευχομαι ολα να πανε καλα!

      Δεν θα ηθελα να σκεφτομαι οτι απλα ηταν πιο τυχερο το πρωτο μου παιδακι...προτιμω να σκεφτομαι οτι ειναι τυχαιο γεγονος το 2ο και το 3ο...εννοειται θα κανω εξετασεις και οτι χρειαστει..και ισως παρω και μια 2η γνωμη...

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

On 6/1/2020 at 8:13 ΜΜ, winspert είπε:

Τελεια Κατερινάκι μου...Ωραια τα νέα σας...Καλη συνέχεια να εχετε...Κ εμεις εχθες το βραδυ τα πήγαμε υπέροχα...Κοιμηθηκε απο τις 9 μεχρι τις 5 το πρωι,εφαγε καλα κ ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 8...Μου το εχει ξανακανει...Σημερα ειμαι πολυ ξεκουραστη... Βέβαια μεσα στη μερα ειναι πολυ απαιτητικος ακομα...Δεν θελει να κατσει μονος του κατω...Αλλα γενικα παμε πολύ καλύτερα...Επικοινωνουμε πολυ περισσότερο...

Ουου μπραβο! Ξεκουραστηκες τουλαχιστον το βραδυ! Εμεις ξυπναμε ανα 2 με 3 ωρες τη νυχτα , εχει τυχει κ 4 σπανια βεβακα κ το πρωι ξυπναει γυρω στις 8.30..ανυπομονω να στρωσει το βραδινο!!!!

12 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά σήμερα θα πάμε για τον προεγχειρητικο έλεγχο και αύριο μπαίνουμε για την επεμβαση

Καλη επιτυχια!!! Περιμενουμε νεα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε; καλησπέρα κι από μας! Κάναμε το δεύτερο εμβόλιο σήμερα, η μπέμπα είναι 3ων, ήταν 63 εκ. και 6750! Ρε κορίτσια έχουν αλλάξει χρώμα τα κακά της εδώ και δύο εβδομάδες, είναι κιτρινολαδι! Εσάς είναι ακόμα σκέτο κίτρινο; δεν έχω αλλάξει διατροφικές συνήθειες! 

  • Μου αρέσει 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; καλησπέρα κι από μας! Κάναμε το δεύτερο εμβόλιο σήμερα, η μπέμπα είναι 3ων, ήταν 63 εκ. και 6750! Ρε κορίτσια έχουν αλλάξει χρώμα τα κακά της εδώ και δύο εβδομάδες, είναι κιτρινολαδι! Εσάς είναι ακόμα σκέτο κίτρινο; δεν έχω αλλάξει διατροφικές συνήθειες! 

Καλημέρα κοριτσακι μου...Εμεις ακομα δεν εχουμε κανει το πρώτο...Την Παρασκευή θα παμε οπου θα ειναι ακριβώς 3 μηνών...Οσο για τα κακα του εμενα τον τελευταίο καιρο ειναι συνεχεια προς το πρασινο...Κ καποιες φορες προς το κίτρινο

 @marioula1234,καλη επιτυχια σήμερα!!!!!

  • Ευχαριστώ 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; καλησπέρα κι από μας! Κάναμε το δεύτερο εμβόλιο σήμερα, η μπέμπα είναι 3ων, ήταν 63 εκ. και 6750! Ρε κορίτσια έχουν αλλάξει χρώμα τα κακά της εδώ και δύο εβδομάδες, είναι κιτρινολαδι! Εσάς είναι ακόμα σκέτο κίτρινο; δεν έχω αλλάξει διατροφικές συνήθειες! 

Καλημέρα αγάπη! Εμένα ο μπεμπούλης είναι ακριβώς 2.5 μηνών σήμερα, 63.5 εκ και 5600! Το απόγευμα θα κάνουμε το πρώτο μας εμβόλιο! Συνήθως είναι κίτρινα τα κακά του, κάποιες φορές πρασινίζουν αλλά μετά πάλι κίτρινα! Τα πράσινα κακά σχετίζονται και με υπερπαραγωγή, αφού δεν έχεις αλλάξει διατροφή δύσκολο να είναι κάποια αλλεργία.. Κάνε μια ερώτηση και στο γιατρό σας όμως εφόσον είναι δύο εβδομάδες συνεχόμενα!

