Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Sophiav είπε:

Σπίτι είμαι ευτυχώς. Από χάπια glopir, vasclor κ μαγνησιο. Είχε πει θ μου τα κόψει μόλις μπω στο μήνα μου αλλά τώρα δε ξέρω. Όντως έπεσε η ζέστη ευτυχώς. Λίγο να ηρεμήσουμε 

Καλημερα Σοφακι!πως εισαι σημερα κοριτσακι μου?εγω προγεστερονη θα παρω ως την Κυριακη αλλα το μαγνησιο θα το παρω λιγο ακομα κι ας μπω στο μηνα μου.

Εγω με τη δροσια αυτη νιωθω αλλος ανθρωπος

Just now, Eleni2512 είπε:

καλημερα κοριτσια!!! :D τοσο καιρο βρισκομουν στις μανουλες του Ιουλιου γιατι εχω πητ στις 30/7 αλλα παιζει να πιασω και λιγο απο Αυγουστο. τα κοριτσια.εκει ηδη εχουν γεννησει τα περισσοτερα οποτε ειπα να.ερθω μια βολτα και απο εδω αφου ειμαστε πανω κατω τα ιδια :D

 

Καλως το κοριτσι!με το καλο το μωρακι σου και μ ενα πονο:-D.

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sophiav είπε:

Σήμερα έκλεισα 35 Πρέπει να τον κρατησουμε κι άλλο. Νωρίς είναι. Πόνους άλλοτε ναι άλλοτε όχι. Εσύ πόσο είσαι; 

Οσο μπορείς περισσότερο κοριτσι μου! Εγω διανυω την 33 τωρα κ την κλεινω την Τρίτη. 

Just now, Mar.da είπε:

Καλημερα Σοφακι!πως εισαι σημερα κοριτσακι μου?εγω προγεστερονη θα παρω ως την Κυριακη αλλα το μαγνησιο θα το παρω λιγο ακομα κι ας μπω στο μηνα μου.

Εγω με τη δροσια αυτη νιωθω αλλος ανθρωπος

Καλως το κοριτσι!με το καλο το μωρακι σου και μ ενα πονο:-D.

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!

Τι κάνεις κοριτσάκι μου?? Πως ει ο μπεμπης σου?? 


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Καλημερα Σοφακι!πως εισαι σημερα κοριτσακι μου?εγω προγεστερονη θα παρω ως την Κυριακη αλλα το μαγνησιο θα το παρω λιγο ακομα κι ας μπω στο μηνα μου.

Εγω με τη δροσια αυτη νιωθω αλλος ανθρωπος

Καλως το κοριτσι!με το καλο το μωρακι σου και μ ενα πονο:-D.

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!

Καλημερα!! @Mar.da ποτε σου είπε ότι μπαίνεις στο μήνα σου; 

Just now, Katerina!! είπε:

Οσο μπορείς περισσότερο κοριτσι μου! Εγω διανυω την 33 τωρα κ την κλεινω την Τρίτη. 

Τι κάνεις κοριτσάκι μου?? Πως ει ο μπεμπης σου?? 

@Katerina!! Φτάνεις και συ! Τι ωραία! Με το καλό! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophiav είπε:

Καλημερα!! @Mar.da ποτε σου είπε ότι μπαίνεις στο μήνα σου; 

@Katerina!! Φτάνεις και συ! Τι ωραία! Με το καλό! 

Σευχαριστω πολυ κορίτσι μου!! Εκτος απροοπτου 36 με 37 εβδομαδων θα γεννησω. 


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina!! είπε:

Σευχαριστω πολυ κορίτσι μου!! Εκτος απροοπτου 36 με 37 εβδομαδων θα γεννησω. 

Αχ μακάρι να καταφέρω να κλείσω τ 36 κ εγώ κ ας έρθει ο μικρός. Για καισαρική πας;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Katerina!! είπε:

Οσο μπορείς περισσότερο κοριτσι μου! Εγω διανυω την 33 τωρα κ την κλεινω την Τρίτη. 

Τι κάνεις κοριτσάκι μου?? Πως ει ο μπεμπης σου?? 

Γεια κατερινακι μου!καλα ειμαι κι εγω και ο μπεμπουλης:-D.βρε κοριτσια εγω τρωω λιγο και φουσκωνω,το παθαινετε κι εσεις?μονο το καρπουζι δε με φουσκωνει.

