Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

1 hour ago, Rinaki88 είπε:

Αγάπη μου με το καλό η κορακλα. Γερή και καλοτυχη. Εμείς εξέταση για Κυστική ινωση κάναμε από τις πρώτες εξετάσεις. Λογικά όλα καλά θα είναι γιατί είναι σχετικά σπάνια. Οπότε όλα καλά θα πάνε. Το γλυκουτσικο μωρέ!!! Είδατε φατσακι; Εμάς στον τελευταίο υπέρηχο δεν μας έκανε την χάρη. Έβαλε χεράκια μπροστά στην μουριτσα. Λίγο όμως που τον είδαμε ήταν μουρτζουφλης. Χαχαχαχα. 

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια μας.

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, μακάρι!! Είδαμε κ μουριτσα ναι ...η γλυκούλα μου!! Με έπιασε μια ανυπομονησία να γνωρίσω κ το δεύτερο κοριτσάκι μου!! Άντε στον επόμενο υπέρηχο να δείτε κ φατσούλα..πότε έχεις επιπέδου;

Καλά επιτυχία σε όλες κορίτσια!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evi89 said:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, μακάρι!! Είδαμε κ μουριτσα ναι ...η γλυκούλα μου!! Με έπιασε μια ανυπομονησία να γνωρίσω κ το δεύτερο κοριτσάκι μου!! Άντε στον επόμενο υπέρηχο να δείτε κ φατσούλα..πότε έχεις επιπέδου;

Καλά επιτυχία σε όλες κορίτσια!!!!

Την Δευτέρα έχω β' επιπέδου εγώ. Με το καλό θα γεμισετε μπουμπουδακια στο σπίτι. Χιχιχιχι.

23 minutes ago, Mar.da said:

@Rinaki88 βλεπω τ αγορια μας δε θελουν παπαρατσι!!:).εγω ειπα του γιατρου οτι τα νεα παιδια εχουν μαθει τις σελφι γι αυτο βαζει χερακια στη μουριτσα.μου λεει λες?μηπως να του δωσω τον υπερηχο μπας και θελει να τη βγαλει μονος του?8)

Είναι ανεξάρτητοι άντρες καλέ. Δεν θέλουν τέτοια. Χαχαχαχα. Οπότε θέλουν εκείνοι. Παλιοπαιδα χιχιχιιχιχ.

Just now, Katerina 88 said:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι άσχετο!!Θα πάει καμία να κοινωνήσει?? Εγώ έλεγα θα πάω αλλά ξαφνικά σκέφτηκα μην κολλήσω τίποτα κ μετά κάθομαι κ αγχωνομαι.

Κατερινακι μου κι εγώ θα κοινωνησω. Δεν βαριέσαι δεν νομίζω ότι είναι για να κολλήσεις αν το πιστεύεις πραγματικά. Αλλιώς αν είναι να αγχώνεσαι μην το κάνεις.

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Την Δευτέρα έχω β' επιπέδου εγώ. Με το καλό θα γεμισετε μπουμπουδακια στο σπίτι. Χιχιχιχι.

Είναι ανεξάρτητοι άντρες καλέ. Δεν θέλουν τέτοια. Χαχαχαχα. Οπότε θέλουν εκείνοι. Παλιοπαιδα χιχιχιιχιχ.

Κατερινακι μου κι εγώ θα κοινωνησω. Δεν βαριέσαι δεν νομίζω ότι είναι για να κολλήσεις αν το πιστεύεις πραγματικά. Αλλιώς αν είναι να αγχώνεσαι μην το κάνεις.

Αγάπη εγώ ήμουν έτοιμη να πάω να κοινωνήσω κ ξαφνικά σκέφτηκα αυτό, δηλαδή μην κολλήσω τίποτα. Κ μετά θα κάθομαι να αγχώνομαι όλη την ώρα, από την άλλη κ μόνο που το σκέφτηκα είναι αμαρτία. Απλα σκέφτομαι δύο κ τρεις φορές τις αποφάσεις μου επειδή θέλω να προστατέψω το μωρό κ δε ξέρω τι να κάνω τώρα.


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι άσχετο!!Θα πάει καμία να κοινωνήσει?? Εγώ έλεγα θα πάω αλλά ξαφνικά σκέφτηκα μην κολλήσω τίποτα κ μετά κάθομαι κ αγχωνομαι.

Εγώ πηγαίνω όσο πιο συχνά μπορώ... Ο Πνευματικός μου ,μου είπε να πηγαίνω κάθε Κυριακή αν μπορώ γιατί είναι μεγάλη ευλογία κ για το μωράκι!! Είναι ευλογία μην φοβάσαι δεν πρόκειται να κολλήσεις τίποτα!! :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evi89 είπε:

Εγώ πηγαίνω όσο πιο συχνά μπορώ... Ο Πνευματικός μου ,μου είπε να πηγαίνω κάθε Κυριακή αν μπορώ γιατί είναι μεγάλη ευλογία κ για το μωράκι!! Είναι ευλογία μην φοβάσαι δεν πρόκειται να κολλήσεις τίποτα!! :)

Εκεί καταλήγω κοριτσάκι μου κ σκέφτομαι ότι είναι ντροπή κ μόνο που το σκέφτηκα απλά έχω γίνει φοβιτσιαρα λόγω της εγκυμοσύνης. Θα πάω να πάρω την ευλογία κανονικά, έτσι κ αλλιώς έχω εξομολογηθεί κιόλας.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Εκεί καταλήγω κοριτσάκι μου κ σκέφτομαι ότι είναι ντροπή κ μόνο που το σκέφτηκα απλά έχω γίνει φοβιτσιαρα λόγω της εγκυμοσύνης. Θα πάω να πάρω την ευλογία κανονικά, έτσι κ αλλιώς έχω εξομολογηθεί κιόλας.