@marioula1234 κοριτσάκι μου καλή επιτυχία, όλα θα πάνε κατ'ευχήν! Περιμένουμε νέα σας άμεσα!!!

  • Ευχαριστώ 2

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; καλησπέρα κι από μας! Κάναμε το δεύτερο εμβόλιο σήμερα, η μπέμπα είναι 3ων, ήταν 63 εκ. και 6750! Ρε κορίτσια έχουν αλλάξει χρώμα τα κακά της εδώ και δύο εβδομάδες, είναι κιτρινολαδι! Εσάς είναι ακόμα σκέτο κίτρινο; δεν έχω αλλάξει διατροφικές συνήθειες! 

Μπραβο!!Πολυ καλη η μπεμπουλα!!!Εμεις την Τριτη θα παμε για τα δευτερα εμβολια. Εμας κυμαινονται απο κιτρινα μεχρι ενα πολυ ελαφρυ λαδι αλλα καθε φορα ειναι διαφορετικα ακομα και μεσα στην ιδια ημερα. Δε νομιζω παντως να σημαινει κατι, οσο δεν υπαρχουν εντονες αλλαγες στο χρωμα. Τον παιδιατρο τον ρωτησες?

  • Ευχαριστώ 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μιασ κ η μεγαλη μου ειχε θεμα με αλλεργια..παντα παρατηρουσα τα κακα τησ μικρησ..βεβαια οποτε ρωτουσα τον παιδιατρο δεν το εδινε ιδιαιτερη σημασια εφοσον βεβαια δςν συντρεχει κ καποιοσ αλλοσ λογος για ανησυχια.....

Τησ νεγαλησ μου ακομη δεν φτιαξαν οι κενωσεισ..ειναι νερουλεσ..( τρωει πολλα φρουτα)κ μια φορα που τον ρωτησα νου λεει? Γιατι στουα μεγακουσ παντα το ιδιο ειναι? 

Κ το διαβασα κ σε ενα αλλο παιδιατρο..στον παπαβεντση? Δεν ξερω αν λεω σωστα το ονομα..που ειναι κ συνβουλοσ θηλασμου..

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , tzeni82 είπε:

Μιασ κ η μεγαλη μου ειχε θεμα με αλλεργια..παντα παρατηρουσα τα κακα τησ μικρησ..βεβαια οποτε ρωτουσα τον παιδιατρο δεν το εδινε ιδιαιτερη σημασια εφοσον βεβαια δςν συντρεχει κ καποιοσ αλλοσ λογος για ανησυχια.....

Τησ νεγαλησ μου ακομη δεν φτιαξαν οι κενωσεισ..ειναι νερουλεσ..( τρωει πολλα φρουτα)κ μια φορα που τον ρωτησα νου λεει? Γιατι στουα μεγακουσ παντα το ιδιο ειναι? 

Κ το διαβασα κ σε ενα αλλο παιδιατρο..στον παπαβεντση? Δεν ξερω αν λεω σωστα το ονομα..που ειναι κ συνβουλοσ θηλασμου..

Ο παπαβεντζης λέει να μην ασχολούμαστε με τα κακα τους ναι.αχαχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 4

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

O δικοσ μασ παιδιατροσ μου λεει πωσ ενα μωρακι που κςτι το ενοχλει..δεν υπαρχει περιπτωση να μην το καταλαβεισ..αν υο ποναει κατι θα χει κλαμα.. κ γκρινια..

Οσο τα μωρα μασ εχουν καλη διαθεση μην τα φοβαστε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Με το καλό κορίτσια! @Giwtouli1990 @Penny... και @winspert.

Εμείς δεν θα τη βαφτίσουμε. Κάναμε ονοματοδοσία.

