Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

13 hours ago, Mar.da said:

Ατιμοι κολικοι που παιδευουν τα παιδακια μας...κι εμας ετσι ειναι αλλα τωρα περνωντας οι μερες ειναι πιο ηπιοι.Εγω κολλησα ιωση λαιμου απο τις κορες μου και ειμαι μασκα και φουλ αντισηπτικο.Τα κοριτσια σε καραντινα που λενε για να ειναι μακρια απο το μπεμπη.Τον προστατευει ο θηλασμος αλλα ας φυλαμε τα ρουχα μας..

Γεια σου κοριτσι μου!Να τις χαιρεσαι τις κορακλες σου:x!Οι πρωτες μερες ειναι για ολες δυσκολες ως να προσαρμοστουμε κι εμεις και τα μωρακια μας καθως και ολα τα μελη της οικογενειας μας.Καθε μερα και καλυτερα ομως:).Οπως ειπες εχουμε τα θαυματακια μας και αντλουμε δυναμη απο κει.φιλακια πολλα!!

Περαστικά γλυκιά μου σε όλες σας. Να γίνεται σύντομα καλά για να μην ταλαιπωρειστε. Κρίμα καλοκαιριατικα. Ναι δεν λέω να αποδεχθώ το καλό χειμώνα. Χαχαχαχα.

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Rinaki88 είπε:

Περαστικά γλυκιά μου σε όλες σας. Να γίνεται σύντομα καλά για να μην ταλαιπωρειστε. Κρίμα καλοκαιριατικα. Ναι δεν λέω να αποδεχθώ το καλό χειμώνα. Χαχαχαχα.

Ευχαριστουμε κοριτσι!εχουμε ακομα καλοκαιρι...ουου

1 hour ago, Rinaki88 είπε:

Περαστικά γλυκιά μου σε όλες σας. Να γίνεται σύντομα καλά για να μην ταλαιπωρειστε. Κρίμα καλοκαιριατικα. Ναι δεν λέω να αποδεχθώ το καλό χειμώνα. Χαχαχαχα.

Εσυ πως εισαι σημερα?


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da said:

Ευχαριστουμε κοριτσι!εχουμε ακομα καλοκαιρι...ουου

Εσυ πως εισαι σημερα?

Καλύτερα δόξα το Θεό. Έχει μειωθεί το πύον και φαίνεται να κλείνει σιγά σιγά η ουλή από κάτω. Επίσης ο μικρούλης είναι πολύ καλύτερα τώρα που ξεκινήσαμε σταγονιτσες. Χθες δεν μπορούσε ούτε καλά του να κάνει ο καημένος και είχε πολλά αέρια και έκλαιγε συνέχεια. Σήμερα τρώμε και κάνουμε νάνι κανονικά. Ευτυχώς. εσείς πως ειστε; Καλύτερα;


Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Καλύτερα δόξα το Θεό. Έχει μειωθεί το πύον και φαίνεται να κλείνει σιγά σιγά η ουλή από κάτω. Επίσης ο μικρούλης είναι πολύ καλύτερα τώρα που ξεκινήσαμε σταγονιτσες. Χθες δεν μπορούσε ούτε καλά του να κάνει ο καημένος και είχε πολλά αέρια και έκλαιγε συνέχεια. Σήμερα τρώμε και κάνουμε νάνι κανονικά. Ευτυχώς. εσείς πως ειστε; Καλύτερα;

Μπραβο σας βρε παιδια!Μαμα και υιος μια χαρα!Τα κοριτσια μου συνηλθαν τελειως,εγω ειμαι πιο καλα σημερα αλλα τωρα κολλησε και ο μπαμπας μας.Υπομονη κανουμε θα περασει.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da said:

Μπραβο σας βρε παιδια!Μαμα και υιος μια χαρα!Τα κοριτσια μου συνηλθαν τελειως,εγω ειμαι πιο καλα σημερα αλλα τωρα κολλησε και ο μπαμπας μας.Υπομονη κανουμε θα περασει.

Περαστικά σε όλους. Να είστε σύντομα όλοι γεροί. Θέλει λίγο προσοχή στο ανοσοποιητικό σου τώρα είναι ευάλωτος ο οργανισμός. Πάρε και καμία βιταμινουλα να στηλωθεις. 

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rinaki88 είπε:

Περαστικά σε όλους. Να είστε σύντομα όλοι γεροί. Θέλει λίγο προσοχή στο ανοσοποιητικό σου τώρα είναι ευάλωτος ο οργανισμός. Πάρε και καμία βιταμινουλα να στηλωθεις. 

Ευχαριστω κοριτσακι μου!


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

@Mar.da περαστικά σας! Θέλει πολύ προσοχή τώρα γιατί το ανοσοποιητικό μας έχει πάει λίγο περίπατο...

πρίν από 49 λεπτά , SOFI78 είπε:

Αχ βρε κορίτσια τι κούραση είναι αυτή από το ξενύχτι....

Μην το συζητάς... Πέρασα ένα εφιαλτικό βράδυ με την μπέμπα ξύπνια να τσιρίζει από πόνους και να μην ηρεμεί με τίποτα μέχρι τις 5 το ξημέρωμα...


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η κούραση με τα ξενύχτια και την αϋπνία είναι πραγματικά τρομακτικη. Σε φέρνει στα όρια σου.. τι να πω.. Κουράγιο και υπομονή και σε εμάς και στα μπεμπακια.

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, SOFI78 είπε:

Αχ βρε κορίτσια τι κούραση είναι αυτή από το ξενύχτι....

Σοφακι μου εγω ξενυχτι δεν εχω με το μπεμπη,τη μερα εχει γκρινια λογο κολικων αλλα τελευταια ειναι καλυτερα.Υπομονη και αν μπορεις να κοιμασαι τις ωρες που κοιμαται και το μωρο μπας και παρεις λιγο δυναμη.

