Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Mar.da είπε:

Φανταζεσαι?μονο για μελη!θα λεει εξω η πτερυγα:-D!στο γαια εχουν αυστηρους κανονισμους ευτυχως οποτε πιστευω δεν θα εχουμε θεμα.

Μπραβο κατερινακι!!αντε κανονιστε το εκδρομικον《προσεχως μανουλες αυγουστου》:grin:!!

Χαχαχα Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!

Just now, Rinaki88 είπε:

Χαχαχαχα. Άντε και μετά στο Βόλο να το βρεξουμε με τσίπουρα. 

Τέλεια γλυκούλα. Με το καλό και η β' επιπέδου. Για τις συσπάσεις που έλεγες σου έδωσε τίποτε; Εμένα μου έδωσε Vasclor προληπτικά.

Ναι ναι να το κανονίσουμε. Χαχαχα. Πλάκα θα είχε!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Παίρνω μαγνήσιο, δεν μου είπε κάτι αλλο!!! Παγωτά κ τούρτες επιτρέπονται???

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Antzimet είπε:

Γεια σας!! Παρακολουθώντας την συζήτηση για δίκλινα κ τρίκλινο, θα γεννήσει καμία στη Θεσσαλονίκη;

Καλησπέρα!Ναι εγώ,στο Γένεσις..Είμαι 21 εβδομάδων,εσύ;

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 said:

Χαχαχα Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Παίρνω μαγνήσιο, δεν μου είπε κάτι αλλο!!! Παγωτά κ τούρτες επιτρέπονται???

Φυσικά καλέ. Αυτά δεν θα επιτρέπονται; χαχαχαχα. Άσε είπε και η άλλη κοπέλα ότι έχει ωραίο φαγητό το ΙΑΣΩ. Είμαι και λιχουδω. Χαχαχαχα. Με βλέπω αντί να ξεπρηζομαι από την γέννα να πρηζομαι από το φαΐ. Χαχαχαχαχα.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Φυσικά καλέ. Αυτά δεν θα επιτρέπονται; χαχαχαχα. Άσε είπε και η άλλη κοπέλα ότι έχει ωραίο φαγητό το ΙΑΣΩ. Είμαι και λιχουδω. Χαχαχαχα. Με βλέπω αντί να ξεπρηζομαι από την γέννα να πρηζομαι από το φαΐ. Χαχαχαχαχα.

Χαχαχα φάε καλέ!!!Μετά θα τρέχεις με τ μπεμπακι κ θα τα χάσεις!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Katerina 88 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε???Καλέ που χαθήκατε όλες???

Γεια σου κατερινακι!μαλλον η βροχη μας εχει ριξει τη διαθεση:sad:.εγω εν τω μεταξυ με τα ουντρογκεσταν εχω παλι υπνηλιες λες και ειμαι στο πρωτο τριμηνο.σημερα χαζευα στο ιντερνετ φορμακια και εκανα εικονα τον μπεμπακο μας!:x.17 εβδομαδες λεω εμειναν...

Εσυ?πως εισαι σημερα?

  • Μου αρέσει 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Γεια σου κατερινακι!μαλλον η βροχη μας εχει ριξει τη διαθεση:sad:.εγω εν τω μεταξυ με τα ουντρογκεσταν εχω παλι υπνηλιες λες και ειμαι στο πρωτο τριμηνο.σημερα χαζευα στο ιντερνετ φορμακια και εκανα εικονα τον μπεμπακο μας!:x.17 εβδομαδες λεω εμειναν...

Εσυ?πως εισαι σημερα?

Περνάει ο καιρός κοριτσάκι μου!!!Να χαζευεις, εγώ έχω ψωνίσει ρουχαλακια!!!

