Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Mampa είπε:

Βρε κορίτσια από ποια εβδομάδα και μετά είναι ασφαλές να γεννησουμε;; 

Να κλείσουμε την 36η και.μετα;

Λενε απο 37 και 1 οτι ειναι ασφαλες,αλλα και νωριτερα αν συμβει με λιγη φροντιδα ειναι μια χαρα τα μωρα.ενταξει οσο πιο πολυ μενουν τοσο καλυτερα βεβαια.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 hours ago, Mar.da said:

Καλως το ρινακι!σε χασαμε!

Ετοιμαζεται το σωμα μας σιγα σιγα γι αυτο εχουμε πονακια.

Κατερινα το χειμωνα παντως το εμβολιο της γριπης μου ειπε να μη το κανω.

Ναι μου το ειπε ο γιατρος αλλα το θυμαμαι και απο τα προηγουμενα παιδια μου.

Ναι 15/8 εχω πητ.αν και νομιζω ως αρχες θα γεννησω,ετσι νιωθω μπορει να πεφτω εξω θα δειξει...

Με χάσατε μωρέ Ναι λέω να μπαίνω πιο συχνά τώρα. Ελπίζω να ησυχάσω με τα γύρω γύρω. Πωπω πως πλησιάζει ο καιρός ε; Σε ένα μήνα περίπου θα κρατάς τον μπουμπουκο σου. Χιχιχιχι. Να δούμε εμάς ποτέ θα μας κάνει τζα. Εγώ έχω τέλος Αυγούστου ΠΗΤ αλλά βλέπουμε. 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Με χάσατε μωρέ Ναι λέω να μπαίνω πιο συχνά τώρα. Ελπίζω να ησυχάσω με τα γύρω γύρω. Πωπω πως πλησιάζει ο καιρός ε; Σε ένα μήνα περίπου θα κρατάς τον μπουμπουκο σου. Χιχιχιχι. Να δούμε εμάς ποτέ θα μας κάνει τζα. Εγώ έχω τέλος Αυγούστου ΠΗΤ αλλά βλέπουμε. 

Καλημερα!!ακομα τρεχεις?ποτε θα ξεκουραστεις?ασε δε το πιστευω οτι κοντευουμε:x.τα χουμε σχεδον ετοιμα κατι λεπτομερειες εμειναν.απο Δευτερα ετοιμαζω βαλιτσες για σιγουρια.

Με το καλο και σε σενα Ρινακι μου!!

  • Μου αρέσει 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Καλημερα κ απο μενα κορίτσια!! Πως είστε?? 

Καλημερα κατερινα!!εγω κλασσικα χωμενη στο αιρκοντισιον,περιμενω να παει απογευμα να ανεβει λιγο η πιεση.ακουσα απο αυριο πεφτει η θερμοκρασια,για να δουμε...


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας μελλοντικές μανούλες!!! τι κάνετε;; εγώ εδώ προσπαθώ με την ζέστη αγκαλιά με το αιρκοντίσιον!!! Λοιπόν έχω ερωτησούλα!! Μετά τον τοκετό έχετε σκοπό να βάλετε κάποια ζώνη λοχείας για την κοιλίτσα;; κ αν έχει ψαχτεί κάποια, μπορεί να δώσει πληροφορίες;;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Καλημερα κατερινα!!εγω κλασσικα χωμενη στο αιρκοντισιον,περιμενω να παει απογευμα να ανεβει λιγο η πιεση.ακουσα απο αυριο πεφτει η θερμοκρασια,για να δουμε...

Μια απο τα ιδια κοριτσάκι μου!!! Αντε να δροσίσει λιγο γιατί δεν παλεύεται η ζέστη! 

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophiav είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τα νέα μου... Σήμερα το πρωί ειδα στο σερβιετακι το τραχηλικο πωμα. Μάλλον ξεκίνησε ο τοκετός 

Σοφακι μου γλυκο σου ευχομαι οτι καλυτερο,μια χαρα θα πανε ολα ,εχε πιστη και θετικη σκεψη.θα σε σκεφτομαστε και θα περιμενουμε νεα σου.

Just now, Newmum19 είπε:

γεια σας μελλοντικές μανούλες!!! τι κάνετε;; εγώ εδώ προσπαθώ με την ζέστη αγκαλιά με το αιρκοντίσιον!!! Λοιπόν έχω ερωτησούλα!! Μετά τον τοκετό έχετε σκοπό να βάλετε κάποια ζώνη λοχείας για την κοιλίτσα;; κ αν έχει ψαχτεί κάποια, μπορεί να δώσει πληροφορίες;;; 

Γεια σου κοριτσι μου!αν θυμαμαι καλα μετα το μηνα μπορουμε να βαλουμε,ακομα δε το χω ψαξει ελεγα μολις γεννησω να το δω.σκεφτομαι και τη ζεστη και δε ξερω αν θα μπορω να τη δεχτω στο σωμα μου.