On 1/4/2020 at 1:47 AM, tsilona said:

@Mamacita Alina @Farmakotriftena @Penny... @Giwtouli1990 @gogouli_ που είστε μωρέ;;; 

Εμείς έχουμε βρει έναν κάποιο Ρυθμό κορίτσια.καπως τα πάμε καλά.σε καμία 15αρια μέρες θα μπούμε κ σε αεροπλάνο να πάμε Αγγλια.τωρα πως θα ταξιδέψω με 2 μωρά κ τόσα πραγματα + καροτσι δεν έχω ιδέα.... 

Καλό κουράγιο. Εμείς οδικώς θα πάμε στο χωριό μου τον Φλεβάρη για τριήμερο και μου φαίνεται βουνό...

 

On 1/6/2020 at 6:54 PM, katerinaki 86 said:

@Penny...

Εχω να σας ανακοινωσω με μεγαλη χαρα οτι χθες ηταν το πρωτο βραδυ που ο μπεμπης δεν κοιμηθηκε πανω μου. Ειμαστε σε φαση που εχουμε καταφερει να κοιμαται διπλα μου θηλαζοντας, αλλα χθες ηταν η πρωτη φορα που πηγε ετσι ολο το βραδυ γιατι απο καποια ωρα και μετα καταληγαμε παντα αγκαλιτσα. Γενικα, νομιζω οτι παμε καλυτερα με το θεμα των κολικων, με καποια βαρβατα πισωγυρισματα βεβαια, που ευτυχως δεν κρατουν πολυ.Αν καταφερουμε να κοιμαται λιγο μονος του και μεσα στην ημερα, θα ειμαι πολυ ευχαριστημενη. Ευελπιστω σιγα σιγα να το πετυχουμε κι αυτο...

Συγχαρητήρια!

On 1/6/2020 at 10:03 PM, winspert said:

Εννοείται πως κ εμείς συνεχίζουμε να κόβουμε ατελείωτες βολτες μεσα στο σπιτι κ πως ηρεμιστικο είναι τα ζουζουνια κ για να κοιμηθει ακούει Φουρέιρα κ ζοζεφιν.... χαχαχαχα.... αλήθεια ομως...πιανει....Οσο για τη γυμναστική που λες,εγω θα την ελεγα κακοποιηση .... χαχαχαχα....ιδιως οταν εχεις ρηξη τενοντα κ μεση.....Αλλα χαλαλι οι αγκαλιτσες....κ τωρα που ειπα χαλαλι,του αρέσει κ το χαλαλι της Παπαδοπουλου....:lol:

Εμείς χορεύουμε ξένα με μπιτ. Ηρεμεί πάντα με το που βάζω το believer από imagine dragons!

On 1/7/2020 at 8:41 AM, marioula1234 said:

Καλημέρα κορίτσια μου ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά σήμερα θα πάμε για τον προεγχειρητικο έλεγχο και αύριο μπαίνουμε για την επεμβαση

Με το καλό! Πως πήγε? Στείλε όταν μπορέσεις!

On 1/7/2020 at 10:59 AM, winspert said:

Καλημέρα...Για δοκίμασε το...ποτε δεν ξέρεις...Εμενα του αρεσουν πολυ τα ρυθμικα-χορευτικα τραγουδια γιατι τον κουναμε κιολας στο ρυθμο.Ετσι κ αλλιως σε ολα τα μωρακια αρεσει ο ρυθμος...Αχ αυτα τα κρακ...κ εγω μαζεμενη κοιμαμαι αλλα επειδη θηλαζει κιολας,τουρλωνω το στηθος να το πιανει καλα κ πραγματικά υποφερω...ειναι αφυσικη η σταση αυτη κ πιανομαι...Εχω κ τα μυοσκελετικα μου οπως εχω ξαναπει..

