Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Mampa είπε:

@Katerina88 πιστεύω ότι παίζει ρόλο που αλλάζεις μήνα. Μου το είχε πει μια μαία. Δοκίμασε να φας καρπούζι. Ο δικός μου ενθουσιάζεται τις περισσότερες φορές. Ίσως επειδή είναι γλυκό και κρύο ταυτόχρονα:-D

Αγαπη στο καρπουζι ο μπεμοης μου δεν αντιδράει, στο πορτοκαλί αντιδράει. Θα φαω σε λιγακι γιατί καθε βραδυ προ ύπνου τρωω πορτοκαλι για να μενει σταθερο το σακχαρο μου το βράδυ, αλλιως κανω υπογλυκαιμία. 

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katerina 88 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Με το καλό!!! Εγω πηρα απορρυπαντικο για τα βρεφικα σήμερα!!! Ο μπεμπης μου μαλλον βαριέται σήμερα κ είναι πιο ήσυχος, εκτος αν παιζει ρολο ότι αλλαξα μηνα κ επηρεάστηκε. Εσυ γλυκουλα μου πως είσαι??? 

Καλα ειμαι,με τις ζαλαδες προσπαθω να τα βγαλω περα,αυριο θα εχει λεει και 40αρια οποτε θα καλοπερασω:blink:.κι εμενα σημερα ειναι πιο ησυχος,μαλλον θα λεει το παιδι ας αφησω λιγο σε ησυχια τη μαμα αφου ζαλιζεται:P.παντως το καρπουζι κι εμενα τον επηρεαζει.

  • Χαχα 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Καλα ειμαι,με τις ζαλαδες προσπαθω να τα βγαλω περα,αυριο θα εχει λεει και 40αρια οποτε θα καλοπερασω:blink:.κι εμενα σημερα ειναι πιο ησυχος,μαλλον θα λεει το παιδι ας αφησω λιγο σε ησυχια τη μαμα αφου ζαλιζεται:P.παντως το καρπουζι κι εμενα τον επηρεαζει.

Κανε κουράγιο φίλη μου!! Μας βλέπω αυριο αγκαλια με το κλιματιστικό!! Χαχαχα! Μολις έφαγα το πορτοκαλι αρχισε να σπρώχνει!! 

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rinaki88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπερα. Είχα καιρό να μπω γιατί όλο προκύπτουν  διαφορά. Είστε καλα; Τι κάνουν τα μπεμπακια σας; Πώς τα πάτε με την ζεστη;

Καλως το ρινακι!καλα ειμαστε,ο μπεμπακος μια χαρα!η ζεστη καλα κρατει και εγω εχω γινει κολλητουλα με το αιρκοντισιον και το ντουζ:D.εχτες ξεκινησα πλυσιματα και μυρισαμε μπεμπακι:x!

Εσυ πως εισαι?


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας ,σε όλες κορίτσια μου!! Εμείς γυρίσαμε από γιατρό όλα μια χαρά ευτυχώς! Η μικρή ειναι 2,200 .. κ ο τράχηλος ανέβηκε λίγο ..από 1,6 τώρα είναι 2,4 .. μου είπε μπορώ να πάω κ για κανένα καφεδάκι! Χωρίς βέβαια περπάτημα.. επίσης έχει αρκετή ζέστη ... Μar.da μου..σε ένιωσα λίγο σήμερα ...ζαλίστηκα από τη ζέστη.... Αυτά τα νέα μας!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da said:

Καλως το ρινακι!καλα ειμαστε,ο μπεμπακος μια χαρα!η ζεστη καλα κρατει και εγω εχω γινει κολλητουλα με το αιρκοντισιον και το ντουζ:D.εχτες ξεκινησα πλυσιματα και μυρισαμε μπεμπακι:x!

Εσυ πως εισαι?

Πωπω Ναι τι τέλεια; Με τι πλένεις; Άσε αυτή η ζέστη κι εγώ το καιω όλη μέρα ούτε και ξέρω τι λογαριασμός θα μου έρθει ρεύμα.. Χαχαχαχα. 

Κατά τα άλλα καλά. Λίγο θεματάκι με τον ύπνο έχουμε κατά τα άλλα την παλεύουμε. Στις 15 έχω υπέρηχο να δω τι κάνει το μπομπιρακι μας. 

