Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 hours ago, Maroxmarox said:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα η γιατρός μου έδωσε τρία χάπια ημερησίως δηλαδή 600mg σύνολο φολικο οξυ και βιταμίνη d στην οποια παρουσίασα ανεπάρκεια μ έδωσε 4000 αρχικά κ μετά 2.000… βοήθησε η όχι δεν το γνωρίζω ακόμα κοπελα Μου … πάντως  η coq10 με πάχυνε ρε γαμωτο …

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Χαχαχαχαχαχα και κάπου εδώ θα αρχίσουμε να γεμίζουμε σελίδες πάλι! Οι παλιές ενδοξες εποχές μας. Εμείς τα πάμε πολύ καλά χαχαχαχα

Μπράβο κορίτσι μου, μπαμ μπαμ τα δοντάκια σας. Εμείς τίποτα ακόμα! Σήμερα κλείσαμε τον 7ο. Είναι 72 εκ 9100. Για φακές μου είπε τον άλλο μήνα να βάλουμε! 

Ωωωωω...ειστε super!!!Εμενα ειναι γυρω στα 8500 προς το παρον και απο υψος θα μαθω στις 18 που εχουμε ραντεβου για εμβολια. Το κακο ειναι οτι μαζι με τα δοντακια ερχονται και οι δαγκωνιες χαχαχα!!!Στο θηλασμο δε με δαγκωνει ευτυχως αλλα το μπρατσο ή τον ωμο μου την ωρα που τον κοιμιζω τα εχει ταραξει...πρωτα μου τα πιπιλαγε και τωρα χωνει συνεχεια δαγκωνιες χαχα!!

Εγω κοριτσια ντρεπομαι που το λεω η αληθεια ειναι αλλα απο κουλι τιποταααα!!Ουτε το βλεπω στο αμεσο μελλον...εκτος αν γινει κανενα θαυμα κι αρχισει να κοιμαται καλυτερα ο μπεμπακος. Προς το παρον οταν ειναι μονος του ξυπναει στην καλυτερη στο μισαωρο (πολλες φορες ξυπναει στο 10λεπτο!) και μονο οταν ειμαι διπλα του κοιμαται περισσοτερο. Κι αυτο τωρα που ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα γιατι μεχρι πριν λιγο καιρο κοιμοταν μονο πανω μας...


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Κ εγω κοριτσια,ενω ακομα έχουμε φουλ θηλασμό μερα νυχτα κ δεν ξεκουραζομαι καθολου, σκεφτομαι ηδη για δεύτερο...Το θεμα ειναι οτι δεν εχω αδιαθετησει ακομα...Κ φυσικα ευχομαι να πετύχει κ η εξωσωματική παλι...:wub:

Just now, katerinaki 86 είπε:

Εγω κοριτσια ντρεπομαι που το λεω η αληθεια ειναι αλλα απο κουλι τιποταααα!!Ουτε το βλεπω στο αμεσο μελλον...εκτος αν γινει κανενα θαυμα κι αρχισει να κοιμαται καλυτερα ο μπεμπακος. Προς το παρον οταν ειναι μονος του ξυπναει στην καλυτερη στο μισαωρο (πολλες φορες ξυπναει στο 10λεπτο!) και μονο οταν ειμαι διπλα του κοιμαται περισσοτερο. Κι αυτο τωρα που ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα γιατι μεχρι πριν λιγο καιρο κοιμοταν μονο πανω μας...

Να μη ντρέπεσαι καθολου...Δεν είσαι η μονη...Εμεις μονο 2 επαφες είχαμε μέχρι τωρα κ αυτες τωρα κοντα... Νωρίτερα με τίποτα...Ειμαι φουλ ταιμ με το θηλασμο κ νυσταζω νωρίς λογω του ότι ξυπναω τα βράδια...κ χρονος γιοκ...Ασε που για μενα η πρώτη φορά ήταν πολυ επιπονη...Τοσοι μηνες χωρίς κουλι τι να σου κάνει κ αυτο...:wacko:

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κ εγω κοριτσια,ενω ακομα έχουμε φουλ θηλασμό μερα νυχτα κ δεν ξεκουραζομαι καθολου, σκεφτομαι ηδη για δεύτερο...Το θεμα ειναι οτι δεν εχω αδιαθετησει ακομα...Κ φυσικα ευχομαι να πετύχει κ η εξωσωματική παλι...:wub:

Μια απο τα ιδια παρολο την πεινα κ την κουραση που τραβαω σκεφτομαι πολυ κι ενα ακομα.Αλλα δεν εχουμε αλλα εμβρυα κ δεν ξερω αν αντεχω παλι το λουκι της εξωσωματικης.Ειναι και το ιστορικο μου με τις αποβολες τετοιο που φοβαμαι.Αλλα ρε κοριτσια τι τελειο συναισθημα η γεννα να το παιρνεις αγκαλια θα ηθελα να το ξαναζησω.Το μεγαλυτερο θαυμα στην ζωη ο ερχομος ενος παιδιου.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κ εγω κοριτσια,ενω ακομα έχουμε φουλ θηλασμό μερα νυχτα κ δεν ξεκουραζομαι καθολου, σκεφτομαι ηδη για δεύτερο...Το θεμα ειναι οτι δεν εχω αδιαθετησει ακομα...Κ φυσικα ευχομαι να πετύχει κ η εξωσωματική παλι...:wub:

Ενταξει...εισαι ηρωιδα και μονο που το σκεφτεσαι!!Εγω και μονο στη σκεψη εναν πανικο τον παθαινω!!Εκτος του οτι ο μικρουλης ζωη να εχει μ' εχει εξαντλησει, μου φαινεται βουνο να ξαναμπω σ' αυτην τη διαδικασια, παροτι θα ειναι πιο ευκολα τωρα αφου υπαρχουν ηδη τα εμβρυακια. Περιοδο κι εγω δεν εχω δει ακομα...

Just now, winspert είπε:
Just now, katerinaki 86 είπε:

τιποταααα!!Ουτε το βλεπω στο αμεσο μελλον...εκτος αν γινει κανενα θαυμα κι αρχισει να κοιμαται καλυτερα ο μπεμπακος. Προς το παρον οταν ειναι μονος του ξυπναει στην καλυτερη στο μισαωρο (πολλες φορες ξυπναει στο 10λεπτο!) και μονο οταν ειμαι διπλα του κοιμαται περισσοτερο. Κι αυτο τωρα που ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα γιατι μεχρι πριν λιγο καιρο κοιμοταν μονο πανω μας...

Read more  

Να μη ντρέπεσαι καθολου...Δεν είσαι η μονη...Εμεις μονο 2 επαφες είχαμε μέχρι τωρα κ αυτες τωρα κοντα... Νωρίτερα με τίποτα...Ειμαι φουλ ταιμ με το θηλασμο κ νυσταζω νωρίς λογω του ότι ξυπναω τα βράδια...κ χρονος γιοκ...Ασε που για μενα η πρώτη φορά ήταν πολυ επιπονη...Τοσοι μηνες χωρίς κουλι τι να σου κάνει κ αυτο...:wacko:

Αααααχχχχ να μη νιωθω μονη δηλαδη...Ειμαι σιγουρη πως κι εμενα μετα απο τοσους μηνες στην ιδια κατασταση θα ειναι!!!Τουλαχιστον, εσυ εκανες την αρχη, οποτε εισαι σε καλο δρομο!!Για να δουμε εμεις ποτε θα τα καταφερουμε...Οσο για τα ξυπνηματα, δεν το συζητω...Φαντασου οτι σημερα κοιμηθηκε στις 22:00 και ηδη εχει ξυπνησει 2 φορες!Δυσκολο βραδυ προμηνυεται και παλι...Το μονο καλο ειναι οτι πλεον εχω καταφερει να τον κοιμιζω το μεσημερι και να κοιμαμαι κι εγω διλα του κανενα 2ωρακι (οχι συνεχομενο εννοειται...στο μισαωρο θηλαζει) κι ετσι ξεκουραζομαι λιγο και μπορω μετα να κοιμαμαι πιο αργα, ωστε να προλαβαινω να κανω και καμια δουλεια στο σπιτι γιατι κι εγω πριν απο τις 21:00 αρχιζα να βασιλευω.

