Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katerina 88 είπε:

Καλά είμαι κοριτσάκι μου!! Βλέπω βίντεο πώς κάνουμε μπάνιο το μωρό μπας κ το μάθω!χαχα Εσύ τι κάνεις??

Χαχαχαχα τέλεια να προετοιμαζόμαστε με το καλό!Καλά και εγώ δόξα Σοι!Διανύω τον 7ο μήνα και μάλλον ισχύει αυτό που λένε πως επιστρέφουν τα συμπτώματα του 1ου τριμήνου.Σήμερα έχω απίστευτη κούραση και καουρες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Χαχαχαχα τέλεια να προετοιμαζόμαστε με το καλό!Καλά και εγώ δόξα Σοι!Διανύω τον 7ο μήνα και μάλλον ισχύει αυτό που λένε πως επιστρέφουν τα συμπτώματα του 1ου τριμήνου.Σήμερα έχω απίστευτη κούραση και καουρες.

Ωχ κάνε υπομονή κοριτσακι μου!!!Εγώ στις 3/6 μπαίνω στον έβδομο!Καούρες έχω κ εγώ κ όλο κοιμαμαι.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Ωχ κάνε υπομονή κοριτσακι μου!!!Εγώ στις 3/6 μπαίνω στον έβδομο!Καούρες έχω κ εγώ κ όλο κοιμαμαι.

Όλα όμορφα κοριτσάκι μου! Με το καλό τα μωράκια μας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, Rinaki88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Πώς είστε; Εγώ περιμένω τον υπέρηχο της Τετάρτης. Έχω αρχίσει και ψάχνομαι για κρέμες και σαμπουάν για το μωρό. Έχετε καμία μάρκα που έχετε χρησιμοποιήσει ή έχετε ακούσει καλά λογια; 

Τι ωραια!αυριο θα δεις το μωρουλακι!!στα κοριτσια μου χρησιμοποιουσαν προιοντα της fissan.τωρα λεω να παρω frezyderm και pharmaset.τα ειδα απο την κουμπαρα μου που εχει γεννησει προσφατα και μου αρεσαν.βεβαια εχει να κανει και με το τι δεχεται το δερματακι του μωρου.

6 ώρες πρίν, Ελένη Ταφ1993 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Από χθες το βράδυ έχω πονο στους προσαγωγους μου! Το έχει καμία? Έχω βέβαια την Πέμπτη ραντεβού με την γιατρό μου!! Αλλά αν κάποια έχει τέτοιους πόνους θα ήθελα να μου πει την εμπειρία της!! 

Γεια σου ελενη!εγω εχω κανα 20ημερο που εχω πονο στα κοκκαλα της ηβης.μαλλον ειναι ομως που ειμαι ξαπλωμενη και καθιστη τις περισσοτερες ωρες της ημερας.

Ισως εχει να κανει με τον τροπο που κοιμασαι.οι περισσοτερες εχουμε θεμα με τον υπνο και τα ισχια μας.λογικα επηρεαζει και το βαρος της κοιλιτσας μας,ισως και το γεγονος του οτι ανοιγει λεκανη.

Εγω απο τον 4ο μηνα ποναω στον κοκκυγα,δε μπορω να βρω τροπο να καθισω.τωρα που μπαινω 7ο σε 2 μερες γινεται ολο και πιο δυσκολο.

Να δουμε τι θα σου πει ο γιατρος,αυτοι ξερουν καλυτερα.

Just now, 4shinediamonds είπε:

Χαχαχαχα τέλεια να προετοιμαζόμαστε με το καλό!Καλά και εγώ δόξα Σοι!Διανύω τον 7ο μήνα και μάλλον ισχύει αυτό που λένε πως επιστρέφουν τα συμπτώματα του 1ου τριμήνου.Σήμερα έχω απίστευτη κούραση και καουρες.

Γεια σου κοριτσακι μου!!ειναι μερικες μερες που νομιζεις οτι εσκαβες,οι καουρες πλεον εχουν γινει φιλες κολλητες:blink:.μια μερα δεν ειχα καθολου κι αρχισα ν ανυσηχω:P.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Τι ωραια!αυριο θα δεις το μωρουλακι!!στα κοριτσια μου χρησιμοποιουσαν προιοντα της fissan.τωρα λεω να παρω frezyderm και pharmaset.τα ειδα απο την κουμπαρα μου που εχει γεννησει προσφατα και μου αρεσαν.βεβαια εχει να κανει και με το τι δεχεται το δερματακι του μωρου.

