Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Rita1976 είπε:

Όλα καλά θα πάνε!! Χαλάρωσε κ απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου κ πριν το καταλάβεις θα κρατάς το μπεμπακι σου στην αγκαλιά σου!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! Μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!!

Just now, Mar.da είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

Ποιες εχετε β επιπεδου αυτες τις μερες?

Καλημέρα κοριτσακι μου!!Εγώ έχω 3/5!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

On 17/4/2019 at 12:46 ΠΜ, Evagellia είπε:

Καλησπέρα!Ναι εγώ,στο Γένεσις..Είμαι 21 εβδομάδων,εσύ;

 

κ εγω στο γενεσις και ειμαι 22 εβδομαδων...

Just now, Mar.da είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

Ποιες εχετε β επιπεδου αυτες τις μερες?

καλημερα! εγω εκανα την τεταρτη που μας περασε, ολα καλα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Χρυσα2 είπε:

Καλημέρα @Mar.da!!! Εγώ έχω την μεγάλη Τετάρτη!!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!

Just now, duchess.sunshine είπε:

κ εγω στο γενεσις και ειμαι 22 εβδομαδων...

καλημερα! εγω εκανα την τεταρτη που μας περασε, ολα καλα!!

Τελεία!!!Με το καλό!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! Μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!!

Καλημέρα κοριτσακι μου!!Εγώ έχω 3/5!!

Καλα αποτελεσματα:x

πρίν από 50 λεπτά , Χρυσα2 είπε:

Καλημέρα @Mar.da!!! Εγώ έχω την μεγάλη Τετάρτη!!

Καλα αποτελεσματα :x!!

Κοριτσια σημερα πηρα το γιατρο μου τηλ γιατι ενιωθα την κοιλια μου να σκληραινει μες την ημερα και επειδη ειχα τη μειωση τραχηλου λεω δε τον ενημερωνω μηπως εχει σημασια?μου ειπε ξαπλα,μου εδωσε τροφοκαρντ ασβεστιο που εχει και μαγνησιο 3 φορες τη μερα και θα με δει δευτερα τριτη.κι αντε να κατσω εγω που εχω μαθει ολη την ωρα σε εγρηγορση:shock:.δε πειραζει για το μπεμπακι μου αξιζει:x.

  • Μου αρέσει 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Katerina 88 said:

Περνάει ο καιρός κοριτσάκι μου!!!Να χαζευεις, εγώ έχω ψωνίσει ρουχαλακια!!!

Κι εμένα με έχει πάρει από κάτω όσο κ αν προσπαθώ να παραμείνω ψυχραιμη, γιατί πυροδοτήθηκε κ η επίκτητη θρομβοφιλια (έχω κ κληρονομικη) κ τώρα τρέμω ολόκληρη γιατί κατά 99% γι'αυτό έχασα το προηγούμενο μωρό. Οι γιατροί μου λένε ότι είμαι οκ με ενέσεις κ σαλοσπιρ αλλά εγώ φοβάμαι πάρα πολύ, λέω τι άλλο θα με βρει μέχρι το τέλος.

Κατερινάκι μου μην ανησυχείς. Κι εγώ έχω θρομβιφιλια και κάνω τα ίδια ακριβώς. Όλα καλά θα πάνε αγάπη μου.

18 hours ago, Antzimet said:

Κ εγώ το έχω ακούσει κ έτσι σκέφτομαι να κάνω να τα δώσω στη δημόσια τράπεζα!

Ξέρεις αν γεννήσεις σε ιδιωτικό αν μπορείς να δώσεις βλαστοκύτταρα σε δημόσιο;

2 hours ago, Mar.da said:

Καλημερα κοριτσια!!!

Ποιες εχετε β επιπεδου αυτες τις μερες?

Καλημέρα κορίτσι. Εγώ έχω στις 22/4. Την Δευτέρα δηλαδή.

Και ειμαι χάλια. Άρπαξα γρίπη και είμαι με συνάχι. Μακάρι να περάσει σύντομα. Ουφ.

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da said:

Καλα αποτελεσματα:x

Καλα αποτελεσματα :x!!

Κοριτσια σημερα πηρα το γιατρο μου τηλ γιατι ενιωθα την κοιλια μου να σκληραινει μες την ημερα και επειδη ειχα τη μειωση τραχηλου λεω δε τον ενημερωνω μηπως εχει σημασια?μου ειπε ξαπλα,μου εδωσε τροφοκαρντ ασβεστιο που εχει και μαγνησιο 3 φορες τη μερα και θα με δει δευτερα τριτη.κι αντε να κατσω εγω που εχω μαθει ολη την ωρα σε εγρηγορση:shock:.δε πειραζει για το μπεμπακι μου αξιζει:x.

Τι εννοείς την ένιωθες να σκληραίνει; Κάποιες μέρες το παθαίνω κ γω αυτό είναι πολύ πιο σκληρή, είναι κάτι που πρέπει να προσέχω;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Κατερινάκι μου μην ανησυχείς. Κι εγώ έχω θρομβιφιλια και κάνω τα ίδια ακριβώς. Όλα καλά θα πάνε αγάπη μου.