Οσες κοπελες θηλαζετε ξαπλωτες,σαν ειναι βολικη η σταση;Κανω κατι λαθος;;;

Καλημέρα κοριτσακι μου...Με το καλο ο ελεγχος σημερα κ καλη επιτυχια στην επεμβαση αυριο...Θα περιμένουμε οποτε μπορεσεις να μπεις να μας γραψεις δυο λογια...φιλησε μου το αγγελουδι σου....

Εμένα ξαπλωτή δεν πιάνει πολύ καλά...

Πήγαμε χθες για το 2ο εμβόλιο. 3ων μηνών και 10 ημερών ή 2 μηνών διορθωμένη. 5550 γραμμάρια και 59.5 εκ. ύψος. Όλα μια χαρά! Όμως σήμερα έκανε 37.7 από το εμβόλιο. Τώρα της έχει πέσει αλλά είμαι λίγο στην τσίτα...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
  • Χαχα 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Clue είπε:

Καλησπέρα!

Με το καλό κορίτσια! @Giwtouli1990 @Penny... και @winspert.

Εμείς δεν θα τη βαφτίσουμε. Κάναμε ονοματοδοσία.

Καλό κουράγιο. Εμείς οδικώς θα πάμε στο χωριό μου τον Φλεβάρη για τριήμερο και μου φαίνεται βουνό...

 

Συγχαρητήρια!

Εμείς χορεύουμε ξένα με μπιτ. Ηρεμεί πάντα με το που βάζω το believer από imagine dragons!

Με το καλό! Πως πήγε? Στείλε όταν μπορέσεις!

Εμένα ξαπλωτή δεν πιάνει πολύ καλά...

Πήγαμε χθες για το 2ο εμβόλιο. 3ων μηνών και 10 ημερών ή 2 μηνών διορθωμένη. 5550 γραμμάρια και 59.5 εκ. ύψος. Όλα μια χαρά! Όμως σήμερα έκανε 37.7 από το εμβόλιο. Τώρα της έχει πέσει αλλά είμαι λίγο στην τσίτα...

Μην ανησυχεις και εμενα ειχε βαλει 37.8 σε αυτο το εμβολιο, εδωσα ντεπον κ την αλλη μερα ολα καλα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , gogouli_ είπε:

Κορίτσια μου να κάνω μια ερώτηση; ξέρετε αν μέσα στη σαρακοστή επιτρέπονται βαφτίσεις; άλλοι μου λένε ναι και άλλοι όχι!!! 

Νομιζω πως επιτρέπονται χωρις να ειμαι 100% σίγουρη αλλα θα σε περιορίσει στο τραπεζι στο μενου.Θα πρεπει να εχεις κ νηστίσιμα γιατι σιγουρα καποιοι θα νηστευουν...Παρ ολα αυτα καλύτερα να ρωτησεις καποιον παπα...φιλακια πολλά...

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/1/2020 at 5:53 ΜΜ, katerinaki 86 είπε:

Ευτυχως, παμε καλυτερα!!Το εχουμε βρει και κοιμαται θηλαζοντας διπλα μου. Χθες πρωτοφανες εκανε σερι εναν 4ωρο υπνο. Τωρα παλευουμε να κοιμαται λιγακι μονος του και μεσα στην ημερα...στο ριλαξ τα εχουμε καταφερει μεχρι στιγμης αλλα δεν κοιμαται πανω απο μιση ωρα. Γενικα, ολη την ημερα κοιμαται 15' με 30' , ξυπναει, ξανακοιμαται μετα απο ωρα και παει λεγοντας. Αν τον κρατησουμε αγκαλια, μπορει και να κοιμηθει σερι για 1 ωρα αλλα συνηθως στο 20λεπτο εχει ξυπνησει.

Καλη επιτυχια για αυριο κοριτσακι μου!!Ολα θα πανε υπεροχα!!Καλη και γρηγορη αναρρωση ευχομαι στον μικρουλη!!

Κι εγω δεν μπορω να πω οτι βολευομαι στο ξαπλωτο....με σωνει οτι ο δικος μου δε θηλαζει για πολλη ωρα και μολις τον παρει ο υπνος το αφηνει, οποτε βολευομαι κι εγω λιγο καλυτερα.

