Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Evi89 said:

Άντε με το καλό κ εσύ κοπέλα μου!! Όλα να πάνε κατ'ευχην!!

Έτσι ακριβώς!! Ναι είμαι πολύ ευχαριστημένη.. τον είχα κ πριν 4,5 χρόνια στην πρώτη μου κόρη! Τον εμπιστεύομαι αρκετά!! Μακάρι ναι,θα χαρώ να σε γνωρίσω!:)

Σ ευχαριστώ Εύη μου. Μακάρι.

Just now, Marybabies said:

Και εγώ κοπέλα μου. Άντε τώρα να χαρείς το μωράκι σου και να χαίρεσαι και την άλλη σου κορούλα. Καλό βράδυ.

Άντε κορίτσι ίδια μέρα προβλέπω να γεννησουμε. Μας εύχομαι μια εύκολη γέννα και γερά μωράκια στην αγκαλιτσα μας. Με το καλό.

Αμήν κοπέλα μου. Άντε να ανταλλάξουμε νεακια την Παρασκευή. Με το καλό και σε εσένα να έρθουν όλα εύκολα. 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Rinaki88 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα. Μόλις τελείωσα από το ραντεβού. Ο μικρός μας είναι πολύ χαμηλά και ο τράχηλος έχει σχεδόν εξαλειφθεί. Μου είπε ο γιατρός ότι αν δεν προκύψει μέχρι την Παρασκευή από μόνο του, δίνουμε ραντεβού στις 9 το πρωί στο ΙΑΣΩ να με δει και να μπούμε για γέννα. Αυτά τα νέα μας. 

Αντε Ρινακι μου ηρθε η ωρα να δεις το μπεμπουλη σου!!Με το καλο κοριτσακι μου!!Μ ενα πονο!!:x


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da said:

Αντε Ρινακι μου ηρθε η ωρα να δεις το μπεμπουλη σου!!Με το καλο κοριτσακι μου!!Μ ενα πονο!!:x

Ευχαριστώ γλυκούλα μου. Τον περιμένουμε πως και πως. Είστε καλα εσείς;


Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Ευχαριστώ γλυκούλα μου. Τον περιμένουμε πως και πως. Είστε καλα εσείς;

Καλα ειμαστε κοριτσακι μου,ο μπεμπουλης ολη μερα στην κρεβατοκαμαρα που εχει αιρκοντισιον λογο ζεστης.Κοντευει το βαρος της γεννησης του και απο βδομαδα εχουμε παιδιατρο.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da said:

Καλα ειμαστε κοριτσακι μου,ο μπεμπουλης ολη μερα στην κρεβατοκαμαρα που εχει αιρκοντισιον λογο ζεστης.Κοντευει το βαρος της γεννησης του και απο βδομαδα εχουμε παιδιατρο.

Μακάρι να είστε καλά. Κι ο μπεμπακος να μεγαλώνει όσο πρέπει. Τι καλά:-)

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Marybabies είπε:

Και εγώ κοπέλα μου. Άντε τώρα να χαρείς το μωράκι σου και να χαίρεσαι και την άλλη σου κορούλα. Καλό βράδυ.

Άντε κορίτσι ίδια μέρα προβλέπω να γεννησουμε. Μας εύχομαι μια εύκολη γέννα και γερά μωράκια στην αγκαλιτσα μας. Με το καλό.

Σ'ευχαριστώ πολύ!!:x

8 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Μπραβο Ευακι!Ειδες?μια χαρα η μπουμπου σου!!:x

Ναι @Mar.da μου Δόξα το Θεό! Να σε ρωτήσω κάτι κορίτσι μου..εσένα ποια μέρα σου ήρθε το γάλα; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Evi89 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ!!:x

Ναι @Mar.da μου Δόξα το Θεό! Να σε ρωτήσω κάτι κορίτσι μου..εσένα ποια μέρα σου ήρθε το γάλα; 

Γεια Ευακι μου!Τι κανει η μπουμπουκα σου?

Το γαλα το κανονικο μου ηρθε την τριτη μερα το απογευμα.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Evi89 είπε:

Καλή εβδομάδα κοπέλα μου!! Κ εγώ τον Μαχαίρα ο καλύτερος!!Άντε αν γεννήσεις αυτές τις μέρες θα σε δω!έχω κενό κρεβάτι δίπλα μου ..:)

Έτσι είναι Κατερινάκι μου! Ευτυχώς σήμερα βγήκαμε την έχω στο δωμάτιο μαζί μου. Απλά παρουσίασε μια δυσχέρεια λόγω του ότι είχα οξύ τοκετό κ δεν πρόλαβε να αποβάλλει τα υγρά από τα πνευμονακια της.. κ απλά της μετράνε το οξυγόνο κάθε 3 ώρες,αρχίσαμε να θηλάζουμε κιολας!Δόξα το Θεό!! Εσύ πως είσαι;Το μικρακι σου;

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Να χαρείς τη μικρούλα σου!!! Εγω ολο αποριες είμαι, δε ξερω κ πολλά κ ψάχνομαι!!! 

 

Τα υπολοιπα κορίτσια τι κάνουν??  @Rinaki88 πως είσαι κοριτσάκι μου??? 


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Γεια Ευακι μου!Τι κανει η μπουμπουκα σου?

Το γαλα το κανονικο μου ηρθε την τριτη μερα το απογευμα.