Γεια σου ελενη!εγω εχω κανα 20ημερο που εχω πονο στα κοκκαλα της ηβης.μαλλον ειναι ομως που ειμαι ξαπλωμενη και καθιστη τις περισσοτερες ωρες της ημερας.

Ισως εχει να κανει με τον τροπο που κοιμασαι.οι περισσοτερες εχουμε θεμα με τον υπνο και τα ισχια μας.λογικα επηρεαζει και το βαρος της κοιλιτσας μας,ισως και το γεγονος του οτι ανοιγει λεκανη.

Εγω απο τον 4ο μηνα ποναω στον κοκκυγα,δε μπορω να βρω τροπο να καθισω.τωρα που μπαινω 7ο σε 2 μερες γινεται ολο και πιο δυσκολο.

Να δουμε τι θα σου πει ο γιατρος,αυτοι ξερουν καλυτερα.

Γεια σου κοριτσακι μου!!ειναι μερικες μερες που νομιζεις οτι εσκαβες,οι καουρες πλεον εχουν γινει φιλες κολλητες:blink:.μια μερα δεν ειχα καθολου κι αρχισα ν ανυσηχω:P.

Σε ευχαριστώ πολυ που μου απάντησες! Ναι πιστεύω παιζουν ρολο πολλά! Το βάρος πεσω παρει το βάρος του μωρού, ότι εχω σταματήσει απο την δουλεια και δεν κινούμαι πολύ!! Θα δειξει πιστεύω ολα καλα!! Και εγώ στον 7ο θα μπω σε 6 μερες!! :) με το καλό τα μωράκια μας! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ελένη Ταφ1993 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Από χθες το βράδυ έχω πονο στους προσαγωγους μου! Το έχει καμία? Έχω βέβαια την Πέμπτη ραντεβού με την γιατρό μου!! Αλλά αν κάποια έχει τέτοιους πόνους θα ήθελα να μου πει την εμπειρία της!! 

Καλησπέρα κορίτσι μου.Είναι τόσες πολλές οι αλλαγές που συμβαίνουν μέσα μας!Μεγαλώνει το μωράκι μας!Είναι και η στάση του σώματος,κυρίως στον ύπνο!Άλλοτε τα ισχια,η μέση,οι προσαγωγοι.....

Με το καλό τα μωράκια μας!

Just now, Mar.da είπε:

Τι ωραια!αυριο θα δεις το μωρουλακι!!στα κοριτσια μου χρησιμοποιουσαν προιοντα της fissan.τωρα λεω να παρω frezyderm και pharmaset.τα ειδα απο την κουμπαρα μου που εχει γεννησει προσφατα και μου αρεσαν.βεβαια εχει να κανει και με το τι δεχεται το δερματακι του μωρου.

Γεια σου ελενη!εγω εχω κανα 20ημερο που εχω πονο στα κοκκαλα της ηβης.μαλλον ειναι ομως που ειμαι ξαπλωμενη και καθιστη τις περισσοτερες ωρες της ημερας.

Ισως εχει να κανει με τον τροπο που κοιμασαι.οι περισσοτερες εχουμε θεμα με τον υπνο και τα ισχια μας.λογικα επηρεαζει και το βαρος της κοιλιτσας μας,ισως και το γεγονος του οτι ανοιγει λεκανη.

Εγω απο τον 4ο μηνα ποναω στον κοκκυγα,δε μπορω να βρω τροπο να καθισω.τωρα που μπαινω 7ο σε 2 μερες γινεται ολο και πιο δυσκολο.

Να δουμε τι θα σου πει ο γιατρος,αυτοι ξερουν καλυτερα.

Γεια σου κοριτσακι μου!!ειναι μερικες μερες που νομιζεις οτι εσκαβες,οι καουρες πλεον εχουν γινει φιλες κολλητες:blink:.μια μερα δεν ειχα καθολου κι αρχισα ν ανυσηχω:P.

Έλα κορίτσι μου,καλησπέρα!

Τι σκάψιμο.....Ούτε να σηκωθώ να πάω τουαλέτα είχα κουράγιο!Οι καουρες ναι, κολλητουλες:)

Εσύ πως είσαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, 4shinediamonds είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.Είναι τόσες πολλές οι αλλαγές που συμβαίνουν μέσα μας!Μεγαλώνει το μωράκι μας!Είναι και η στάση του σώματος,κυρίως στον ύπνο!Άλλοτε τα ισχια,η μέση,οι προσαγωγοι.....

