Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα. Τι μου κάνετε;. Αύριο έχω β επιπέδου και είμαι 2 μέρες άρρωστη με το συνάχι και αυπνη. Ο γιατρός δεν μου άφησε τίποτε άλλο πέρα από φυσιολογικό όρο και Ντεπόν. Δεν την παλεύω άλλο. Φοβάμαι μήπως έχει επηρεαστεί και το μπεμπακι και δούμε τίποτε περίεργο. Ουφ τι να πω.


Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Rinaki88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Τι μου κάνετε;. Αύριο έχω β επιπέδου και είμαι 2 μέρες άρρωστη με το συνάχι και αυπνη. Ο γιατρός δεν μου άφησε τίποτε άλλο πέρα από φυσιολογικό όρο και Ντεπόν. Δεν την παλεύω άλλο. Φοβάμαι μήπως έχει επηρεαστεί και το μπεμπακι και δούμε τίποτε περίεργο. Ουφ τι να πω.

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου!!! Όλα καλά θα πάνε!!!Μην ανησυχείς δεν επηρεάζεται το μωράκι, εσύ απλά ταλαιπωρείσαι.Θα δεις που αύριο θα τα βρείτε όλα μια χαρά!!!


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 said:

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου!!! Όλα καλά θα πάνε!!!Μην ανησυχείς δεν επηρεάζεται το μωράκι, εσύ απλά ταλαιπωρείσαι.Θα δεις που αύριο θα τα βρείτε όλα μια χαρά!!!

Μακάρι κοριτσάκι μου. Έχω αγωνία.

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Τι μου κάνετε;. Αύριο έχω β επιπέδου και είμαι 2 μέρες άρρωστη με το συνάχι και αυπνη. Ο γιατρός δεν μου άφησε τίποτε άλλο πέρα από φυσιολογικό όρο και Ντεπόν. Δεν την παλεύω άλλο. Φοβάμαι μήπως έχει επηρεαστεί και το μπεμπακι και δούμε τίποτε περίεργο. Ουφ τι να πω.

@Rinaki88μου μια χαρα θα ειναι το μωρουλακι θα δεις!για να δουμε θα σας δειξει φατσουλα αυριο?ευχομαι απο καρδιας τα καλυτερα αποτελεσματα:x!!


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mar.da said:

@Rinaki88μου μια χαρα θα ειναι το μωρουλακι θα δεις!για να δουμε θα σας δειξει φατσουλα αυριο?ευχομαι απο καρδιας τα καλυτερα αποτελεσματα:x!!

Ευχαριστώ πολύ γλυκούλα. Θα σας πω αύριο. Μακάρι να δούμε φατσούλα. Χιχιχι.


Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

On 19/4/2019 at 4:56 ΜΜ, Rinaki88 είπε:

Ξέρεις αν γεννήσεις σε ιδιωτικό αν μπορείς να δώσεις βλαστοκύτταρα σε δημόσιο;

 

ναι μπορεις, εγω θα γεννησω σε ιδιωτικο και θα τα δωσω σε δημοσια τραπεζα. αλλα το κουτι θα πρεπει να το παρω απο δημοσια τραπεζα. πχ στη θεσσαλονικη το δινει μονο το παπανικολαου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κορίτσια!!!Καλή Μεγάλη εβδομάδα σε όλες μας και με το καλό να φέρουμε σε λίγο καιρό τα μωράκια μας στον κόσμο μας!!!Καλή επιτυχία κ σε όσες έχουμε β επιπέδου!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια!!!Καλή Μεγάλη εβδομάδα σε όλες μας και με το καλό να φέρουμε σε λίγο καιρό τα μωράκια μας στον κόσμο μας!!!Καλή επιτυχία κ σε όσες έχουμε β επιπέδου!!!