Καλά είμαστε :-o θηλάζουμε κ περιμένουμε το κανονικό γαλατάκι για να χορταινουμε καλύτερα!! Ε κ εγώ τρίτη μέρα σήμερα πιστεύω να έρθει!!

Just now, Katerina!! είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Να χαρείς τη μικρούλα σου!!! Εγω ολο αποριες είμαι, δε ξερω κ πολλά κ ψάχνομαι!!! 

 

Τα υπολοιπα κορίτσια τι κάνουν??  @Rinaki88 πως είσαι κοριτσάκι μου??? 

Ευχαριστώ κ εσύ το μπουμπούκι σου!! Καλά κάνεις κ ρωτάς εννοείται!! Κ ότι χρειαστείς κ μπορώ να βοηθήσω ..εδώ είμαι-βασικα είμαστε όλα τα κορίτσια!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω κανω ερευνα για θηλαστρο γιατι σε κανα μηνα θ αεχισω δουλεια και θα πρεπει ν αφηνω γαλα.Εχουν βγει εν τω μεταξυ τοσα πολλα και δεν ξερω πιο ειναι καλο.Στην μικρη μου κορη ειχα ενα τις cicco νομιζω.Εχετε ακουσει για καποιο καλα λογια?Μετα απο 11 χρονια εχουν αλλαξει πολλα;-).


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evi89 είπε:

Καλά είμαστε :-o θηλάζουμε κ περιμένουμε το κανονικό γαλατάκι για να χορταινουμε καλύτερα!! Ε κ εγώ τρίτη μέρα σήμερα πιστεύω να έρθει!!

Ευχαριστώ κ εσύ το μπουμπούκι σου!! Καλά κάνεις κ ρωτάς εννοείται!! Κ ότι χρειαστείς κ μπορώ να βοηθήσω ..εδώ είμαι-βασικα είμαστε όλα τα κορίτσια!!

Σευχαριστω πολύ κοριτσάκι μου!!! 

Just now, Mar.da είπε:

Κοριτσια εγω κανω ερευνα για θηλαστρο γιατι σε κανα μηνα θ αεχισω δουλεια και θα πρεπει ν αφηνω γαλα.Εχουν βγει εν τω μεταξυ τοσα πολλα και δεν ξερω πιο ειναι καλο.Στην μικρη μου κορη ειχα ενα τις cicco νομιζω.Εχετε ακουσει για καποιο καλα λογια?Μετα απο 11 χρονια εχουν αλλαξει πολλα;-).

Αγάπη για τα cangaroo λενε οτι είναι καλά, 2 φιλες μου έχουν 2 μοντελα κ είναι πολυ ευχαριστημενες. 


 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina!! said:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Να χαρείς τη μικρούλα σου!!! Εγω ολο αποριες είμαι, δε ξερω κ πολλά κ ψάχνομαι!!! 

 

Τα υπολοιπα κορίτσια τι κάνουν??  @Rinaki88 πως είσαι κοριτσάκι μου??? 

Κατερινάκι μου γλυκό. Καλά είμαι ας τα λέμε. Αρκετά ζορισμενη και λίγο αγχωμένη για την Παρασκευή. Έχουν αυξηθεί και τα πονακια. Τι να κάνουμε; Εσείς τι κάνετε; Ο μπεμπακος σου;


Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια sos!!!

Σήμερα το πρωί είχα πετρώματα κάθε 5 λεπτά περίπου. Πήρα τον γιατρό μου και μου είπε να με δει. Μου τα μάσησε όμως σήμερα. Ενώ την Παρασκευή μου είπε ότι η μικρή είναι στην έξοδο και ότι το περπάτημα πια δεν βοηθάει, σήμερα μου λέει περπατημα γιατί δεν έχει κατέβει καλά. Και ενώ μου είπε ότι την Παρασκευή θα με πάει για πρόκληση λόγω θρόμβωσης, σήμερα μου λέει πάρε και τη βαλίτσα σου καλού κακού. Τι να κάνω κορίτσια, αγχώθηκα.


ThfQp3.pngMbitp3.pngK6sNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Κατερινάκι μου γλυκό. Καλά είμαι ας τα λέμε. Αρκετά ζορισμενη και λίγο αγχωμένη για την Παρασκευή. Έχουν αυξηθεί και τα πονακια. Τι να κάνουμε; Εσείς τι κάνετε; Ο μπεμπακος σου;

Ελα κοριτσάκι μου κοντευουν οι μερες!!!Ολα καλα θα πάνε!!! Εμεις προσαρμοζομαστε, καθε μερα κ κατι καινούριο μαθαίνω κ φυσικά νιωθω άσχετη! Αρχισα να συνηθιζω όμως! Βαραμε σκοπιες με τον ανδρα μου το βράδυ για να κοιμομαστε κ λιγο εναλλάξ! 


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina!! said:

Ελα κοριτσάκι μου κοντευουν οι μερες!!!Ολα καλα θα πάνε!!! Εμεις προσαρμοζομαστε, καθε μερα κ κατι καινούριο μαθαίνω κ φυσικά νιωθω άσχετη! Αρχισα να συνηθιζω όμως! Βαραμε σκοπιες με τον ανδρα μου το βράδυ για να κοιμομαστε κ λιγο εναλλάξ! 

Γκρινιάζει ο σκατουλης; Ή για το τάισμα; έχεις άλλη βοήθεια Εκτός από τον άντρα σου;


Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...