Ξέρεις αν γεννήσεις σε ιδιωτικό αν μπορείς να δώσεις βλαστοκύτταρα σε δημόσιο;

Καλημέρα κορίτσι. Εγώ έχω στις 22/4. Την Δευτέρα δηλαδή.

Και ειμαι χάλια. Άρπαξα γρίπη και είμαι με συνάχι. Μακάρι να περάσει σύντομα. Ουφ.

@Rinaki88 δεν το γνωρίζω αυτό αλλά φαντάζομαι πως είναι επιλογή μου τι θα κάνω με τα βλαστοκύτταρα! Δεν πιστεύω ότι με υποχρεώνουν να πληρώσω σε ιδιωτική φύλαξη. 

Και εγώ είμαι άρρωστη κ δεν μπορώ!!! Μπούκωμα, πονοκέφαλο, πονολαιμο....ασε!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Κατερινάκι μου μην ανησυχείς. Κι εγώ έχω θρομβιφιλια και κάνω τα ίδια ακριβώς. Όλα καλά θα πάνε αγάπη μου.

Ξέρεις αν γεννήσεις σε ιδιωτικό αν μπορείς να δώσεις βλαστοκύτταρα σε δημόσιο;

Καλημέρα κορίτσι. Εγώ έχω στις 22/4. Την Δευτέρα δηλαδή.

Και ειμαι χάλια. Άρπαξα γρίπη και είμαι με συνάχι. Μακάρι να περάσει σύντομα. Ουφ.

Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!η δευτερα δεν ειναι μακρια!!

Περαστικα,σου ευχομαι το πολυ ως αυριο να εχει περασει:grin:!πηγες στο γιατρο?σου εχει δωσει κατι για τη γριπη?κι αυτος ο μηνας ειναι ακομα φουλ στις ιωσεις:confused:.

Just now, Rita1976 είπε:

Τι εννοείς την ένιωθες να σκληραίνει; Κάποιες μέρες το παθαίνω κ γω αυτό είναι πολύ πιο σκληρή, είναι κάτι που πρέπει να προσέχω;

Φυσιολογικα θα σκληραινει στο μηνα που ειμαστε καποιες φορες,απλα εγω την ενιωθα αρκετες φορες μες την ημερα να σκληραινει και θεωρησα πως καλυτερα να ενημερωσω το γιατρο μου κι ας μην ειναι τιποτα.μην αγχωνεσαι @Rita1976 μου.αν συμβανει αραια δεν ειναι κατι.εγω λογο της μειωσης τραχηλου θα παρω μαγνησιο για βοηθεια.παιρνω και ουντρογκεσταν για τον ιδιο λογο.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mar.da είπε:

Καλα αποτελεσματα:x

Καλα αποτελεσματα :x!!

Κοριτσια σημερα πηρα το γιατρο μου τηλ γιατι ενιωθα την κοιλια μου να σκληραινει μες την ημερα και επειδη ειχα τη μειωση τραχηλου λεω δε τον ενημερωνω μηπως εχει σημασια?μου ειπε ξαπλα,μου εδωσε τροφοκαρντ ασβεστιο που εχει και μαγνησιο 3 φορες τη μερα και θα με δει δευτερα τριτη.κι αντε να κατσω εγω που εχω μαθει ολη την ωρα σε εγρηγορση:shock:.δε πειραζει για το μπεμπακι μου αξιζει:x.

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Just now, Rinaki88 είπε:

Κατερινάκι μου μην ανησυχείς. Κι εγώ έχω θρομβιφιλια και κάνω τα ίδια ακριβώς. Όλα καλά θα πάνε αγάπη μου.

Ξέρεις αν γεννήσεις σε ιδιωτικό αν μπορείς να δώσεις βλαστοκύτταρα σε δημόσιο;

Καλημέρα κορίτσι. Εγώ έχω στις 22/4. Την Δευτέρα δηλαδή.

Και ειμαι χάλια. Άρπαξα γρίπη και είμαι με συνάχι. Μακάρι να περάσει σύντομα. Ουφ.

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Μακάρι!!! Σήμερα ειμαι κάπως πιο αισιόδοξη!!! Περαστικουλια!!!Με το καλό η β επιπέδου!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antzimet said:

@Rinaki88 δεν το γνωρίζω αυτό αλλά φαντάζομαι πως είναι επιλογή μου τι θα κάνω με τα βλαστοκύτταρα! Δεν πιστεύω ότι με υποχρεώνουν να πληρώσω σε ιδιωτική φύλαξη. 

Και εγώ είμαι άρρωστη κ δεν μπορώ!!! Μπούκωμα, πονοκέφαλο, πονολαιμο....ασε!

Περαστικά σου κορίτσι μου. Να γίνεις σύντομα καλά.

Just now, Mar.da said:

Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!η δευτερα δεν ειναι μακρια!!

Περαστικα,σου ευχομαι το πολυ ως αυριο να εχει περασει:grin:!πηγες στο γιατρο?σου εχει δωσει κατι για τη γριπη?κι αυτος ο μηνας ειναι ακομα φουλ στις ιωσεις:confused:.