  • Χαχα 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Χαχαχαχαχαχα αυτό θα πει γεννήθηκα για να γίνω πεθερά!!! Άσε χτες λέγαμε μόλις χρονισει να βάλουμε μπροστά για δεύτερο! Αλλά δεν έχω καταλήξει ακόμα στο ποια διαφορά ηλικίας είναι η καλύτερη! 

Δεν υπάρχει καλύτερη. Αυτή τουλάχιστον είναι η γνώμη η δική μου έτσι;. Έχω δει αδέρφια με μεγάλο χάσμα πολυ αγαπημένα πχ... Έχω δει κοντά σε ηλικία να σκοτώνονται ακόμη και στα 40 .... Οπότε ότι αποφασίσετε...

εγώ δύσκολα να κάνω όντως τρίτο... Και οικονομικά αλλά και λόγω των ιστορικών μου στις γεννες. Αλλά θέλω πολύ...

Κι εμείς κοριτσια τίποτα ιδιαίτερο. Δύο παιδιά, δουλεια, σπιτι...

Πέφτουμε σε κώμα σιγά μην μένει χρόνος για κουλι και ξεκουλι...

Όλα θα έρθουν σιγά σιγά σε μια θέση...που θα πάει...

Δε σας είπα εγώ για τη στρουμπουλω μου ε; Είμαστε 9 κιλάκια και 70 εκατοστά... Τρώμε διάφορα. Ξεκινήσαμε με λαχανικά και κοτόπουλο έπειτα μοσχάρι και μετά πρόσθετα διάφορα λαχανικά ή φρούτα μετά από τριήμερη εισαγωγή...

Προς το παρόν δεν την ενοχλεί κάτι φτου φτου ...

Δόντια δεν φαίνονται ακόμη στον ορίζοντα αν και είναι λίγο πρησμένα τα ουλακια μας...

Κοιμάται πλέον μια φορά το μεσημέρι και ξανά βράδυ. Σπάνια κοιμάται κι άλλη φορά ...

Προχθές πέταξε ένα μαμά προφανώς μπαμπαλίζοντας αλλά εγώ τα έκανα πάνω μου από τη χαρά μου χαχχαχαχα

Έχουμε αρκετή γκρίνια η αλήθεια είναι... Δε μπορω να φύγω απ' τα μάτια της...

Τώρα ξεκίνησε και τις τούμπες οπότε μόνο μέσα στο πάρκο την αφήνω και νιώθω οκ αλλιώς είμαστε μαζί μαζί.

Το βράδυ ξυπνάμε για γαλατάκι. Πλέον πίνουμε μόνο σκόνη.

Αυτάααα....

Ξέρω δε με ρωτήσατε αλλά σας τα είπα μόνη μου... Δε πειράζει ε; Χαχαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Dwro είπε:

Μια απο τα ιδια παρολο την πεινα κ την κουραση που τραβαω σκεφτομαι πολυ κι ενα ακομα.Αλλα δεν εχουμε αλλα εμβρυα κ δεν ξερω αν αντεχω παλι το λουκι της εξωσωματικης.Ειναι και το ιστορικο μου με τις αποβολες τετοιο που φοβαμαι.Αλλα ρε κοριτσια τι τελειο συναισθημα η γεννα να το παιρνεις αγκαλια θα ηθελα να το ξαναζησω.Το μεγαλυτερο θαυμα στην ζωη ο ερχομος ενος παιδιου.

Κ εμεις δεν έχουμε αλλα εμβρυακια...Αλλα θα συνεχισω φυσικα με φυσικους κυκλους..Κ θα επιλεξουμε να βαλουμε ενα αυτη τη φορα...Μονο κ μονο λογω χωρου,ειναι μικρό το σπιτι μας για τρια παιδια...Αλλα θελουμε πολυ ενα αδερφακι για τον Μαξιμακο μας...