Just now, Evi89 said:

Γειά σας ,σε όλες κορίτσια μου!! Εμείς γυρίσαμε από γιατρό όλα μια χαρά ευτυχώς! Η μικρή ειναι 2,200 .. κ ο τράχηλος ανέβηκε λίγο ..από 1,6 τώρα είναι 2,4 .. μου είπε μπορώ να πάω κ για κανένα καφεδάκι! Χωρίς βέβαια περπάτημα.. επίσης έχει αρκετή ζέστη ... Μar.da μου..σε ένιωσα λίγο σήμερα ...ζαλίστηκα από τη ζέστη.... Αυτά τα νέα μας!!

Ευακι καλά τα νέα σου. Μια χαρά είναι η μπουμπού σου και ο τράχηλος. Να πας βολτούλες αλλά να προσέχεις με τις ζαλάδες. Τρώγε και τίποτε αλμυρό.

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evi89 είπε:

Γειά σας ,σε όλες κορίτσια μου!! Εμείς γυρίσαμε από γιατρό όλα μια χαρά ευτυχώς! Η μικρή ειναι 2,200 .. κ ο τράχηλος ανέβηκε λίγο ..από 1,6 τώρα είναι 2,4 .. μου είπε μπορώ να πάω κ για κανένα καφεδάκι! Χωρίς βέβαια περπάτημα.. επίσης έχει αρκετή ζέστη ... Μar.da μου..σε ένιωσα λίγο σήμερα ...ζαλίστηκα από τη ζέστη.... Αυτά τα νέα μας!!

Μια χαρα η μπεμπουλα!αφου ανεβηκε κι ο τραχηλος σουπερ!!εχει υψηλη θερμοκρασια σημερα πως να μη ζαλιστεις.

Just now, Rinaki88 είπε:

Πωπω Ναι τι τέλεια; Με τι πλένεις; Άσε αυτή η ζέστη κι εγώ το καιω όλη μέρα ούτε και ξέρω τι λογαριασμός θα μου έρθει ρεύμα.. Χαχαχαχα. 

Κατά τα άλλα καλά. Λίγο θεματάκι με τον ύπνο έχουμε κατά τα άλλα την παλεύουμε. Στις 15 έχω υπέρηχο να δω τι κάνει το μπομπιρακι μας. 

Ευακι καλά τα νέα σου. Μια χαρά είναι η μπουμπού σου και ο τράχηλος. Να πας βολτούλες αλλά να προσέχεις με τις ζαλάδες. Τρώγε και τίποτε αλμυρό.

Πηρα το septona για βρεφη,μου αρεσε στα ρουχα του μπεμπη.

Just now, Mar.da είπε:

Μια χαρα η μπεμπουλα!αφου ανεβηκε κι ο τραχηλος σουπερ!!εχει υψηλη θερμοκρασια σημερα πως να μη ζαλιστεις.

Πηρα το septona για βρεφη,μου αρεσε στα ρουχα του μπεμπη.

Ασε κι εμεις μετοχοι στη Δεη θα γινουμε οπως παμε:P

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Mar.da said:

Μια χαρα η μπεμπουλα!αφου ανεβηκε κι ο τραχηλος σουπερ!!εχει υψηλη θερμοκρασια σημερα πως να μη ζαλιστεις.

Πηρα το septona για βρεφη,μου αρεσε στα ρουχα του μπεμπη.

Ασε κι εμεις μετοχοι στη Δεη θα γινουμε οπως παμε:P

Καλό το Septona ε; Εμείς πήραμε το baby planet. Έχουμε μια αγάπη στα συγκεκριμένα προϊόντα γενικά. Χιχιχι. 


Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα κι αυτο να σου πω,αλλα μου ειπαν δε καθαριζει καλα.βεβαια τωρα για φρεσκαρισμα τα πλυναμε οποτε δε θα καταλαβαινα αν καθαριζε,εμεις εχουμε και νερο μες το αλατι εδω οποτε...

Πλανετ ειχα παρει παλιοτερα και η αληθεια ειναι πως τα πολυ λερωμενα ρουχα των παιδιων δε τα καθαρισε,αλλα ισως εχει να κανει το νερο μας οπως ειπα.

Το septona ειδα οτι δε τα εβγαλε σκληρα,θα δω και πως θα ειναι σε σχεση με το δερμα του μπεμπη βεβαια γιατι μπορει να μην το ανεχεται.

