Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα εγκυουλες γλυκιες! Μανουλα Δεκεμβριου εδω! Δεν γραφω στο τοπικ σας αλλα σας παρακολουθω κ αας διαβαζω καθοτι με ενα ησυχο μωρο στο σπιτι φτου φτου εχω χρονο για περιηγηση! Ευχομαι σε ολες με εναν ή και κανεναν πονο να κρατησετε γερα τα μωρακια σας αγγαλιτσα! Με το καλο!

  • Μου αρέσει 6

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα εγκυουλες γλυκιες! Μανουλα Δεκεμβριου εδω! Δεν γραφω στο τοπικ σας αλλα σας παρακολουθω κ αας διαβαζω καθοτι με ενα ησυχο μωρο στο σπιτι φτου φτου εχω χρονο για περιηγηση! Ευχομαι σε ολες με εναν ή και κανεναν πονο να κρατησετε γερα τα μωρακια σας αγγαλιτσα! Με το καλο!

Καλήμερα κορίτσι μου!!! Σ ευχαριστούμε πολύ!!! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!! Εγω προσωπικα βλεπω γενικά οτι βοηθάς πολύ με τις συμβουλές σου, οπότε θελω να σου πω ενα μεγάλο μπράβο!!! 


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina!! είπε:

Καλήμερα κορίτσι μου!!! Σ ευχαριστούμε πολύ!!! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!! Εγω προσωπικα βλεπω γενικά οτι βοηθάς πολύ με τις συμβουλές σου, οπότε θελω να σου πω ενα μεγάλο μπράβο!!! 

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!! Οτι μπορω κ οπου μπορω οτι δεν ειχα εγω καμια βοηθεια κ ενημερωση δεν σημαινει οτι θα κανω το ιδιο στις υπολοιπες εγκυουλες ή μελλουσες μανουλες....οτι χρειαστεις κ εσυ κ οι υπολοιπες ειμαι εδω ενα π.μ αν δεν θελετε δημοσια κ ειναι χαρα μου!:grin:

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!! Οτι μπορω κ οπου μπορω οτι δεν ειχα εγω καμια βοηθεια κ ενημερωση δεν σημαινει οτι θα κανω το ιδιο στις υπολοιπες εγκυουλες ή μελλουσες μανουλες....οτι χρειαστεις κ εσυ κ οι υπολοιπες ειμαι εδω ενα π.μ αν δεν θελετε δημοσια κ ειναι χαρα μου!:grin:

Σ'ευχαριστω πολυ κορίτσι μου!!! 

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mampa είπε:

Τι κάνετε κορίτσια;;;

@Mar.da πώς είσαι σήμερα;; Είχαμε καμιά εξέλιξη;

Εσύ @Sophiav;;;

Γεια σου κοριτσι!εγω τα ιδια,πονακια συσπασουλες,ειμαστε στην αναμονη.εσυ τι κανεις?

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Γεια σου κοριτσι!εγω τα ιδια,πονακια συσπασουλες,ειμαστε στην αναμονη.εσυ τι κανεις?

@Mampa κ γω με πονακια κ συσπάσεις, έπιασα πάλι κρεβάτι! Πήγα για καφέ χθες και από τότε με τρέλαναν. Εσύ;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Περπατάω πολύ κάθε μέρα, όπως μου είπε και ο γιατρός. Σήμερα είχα κάτι ενοχλήσεις, αλλά όχι έντονες. Στην τουαλέτα πηγαίνω συχνά λόγω πίεσης στην κύστη. Αυτά τα νέα μου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mampa είπε:

Περπατάω πολύ κάθε μέρα, όπως μου είπε και ο γιατρός. Σήμερα είχα κάτι ενοχλήσεις, αλλά όχι έντονες. Στην τουαλέτα πηγαίνω συχνά λόγω πίεσης στην κύστη. Αυτά τα νέα μου..

@Mampa είναι ακόμα ψηλά το μωρό;; εμένα είναι πάρα πολύ κάτω κ πονάω απιστευτα στους προσαγωγούς και από κάτω κ στις κινήσεις στο περπάτημα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sophiav είπε:

@Mampa είναι ακόμα ψηλά το μωρό;; εμένα είναι πάρα πολύ κάτω κ πονάω απιστευτα στους προσαγωγούς και από κάτω κ στις κινήσεις στο περπάτημα 

Σοφια κι εσυ σε καλο δρομο εισαι:mrgreen:


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophiav είπε:

Ναι ναι τ ξέρω!! αύριο έχω γιατρό κ φοβάμαι μη με μπουζουριασει για γέννα αν έχω διαστολή! 

Θυμησε μου ποσο εβδομαδων εισαι.εχω παλι νομιζω οτι ως το Σαββατοκυριακο θα γεννησω,δε ξερω γιατι μου χει κατσει ετσι.μπορει να πεφτω και εξω τι να πω.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Θυμησε μου ποσο εβδομαδων εισαι.εχω παλι νομιζω οτι ως το Σαββατοκυριακο θα γεννησω,δε ξερω γιατι μου χει κατσει ετσι.μπορει να πεφτω και εξω τι να πω.

36 κ 5 σήμερα. Μια μέρα διαφορά έχουμε από ότι βλέπω. Να σου πω εγώ θέλω να φτάσω την Παρασκευή να κλείσει η 37η κ μετά ας έρθει. Νιώθεις πιο έντονα συμπτώματα τωρα; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...