Just now, Sophiav είπε:

Καλημερα!! @Mar.da ποτε σου είπε ότι μπαίνεις στο μήνα σου; 

@Katerina!! Φτάνεις και συ! Τι ωραία! Με το καλό! 

Σοφια στις 15 μπαινω στο μηνα μου,τη Δευτερα δηλαδη.ο γιατρος εκτος απροοπτου υπολογιζει κανα δυο βδομαδες οτι θα παρω μολις μπω στο μηνα μου,δηλ γυρω στις 38 εβδομαδες.θα το παει ομως οσο γινεται.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Γεια κατερινακι μου!καλα ειμαι κι εγω και ο μπεμπουλης:-D.βρε κοριτσια εγω τρωω λιγο και φουσκωνω,το παθαινετε κι εσεις?μονο το καρπουζι δε με φουσκωνει.

Σοφια στις 15 μπαινω στο μηνα μου,τη Δευτερα δηλαδη.ο γιατρος εκτος απροοπτου υπολογιζει κανα δυο βδομαδες οτι θα παρω μολις μπω στο μηνα μου,δηλ γυρω στις 38 εβδομαδες.θα το παει ομως οσο γινεται.

Οι 38 είναι σούπερ! Με το καλό να έρθουν τα μικρά μας! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophiav είπε:

Αχ μακάρι να καταφέρω να κλείσω τ 36 κ εγώ κ ας έρθει ο μικρός. Για καισαρική πας;; 

Ναι κορίτσι μου, λογω του ιστορικου μου δεν με αφηνουν να παω παραπάνω. Θα τις κλεισεις, θα δεις! 

Just now, Mar.da είπε:

Γεια κατερινακι μου!καλα ειμαι κι εγω και ο μπεμπουλης:-D.βρε κοριτσια εγω τρωω λιγο και φουσκωνω,το παθαινετε κι εσεις?μονο το καρπουζι δε με φουσκωνει.

Σοφια στις 15 μπαινω στο μηνα μου,τη Δευτερα δηλαδη.ο γιατρος εκτος απροοπτου υπολογιζει κανα δυο βδομαδες οτι θα παρω μολις μπω στο μηνα μου,δηλ γυρω στις 38 εβδομαδες.θα το παει ομως οσο γινεται.

Κοριτσάκι μου καλα είμαι! Νιωθωσαν μπαλα! Κ εγω φουσκωνω, σημερα δεν πειναω κιολας κ τρωω με το ζόρι! 

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.. ευτυχώς έχει δροσιά αυτές τις μέρες!!!

Τι κάνετε;

Εγώ συνήθως το βράδυ δεν πεινάω καθόλου. Τρώω ένα ροδάκινο και αυτό για να μην κοιμηθώ τελείως νηστική. Ίσως οφείλεται και στο γεγονός ότι τρώω αργά το μεσημέρι μετά τις 3 και πίνω και πολύ νερό. Λέτε να πειράζει που τρώω φρουτάκι αντί για φαγητό το βράδυ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mampa είπε:

Γεια σας κορίτσια.. ευτυχώς έχει δροσιά αυτές τις μέρες!!!

Τι κάνετε;

Εγώ συνήθως το βράδυ δεν πεινάω καθόλου. Τρώω ένα ροδάκινο και αυτό για να μην κοιμηθώ τελείως νηστική. Ίσως οφείλεται και στο γεγονός ότι τρώω αργά το μεσημέρι μετά τις 3 και πίνω και πολύ νερό. Λέτε να πειράζει που τρώω φρουτάκι αντί για φαγητό το βράδυ;

Αγαπη κανονικα θα πρέπει να τρως βραδυ κ μετα πριν κοιμηθείς 1 φρουτο κ αυτο γιατί το εμβρυο πρέπει να λαμβάνει πρωτεινη κ υδατάνθρακες κ να μεγαλώνει. 


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mampa είπε:

Γεια σας κορίτσια.. ευτυχώς έχει δροσιά αυτές τις μέρες!!!