2 ώρες πρίν, Smurfita είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

@Mar.da περαστικά σας! Θέλει πολύ προσοχή τώρα γιατί το ανοσοποιητικό μας έχει πάει λίγο περίπατο...

Μην το συζητάς... Πέρασα ένα εφιαλτικό βράδυ με την μπέμπα ξύπνια να τσιρίζει από πόνους και να μην ηρεμεί με τίποτα μέχρι τις 5 το ξημέρωμα...

Α βλεπω τα μπεμπακια σας ειχαν κεφια ε?κουραγιο μανες!!

Just now, Rinaki88 είπε:

Αυτή η κούραση με τα ξενύχτια και την αϋπνία είναι πραγματικά τρομακτικη. Σε φέρνει στα όρια σου.. τι να πω.. Κουράγιο και υπομονή και σε εμάς και στα μπεμπακια.

Θα φτιαξει η κατασταση Ρινακι,θα βρει το προγραμμα του ο μικρος σου με τον καιρο,οπως ειπες υπομονη και κουραγιο και......οδοντογλυφιδες στα ματια;-)!

  • Χαχα 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, SOFI78 είπε:

Αχ βρε κορίτσια τι κούραση είναι αυτή από το ξενύχτι....

Συμπάσχουμε!! Βέβαια είναι με τις μέρες της εμένα... 

13 ώρες πρίν, Smurfita είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

@Mar.da περαστικά σας! Θέλει πολύ προσοχή τώρα γιατί το ανοσοποιητικό μας έχει πάει λίγο περίπατο...

Μην το συζητάς... Πέρασα ένα εφιαλτικό βράδυ με την μπέμπα ξύπνια να τσιρίζει από πόνους και να μην ηρεμεί με τίποτα μέχρι τις 5 το ξημέρωμα...

Κ εγώ τα ίδια χθές είχε όλη μέρα. να γκρινιάζει και να σφίγγεται από τα πονακια .. κ να θέλει να θηλάζει συνεχώς! Πονανε οι θηλές μου ακόμη .. εσυ πως την καλμαρεις λίγο; Έχω κ τη μεγάλη μου 2 μέρες τώρα ξυπνάει κ αυτή το βράδυ ... 

Link to comment
Share on other sites

On 27/8/2019 at 6:12 ΜΜ, SOFI78 είπε:

Αχ βρε κορίτσια τι κούραση είναι αυτή από το ξενύχτι....

Απαλευτα είναι κορίτσι! Με εναν κότσο στο κεφαλι ολη μερα, με το στηθος εξω κ το μωρο να ουρλιάζει, θα το πω πολυ απλα νιωθω σαν σφουγγαριστρα! Οι μαυροι κυκλοι κόντευουν να γινουν τατουαζ κατω απτα ματια μου.

Κουραγιο κορίτσια!!!! 

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου!πως ειστε σημερα?ημερησανε λιγο τα μπεμπακια σας?εμεις εχουμε λιγη γκρινια γιατι εχει πεντε μερες να ενεργηθει παλι,ενω ειχε στρωσει τωρα ξανα τα ιδια.Αν δεν κανει και σημερα θα μιλησω με τον παιδιατρο.Σημερα ειμαστε ενος μηνου!!:x

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου!πως ειστε σημερα?ημερησανε λιγο τα μπεμπακια σας?εμεις εχουμε λιγη γκρινια γιατι εχει πεντε μερες να ενεργηθει παλι,ενω ειχε στρωσει τωρα ξανα τα ιδια.Αν δεν κανει και σημερα θα μιλησω με τον παιδιατρο.Σημερα ειμαστε ενος μηνου!!:x

Να σας ζησει κοριτσάκι μου!!! Κ εμεις κλεισαμε μηνα προχθές!!! Ο δικος μου δεν εχει ηρεμήσει κ είμαι κομμάτια. Υποθετα γλυκερίνης του δίνεις αν δεν ενεργειται ο μικρός ε? 


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da said:

Καλησπερα κοριτσια μου!πως ειστε σημερα?ημερησανε λιγο τα μπεμπακια σας?εμεις εχουμε λιγη γκρινια γιατι εχει πεντε μερες να ενεργηθει παλι,ενω ειχε στρωσει τωρα ξανα τα ιδια.Αν δεν κανει και σημερα θα μιλησω με τον παιδιατρο.Σημερα ειμαστε ενος μηνου!!:x

Καλησπέρα γλυκούλα.  Τι καλά. Μεγαλώσετε. Φτάνετε σύντομα στον στόχο των 3 μηνών που τελειώνουν οι κολικοί. Ένας από τέτοια ώρα περίπου και μέχρι το βράδυ σίγουρα έχουμε έντονο θέμα. Σερνομαστε. Δεν μπορούμε να κοιμηθούμε πάρα ελάχιστες ώρες... λογικό να ανησυχείς εμένα είχε 2 ημέρες να κάνει και τρελάθηκα. Πάρε τον παιδίατρο να ρωτήσεις τι γίνεται.

Just now, Katerina!! said:

Να σας ζησει κοριτσάκι μου!!! Κ εμεις κλεισαμε μηνα προχθές!!! Ο δικος μου δεν εχει ηρεμήσει κ είμαι κομμάτια. Υποθετα γλυκερίνης του δίνεις αν δεν ενεργειται ο μικρός ε? 

Κουράγιο κοριτσάκι μου. Σε συμπονω γιατί κι εγώ έτσι είμαι. Από το πρωί σέρνω τα πόδια μου και τα μάτια μου κλείνουν. Χάλια...

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...