Καλημερα @Katerina88 μου!επισης κοριτσακι μου!! Με το καλο τα μωρακια μας!!:x

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια μου. Τώρα τελειώσαμε. Μας παιδεψε ο μικρός η αλήθεια είναι. Το πρωί εκεί που μετρήσαμε γύρισε μπρούμυτα και μας είπε η γιατρός να ξαναπάμε το απόγευμα. Πήγαμε πάλι απόγευμα. Ολοκλήρωσε τις μετρήσεις αλλά φωτο δεν μπορέσαμε να πάρουμε γιατί είχε πάλι τα χεράκια του μπροστά στο πρόσωπο και ήταν διπλωμένος. Μας είπε να πάμε σε 10 μέρες πάλι μπας και καταφέρουμε να τον δούμε. Κατά τα άλλα είναι μια χαρά το μωράκι μας αλλά απογοητευτηκαμε που δεν καταφέραμε να τον δούμε.

  • Μου αρέσει 4

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Τώρα τελειώσαμε. Μας παιδεψε ο μικρός η αλήθεια είναι. Το πρωί εκεί που μετρήσαμε γύρισε μπρούμυτα και μας είπε η γιατρός να ξαναπάμε το απόγευμα. Πήγαμε πάλι απόγευμα. Ολοκλήρωσε τις μετρήσεις αλλά φωτο δεν μπορέσαμε να πάρουμε γιατί είχε πάλι τα χεράκια του μπροστά στο πρόσωπο και ήταν διπλωμένος. Μας είπε να πάμε σε 10 μέρες πάλι μπας και καταφέρουμε να τον δούμε. Κατά τα άλλα είναι μια χαρά το μωράκι μας αλλά απογοητευτηκαμε που δεν καταφέραμε να τον δούμε.

Μπράβο κορίτσι μου που είναι όλα καλά!!! Σας κρατάει σε αγωνία το ζουζουνακι!! Κρύβεται το γλυκάκι!! Άντε την επόμενη φορά λοιπόν να τον δείτε!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Τώρα τελειώσαμε. Μας παιδεψε ο μικρός η αλήθεια είναι. Το πρωί εκεί που μετρήσαμε γύρισε μπρούμυτα και μας είπε η γιατρός να ξαναπάμε το απόγευμα. Πήγαμε πάλι απόγευμα. Ολοκλήρωσε τις μετρήσεις αλλά φωτο δεν μπορέσαμε να πάρουμε γιατί είχε πάλι τα χεράκια του μπροστά στο πρόσωπο και ήταν διπλωμένος. Μας είπε να πάμε σε 10 μέρες πάλι μπας και καταφέρουμε να τον δούμε. Κατά τα άλλα είναι μια χαρά το μωράκι μας αλλά απογοητευτηκαμε που δεν καταφέραμε να τον δούμε.

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!Με το καλό!!!Μην ανησυχείς θα τον δείτε σίγουρα τον γλυκούλη!!!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Τώρα τελειώσαμε. Μας παιδεψε ο μικρός η αλήθεια είναι. Το πρωί εκεί που μετρήσαμε γύρισε μπρούμυτα και μας είπε η γιατρός να ξαναπάμε το απόγευμα. Πήγαμε πάλι απόγευμα. Ολοκλήρωσε τις μετρήσεις αλλά φωτο δεν μπορέσαμε να πάρουμε γιατί είχε πάλι τα χεράκια του μπροστά στο πρόσωπο και ήταν διπλωμένος. Μας είπε να πάμε σε 10 μέρες πάλι μπας και καταφέρουμε να τον δούμε. Κατά τα άλλα είναι μια χαρά το μωράκι μας αλλά απογοητευτηκαμε που δεν καταφέραμε να τον δούμε.

Ολα μια χαρα!μπραβο!εσυ πως εισαι?συνηλθες καθολου??

@Evagellia ειχες κι εσυ σημερα β επιπεδου νομιζω ε?

Αυριο εχω ραντεβου με το γιατρο το πρωι να δουμε πως ειναι ο τραχηλος.μακαρι να χει μεινει στο 31...:roll:


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...