Κι εμένα με έχει πάρει από κάτω όσο κ αν προσπαθώ να παραμείνω ψυχραιμη, γιατί πυροδοτήθηκε κ η επίκτητη θρομβοφιλια (έχω κ κληρονομικη) κ τώρα τρέμω ολόκληρη γιατί κατά 99% γι'αυτό έχασα το προηγούμενο μωρό. Οι γιατροί μου λένε ότι είμαι οκ με ενέσεις κ σαλοσπιρ αλλά εγώ φοβάμαι πάρα πολύ, λέω τι άλλο θα με βρει μέχρι το τέλος.


 

Link to comment
Share on other sites

On 16/4/2019 at 6:24 ΜΜ, Antzimet είπε:

Γεια σας!! Παρακολουθώντας την συζήτηση για δίκλινα κ τρίκλινο, θα γεννήσει καμία στη Θεσσαλονίκη;

Γεια!!! εγω θα γεννησω στο γενεσις!

On 16/4/2019 at 2:29 ΜΜ, Rinaki88 είπε:

Καλημέρα Κατερινάκι. Ναι γι αυτό συζητάω και για μονοκλινο. Με τις τιμές της Αθήνας ούτε καν. Μονοκλινο φυσιολογικό μου είπανε 1500. Οπότε δεν είναι κάτι τραγικό. Βλέποντας και κάνοντας . 

 

Να σου ζήσει καλή μου. Γερό και καλοτυχο. Ήθελα να σε ρωτήσω. Έχεις ιδέα αν υπάρχει τράπεζα βλαστοκυττάρων; Παλαιότερα ήξερα ότι είχε αλλά δεν ξέρω αν ισχύει πλέον.

εγω ηερω για την θεσσαλονικη οτι εχει στο νοσοκομειο παπανικολαου και ειναι δωρεαν...

Link to comment
Share on other sites

Just now, duchess.sunshine είπε:

Γεια!!! εγω θα γεννησω στο γενεσις!

εγω ηερω για την θεσσαλονικη οτι εχει στο νοσοκομειο παπανικολαου και ειναι δωρεαν...

Κ εγώ το έχω ακούσει κ έτσι σκέφτομαι να κάνω να τα δώσω στη δημόσια τράπεζα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katerina 88 είπε:

Περνάει ο καιρός κοριτσάκι μου!!!Να χαζευεις, εγώ έχω ψωνίσει ρουχαλακια!!!

Κι εμένα με έχει πάρει από κάτω όσο κ αν προσπαθώ να παραμείνω ψυχραιμη, γιατί πυροδοτήθηκε κ η επίκτητη θρομβοφιλια (έχω κ κληρονομικη) κ τώρα τρέμω ολόκληρη γιατί κατά 99% γι'αυτό έχασα το προηγούμενο μωρό. Οι γιατροί μου λένε ότι είμαι οκ με ενέσεις κ σαλοσπιρ αλλά εγώ φοβάμαι πάρα πολύ, λέω τι άλλο θα με βρει μέχρι το τέλος.

Ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη!:x.εχω διαβασει για πολλες κοπελες που πηγαν καλα ως το τελος.

Ποσο εβδομαδων εισαι τωρα?(συχωρεσε με αλλα ξεχναω λιγο η εγκυμοσυνη,λιγο οι κορες  καταλαβαινεις:razz:).

Ρουχαλακια θα αρχισω στον 7ο να παιρνω προς το παρων κανω ερευνα αγορας.ειπαμε με τις κορες να παμε ολες μαζι να του ψωνισουμε.πλακα θα εχουμε:-D.

Κι εγω εχω ανγχωθει με τον τραχηλο αλλα θελω να σκεφτομαι θετικα,θα ακολουθησω τις οδηγιες του γιατρου και θα πανε ολα καλα!!

  • Μου αρέσει 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη!:x.εχω διαβασει για πολλες κοπελες που πηγαν καλα ως το τελος.

Ποσο εβδομαδων εισαι τωρα?(συχωρεσε με αλλα ξεχναω λιγο η εγκυμοσυνη,λιγο οι κορες  καταλαβαινεις:razz:).