 


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε;;;

Τι κάνουν τα μωράκια σας;;

Εγώ φρεσκαρισα τα ρούχα του μωρού με υγρό απορρυπαντικό της chicco. Πάρα πολύ καλό και μοσχοβολαει. 

Πήγατε για μπάνιο αυτές τις μέρες;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!μολις γυρισαμε απο το γιατρο.

Ο μπεμπακος μας ειναι 2400 γρ!μας βρηκε πολυ καλα αμνιακα,πλακουντας,τραχηλος σταθερος στο 2.4.μου ειπε οτι αν παει ετσι με βλεπει κατα τις 5 Αυγουστου για γεννα εκτος απροοπτου.

Προγεστερονη θα παρω για καμμια 10αρια μερες ακομα και μετα την κοβω γιατι μπαινω και στο μηνα μου.

Ξεκουραση συνεχιζουμε επειδη εχω συσπασεις ναι μεν φυσιολογικο για τις εβδομαδες μου αλλα ως να μπω στο μηνα μου να προσεξουμε λιγο.

Σε δυο εβδομαδες θα κανω και κολπικη καλλιεργεια και μετα......περιμενουμε:x.

Αυτα τα νεα μας!

 

Just now, Mampa είπε:

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε;;;

Τι κάνουν τα μωράκια σας;;

Εγώ φρεσκαρισα τα ρούχα του μωρού με υγρό απορρυπαντικό της chicco. Πάρα πολύ καλό και μοσχοβολαει. 

Πήγατε για μπάνιο αυτές τις μέρες;

Γεια σου κοριτσι μου!εγω δε μπορω να παω θαλασσα,οποια παει ας κανει μια βουτια και για μενα:P.

Ωραιο και το chicco το χω δει απο μια φιλη.

Τρελα δεν ειναι αυτη η μυρωδια?

  • Μου αρέσει 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mampa είπε:

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε;;;

Τι κάνουν τα μωράκια σας;;

Εγώ φρεσκαρισα τα ρούχα του μωρού με υγρό απορρυπαντικό της chicco. Πάρα πολύ καλό και μοσχοβολαει. 

Πήγατε για μπάνιο αυτές τις μέρες;

Καλημερα κορίτσι μου!! Εδω ζεσταίνονται, χθες ηταν πολυ ήσυχο το μωρο λες κ ειχε ζαβλακωθει απο την ζεστη αλλα σήμερα είναι πιο δραστήριος!! Το chicco δεν το εχω δοκιμασει αλλα θα το εχω υπόψην μου. Εσυ πως είσαι κούκλα μου? Μπηκες στον μηνα σου? 

Just now, Mar.da είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!μολις γυρισαμε απο το γιατρο.

Ο μπεμπακος μας ειναι 2400 γρ!μας βρηκε πολυ καλα αμνιακα,πλακουντας,τραχηλος σταθερος στο 2.4.μου ειπε οτι αν παει ετσι με βλεπει κατα τις 5 Αυγουστου για γεννα εκτος απροοπτου.

Προγεστερονη θα παρω για καμμια 10αρια μερες ακομα και μετα την κοβω γιατι μπαινω και στο μηνα μου.

Ξεκουραση συνεχιζουμε επειδη εχω συσπασεις ναι μεν φυσιολογικο για τις εβδομαδες μου αλλα ως να μπω στο μηνα μου να προσεξουμε λιγο.

Σε δυο εβδομαδες θα κανω και κολπικη καλλιεργεια και μετα......περιμενουμε:x.

Αυτα τα νεα μας!

 

Γεια σου κοριτσι μου!εγω δε μπορω να παω θαλασσα,οποια παει ας κανει μια βουτια και για μενα:P.

Ωραιο και το chicco το χω δει απο μια φιλη.

Τρελα δεν ειναι αυτη η μυρωδια?

Καλημερα κοριτσακι μου!! Μπράβο για τον μπεμπουλη σου!! Είναι πολυ καλα τα κιλα του!! Τωρα πόσων εβδομάδων είσαι?? Εγω την Τρίτη εχω γιατρό να δούμε τον μικρό. Προς το παρον ειμαι +9 κιλα συνολο κ νομιζω οτι θα σκάσω σαν μπαλονι. 

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...