Φυσιολογικα θα σκληραινει στο μηνα που ειμαστε καποιες φορες,απλα εγω την ενιωθα αρκετες φορες μες την ημερα να σκληραινει και θεωρησα πως καλυτερα να ενημερωσω το γιατρο μου κι ας μην ειναι τιποτα.μην αγχωνεσαι @Rita1976 μου.αν συμβανει αραια δεν ειναι κατι.εγω λογο της μειωσης τραχηλου θα παρω μαγνησιο για βοηθεια.παιρνω και ουντρογκεσταν για τον ιδιο λογο.

Σ ευχαριστώ ρε κορίτσι. Μακάρι γιατί από το μπούκωμα δεν μπόρεσα να κοιμηθώ το βράδυ. Και να σκεφτείς ότι έχω κάνει και το εμβόλιο. Με τον γιατρό δεν μίλησα λέω να το αφήσω μέχρι την Δευτέρα μήπως είναι παροδικό. Προς το παρόν μόνο Physiomer κάνω που είναι φυσικό προϊόν. Δεν παίρνω κάτι άλλο γιατί φοβάμαι. Θα δείξει πως θα πάει.

Τουλάχιστον μην πάω την Δευτέρα στην γιατρο για υπέρηχο και είμαι σνιφ και σνιφ. Χαχαχαχα.

Just now, Katerina 88 said:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Μακάρι!!! Σήμερα ειμαι κάπως πιο αισιόδοξη!!! Περαστικουλια!!!

Σ ευχαριστώ γλυκούλα. Έτσι μπράβο. Να είσαι αισιόδοξη. Όλα καλά μωρέ θα πάνε. Το έχεις υπό έλεγχο.

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Περαστικά σου κορίτσι μου. Να γίνεις σύντομα καλά.

Σ ευχαριστώ ρε κορίτσι. Μακάρι γιατί από το μπούκωμα δεν μπόρεσα να κοιμηθώ το βράδυ. Και να σκεφτείς ότι έχω κάνει και το εμβόλιο. Με τον γιατρό δεν μίλησα λέω να το αφήσω μέχρι την Δευτέρα μήπως είναι παροδικό. Προς το παρόν μόνο Physiomer κάνω που είναι φυσικό προϊόν. Δεν παίρνω κάτι άλλο γιατί φοβάμαι. Θα δείξει πως θα πάει.

Τουλάχιστον μην πάω την Δευτέρα στην γιατρο για υπέρηχο και είμαι σνιφ και σνιφ. Χαχαχαχα.

Σ ευχαριστώ γλυκούλα. Έτσι μπράβο. Να είσαι αισιόδοξη. Όλα καλά μωρέ θα πάνε. Το έχεις υπό έλεγχο.

Μακάρι κοριτσάκι μου!!!Τη Δευτέρα να μπεις να μας γράψεις μετά την β επιπέδου κ εύχομαι να περάσει γρήγορα το κρύωμα!!!


 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Just now, Rinaki88 είπε:

Περαστικά σου κορίτσι μου. Να γίνεις σύντομα καλά.

Σ ευχαριστώ ρε κορίτσι. Μακάρι γιατί από το μπούκωμα δεν μπόρεσα να κοιμηθώ το βράδυ. Και να σκεφτείς ότι έχω κάνει και το εμβόλιο. Με τον γιατρό δεν μίλησα λέω να το αφήσω μέχρι την Δευτέρα μήπως είναι παροδικό. Προς το παρόν μόνο Physiomer κάνω που είναι φυσικό προϊόν. Δεν παίρνω κάτι άλλο γιατί φοβάμαι. Θα δείξει πως θα πάει.

Τουλάχιστον μην πάω την Δευτέρα στην γιατρο για υπέρηχο και είμαι σνιφ και σνιφ. Χαχαχαχα.

Σ ευχαριστώ γλυκούλα. Έτσι μπράβο. Να είσαι αισιόδοξη. Όλα καλά μωρέ θα πάνε. Το έχεις υπό έλεγχο.

Κι εγω οσο μπορω δε παιρνω φαρμακα,εχω ασθμα και ευτυχως δε χρειαστηκε να παρω κατι τωρα στην εγκυμοσυνη.

Βρε δε πειραζει το σνιφ σνιφ,αμα φταρνιστεις θα χει φαση:-D!αλλου γιατρος αλλου υπερηχος!!χαχαχαχα!ε!τι να κανουμε κρυωσαμε γιατρε μου!ζητα εσυ συγνωμη για τυχον μυξουλες που μπορει να τον εχουν πετυχει και ολα καλα!(λιγη πλακιτσα κανω να ευθυμησουμε:))


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 said:

Μακάρι κοριτσάκι μου!!!Τη Δευτέρα να μπεις να μας γράψεις μετά την β επιπέδου κ εύχομαι να περάσει γρήγορα το κρύωμα!!!

Εννοείται. Πρωί έχω ραντεβού μολις γυρίσω θα σας πω νέα. :-)

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...