Ρουχαλακια θα αρχισω στον 7ο να παιρνω προς το παρων κανω ερευνα αγορας.ειπαμε με τις κορες να παμε ολες μαζι να του ψωνισουμε.πλακα θα εχουμε:-D.

Κι εγω εχω ανγχωθει με τον τραχηλο αλλα θελω να σκεφτομαι θετικα,θα ακολουθησω τις οδηγιες του γιατρου και θα πανε ολα καλα!!

Μακάρι κοριτσάκι μου!!! Γιατί φοβάμαι πολύ!! Ειμαι 20 εβδομάδων κ 2 ημερών. Θαέχετε πολύ πλάκα να ψωνίζετε όλες μαζί για τον μπεμπουλη!!!Έχεις κάποιο θέμα με τον τράχηλο??


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Μακάρι κοριτσάκι μου!!! Γιατί φοβάμαι πολύ!! Ειμαι 20 εβδομάδων κ 2 ημερών. Θαέχετε πολύ πλάκα να ψωνίζετε όλες μαζί για τον μπεμπουλη!!!Έχεις κάποιο θέμα με τον τράχηλο??

Τη δευτερα που εκανα τη β επιπεδου ειδαμε οτι απο 40 χιλ που ηταν στην αυχενικη εχει κατεβει στα 31 χιλ.μου ειπε οτι δε θελουμε να κατεβει αλλο γιατι θα υπαρχει θεμα.ακομα ειμαι στα ορια αλλα θελει προσοχη.μου εδωσε ουτρογκεσταν και ειπε ξεκουραση και οχι βαρη.

 

Just now, Katerina 88 είπε:

Μακάρι κοριτσάκι μου!!! Γιατί φοβάμαι πολύ!! Ειμαι 20 εβδομάδων κ 2 ημερών. Θαέχετε πολύ πλάκα να ψωνίζετε όλες μαζί για τον μπεμπουλη!!!Έχεις κάποιο θέμα με τον τράχηλο??

Κατερινακι το τικερακι σου δε φαινεται,αν κανεις την διαδικασια ξανα σβησε τα γραμματα και ασε το σκιτσο.

  • Μου αρέσει 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Τη δευτερα που εκανα τη β επιπεδου ειδαμε οτι απο 40 χιλ που ηταν στην αυχενικη εχει κατεβει στα 31 χιλ.μου ειπε οτι δε θελουμε να κατεβει αλλο γιατι θα υπαρχει θεμα.ακομα ειμαι στα ορια αλλα θελει προσοχη.μου εδωσε ουτρογκεσταν και ειπε ξεκουραση και οχι βαρη.

 

Κατερινακι το τικερακι σου δε φαινεται,αν κανεις την διαδικασια ξανα σβησε τα γραμματα και ασε το σκιτσο.

Με τις οδηγίες του γιατρού όλα καλά θα πάνε!! Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!Το ξερω κάτι έχω κάνει λάθος!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Katerina 88 said:

Περνάει ο καιρός κοριτσάκι μου!!!Να χαζευεις, εγώ έχω ψωνίσει ρουχαλακια!!!

Κι εμένα με έχει πάρει από κάτω όσο κ αν προσπαθώ να παραμείνω ψυχραιμη, γιατί πυροδοτήθηκε κ η επίκτητη θρομβοφιλια (έχω κ κληρονομικη) κ τώρα τρέμω ολόκληρη γιατί κατά 99% γι'αυτό έχασα το προηγούμενο μωρό. Οι γιατροί μου λένε ότι είμαι οκ με ενέσεις κ σαλοσπιρ αλλά εγώ φοβάμαι πάρα πολύ, λέω τι άλλο θα με βρει μέχρι το τέλος.

Όλα καλά θα πάνε!! Χαλάρωσε κ απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου κ πριν το καταλάβεις θα κρατάς το μπεμπακι σου στην αγκαλιά σου!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...