Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Rinaki88 είπε:

Καλησπερα Μαρθα μου.Σήμερα ξεκινήσαμε ρυζαλευρο. Συμπαθητικά πήγαμε για πρώτη φορά. Εσείς πως πάτε;

Γεια σου Ρινακι.Σημερα ηταν η γνωριμια με το κουταλι οποτε αν ηταν συμπαθητικα καλα πηγατε.Εμεις καλα παμε,ο μπεμπης καθε μερα κανει και κατι καινουργιο και μεις τρελαινομαστε και κυριως τα κοριτσια που οπως λενε εχουν τον πιο ομορφο και εξυπνο αδερφο και αυτη που θα τον παρει θα πρεπει να περασει με αριστα τις 374 ερωτησεις:mrgreen:.

Αυτες τις μερες εγω τρεχω ολη μερα και τον μικρο τον βλεπω τις φορες που τον θηλαζω,εχω τα κοριτσια μου που τον φροντιζουν ομως και ειμαι ησυχη.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 hours ago, Mar.da said:

Γεια σου Ρινακι.Σημερα ηταν η γνωριμια με το κουταλι οποτε αν ηταν συμπαθητικα καλα πηγατε.Εμεις καλα παμε,ο μπεμπης καθε μερα κανει και κατι καινουργιο και μεις τρελαινομαστε και κυριως τα κοριτσια που οπως λενε εχουν τον πιο ομορφο και εξυπνο αδερφο και αυτη που θα τον παρει θα πρεπει να περασει με αριστα τις 374 ερωτησεις:mrgreen:.

Αυτες τις μερες εγω τρεχω ολη μερα και τον μικρο τον βλεπω τις φορες που τον θηλαζω,εχω τα κοριτσια μου που τον φροντιζουν ομως και ειμαι ησυχη.

Αυτές οι βοηθοί σου είναι φοβερές. Μέρες γιορτινές έρχονται θα είναι υπέροχα με τα μικρακια μας. Ώστε έτσι οι μεγάλες αδερφές ε; Λυπάμαι την νύφη. Χαχαχαχαχα. 

Εμείς σήμερα επιτέλους κοιμηθηκαμε το βράδυ γιατί έλεγα λίγο ακομη και θα πέσω κάτω. Χαχαχαχα. Προχθές ειδικά που ξύπνησε 1.5 ώρα αφότου κοιμήθηκα κι εγώ, παραπατουσα. Κι όχι τίποτε άλλο να έπεφτα να κρατούσα και τον μικρό... 

Μεταλαβαμε κιόλας σήμερα. Τετάρτη θα έρθει ο αδερφός μου με την νυφη μου και τον μικρό τους. Του πήραμε δώρο αυτοκίνητο από αυτά που μπαίνουν μέσα με τηλεχειρισμο. Έχω περιεργεια να δω πως θα αντιδρασει. 21 μηνών είναι. Χαχαχαχα.

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


On 2/1/2020 at 10:14 ΠΜ, Sophiav είπε:

Καλή χρονιά κορίτσια! Πως περάσατε; 

Καλησπέρα!!! 

Καλά κι εμείς!  Ήσυχα,  ήρεμα,  οικογενειακά! Όπως ακριβώς θα θέλαμε και αυτό μας χαροποίησε πολύ! 

  • Μου αρέσει 1

GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...