  • Μου αρέσει 4

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, winspert είπε:

Κ εγω κοριτσια,ενω ακομα έχουμε φουλ θηλασμό μερα νυχτα κ δεν ξεκουραζομαι καθολου, σκεφτομαι ηδη για δεύτερο...Το θεμα ειναι οτι δεν εχω αδιαθετησει ακομα...Κ φυσικα ευχομαι να πετύχει κ η εξωσωματική παλι...:wub:

Να μη ντρέπεσαι καθολου...Δεν είσαι η μονη...Εμεις μονο 2 επαφες είχαμε μέχρι τωρα κ αυτες τωρα κοντα... Νωρίτερα με τίποτα...Ειμαι φουλ ταιμ με το θηλασμο κ νυσταζω νωρίς λογω του ότι ξυπναω τα βράδια...κ χρονος γιοκ...Ασε που για μενα η πρώτη φορά ήταν πολυ επιπονη...Τοσοι μηνες χωρίς κουλι τι να σου κάνει κ αυτο...:wacko:

Καλα κοριτσια χαμο απο μην κανατς κ δεν προλαβαινωνα διαβασω..

@winspert ειδα που ελεγεσ για 2ο..κ θηλαζεισ...οντωσ θα πρεπει να επανελθει γ πεδιοδοσ.. κ εγω την ιδια συζητηση ειχα καποτς μς τον γιατρο μου..κ μου πε οταν θα το αποφασισω να κοψω τον θηλασμο..εμεινα εγκυοσ οταν ηταβ 17 μηνων η μεγαλη μου..η περιοδοσ μου χε σταθετιποιηθει οταν εγινε 11 μηνων το μωρο..α..κ μου χε ερθει κ 1 φορα στουσ 4 μηνεσ...μετα σταματησε παλι..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tzeni82 είπε:

Καλα κοριτσια χαμο απο μην κανατς κ δεν προλαβαινωνα διαβασω..

@winspert ειδα που ελεγεσ για 2ο..κ θηλαζεισ...οντωσ θα πρεπει να επανελθει γ πεδιοδοσ.. κ εγω την ιδια συζητηση ειχα καποτς μς τον γιατρο μου..κ μου πε οταν θα το αποφασισω να κοψω τον θηλασμο..εμεινα εγκυοσ οταν ηταβ 17 μηνων η μεγαλη μου..η περιοδοσ μου χε σταθετιποιηθει οταν εγινε 11 μηνων το μωρο..α..κ μου χε ερθει κ 1 φορα στουσ 4 μηνεσ...μετα σταματησε παλι..

Αληθεια;Εγω σα να καταλαβαινω οτι εχω ωορηξια τωρα οποτε ισως αδιαθετησω...Ειναι η πρώτη φορά που ευχομαι να αδιαθετησω επιτέλους... Τον θηλασμό δεν θελω να τον κόψω...Απλα ελπιζω να μου ερθει συντομα μήπως τα καταφερνα να κανω καμια ωοληψια μεσα στο καλοκαίρι γιατι επιστρεφω στη δουλεια απο Σεπτέμβρη κ θα ειναι δυσκολο...Τωρα εχω ζητησει αδεια άνευ αποδοχών...


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια sos πόσες απο εσάς τα μωρά ανέβασαν πυρετό και μετα έβγαλαν δόντι εμένα έχει 37,8 και κάνει κάτι περίεργα με το στόμα και την γλώσσα και μετα απο πόση ωρα η μέρες βγήκε το δόντι;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Penny... είπε:

Κορίτσια sos πόσες απο εσάς τα μωρά ανέβασαν πυρετό και μετα έβγαλαν δόντι εμένα έχει 37,8 και κάνει κάτι περίεργα με το στόμα και την γλώσσα και μετα απο πόση ωρα η μέρες βγήκε το δόντι;

Αγάπη εμείς δε βγάλαμε ακόμα αλλά η κουμπάρα μου έκανε ο μικρός δύο μέρες πυρετό, 37.5-38 και μετά από 2-3 μέρες έβγαλε δοντάκι! 


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Αγάπη εμείς δε βγάλαμε ακόμα αλλά η κουμπάρα μου έκανε ο μικρός δύο μέρες πυρετό, 37.5-38 και μετά από 2-3 μέρες έβγαλε δοντάκι! 

Α ωραία ευχαριστώ ρε αγάπη βλέπω οτι βγάζει πολλά σάλια και κάνει κάτι περίεργα με την γλώσσα του


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...