Με το καλό τα μωράκια μας!

Έλα κορίτσι μου,καλησπέρα!

Τι σκάψιμο.....Ούτε να σηκωθώ να πάω τουαλέτα είχα κουράγιο!Οι καουρες ναι, κολλητουλες:)

Εσύ πως είσαι;

Ακριβως αυτο!!! Το θέμα είναι είναι να είναι καλά τα μωράκια μας!! Και όλα μπορούμε να τα υπομεινουμε για χάρη τους!! :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελένη Ταφ1993 είπε:

Ακριβως αυτο!!! Το θέμα είναι είναι να είναι καλά τα μωράκια μας!! Και όλα μπορούμε να τα υπομεινουμε για χάρη τους!! :)

Ελένη μου,σκεφτόμαστε θετικά και τους το μεταφέρουμε!Όλα όμορφα:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ ρε κοριτσάκια. Έλεγα να παραγγείλω ένα σετακι με προϊόντα. Εγώ προς το παρόν όλα καλά. Στομαχικα γενικά καθ' όλη την διάρκεια είχα ελάχιστα. Απλώς έχω αρχίσει και βαραινω.

Λέω του άντρα μου από τον άλλο μήνα φέρε Κλαρκ να με σηκώνεις. Χαχαχαχαχα. 

Ελπίζω εσείς να είστε όλες καλά. Το σώμα μας όπως είπε και η κοπέλα παραπάνω επιδέχεται συνέχεια αλλαγές είναι λογικό να ψιλοποναμε σε διάφορα σημεία και να έχουμε δυσφορία. Όλα καλά να πάνε. 

  • Μου αρέσει 4

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Ελένη Ταφ1993 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Από χθες το βράδυ έχω πονο στους προσαγωγους μου! Το έχει καμία? Έχω βέβαια την Πέμπτη ραντεβού με την γιατρό μου!! Αλλά αν κάποια έχει τέτοιους πόνους θα ήθελα να μου πει την εμπειρία της!! 

Καλησπέρα κορίτσι... Τον έχω κ εγώ αυτό τον πόνο στους προσαγωγούς από την 23η εβδομάδα. Έχω ρωτήσει την γιατρό πολλές φορές γιατί είμαι με συσπάσεις και φοβόμουν μήπως είναι από αυτό ή από τον τράχηλο. Αλλά μου είπε ότι ο τράχηλος δεν πονάει και είναι μυικος πόνος. Οπότε υπομονή... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , 4shinediamonds είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.Είναι τόσες πολλές οι αλλαγές που συμβαίνουν μέσα μας!Μεγαλώνει το μωράκι μας!Είναι και η στάση του σώματος,κυρίως στον ύπνο!Άλλοτε τα ισχια,η μέση,οι προσαγωγοι.....

Με το καλό τα μωράκια μας!

Έλα κορίτσι μου,καλησπέρα!

Τι σκάψιμο.....Ούτε να σηκωθώ να πάω τουαλέτα είχα κουράγιο!Οι καουρες ναι, κολλητουλες:)

Εσύ πως είσαι;

Καλα ειμαι κοριτσι μου,ξερεις τα συνηθισμενα μας;-).

Just now, Rinaki88 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ ρε κοριτσάκια. Έλεγα να παραγγείλω ένα σετακι με προϊόντα. Εγώ προς το παρόν όλα καλά. Στομαχικα γενικά καθ' όλη την διάρκεια είχα ελάχιστα. Απλώς έχω αρχίσει και βαραινω.

Λέω του άντρα μου από τον άλλο μήνα φέρε Κλαρκ να με σηκώνεις. Χαχαχαχαχα. 

Ελπίζω εσείς να είστε όλες καλά. Το σώμα μας όπως είπε και η κοπέλα παραπάνω επιδέχεται συνέχεια αλλαγές είναι λογικό να ψιλοποναμε σε διάφορα σημεία και να έχουμε δυσφορία. Όλα καλά να πάνε. 

Βρε ρινακι αυτο τους ελεγα σημερα,σε λιγο για να σηκωθω θα με τσουλατε σα τα βαρελακια:D.αντε αυριο περιμενουμε τα νεα σου!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...