 

On 7/1/2020 at 9:50 ΜΜ, tsilona είπε:

Καλή επιτυχία στην επέμβαση! Αναμένουμε νεα!!!

 

On 7/1/2020 at 10:47 ΜΜ, Jennak83 είπε:

Ουου μπραβο! Ξεκουραστηκες τουλαχιστον το βραδυ! Εμεις ξυπναμε ανα 2 με 3 ωρες τη νυχτα , εχει τυχει κ 4 σπανια βεβακα κ το πρωι ξυπναει γυρω στις 8.30..ανυπομονω να στρωσει το βραδινο!!!!

Καλη επιτυχια!!! Περιμενουμε νεα!!

 

On 7/1/2020 at 11:34 ΜΜ, gogouli_ είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; καλησπέρα κι από μας! Κάναμε το δεύτερο εμβόλιο σήμερα, η μπέμπα είναι 3ων, ήταν 63 εκ. και 6750! Ρε κορίτσια έχουν αλλάξει χρώμα τα κακά της εδώ και δύο εβδομάδες, είναι κιτρινολαδι! Εσάς είναι ακόμα σκέτο κίτρινο; δεν έχω αλλάξει διατροφικές συνήθειες! 

 

On 8/1/2020 at 12:58 ΜΜ, winspert είπε:

Καλημέρα κοριτσακι μου...Εμεις ακομα δεν εχουμε κανει το πρώτο...Την Παρασκευή θα παμε οπου θα ειναι ακριβώς 3 μηνών...Οσο για τα κακα του εμενα τον τελευταίο καιρο ειναι συνεχεια προς το πρασινο...Κ καποιες φορες προς το κίτρινο

 @marioula1234,καλη επιτυχια σήμερα!!!!!

 

On 8/1/2020 at 2:57 ΜΜ, Giwtouli1990 είπε:

Καλημέρα αγάπη! Εμένα ο μπεμπούλης είναι ακριβώς 2.5 μηνών σήμερα, 63.5 εκ και 5600! Το απόγευμα θα κάνουμε το πρώτο μας εμβόλιο! Συνήθως είναι κίτρινα τα κακά του, κάποιες φορές πρασινίζουν αλλά μετά πάλι κίτρινα! Τα πράσινα κακά σχετίζονται και με υπερπαραγωγή, αφού δεν έχεις αλλάξει διατροφή δύσκολο να είναι κάποια αλλεργία.. Κάνε μια ερώτηση και στο γιατρό σας όμως εφόσον είναι δύο εβδομάδες συνεχόμενα!

@marioula1234 κοριτσάκι μου καλή επιτυχία, όλα θα πάνε κατ'ευχήν! Περιμένουμε νέα σας άμεσα!!!

 

10 ώρες πρίν, Clue είπε:

Καλησπέρα!

Με το καλό κορίτσια! @Giwtouli1990 @Penny... και @winspert.

Εμείς δεν θα τη βαφτίσουμε. Κάναμε ονοματοδοσία.

Καλό κουράγιο. Εμείς οδικώς θα πάμε στο χωριό μου τον Φλεβάρη για τριήμερο και μου φαίνεται βουνό...

 

Συγχαρητήρια!

Εμείς χορεύουμε ξένα με μπιτ. Ηρεμεί πάντα με το που βάζω το believer από imagine dragons!

Με το καλό! Πως πήγε? Στείλε όταν μπορέσεις!

Εμένα ξαπλωτή δεν πιάνει πολύ καλά...

Πήγαμε χθες για το 2ο εμβόλιο. 3ων μηνών και 10 ημερών ή 2 μηνών διορθωμένη. 5550 γραμμάρια και 59.5 εκ. ύψος. Όλα μια χαρά! Όμως σήμερα έκανε 37.7 από το εμβόλιο. Τώρα της έχει πέσει αλλά είμαι λίγο στην τσίτα...