Σε καταλαβαίνω Κατερινάκι μου κ εγώ το έχω σκεφτεί... Όλα περνάνε από το μυαλό μας δεν πειράζει.Ωραια κοριτσάκι μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evi89 είπε:

Σε καταλαβαίνω Κατερινάκι μου κ εγώ το έχω σκεφτεί... Όλα περνάνε από το μυαλό μας δεν πειράζει.Ωραια κοριτσάκι μου!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι άσχετο!!Θα πάει καμία να κοινωνήσει?? Εγώ έλεγα θα πάω αλλά ξαφνικά σκέφτηκα μην κολλήσω τίποτα κ μετά κάθομαι κ αγχωνομαι.

Καλημερα:)!εγω θα κοινωνησω κατερινακι.το κουταλι της θειας κοινωνιας ειναι χρυσο για να μη μεταφερονται μικροβια.ετσι γνωριζω απο καθηγητη θεολογο.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Καλημερα:)!εγω θα κοινωνησω κατερινακι.το κουταλι της θειας κοινωνιας ειναι χρυσο για να μη μεταφερονται μικροβια.ετσι γνωριζω απο καθηγητη θεολογο.

Καλημέρα κοριτσακι μου!! Σ'ευχαριστώ πολύ!!Κι εγώ θα πάω να κοινωνήσω, να σου πω την αλήθεια δεν το είχα σκεφτεί ποτέ αλλά χθες ξαφνικά μου ήρθε η φλασιά.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κοριτσια πονανε τα ισχια σας?εγω τη νυχτα δε μπορω κοιμηθω γιατι αλλαζω συνεχεια πλευρο λογο του οτι με πονανε τα ισχια μου και εκτος αυτου πολυ κατουρημα ρε παιδι μου..!στο μηνα μου θα κοιμαμαι στο μπανιο νομιζω:confused:

  • Μου αρέσει 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da said:

Βρε κοριτσια πονανε τα ισχια σας?εγω τη νυχτα δε μπορω κοιμηθω γιατι αλλαζω συνεχεια πλευρο λογο του οτι με πονανε τα ισχια μου και εκτος αυτου πολυ κατουρημα ρε παιδι μου..!στο μηνα μου θα κοιμαμαι στο μπανιο νομιζω:confused:

Κορίτσι νομίζω ότι είναι από την υγρασία. Φέτος μας σαπισε. Ή που θα πιαστούμε ή που θα αρρωστήσουμε. Κι εμένα με πιάνει ή το ισχιο μου ή ο ώμος άμα έχει υγρασία. Υπομονή. Κατούρημα κι εγώ πολύ. 

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Κορίτσι νομίζω ότι είναι από την υγρασία. Φέτος μας σαπισε. Ή που θα πιαστούμε ή που θα αρρωστήσουμε. Κι εμένα με πιάνει ή το ισχιο μου ή ο ώμος άμα έχει υγρασία. Υπομονή. Κατούρημα κι εγώ πολύ. 

Αγάπες κ εγώ το ίδιο, όλο πιανομαι κ έχω συχνοουρια όλη την ώρα!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Κορίτσι νομίζω ότι είναι από την υγρασία. Φέτος μας σαπισε. Ή που θα πιαστούμε ή που θα αρρωστήσουμε. Κι εμένα με πιάνει ή το ισχιο μου ή ο ώμος άμα έχει υγρασία. Υπομονή. Κατούρημα κι εγώ πολύ. 

Εχεις δικιο ειναι κι αυτο αιτια,μουλιασαμε φετος.αγγλια γιναμε το μονο που μας λειπει ειναι ν αρχισουμε τα τσαγια:-D.μονο υπομονη μπορουμε να κανουμε οπως ειπες.

Σημερα κοιταγα τους υπερηχους των κοριτσιων μου και μου ηρθαν τοσες αναμνησεις,ειδικα στης μεγαλης μου που ειναι 19 και συγκινηθηκα.κοιταγα τον πρωτο της υπερηχο που ηταν ενα σπορακι και κοιταγα και το κοριτσακι μου που εχει γινει κοπελαρα!πως περασαν τα χρονια ουτε που το πηρα χαμπαρι.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da said:

Εχεις δικιο ειναι κι αυτο αιτια,μουλιασαμε φετος.αγγλια γιναμε το μονο που μας λειπει ειναι ν αρχισουμε τα τσαγια:-D.μονο υπομονη μπορουμε να κανουμε οπως ειπες.

Σημερα κοιταγα τους υπερηχους των κοριτσιων μου και μου ηρθαν τοσες αναμνησεις,ειδικα στης μεγαλης μου που ειναι 19 και συγκινηθηκα.κοιταγα τον πρωτο της υπερηχο που ηταν ενα σπορακι και κοιταγα και το κοριτσακι μου που εχει γινει κοπελαρα!πως περασαν τα χρονια ουτε που το πηρα χαμπαρι.

Πωπω τρομερό συναίσθημα θα είναι αυτό. Να είσαι γερή να τα καμαρώνεις όλα μαζί με το νέο μέλος της οικογένειας.

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...