Ειχα βαλει ζωνη λοχειας στο πρωτο παιδι,μετα στα αλλα δυο δεν εβαλα το αμελησα αλλα κοιλια δε μου εμεινε,στους 6 μηνες ειχε επανερθει κανονικα.δε ξερω αν εχει κανει με το σωμα της καθε γυναικας,αλλα εμενα η κοιλια μου ηταν μετα σα να μην ειχα γεννησει τρια παιδια.τωρα στο 4ο δε ξερω πως θα ειναι.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Όντως χαμός από ζέστη. Από το βράδυ δροσίζει έτσι διάβασα και εγώ. Άντε να δούμε..

@Sophiav κορίτσι μου όλα με το καλό εύχομαι, αισιοδοξία και πίστη!!! Να μας στείλεις τα νέα σου..

Τι κάνουν τα μωράκια σας σήμερα;; Πώς είναι;

Και κάτι άλλο.. θέμα: αιμορροΐδες..

Είχε ή έχει καμία;; Εγώ εμφάνισα τώρα στην εγκυμοσύνη. Αλλά σήμερα ειλικρινά τρόμαξα με το μέγεθος. Ίσως οφείλεται και στο γεγονός ότι πλησιάζω σε 3-4 εβδομάδες να γεννήσω. Τι να πω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sophiav είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τα νέα μου... Σήμερα το πρωί ειδα στο σερβιετακι το τραχηλικο πωμα. Μάλλον ξεκίνησε ο τοκετός 

Με το καλο κορίτσι μου! Ολα καλα θα πανε! Θετική σκέψη να έχεις!! 


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mampa είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Όντως χαμός από ζέστη. Από το βράδυ δροσίζει έτσι διάβασα και εγώ. Άντε να δούμε..

@Sophiav κορίτσι μου όλα με το καλό εύχομαι, αισιοδοξία και πίστη!!! Να μας στείλεις τα νέα σου..

Τι κάνουν τα μωράκια σας σήμερα;; Πώς είναι;

Και κάτι άλλο.. θέμα: αιμορροΐδες..

Είχε ή έχει καμία;; Εγώ εμφάνισα τώρα στην εγκυμοσύνη. Αλλά σήμερα ειλικρινά τρόμαξα με το μέγεθος. Ίσως οφείλεται και στο γεγονός ότι πλησιάζω σε 3-4 εβδομάδες να γεννήσω. Τι να πω..

Αγαπη κ εγω έβγαλα, κανε υπομονη λενε οτι φευγουν μετα την εγκυμοσύνη. 


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mampa είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Όντως χαμός από ζέστη. Από το βράδυ δροσίζει έτσι διάβασα και εγώ. Άντε να δούμε..

@Sophiav κορίτσι μου όλα με το καλό εύχομαι, αισιοδοξία και πίστη!!! Να μας στείλεις τα νέα σου..

Τι κάνουν τα μωράκια σας σήμερα;; Πώς είναι;

Και κάτι άλλο.. θέμα: αιμορροΐδες..

Είχε ή έχει καμία;; Εγώ εμφάνισα τώρα στην εγκυμοσύνη. Αλλά σήμερα ειλικρινά τρόμαξα με το μέγεθος. Ίσως οφείλεται και στο γεγονός ότι πλησιάζω σε 3-4 εβδομάδες να γεννήσω. Τι να πω..

Κοριτσι εγω αιμοραιδες δεν εχω κανει προς στιγμην,δε ξερω αργοτερα.φοβηθηκα ομως οτι θα βγαλω με το θεμα της δυσκοιλιοτητας αλλα ως τωρα την εχω γλιτωσει.παντως μετα τη γεννα φευγουν απ οσο εχω ακουσει.σου εδωσε κατι ο γιατρος να σε βοηθησει?


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mampa είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Όντως χαμός από ζέστη. Από το βράδυ δροσίζει έτσι διάβασα και εγώ. Άντε να δούμε..

@Sophiav κορίτσι μου όλα με το καλό εύχομαι, αισιοδοξία και πίστη!!! Να μας στείλεις τα νέα σου..

Τι κάνουν τα μωράκια σας σήμερα;; Πώς είναι;

Και κάτι άλλο.. θέμα: αιμορροΐδες..

Είχε ή έχει καμία;; Εγώ εμφάνισα τώρα στην εγκυμοσύνη. Αλλά σήμερα ειλικρινά τρόμαξα με το μέγεθος. Ίσως οφείλεται και στο γεγονός ότι πλησιάζω σε 3-4 εβδομάδες να γεννήσω. Τι να πω..

Γειά σου κορίτσι μου με το καλο και ενα πονο σου εύχομαι. Εγω θα σου ελεγα να πάρεις να ρωτησεις το γιατρο σου μηπως πρέπει να βαλεις καποια κρεμα εγω τις εβγαλα μετα την γεννα απο τι γεννα αλλα δεν υποφερονται. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...