Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Sophiav είπε:

Κορίτσια εγώ δεν είμαι καλά. Σήμερα το πρωί είχα αίμα, όχι πολύ σταγόνες. Πήγα γιατρό κ ο τράχηλος είναι κλειστός μεν αλλά έχει μαλακώσει. Μάλλον πάμε για πρόωρο 

Ποσο εβδομάδων είσαι κοριτσάκι μου τώρα;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Sophiav μήπως σήκωσες βάρος ή κουράστηκες;;; Πόσο εβδομάδων είσαι;

@Sophiav το μωράκι σου τι βάρος έχει;;; Αν είναι καλά στα κιλά του μην ανησυχείς, όλα θα πάνε καλά. Σου έκανε καρδιοτοκογραφο; Είχες συσπάσεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mampa είπε:

@Sophiav μήπως σήκωσες βάρος ή κουράστηκες;;; Πόσο εβδομάδων είσαι;

@Sophiav το μωράκι σου τι βάρος έχει;;; Αν είναι καλά στα κιλά του μην ανησυχείς, όλα θα πάνε καλά. Σου έκανε καρδιοτοκογραφο; Είχες συσπάσεις;

Είμαι 34κ3. Δεν έκανα τίποτα.ειμαι με συσπάσεις από τ 20η εβδομάδα και φυσικά ξάπλα. Σήμερα δε μετρήσαμε βάρος. Στ 33 εβδομάδες ήταν 2250.καρδιοτοκογραφο κάνω συχνά λόγω της κατάστασης. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophiav είπε:

Είμαι 34κ3 ακόμα. 

Αγάπη και πρόωρο να βγει λέμε τώρα ετσι απο οτι διαβασα είναι 2250 στις  33 εβδομάδες που σημαίνει οτι κάτι θα έχει πάρει ακόμη αρα και κάτι να γίνει μην αγχωνεσαι διότι το μωρό θα είναι μια χαρά κάνε μια ένεση κορτιζόνης μονο για τα πνευμονια του μωρού να είσαι μέσα και θα πάνε όλα καλά μην αγχωνεσαι κορίτσι μου 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Αγάπη και πρόωρο να βγει λέμε τώρα ετσι απο οτι διαβασα είναι 2250 στις  33 εβδομάδες που σημαίνει οτι κάτι θα έχει πάρει ακόμη αρα και κάτι να γίνει μην αγχωνεσαι διότι το μωρό θα είναι μια χαρά κάνε μια ένεση κορτιζόνης μονο για τα πνευμονια του μωρού να είσαι μέσα και θα πάνε όλα καλά μην αγχωνεσαι κορίτσι μου 

Ευχαριστώ για την εμψύχωση. Ενέσεις έκανα. Μακάρι να αντέξω τουλάχιστον ως Παρασκευή να κλείσω τ 35. Αν και δεν το βλέπω. Μ έχουν πιάσει πόνακια κ πετρώματα εδώ κ 1 ώρα. Θα δείξει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophiav είπε:

Ευχαριστώ για την εμψύχωση. Ενέσεις έκανα. Μακάρι να αντέξω τουλάχιστον ως Παρασκευή να κλείσω τ 35. Αν και δεν το βλέπω. Μ έχουν πιάσει πόνακια κ πετρώματα εδώ κ 1 ώρα. Θα δείξει 

Σοφακι μου σου ευχομαι τα καλυτερα,στη βδομαδα που ειμαστε ναι μεν προωρα αλλα με λιγη στηριξη θα ειναι μια χαρα το μωρο.ισως ομως να καταφερεις να παρεις λιγες μερες ακομα.περιμενουμε νεα σου!!


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophiav είπε:

Ευχαριστώ για την εμψύχωση. Ενέσεις έκανα. Μακάρι να αντέξω τουλάχιστον ως Παρασκευή να κλείσω τ 35. Αν και δεν το βλέπω. Μ έχουν πιάσει πόνακια κ πετρώματα εδώ κ 1 ώρα. Θα δείξει 

Αγάπη στο λέω δεν υπάρχει περιπτωση να πάθει κάτι το μωρακι στην εβδομάδα που είσαι και βαρος έχει και όλα θα πάνε όλα καλά να εχεις πίστη


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophiav είπε:

Είμαι 34κ3. Δεν έκανα τίποτα.ειμαι με συσπάσεις από τ 20η εβδομάδα και φυσικά ξάπλα. Σήμερα δε μετρήσαμε βάρος. Στ 33 εβδομάδες ήταν 2250.καρδιοτοκογραφο κάνω συχνά λόγω της κατάστασης. 

Κοριτσακι μου να μείνεις ξαπλα οσο μπορείς για να κερδίσεις ημέρες. Μην ανησυχείς απο τη στιγμη που εχεις κανει ενέσεις κ εχει καλο βαρος το μωρο δεν θα εχεις θέμα. Κι εγω παω για προωρα κ εχω κανει ενέσεις, ακόμα κ στις 35 ειναι οκ το μωρο να ξέρεις. Τωρα διανυεις την 35 ουσιαστικά. 


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Sophiav πως είσαι κορίτσι μου;; Ξαναειχες αίμα;;

Να μην ανησυχείς εφόσον έκανες και τις ενέσεις σου. Όλα θα είναι καλά.

Μην αγχώνεσαι γιατί το μωράκι όλα τα καταλαβαίνει. Να μας πεις τα νέα σου. Πίστη και αισιοδοξία κορίτσι μου

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mampa είπε:

@Sophiav πως είσαι κορίτσι μου;; Ξαναειχες αίμα;;

Να μην ανησυχείς εφόσον έκανες και τις ενέσεις σου. Όλα θα είναι καλά.

Μην αγχώνεσαι γιατί το μωράκι όλα τα καταλαβαίνει. Να μας πεις τα νέα σου. Πίστη και αισιοδοξία κορίτσι μου

Οχι άλλο αιμα δεν είχα. Αλλά έχω συσπάσεις πόνους περιόδου σε κοιλιά κ μέση. Οπότε κορίτσια μάλλον πλησιαζω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophiav είπε:

Οχι άλλο αιμα δεν είχα. Αλλά έχω συσπάσεις πόνους περιόδου σε κοιλιά κ μέση. Οπότε κορίτσια μάλλον πλησιαζω

Να είσαι ψυχραιμη κορίτσι μου και μέτρα την συχνοτητα και την διάρκεια των συσπασεων. Πότε θα σε δει ο γιατρός?? 

 

Κορίτσια οι υπόλοιπες τι κάνετε?? Να ρωτήσω κάτι. Υπαρχουν μερες που αντι για κλωτσιές νιωθετε το μωρακι να κανει σαν κυμματα στην κοιλιά? Δηλαδή, σαν να βαριέται να κλωτσησει κ ετσι οπως κινείται να μετακινείται κ η κοιλιά. Ακόμη, εχετε καταλαβει να εχουν λοξυγγα τα μωρακια σας? Σημερα παρατηρησα οτι μεσα στη μερα εχει κανει ηδη 2 φορες λοξυγγα για κανενα 10 λεπτο αν δεν κανω λάθος, είναι νορμαλ αυτό? 


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...