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ για το ενδιαφέρον σας❤️ η επέμβαση αποτί είπε ο γιατρός πήγε πολύ πολύ καλά τα αυτάκια θα τα δούμε την Τρίτη που θα κάνουμε αλλαγή κ θα βγάλει ο γιατρός τις γάζες...Η επέμβαση από μια ώρα που κρατά συνήθως εμάς κράτησε σχεδων 3 ώρες δεν ήταν τόσο απλό φαίνεται... Πρέπει να μείνω δύο εβδομάδες ακόμα στην Αθήνα.. Μια για να αφαιρέσει τις γάζες κ ακόμη μια για να αφαιρέσει τα ράμματα... Το κακό είναι που χάνει σχολείο... Προς έκπληξη μου ο μικρός δεν πονάει καθολουυυυ! Καθόλου όμως! Τι χαρά κ αυτή το είχα άγχος γιατί μια γνωστή μου που έκανε κ εκείνη ωτοπλαστικη στα 37 της υπέφερε... Η μπέμπα μαρτυρισε όσο έλειπα δεν ήθελε να φάει ούτε να κοιμηθει εκλαιγε όλη μέρα μετά κόπο και βασάνων έπινε 20-20μλ γάλα μου... Ευτυχώς κάναμε την επέμβαση πρωί και βγήκαμε βράδυ δεν μείναμε μέσα κ τη νύχτα... Καμία συγχηση δεν έπαθε η μικρή με τις θηλές που το είχα άγχος... Όλα καλά δόξα το Θεό!!! 

  • Μου αρέσει 6

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, marioula1234 είπε:

 

 

 

 

 

 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ για το ενδιαφέρον σας❤️ η επέμβαση αποτί είπε ο γιατρός πήγε πολύ πολύ καλά τα αυτάκια θα τα δούμε την Τρίτη που θα κάνουμε αλλαγή κ θα βγάλει ο γιατρός τις γάζες...Η επέμβαση από μια ώρα που κρατά συνήθως εμάς κράτησε σχεδων 3 ώρες δεν ήταν τόσο απλό φαίνεται... Πρέπει να μείνω δύο εβδομάδες ακόμα στην Αθήνα.. Μια για να αφαιρέσει τις γάζες κ ακόμη μια για να αφαιρέσει τα ράμματα... Το κακό είναι που χάνει σχολείο... Προς έκπληξη μου ο μικρός δεν πονάει καθολουυυυ! Καθόλου όμως! Τι χαρά κ αυτή το είχα άγχος γιατί μια γνωστή μου που έκανε κ εκείνη ωτοπλαστικη στα 37 της υπέφερε... Η μπέμπα μαρτυρισε όσο έλειπα δεν ήθελε να φάει ούτε να κοιμηθει εκλαιγε όλη μέρα μετά κόπο και βασάνων έπινε 20-20μλ γάλα μου... Ευτυχώς κάναμε την επέμβαση πρωί και βγήκαμε βράδυ δεν μείναμε μέσα κ τη νύχτα... Καμία συγχηση δεν έπαθε η μικρή με τις θηλές που το είχα άγχος... Όλα καλά δόξα το Θεό!!! 

Μπραβο Μαριουλα μου!!Χαιρομαι που ολα πηγαν καλα και ο μικρουλης δεν ποναει!!Ειναι λιγο θεμα αυτο με το σχολειο αλλα δεν μπορει να γινει αλλιως..θα προσπαθησετε οταν επιστρεψετε  ή αν εχετε τη δυνατοτητα και μαθαινετε τι κανουν ακομα καλυτερα τις μερες που ειστε Αθηνα να καλυψετε τα μαθηματα ωστε να μην εχει κενα και δε θα εχει κανενα προβλημα. Μια χαρα και με την μπεμπα...1 μερα ηταν και περασε!!Ευτυχως δεν την επηρεασε, αυτο ειναι το σημαντικο!!Εσυ πως την παλεψες τοσες ωρες?Μπορουσες να βγαζεις γαλα για αποσυμφοριση ή εσκασες?

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...