Τι κάνετε;

Εγώ συνήθως το βράδυ δεν πεινάω καθόλου. Τρώω ένα ροδάκινο και αυτό για να μην κοιμηθώ τελείως νηστική. Ίσως οφείλεται και στο γεγονός ότι τρώω αργά το μεσημέρι μετά τις 3 και πίνω και πολύ νερό. Λέτε να πειράζει που τρώω φρουτάκι αντί για φαγητό το βράδυ;

Κι εγω το βραδυ τρωω καρπουζι μου αρεσει καλυτερα,δε νομιζω να πειραζει.αλλα οπως ειπες νερο φουλ.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mampa είπε:

Γεια σας κορίτσια.. ευτυχώς έχει δροσιά αυτές τις μέρες!!!

Τι κάνετε;

Εγώ συνήθως το βράδυ δεν πεινάω καθόλου. Τρώω ένα ροδάκινο και αυτό για να μην κοιμηθώ τελείως νηστική. Ίσως οφείλεται και στο γεγονός ότι τρώω αργά το μεσημέρι μετά τις 3 και πίνω και πολύ νερό. Λέτε να πειράζει που τρώω φρουτάκι αντί για φαγητό το βράδυ;

Αγάπη μην κάθεσαι τόσες ώρες νηστικια δεν κανει κρίμα το μωρακι φάε σνακ καταλαβαίνω είναι η ζέστη αλλά πρέπει


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mampa είπε:

@Mar.da τρως κάτι άλλο πριν το βραδινό;;

Εγώ τρελαίνομαι για καρπούζι αλλά προτιμώ ροδάκινο για να μην είμαι μετά όλη τη νύχτα στην τουαλέτα. Καταλαβαίνεις..

Τρωω το απογευμα καποιο γαλακτοκομικο,ρυζογαλο ή κρεμα που τα φτιαχνω μονη μου.στο μεσημεριανο μου τρωω ομως και σαλατα,βασικα πιο πολυ σαλατα και λιγοτερο φαγητο να πω την αληθεια.εχω τωρα καμμια 15αρια μερες που νιωθω ετσι.το ειπα στο γιατρο και μου ειπε δε πειραζει αν τρωω λιγο αρκει να ειναι κατα τη διαρκεια της μερας σχετικα μοιρασμενα.ετσι εχει ο οργανισμος την ενεργεια που χρειαζεται,τα μικρα γευματα ειναι καλυτερα γιατι δε φουσκωνεις και ρυθμιζεται η γλυκοζη στο αιμα.εγω ας πουμε δεν εχω κανει σακχαρο εγκυμοσυνης αλλα αυτο δε σημαινει οτι δεν πρεπει να ρυθμιζω τη γλυκοζη .

Just now, Mampa είπε:

@Mar.da τρως κάτι άλλο πριν το βραδινό;;

Εγώ τρελαίνομαι για καρπούζι αλλά προτιμώ ροδάκινο για να μην είμαι μετά όλη τη νύχτα στην τουαλέτα. Καταλαβαίνεις..

Για το καρπουζι εχεις δικιο,μόνιμος κατοικος εχω γινει:mrgreen:!

  • Χαχα 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Τρωω το απογευμα καποιο γαλακτοκομικο,ρυζογαλο ή κρεμα που τα φτιαχνω μονη μου.στο μεσημεριανο μου τρωω ομως και σαλατα,βασικα πιο πολυ σαλατα και λιγοτερο φαγητο να πω την αληθεια.εχω τωρα καμμια 15αρια μερες που νιωθω ετσι.το ειπα στο γιατρο και μου ειπε δε πειραζει αν τρωω λιγο αρκει να ειναι κατα τη διαρκεια της μερας σχετικα μοιρασμενα.ετσι εχει ο οργανισμος την ενεργεια που χρειαζεται,τα μικρα γευματα ειναι καλυτερα γιατι δε φουσκωνεις και ρυθμιζεται η γλυκοζη στο αιμα.εγω ας πουμε δεν εχω κανει σακχαρο εγκυμοσυνης αλλα αυτο δε σημαινει οτι δεν πρεπει να ρυθμιζω τη γλυκοζη .

Για το καρπουζι εχεις δικιο,μόνιμος κατοικος εχω γινει:mrgreen:!

Πολύ σωστο αυτο που είπες κοριτσάκι μου! Κ εγω τελικά δεν εχω σακχαρο (παρολο που κανω μετρήσεις) αλλα αν δεν φαω το βραδυ κ ιδιαίτερα 1 φρούτο προ υπνου κανω υπογλυκαιμια το πρωι στο νηστείας κ μου εξηγησαν οτι δεν είναι καλο για το μωρο να είναι τοσες ωρες νηστικό. 

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...